Главная » Медіа » TV » Як се св'рзва лептоп з телевізор. Как се св'рзва лептоп з телевізор
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як се св'рзва лептоп з телевізор. Как се св'рзва лептоп з телевізор

Як се св'рзва лептоп з телевізор. Как се св'рзва лептоп з телевізор

До переді няколко години едно така порівняльних "екзотичних" пристрій като TV Tuner за PC беше прекалено ск'по, за да может всеки та сі го дозво. Сега, обаче, нещата стоять доста по-різному. Поради Голем спад на цінуєте на всички компют'рні компоненти през останні години, с'ответно і TV Tuner-іть поевтіняха. Това ги направ значітелно по-дост'пні за нормальний споживачів з по-т'н'к портфейл. Багато хору віче разбират, че могат та сі дозволять і так відокремлять 60-70 долара за єдиний не особено функціональний, але все пак якісно Tuner.

Като принцип на робота това просто Пристрій не е нищо особено - чіп'т на Картата просто конвертуються аналогового сигналу в цифров і слід това софтуер'т к'м устройството докладаючи Video capture по с'щія начин, както наприклад пріхващащіят plug-in на Corel Draw. Това е багато просто і поради това багато евтіно като ізработка - трябват саме что рік звести чіп на платката і доб'р софтуер. З'ясуємо се, има і професіоналні хустки ізползвані за направата на филми в Hollywood, Коїті в багато від випадку имати влас памет і хардуерно MPEG2 кодіране. Записи та качеството на картіната на подібні продукти е багато високо, обаче і Цената сі я бива - від 1000 до 10 000 хіляді долара.

У моменту на пазар могат та се має намір багато і най-різні хустки. За с'жаленіе ізбор'т НЕ е толкова Голям колкото при вигляді карти, але все пак можете так мають намір і багато якісних продуктів (аз успях, значи і віє можете :)).

Когат избират вашія TV Tuner можете так оберете няколко варіанти:

Так сі купите відео карта з вграден Tuner;

Так сі купите в'ншен Tuner (USB);

Так сі купите в'трешен Тунеро (PCI).

Ще разгледам тріть в'зможні випадку по-детально. Ако вирішите, че ві трябва нова відео карта, на Коята има Tuner, трябва та знаєте нещо багато важливо, в'прекі че Цената ще ві се сторі по-пріемлівим, отколкото та сі купите і двете по отделная, Когат відео Картата Остара (Коета в моменти става с'с светкавічна скорост.) і вирішите так я змініть, з нея ще трябва та продадете і своя Хубала TV Tuner. Това е Голям проблем както за повечето споживачі з Малак бюджет, така і за по-Заможне прітежателі на ATI відео карти, чііто TV Tuner е на отделная хустки (мо ATI TV Tuner). Ако прітежателят на подібно пристрій виріши та поміняй графічність сі прискорювач, новіят пак трябва та е ATI в противний випадок Tuner-'т просто няма да роботи.

Решеніята за відео карта з вграден Tuner са порівняльних малко. Някоі від по-відомо са на фірми като Pixel View і ATI. Останні рішення на Pixel View (PixelView All-in-ComboTV 256 [Nvidia Geforce 2 MX] і PixelView All-in-ComboTV 128 [Nvidia Riva TNT2 M64]) са доста якісно і имати багато доб'р софтуер. Доставлять се і с'с дистанційно управління (по бажання на клієнта), Коета се св'рзва к'м спеці порт, наміращ се на Картата. Тези карти са порівняльних добри, але'пдеіті на Pixel View TV Station / Pixel View Radio Station, както і новіть драйвер ізлізат ізключітелно рядками. Това может та не прітеснява някоі хору, чііто Tuner-й робота добро, але други, Коїті имати проблеми с'с софтуера Биха се ізялі заради 60-ті похарчені долара, без очевидна полза. Това е Голям мінус за інакше добратися хустки. У тазі категорія има още єдиний Голям учасник, призначений за Хоратії з повече парі - това е All-in-Wonder, серіята на ATI. Едінственото оплакване, Коета споживачів может да има з неї е, че к'м платката НЕ может да б'де включено дистанційно управління. Багато е шкода, че інженер на єдна такава Голяма і уважавана фірма като ATI НЕ са се сетілі та нададуть така просто зручність. Хубавото в Този клас карти е, че прітежателят сі спестява доп'лнітелнія PCI слот, потрібен за інсталірането на відділений Tuner, а така с'що і едно IRQ, Коета может да е від полза при інсталіране на друго устроиство.

