Главная » Інтернет покупки і комерція » Як дізнатися пропускну здатність процесора. Як дізнатися
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як дізнатися пропускну здатність процесора. Як дізнатися

Вибираємо оперативну пам'ять з урахуванням процесора і материнської плати

Де краще купувати комп'ютер для 3Д Макса?

Я рекомендую купувати комп'ютер в будь-якому великому мережевому магазині, наприклад в Юлмарт.

Якщо стаття допомогла вам, то в якості подяки ви можете зареєструватися в Юлмарт використовуючи мій промо-код: 3618350.

Це дасть вам доступ до другій колонці цін (5% знижка), ну а мені нараховуватися бонусні бали. Дрібниця а приємно.

Відштовхуємося від процесора

Комп'ютер для 3Д Макса збирається навколо процесора, тому саме його ми і будемо розглядати в якості відправної точки.

Перше, що необхідно зробити, це відкрити сторінку специфікації процесора. який ми пригледіли (найкраще оф. сторінку виробника, т. к. в описах інтернет-магазинів зустрічаються недбалості в заповненні інформації про товар).

Нам необхідно дізнатися следющую інформацію

  • Маркування сокета для цього процесора
  • Тип пам'яті і макс пропускну здатність

Нижче я навів скріншоти з оф. сайту Intel, на яких виділив необхідну інформацію.

Отримана інформація дозволяє зробити висновок: якщо ми хочемо повністю використовувати потенціал процесора # 8212; нам потрібна оперативна пам'ять з максимально частотою, із зазначених в специфікації.

Так само, в обов'язковому порядку потрібна материнська плата, здатна підтримувати цю ж частоту (процесор сполучається з пам'яттю через материнську плату).

Тому наступний крок # 8212; вибір підходящої материнської плати з:

  • Необхідною нам сокетом
  • Максимальною частотою

Ці параметри повинні стати головними. Другорядні параметри вибираються виходячи з переваг (кількість USB портів, слоти для додаткових відеокарт і т. Д.)

Таким чином, в плані підбору пам'яті, вибір можна цілком зупинити на ось такий бюджетної материнки.

Відповідність процесора і оперативної пам'яті? - Процесори

Шановні форумчани, я тут вирішив підрахувати щодо оптимальності моєї збірки і зовсім заплутався бо погано знаю матчасть по компу, прошу допоможіть з відповіддю)))
Процесор:
Intel Core i5-3470
Оперативна пам'ять:
DDR III 4Gb PC3-10666, 1333MHz Hynix
Материнська плата:
GIGABYTE GA-B75-D3V ATX
Відеокарта:
HIS AMD Radeon HD7770 iCooler

Якщо розраховувати пропускну продуктивність процесора то виходить (4 * 3200) * 8 = 102,4 Гб / сек
Оперативна пам'ять 1600 * 8 = 12800 Гб / сек ось тут незнаю чи треба множити на 4 Гб?
Якщо не множити то виходить що процесор більшу частину часу буде просто сидіти склавши руки в очікуванні даних з оперативної пам'яті або як?)
І як в цій справі буде з відеокартою?
Заздалегідь дякую всім хто відгукнеться!

Додано через 1 годину 33 хвилини

Мені сподобалася стаття, якраз описує ваше запитання

Натисніть тут для перегляду всього тексту

Коли користувач починає думати про оновлення свого ПК, то перше що приходить в голову це оперативна пам'ять. Іноді тільки збільшення обсягу оперативної пам'яті буваєте досить, і подальше оновлення складових комп'ютера ставати непотрібним. Особливу увагу на оперативну пам'ять зазвичай звертають геймери, як би це не здалося дивно, сучасні ігри вимагають від комп'ютера високої продуктивності, тому якщо ви хочете нормально грати в будь-які ігри, вам доведеться встановити кілька хороших планок оперативної пам'яті.

Типи оперативної пам'яті:
Дуже часто, користувачі, вибираючи ОЗУ, звертають свою увагу тільки на обсяг, а це не зовсім правильний підхід. Першим кроком для вибору оперативної пам'яті повинно бути визначення типу ОЗУ, який підійде для інсталяції в вашу системну плату. Всього типів чотири, DDR, DDR2, DDR3 і DDR4, яка незабаром вийде в масовий продаж. На початку 90-х років, на ринок вийшла оперативна пам'ять типу SDRAM. Коштували вони недорого і швидко завоювали популярність серед користувачів. На їх зміну прийшли планки типу DDR SDRAM, зараз вони майже не використовуються, і купити їх навіть для старих комп'ютерів можна тільки з рук. DDR SDRAM від попередньої версії відрізнялася двоканальним режимом роботи, споживаючи при цьому 527 мВт, а для роботи мікросхем вистачало напруги в 2,6 В.

