Главная » Медіа » TV » Як можна встановити браузер на телевізор samsung. Веб - браузер Opera для роботи з мережею інтернет в Smart TV
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як можна встановити браузер на телевізор samsung. Веб - браузер Opera для роботи з мережею інтернет в Smart TV

Opera Software відома вже другий десяток років роботою над цікавим браузером Opera. З появою розумних телевізорів компанія створила версію для платформи Smart TV, магазин додатків Opera TV Store і непогане співтовариство людей, які роблять цікаві програми для магазину.

Веб-браузер Opera

Досить швидкий і спритний, передвстановлюють на багатьох моделях телевізорів різних виробників. За інформацією з офіційного сайту компанії браузер дозволяє «гуляти» по інтернету також просто, як якщо б ви це робили з планшета або смартфона, але в житті все інакше. Такого «користувацького досвіду» вам не дасть жоден браузер для телевізора через те, що левова частка розумних ТВ комплектуються звичайним пультом дистанційного керування, що накладає величезні обмеження на серфінг в Мережі. LG намагаються вирішити цю проблему за допомогою Magic Remote, Sony в свої ультрадорогих телевізори з дозволом 4К кладе другий пульт з тач-скрін, але знову ж таки - це все не те. Телевізори зараз не готові дати свободу дій в інтернеті, якщо користувач працює звичайним пультом дистанційного керування.

В іншому ж Opera по-справжньому спритний і чуйний браузер, яким приємно користуватися. Перші версії його з'явилися

;

Мало не десять років тому, коли компанія акуратно промацували ринок, а повноцінний продукт почали поширювати в 2012 році разом з запуском Opera TV Store.

Opera TV Store - магазин додатків, який працює з HTML 5

Його запустили навесні 2012 року. Суть проста: будь-який бажаючий може створювати додатки для розумних телевізорів різних марок. Модерацію додатків веде виробник, як це було і є на сьогоднішній день. Для звичайних користувачів перевага в тому, що додатки стають кроссплатформенную, а сам магазин завантажується з хмари, адаптуючись до вирішення вашого телевізора.

Головна «фішка» - додатки будуть працювати на всіх моделях телевізорів, якщо у них встановлено апп Opera TV Store.

Зараз в більшості своїй розробники зобов'язані адаптувати свої програми під конкретні лінійки, а то і моделі телевізорів, якщо TV Store стане стандартом, то процес піде набагато швидше, а кращі програми стануть кроссплатформенную, а власники LG і Samsung будуть використовувати одні і ті ж аппи, а не шукати альтернативу.

Веб-додатки Opera TV розробники пишуть на HTML 5, використовуючи також CSS і Java Script, тобто ніяких нових мов вивчати не потрібно. Для додавання його в каталог Opera TV Store треба подати заявку, після чого команда Opera проведе модерацію. Чи з'явиться воно на телевізорах тій чи іншій моделі все ж залежить від виробників, але шлях з «лабораторії» до телевізора швидше, тому що виробники охочіше звертають свою увагу на новинки в магазині Opera. На виході виходить веб-додаток, яке за допомогою браузера на телевізорі запускається і працює без збоїв

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...