Друг вид Tuner-і както по призначення, така і по ціна са в'ншніте таківа. Ті са леки, компактний, інсталірат се без да се відвар компют'ра і са порівняльних надеждні. Основно се ізползват за Laptop системи, поради нев'зможността не єдина так'в компют'р та б'де включений нормальний PCI Tuner. Середовищ неголемія Ізбор від в'ншні пристрої багато силно враження правлять ASUS TV Box, Hauppauge USB-Box, Pinnacle Studio PCTV / USB, Pixel View Play TV USB Pro, і Lifeview Live TV-Box. Ізброеніте тук Tuner-і имати багато сходні характеристики з малки ізключенія. Така е наприклад Lifeview Live TV-Box, Койта освен ТВ і тілі текст может да надати на прітежателя сі та радіо. С'що багато цікавий е Тунеро на ASUS, Койта НЕ может да прави как'вто і так е capture, защото дорі сен св'рзва з компют'р. Тієї представлява просто єдиний Tuner, ідентичний з Този, наміращ се в телевізор, але ізваден і складний в хубава, л'скава кутійка. Това значи, че тієї се ізползва като просто се св'рзва з монітора на PC і практично можете так сі служите з това пристрій дорі без да имате компют'р - трябва ви саме єдиний PC монітор. С'що така Този порівняльних евтін Тунеро может да се св'рже к'м телевізор і по Този начин та ловите Hyper-band канали, Коїті повечето по-стари телевізор не подд'ржат. Друг в'ншен Тунеро від Голям інтерес в Този клас пристрою е Pinnacle Studio PCTV / USB, чііто багато якісно софтуер і добра фірма поддр'жка го правлять ідеальний за хору з по-големи в'зможності, обічащі та експеріментірат з нови операційної системи (това е едінственото в'ншно пристрій, імащо нормално работещ

Софтуер за Linux).

Як се св'рзва лептоп з телевізор. Как се св'рзва лептоп з телевізор

Последни, але не та за важливістю са PCI TV Tuner-іть. Тези пристрої в багато випадки са по-евтіні від вграденіте і від USB Тунеро поради простотата на Самата хустки. На нея има само с'щінскія Тунеро, обікновено Philips, Temic або LG, Analog-to-Digital чіпа і няколко філт'ра за по-чистий сигнал. У багато випадки купувач'т ще б'де ізправен перед ділемата з кой чіп так е Картата або как'в та е с'щінскіят Тунеро. Основно Analog-to-Digital устройството е на Rockwell або както сега се напічат - Conexant. Това са порівняльних добри і віче довели се чіпів, Коїті са масово ізползвані і Затов имати добра поддр'жка від програми на други виробники (Ulead, Adobe, Coral). Нещата с'с с'щінскія Тунеро стоять малко по-різному. Многото різні виробники нададуть специфікації, Коїті в багато випадки са унікалні за даден Тунеро. Най-Розповсюдження чіпів са тези на LG і Philips, але багато від Голем фірми ползват тези на Temic. Ті са майже ідентичними з тези на холандскія гігант (Philips), але за разліка від тях имати в'зможност за включване на NICAM стерео без прібавяне на доп'лнітелні компоненти.

Този клас Тунеро има най-багато представники. Всички големи виробники, Коїті имати в'ншні або вградені Тунеро прітежават і моделі Коїті се ізползват з обікновено PC і се включват в PCI слот. В'прекі че има і "no name" Тунеро, Чієту якість е порівняльних обридженого, багато по-спокійно ще гледате телевізії з едно пристрій на Pinnacle Systems, ATI, або Hauppague. Ті имати багато по-добра поддр'жка і з всяка нова версія на софтуера се додав ізползването на някоі від країни Б'лгарскі стандарти (приклад са Нова ТВ і Канал 1, Коїті се ізл'чват на нестандартні честоті - звук'т се ізл'чва на PAL, а картіната на SECAM.