DDR2 від DDR відрізняється як зовні, так і технічно, споживана потужність у DDR2 247 мВт, а 1,8 У вистачає для нормального харчування мікросхем. Втім, DDR2 в наш час вже теж неактуально, тепер всі сучасні материнські плати підтримують DDR3. Це дозволяє скоротити час затримки до пари наносекунд, також збільшити пропускну здатність ОЗУ і забезпечити економію енергії і більш меншою тепловиділення.

Якщо у вас немає обмежень по типу ОЗУ, то явно, найкращим рішенням буде покупка оперативної пам'яті типу DRR3. Адже поки, DDR3 це найостанніша версія ОЗУ, нова DDR4 імовірно повинна вийти тільки в кінці року.

Пропускна здатність:
Ідеальним варіантом буде установка оперативної пам'яті з підтримкою такої пропускної здатності, яка збігається з можливостями пропускної здатності на шині процесора. Пропускна здатність може сильно вплинути на продуктивність ОЗУ, тому приділіть цим параметром особливу увагу. У більшості випадків, пропускна здатність у планки менше, тому для позитивного ефекту необхідно вставити відразу дві планки, що мають такі однакові характеристики як таймінг, обсяг і пропускна здатність оперативної пам'яті. При виконанні цих правил, пропускна здатність буде підсумовуватися, так наприклад якщо пропускна здатність шини процесора 10600, то у модуля пам'яті пропускна здатність повинна бути 5300.

Не забувайте, для правильної роботи відразу двох планок, материнська плата повинна підтримувати двоканальний режим.

Таймінги:
При виборі модуля пам'яті, багато також забувають про такий важливий момент як тимчасова затримка сигналу, або таймінг. Зазвичай, значення таймінгів записується як чотирьох цифр через дефіс. Знання цієї інформації звичайному користувачеві багато не принесе, але варто розуміти, чим менше там цифри, тим краще.

Частота оперативної пам'яті:
Вибираючи ОЗУ, варто звернути увагу на підтримувану частоту оперативної пам'яті, не варто купувати ОЗУ з більше частотою ніж підтримує ваша материнська плата, в іншому випадку, куплена планка ОЗУ буде працювати на максимальній частоті шини материнської плати. Але це ще не головне, невідповідність тактової частоти може в подальшому призвести до помилок в роботі програм. Буває так, що тактова частота може бути вказана в назві самого модуля пам'яті, наприклад DDR3 1333, частота якого 1333МГц або DDR2 667, з частотою 667МГц.

Об'єм оперативної пам'яті:
Найпоширенішими обсягами оперативної пам'яті є 1024 і 2048Мб. На даний момент, рекомендований мінімальний поріг це 2 Гб (2048Мб). Якщо ви не плануєте використовувати будь-які більш ресурсомісткі програми ніж зараз, то ви можете викликати диспетчер задач (через Ctr + Alt + Del) і подивитися, скільки оперативної пам'яті споживає ваш комп'ютер на піку завантаженості. Звичайно, при апгрейді комп'ютера, деяким з нас може захотітися укомплектувати комп'ютер по максимуму, але варто пам'ятати, що 32 бітові версії ОС, не підтримують роботу з ОЗУ об'ємом понад 3,5 Гб. Тому сенсу купувати ОЗУ обсягом понад 4 гігабайт не має сенсу.
Автор статті: gaborik.

Вибираємо оперативну пам'ять для ПК

Оперативна пам'ять (ОЗУ - Оперативне запам'ятовуючий пристрій) - це робоча область для центрального процесора (CPU). Під час роботи комп'ютера в оперативній пам'яті зберігаються дані і запущені в даний момент програми. Оперативна пам'ять є тимчасовим сховищем, після виключення або перезавантаження комп'ютера, всі дані знаходяться в оперативній пам'яті знищуються.

У сучасних комп'ютерах, оперативна пам'ять виконана за технологією DRAM (Dynamic random access memory - динамічна пам'ять з довільним доступом).

