Главная » Медіа » Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

Однокласники реєстрація

 • Якщо ви хочете створити новий обліковий запис в однокласника, то для початку вам потрібно вийти зі старого або використовувати інший браузер, наприклад Оперу або Гугл хром.

Далі приступаємо до безкоштовної реєстрації в однокласниках, для цього перейдемо на головну сторінку: http: // www. odnoklassniki. ru

У верхньому правому куті розташована форма «Вхід». Перейдіть на вкладку «Реєстрація», адже без реєстрації користувач не зможе в повній мірі використовувати можливості сайту.

Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

Тепер слід заповнити стандартну «форму - анкету».

 • В першу чергу користувач повинен вказати своє ім'я, потім прізвище.
 • Далі за допомогою наведеного меню, потрібно вибрати дату, місяць і рік свого народження. Натискайте на відповідні поле «день», «місяць», «рік» і вибирайте відповідні йому значення.
 • Потім вкажіть Вам підлогу, країну проживання, місто, електронну пошту.
 • Відповідально ставтеся до графи «електронна пошта». Адже все повідомлення, новини та відновлення пароля пов'язані з поштовою скринькою.
 • На одному з останніх етапів необхідно придумати пароль. Вкажіть комбінацію цифр, бажано додати літери. Таким чином пароль буде більш надійним. Після заповнення всіх вище зазначених полів, сміливо натискайте «Зареєструвати» .

Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

І ось нова реєстрація закінчена. Далі користувач зможе побачити сторінку зі своїм профілем, з раніше зазначеними даними. Слідуючи нескладним підказкам досить просто знайти однокласників, завантажити фото, змінити налаштування і т. П.

Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

Однокласники - нагадування про прекрасну, безтурботним шкільного життя. Минуле повернути неможливо, а ось знайти однокласників досить просто. Всім відома соціальна мережа об'єднує людей в різних куточках світу, зберігає найдобріші, перші дружні відносини.

Спілкування це просто, зручно і найголовніше - друзі, старі знайомі завжди будуть поруч. У будь-якому куточку світу так просто написати і відправити повідомлення своєму найкращому другові дитинства. Спілкуйтеся, діліться фотографіями, відео - записами, музикою і завжди будьте в курсі подій друзів і близьких.

Питання та відповіді

Реєстрація в Одноклассниках # 8212; безкоштовний простий спосіб

Реєстрація в Одноклассниках нових користувачів йде навіть тоді, коли ви читаєте цей текст. Кожен день в Одноклассниках реєструються тисячі нових людей, яких хочуть знайти своїх старих знайомих, однокласників. може навіть завести нові знайомства. У кожного свої цілі, але в будь-якому випадку, щоб потрапити в Однокласники, потрібно пройти етап реєстрації.

Відразу хочу відзначити, що реєстрація в Одноклассниках безкоштовна, запонміте # 8212; безкоштовна! Не здумайте платити комусь гроші за реєстрацію. Кілька років тому була реєстрація платна, але зараз все безкоштовно, тому ми поетапно розповімо, як пройти реєстрацію в Одноклассниках всього за кілька хвилин.

 • Заходимо на сайт ok. ru або odnoklassniki. ru
 • Знаходимо кнопку # 171; Реєстрація # 187; http: // moya-stranica. com / vkontakte-registraciya. html і натискаємо на неї (на момент написання даної статті вона була зеленого кольору).
 • Перед вами відкрилася форма з полями, які потрібно заповнити. Поля: Ім'я, Прізвище, Дата народження, Пол, Країна проживання, Місто, Електронна пошта або логін, Пароль. Заповнили всі ці поля і натискаємо # 171; Зареєструватися # 187 ;. Зробимо кілька зауважень: пароль робимо від 10 символів з буквами і цифрами, дані краще заповнювати справжні, щоб потім вас могли знайти ваші друзі, знайомі, і звичайно ж однокласники.
 • Всі # 8212; реєстрація закінчена. Вам висвітилося вікно # 171; Вказати номер # 187 ;. Вам пропонується додати свій номер телефону, щоб отримати доступ до всіх можливостей сайту. Запам'ятайте # 8212; це безкоштовно!
 • Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

  Корисні тематичні статті про соціальну мережу Однокласники

  Свіжі записи

  Моя сторінка

  RedWaves theme by Themient

  Однокласники: реєстрація безкоштовно

  Ви пробуєте однокласники реєстрація безкоштовно тільки у нас. Зареєструватися в соціальній мережі Одноклассники безкоштовно, де б ви що не прочитали або вам не сказали. Процес реєстрації багато часу не займає. Від вас буде потрібно тільки дотримуватися всіх інструкцій.
  Для реєстрація треба щоб у вас був електронну поштову скриньку (емейл) і бажано номер мобільного телефону, для безпеки вашого аккаунта.
  Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

  Ось докладна інструкція:

  Зайдіть на офіційний сайт Однокласники. ру. Якщо при цьому відкривається чиясь сторінка, просто натисніть на «Вихід» в правому верхньому кутку.