Як се св'рзва лептоп з телевізор. Как се св'рзва лептоп з телевізор

Аз особисто віддаючи своіте предпочітанія на продукти на Pinnacle Systems поради багато вдалих їм софтуер і добра продукти ізползвані при направата на хустці. Голямата немска фірма с'ставя своіте "творіння" з продуктами на Philips або Temic (з как'в чіп е вашіят Тунеро ще розберете Когат відчиніть кутіята J. моят е Temic і с'м багато задоволений) і чіпів на Conexant - BT878 і BT848. Багато функционалні е і дістанціонното управління, Коета в'прекі Малков сі розмір има необічайно Голям брой функції, Коїті рядками могат та б'дат срещнаті дорі і при єдиний новий телевізор. За разліка від всички други Тунеро в Този клас, тук можете так четете тілі текст докотилася гледате даден канал - това при інші пристрої е нев'зможно, заради получаващата се інтерференція. Якось вінагі, обаче, всички хубаво сі има і някой дефект. При Този Тунеро това е неудачната смяна на начина, по Койта се сканірат каналів, залежно від регіону в Койта жвавіше клієнта. Това значи, че аке опітате та сканірате кабелната сі телевізії з настройка "Б'лгарскі регіон" ще отримаєте по-лоші резултат від колкото, яко я сканірате на "унгарскі регіон". Този недостат'к НЕ е багато смущаващ слід като споживача се навчи та го преодолява, але єдиний човек, Койта НЕ е роботи с'с софтуера на Pinnacle Systems может да остані розчарований слід като отримай резултат від "б'лгарското" сканіране і така да сі ізваді грішну ізводах за інакше Ласкаво Тунеро.

.Як се св'рзва лептоп з телевізор. Как се св'рзва лептоп з телевізор

Друга багато відома фірма проізвеждаща TV карти е Hauppague. Якось вінагі, англійці знаят какво правлять і тяхната серія WinTV е багато успішно проектірана. Всички карти ізползват Conexant чіпів і Philips Тунеро. Поради якісно филтр, ізползвані на устройството, WinTV серіята са багато чувствітелні, і дорі някоі хору казват, че з так'в Тунеро можете так отримаєте по-добри резултат від колкото з карта на Pinnacle Systems наприклад. Това может і так е істина, але за жалість может да се опинимося порєдний опит та се ощеті конкуренціята. Ако това е така, обаче, аз нікога НЕ бих си купив Тунеро від Hauppague, защото єдна уважаваща собі сі фірма трябва п'рво так "оправи" Власне сі продукти, а після так плюе серііте на інших, а в WinTV визначено има багато за "оправяне ". Големи проблеми ще има прітежателят з просто непростімим лошія софтуер, направити від інженера на англійската фірма. При опит за capture предоставената програма дава країни грішки, Коїті понякога довеждат до "fatal error" (запазена марка на Microsoft J). Това е єдиний Голям проблем за інакше добратися хустки і может да накара дорі заклеті фенів на фірмата та се об'рнат к'м конкуренціята.

Як се св'рзва лептоп з телевізор. Как се св'рзва лептоп з телевізор

З'ясуємо се, има і багато други Тунеро на по-малки виробники, але ті са багато близькі като функції і бі било загубити на време та се разглеждат по-обстойно. В'прекі това, аз ще спомена і някоі по-евтіні рішення - наприклад Life View або продуктів на Pro-Link (Pixel View). І двете фірми правлять майже ідентичними картами і багато бліз'к като функції софтуер. Поради не особливо доброто якість на ізползваната техніка та ДВАТ конкурента имати єдиний і с'щі проблем - лошо пріемане, Коета особено при ніското якість на кабелната телевізії у нас, может да се опинимося фатално.

На Б'лгарскі пазар в моменти има багато Голям різноманітність від TV Тунеро і залежність саме від Ізбор на клієнта кой ще предпочете. Лошото е, че Б'лгарскі купувач е схильний так прави компромісів з качеството, заради Цената. Това может да се отнася за други компют'рні частини в багато малко випадки, з'ясуємо се, але точно ізбор'т на Картата ще визнач дали ще имате сніжинки по образу або ні. Затов НЕ пестете парі Когат купувате това пристрій - дайте 25-30 долара повече і се насладете на качеството, на Коета се радват "білите" хору на захід.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...