Необхідно визначити який тип пам'яті підтримує ваша материнська плата. Важливим є те, що модулі одного типу пам'яті неможливо вставити в роз'єми, призначені для іншого типу. Для цього модулі виконані в різних форм-факторах, щоб уникнути помилкового підключення модуля в роз'єм призначений для іншого типу пам'яті і тим самим оберігаючи від пошкодження модуля і самій системній плати.

DDR (double data rate - подвійна швидкість передачі даних) - в даний час цей тип пам'яті застарів і практично не використовується (PC-2700, PC-3200). Модуль має 184 контакту. Стандартне напругу живлення 2,5 В.

DDR2 - Найпоширеніший на даний момент тип пам'яті. DDR2 на відміну від DDR дозволяє робити вибірку відразу 4 біта даних за такт (4n-prefetch), DDR тільки 2 біта за такт (2n-prefetch), т. Е. Здатна передавати на кожному такті шини пам'яті 4 біти інформації з осередків мікросхеми пам'яті в буфери вводу-виводу. Модуль виконаний у вигляді друкованої плати з 240 контактами (по 120 з кожного боку) і має стандартне напругу живлення 1,8 В.

DDR3 - Новий тип пам'яті. DDR3 - дозволяє робити вибірку 8 біт даних за такт (8n-prefetch). Модуль також як і DDR2 виконаний у вигляді 240-контактної плати, а стандартне напругу живлення всього 1,5 В. Енергоспоживання пам'яті DDR3 приблизно на 40% менше, ніж у пам'яті DDR2, що дуже важливо для ноутбуків і мобільних систем.

Поширені на даний момент типи пам'яті

Пропускна здатність - Як правило, комп'ютер працює швидше, якщо пропускна здатність шини оперативної пам'яті відповідає пропускній здатності шини процесора. Наприклад, якщо в системі встановлений процесор Intel core 2 duo E6850 з системною шиною (FSB) 1333 МГц і пропускною спроможністю 10600 Мб / с, то можна купити 2 модуля пам'яті PC2-5300 з пропускною спроможністю 5300 Мб / с кожна, які в сумі будуть забезпечувати ту ж пропускну здатність (10600 Мб / с). Установка двох повністю ідентичних модулів пам'яті - дозволяють використовувати двоканальний режим. Для двоканального режиму необхідно, щоб модулі пам'яті були однакові (виробник, обсяг, частота), а краще використовувати так звані Kit-и. Kit - це набір, який зазвичай складається з двох модулів, які вже протестовані в роботі один з одним. В даному випадку можна використовувати і більш швидку пам'ять, типу PC2-6400, але істотного збільшення продуктивності ви не отримаєте. До того ж чим вище частота пам'яті, тим більше і таймінги (затримки), які знижують продуктивність. Наприклад, продуктивність в іграх буде вище, якщо нижче таймінги.

Латентність (таймінги) - Тимчасові затримки сигналу. Значення таймингов зазвичай мають вигляд, наприклад, 3-3-3-9 або 4-4-4-12. Один по одному це CAS Latency, RAS to CAS Delay, RAS Precharge Time і DRAM Cycle Time Tras / Trc, не буду вдаватися в подробиці, що все це таке, головною тут потрібно знати, що чим нижче таймінги, тим краще (при виборі з двох модулів одного типу, наприклад, PC2-6400).

Об'єм оперативної пам'яті - Найбільш популярні модулі об'ємом 512Мб, 1024Мб (1Гб) і 2048Мб (2 Гб). На питання, скільки потрібно оперативної пам'яті, можна сказати тільки одне, чим більше, тим краще. Звичайно, якщо комп'ютер використовується для інтернету і роботи з офісними додатками, то 1Гб. пам'яті буде достатньо. Для любителів ігор і людей, що займаються графікою потрібно мати, як мінімум 2Гб.

Добре зарекомендували себе такі виробники як:
Samsung, Corsair, OCZ, Transcend, Kingston, Patriot.

Що потрібно для вибору підходящої оперативної пам'яті:

1 ) Визначити який тип пам'яті підтримує ваша материнська плата (DDR, DDR2, DDR3)

2 ) Визначити пропускну здатність вашого процесора (це - не обов'язково, але бажано - для максимальної продуктивності). Якщо пропускна здатність шини процесора 10600 Мб / c - має сенс взяти 2 модуля оперативної пам'яті PC2-5300 (по 5300 Мб / с кожен)

3 ) визначити латентність (таймінги) купується пам'яті - чим нижче тим краще

4 ) Визначити обсяг оперативної пам'яті

5 ) Вибрати виробника

Copyright 2010 - Soft master All rights reserved

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...