Главная » Медіа » Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

Як завантажити диск на комп'ютер?

До недавнього часу диски були дуже популярним засобом перенесення даних. Зараз з'явилися флешки, однак у багатьох все ще десь валяється чарочка дисків з різною інформацією.

Як завантажити диск на комп'ютер

 • Крок 1. Вам потрібен оптичний CD або DVD-ROM. Він повинен бути підключений до комп'ютера. У ноутбуках часто зустрічаються вбудовані DVD-ROM. Однак в нетбуках цього пристрою немає. Як же завантажити диск на ноутбук або нетбук? На допомогу може прийти зовнішній DVD-ROM, який підключається через USB. Після підключення зовнішнього пристрою переконайтеся, що ваш комп'ютер його виявив і ідентифікував. Повідомлення про це може з'явитися в нижньому правому куті на робочому столі. В іншому випадку можна зайти в Мій комп'ютер. Тут відображаються всі підключені до комп'ютера пристрою.
 • Крок 2. Вставляємо диск в дисковод. Диск повинен запуститися. Дані на диску можна буде побачити за допомогою програми Провідник або іншого файлового менеджера (наприклад Total Commander). Будь-оптичний привід визначається в Провіднику як окремий пристрій і відображається у вигляді логічного розділу з відповідною буквою. DVD-ROM не виняток. Відкриваємо DVD-ROM і дивимося вміст диска.
 • Крок 3. Виділяємо потрібні файли і копіюємо їх. Вставляємо скопійовані файли в потрібне місце.

Хмарне сховище

З розвитком інтернет-технологій, багато хто воліє зберігати дані на хмарних (онлайн) сховищах. Це дозволяє не морочити голову флешками і дисками. Найпопулярніші хмарні сховища на сьогоднішній день - Google Drive і Яндекс Диск.

Завантажити інформацію з таких онлайн-дисків не складає труднощів. Для початку вам знадобиться аккаунт на відповідному сервісі. Якщо у Вас є електронна пошта на даному ресурсі, то його можна використовувати і для входу в хмарне сховище. Ви потрапляєте в свій аккаунт, в якому будуть відображені всі доступні вам файли. Сюди відносяться як залиті вами файли, так і файли інших людей, доступ до яких у вас є. Далі алгоритм зі сховищем різниться для кожної інтернет-платформи:

Для Google Drive:

 • Виділяємо потрібні файли;
 • Відкриваємо меню додатково і вибираємо пункт Завантажити;
 • У вікні вибираємо формат файлів;
 • Натискаємо кнопку Завантажити.

Для яндекс. диск:

 • Відкриваємо сторінку з потрібним файлом;
 • Натискаємо на кнопку завантажити (праворуч від файлу).

У Яндекс Диска існує обмеження на скачування. Воно становить 50 Гб. Тобто файл більшого розміру скачати не вдасться.

Інші хмарні сховища функціонують за тією ж схемою. Заходьте на сайт (деякі сервіси не вимагають реєстрації, на інші зайти можна тільки через власний аккаунт), шукайте потрібний файл і тиснете кнопку завантажити. Тут є варіанти: файл може почати скачиваться відразу ж, іноді потрібно вказати шлях для скачування, іноді - розширення файлу.

 • Вставляємо CD аудіо диск і відкриваємо Windows Media Player .
 • Переходимо у вкладку « Видобути ».Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити
 • Ставимо галочки навпроти пісень які хочемо зберегти і натискаємо « Почати копіювання з компакт-диска ».Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити
 • Ставимо галочки навпроти пунктів « Не вмикати захист # 8230;» «Я розумію # 8230;».Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити
 • Чекаємо поки вибрані композиції скопійовано.Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити
 • Переходимо в папку «Моя музика» і шукаємо в ній наш диск.
 • Переносите скопійоване папку в ваше сховище музики і насолоджуйтеся.
 • За замовчуванням пісні зберігаються в форматі wma, змінити формат можна за допомогою Audacity (виконавши пункти 1, 2, 3, 11, 12, 13, 14, 15).
 • Розкажи друзям про корисної статті за допомогою кнопок:

  Приєднуйся, що б бути в курсі подій
  і отримувати безкоштовну Online допомогу. data-orientation = horizontal data-following-enable = true data-sn-ids = fb. tw. ok. vk. gp. mr. data-selection-enable = false data-follow-title = присоеденяюсь до нас в Вконтакте data-share-style = 5 data-follow-vk = dontfearru data-counter-background-alpha = 1.0 data-top-button = false class = uptolike-buttons

  1 коментар до # 8220; Зберегти CD аудіо диск на комп'ютер # 8221;

  1 Олексій Додав 10:36 лютому 19th,:

  Змінити формат збережених пісень можна в налаштуваннях Windows Media Player на вкладці: # 171; Копіювання музики з компакт диска # 187; На вибір формати wma, mp3, wav.
  Спасибі за інформацію. Думав доведеться якесь додаток встановлювати.

  Додати коментар

  Коментарів немає

  Як скопіювати музику з CD-диска на комп'ютер?

  Більшість музичних компакт-дисків захищені від копіювання. Відкривши в провіднику список треків, ви побачите файли (з розширенням .cda ), розмір яких не перевищує 1Кб. Звичайно ж, для музичних файлів це мізерно мало. Справа в тому, що це ярлики і скопіювавши їх на комп'ютер, вони будуть запускатися поки в приводі присутній диск.

  Але існує спосіб перенести нормальні файли (mp3). Для цього нам не знадобиться сторонній софт, а тільки стандартний програвач Windows Media Player . Давайте запустимо програму через діалогове вікно # 171; Виконати # 171 ;. Для цього натискаємо клавіші Windows і R . Потім, в текстовий рядок вводимо команду Wmplayer. exe і натискаємо # 171; ОК # 171 ;.

  Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

  На екрані з'явиться програма Windows Media Player . Перш, ніж приступати до копіювання музики, змінимо деякі настройки. У списку # 171; Впорядкувати # 187; вибираємо розділ # 171; Параметри # 171 ;.

  Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

  У вікні параметрів програми переходимо на вкладку # 171; Копіювання музики з компакт-диска # 171 ;. Вказуємо формат музичних файлів (найкраще Mp3 ) і збільшуємо якість звуку (не менше 128 кбіт / с, бажано 256 кбіт / с). Підтверджуємо внесені зміни за допомогою кнопок # 171; Застосувати # 187; і # 171; ОК # 171 ;.

  Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

  Далі в основному вікні програми (зліва) вибираємо свій компакт-диск, що знаходиться в приводі комп'ютера. Якщо ви не бачите потрібну назву, то напевно це # 171; Невідомий альбом # 171 ;.

  Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

  У списку подано музичних файлів. Галочкою відзначаємо треки (доріжки), які необхідно перенести на комп'ютер. І вибираємо пункт # 171; Скопіювати з компакт-диска # 171 ;.

  Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

  Залишається тільки почекати поки вибрані треки будуть перенесені на комп'ютер.

  Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

  Скопійовані музичні файли шукайте в папці # 171; Моя музика # 171 ;.

  Як завантажити з диска на комп'ютер. Де завантажити

  Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


  Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


  При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


  Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...