  Натисніть на кнопку «Зареєструватися». як показано на малюнку.

  Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

  Заповніть анкету, як показано на малюнку. Коли будете вказувати ім'я і прізвище, можна користуватися як російськими, так і англійськими літерами. Писати свої справжні дані, або вказувати вигадані - вирішувати вам. Логін і пароль, це те, що ви будете вказувати при вході на сайт. Тут російські букви використовувати не можна - перевірте, щоб розкладка була англійська. Заповнили? Прочитайте, будь ласка «Корисно знати» і # 8230; обдумавши все ще разок, натисніть велику зелену кнопку «Продовжити».

  Корисно знати. На однокласниках, при вході на сайт, можна, крім логіна, також користуватися назвою своєї електронної пошти. Далі ви побачите, як це можна буде робити. Між іншим, зараз, коли йде Реєстрація на однокласниках . адреса електронної пошти вказувати не обов'язково. Але все ж краще вказати пошту! На неї будуть приходити всякі повідомлення, наприклад, якщо хто-небудь напише вам повідомлення. Крім того, адреса електронної пошти можна вказувати при вході на сайт, замість логіна. А ще використовувати для відновлення забутого пароля.

  Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

  А тут з'явиться сторінка, зверху буде сказано про те, що тепер у вас є Своя сторінка на однокласниках і у вас попросять заповнити інформацію про себе. Якщо ви не вказали пошту при реєстрації на однокласниках # 8212; переходьте до наступного кроку на цій сторінці (трохи нижче). А якщо вказали пошту # 8212; перейдіть в неї зараз.

  У своєму ящику відкрийте лист від однокласників.

  Натисніть на посилання, як показано на малюнку.

  Ну ось, ви знову повернулися на ту сторінку, з якої зайшли на пошту. Зараз нічого заповнювати не потрібно, це потім можна зробити. Натисніть кнопку «Пропустити» внизу сторінки (вона знаходиться поруч з кнопкою # 171; Продовжити # 187;).

  Корисно знати. Нинішня версія однокласників ніяких кроків не пропонує. Але ми, на всякий випадок, їх опис в інструкції залишаємо.

  На всіх наступних кроках тисніть ту ж кнопку # 171; Пропустити # 187 ;. Хоча, втім, це ваша справа, можете заповнювати всі відразу.

  Корисно знати. По-ідеї, можна і цей крок пропустити. Але це все одно доведеться робити, тому що, інакше, не вийде нормально спілкуватися на сайті.

  Введіть номер свого мобільного телефону і натисніть кнопку «Отримати код». Вам прийде sms-ка, де буде вказано код підтвердження. Як вже говорилося, на сайті Однокласники реєстрація # 8212; безкоштовно # 8212; грошей за це з вас не спишуть.

  Готово. Реєстрація на однокласниках завершена.

  А щоб увійти на сайт, введіть свої реєстраційні дані, або адресу своєї електронної пошти і пароль. Саме той пароль, який ви вказали для однокласників! Прочитайте «Рада» і «Корисно знати».

  ПОРАДА. Будьте уважні - вводите назву пошти правильно. При введенні пароля, зайвий раз, переконайтеся, що клавіатура на англійській розкладці.

  Корисно знати. Якщо ви встановите галочку «запам'ятати» так, як показано на малюнку, то вам не доведеться, коли ви заходите на odnoklassniki на цьому комп'ютері, кожен раз вводити назву пошти та пароль, тому що завжди буде відкриватися ваша сторінка. Зазвичай все так і роблять. Однак, не варто так поступати, якщо комп'ютером користується хтось ще.

  # 8230; і натисніть кнопку «Увійти».

  Реєстрація в однокласники через логін і пароль. Реєстрація

  Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


  Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


  При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


  Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...