Главная » Мобільні телефони і зв'язок » Samsung » Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4

Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4

S Pen зробила унікальним Samsung Galaxy Note 4 серед флагманських Android-телефонів, а додаток S Note збільшило потужність і можливості S Pen. Ця програма здатна на щось більше, ніж просто робити записи. Цей урок допоможе вам освоїти вже встановлене Samsung'ом додаток на Samsung Galaxy Note 4.

S Note і S Pen на Galaxy Note 4

У цьому уроці ми покажемо користувачам S Note, як отримати більше від цього могутнього додатки. Прочитайте всі підказки, щоб освоїти S Note і користуватися ним в роботі, школі і повсякденному житті. Ми почнемо з основ, а потім розповімо про деякі дійсно значимих можливості.

Вміст статті

Синхронізація замітки S Note з Samsung або Evernote

Більшість людей, що мають Samsung Galaxy Note 4 і намагалися скористатися програмою, ймовірно, вже бачили підказки для новачків. Якщо немає, відкрийте програму і дотримуйтесь інструкцій. Ось деякі підказки, як налаштувати S Note, якщо ви вже зайшли в майстер налаштувань.

Почніть роботу з додатком S Note з налаштувань. Значок з трьома крапками в правому верхньому кутку відкриє меню. Натисніть «Налаштування» і внизу з'явиться екран.

Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4

Налаштування аккаунта дозволить користувачам синхронізувати свої записи з одним або двома акаунтами. Виберіть обліковий запис Samsung, який ви собі створили, коли захотіли завантажити додатки в Galaxy Apps. Ця програма також синхронізується з Evernote. Це справа вибору, але я вибрав аккаунт Samsung, так як в ньому зберігаються мої записи окремо від Evernote. Я планую користуватися тільки S Note на телефоні Samsung, тому я вибрав його, щоб зберегти мій Evernote-аккаунт чистим від файлів, які я не зможу використовувати на інших девайсах.

Виберіть обкладинки і сторінки записника

Натисніть на кнопку «Змінити» на зразку, щоб вибрати нову обкладинку для записів. S Note пропонує кілька вбудованих варіантів, але також є можливість завантажити інші з Galaxy Apps. Виберіть одну з них і встановіть за замовчуванням. Можна встановити в портретному або альбомному режимі. Виберіть будь-яку відповідну вам. Натисніть «ОК», коли закінчите.

Обкладинки записника Samsung Galaxy Note 4

Щоб отримати більше варіантів, натисніть на меню у верхньому лівому кутку (три горизонтальні лінії). Внизу в меню, яке з'явиться в лівій стороні екрану, виберіть «Більше можливостей». Додаток покаже ще три доступні функції:

 • Idea Sketch допоможе з легкістю зробити ескізи об'єктів в ваших нотатках.
 • Easy Chart makes перетворює замальовки графіків, діаграм або таблиць, зроблених від руки, в цифровий формат.
 • Background image дозволить користувачам додати нові образи.

Шаблони S Note

Натисніть на кожну з них і встановіть, якщо ви хочете користуватися ними, або просто виберіть третю, щоб додавати нові шаблони сторінок. Перші два встановлюються відразу, на відміну від Background images, де кожен з шаблонів потрібно встановлювати окремо. Тут є величезна кількість картинок. Встановивши один раз, ви будете постійно цим користуватися. Ви завжди можете повернутися і завантажити ще. Затримайте прокрутку внизу, щоб перейти до альбомного режиму.

Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4

Як витягнути панель інструментів

Коли ви відкриваєте замітку в S Note, панель інструментів може ховатися і виглядати як верхня третина картинки зверху, на якій зовсім не видно інструментів. Якщо там немає панелі інструментів, натисніть на замітку, і вона з'явиться (бачите середню частину картинки зверху). Щоб відкрити всю панель інструментів, натисніть на значок олівця в верхньому лівому кутку. З'явиться вся панель інструментів (бачите нижню частину картинки зверху).

Можна використовувати не тільки S Pen, а й палець

Додаток S Note на Samsung Galaxy Note 4 пропонує два методи введення. Ви можете вибрати один з них. Створіть нову замітку, натиснувши кнопку плюс зверху. Користувач може також відкрити вже створену замітку.

Два методу введення на Samsung Galaxy Note 4

Коли користувач вперше створює нову замітку в S Note, додаток показує, як імпортувати картинки з камери. Більш докладно про це нижче. Потім додаток запитує, який спосіб введення вибрати. Способи можуть бути:

 • Тільки S Pen - користуючись цим способом, ви зможете писати і малювати на екрані тільки за допомогою S Pen. Пальцями ви зможете тільки управляти додатком.
 • S Pen і режим введення пальцем - з цим способом ви зможете писати або малювати не тільки S Pen, а й пальцем.

Ми вважаємо за краще користуватися тільки S Pen, тому що він завжди з собою і справляється з написанням заміток краще, ніж палець. Якщо ви часто використовуєте палець для малювання, вибирайте другий спосіб.

Щоб змінити спосіб після першого використання, відкрийте замітку або створіть нову, потім натисніть на значок пальця у верхній частині екрану (як показано вище). Це третій праворуч значок, який виглядає як долоня. Якщо ви бачите перекреслений круг зверху долоні, значить, ви можете вводити дані тільки за допомогою S Pen.

Якщо на долоні немає перекреслені кола, то ви користуєтеся другим способом.

Перенесіть фотографії в замітки

Іноді, коли ми робимо замітки, телефон не підходить для використання, тому Samsung дав можливість перенести написані від руки нотатки на папір або на дошку. Щоб зробити це, використовуйте камеру через додаток.

Коли ви вперше створюєте нову замітку, натискаючи значок «+» у верхньому правому куті, додаток показує вам як перенести фотографії з камери або фотографії на телефон. Якщо ви вже одного разу зробили це, ви не зможете подивитися цей навчальний посібник, тому зараз ми розповімо, як це зробити.

Перенесіть фотографії в замітки

Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4Як користуватися планшетом сумісного Галаксі ноут. Как користуватися програмою S Note на Samsung Galaxy Note 4

На панелі інструментів є значок камери між великою Т, яка потрібна для введення тексту за допомогою клавіатури, і хмарою. Натисніть на камеру і S Note відкриє додаток Samsung Galaxy Note 4 Camera або будь-яке інше додаток камери, яке у вас встановлено. Якщо ви робите це вперше, на малюнку буде показано, як використовувати можливості камери в S Note. Прочитайте корисні поради та натисніть ОК, щоб очистити екран.

У додатку камери є п'ять значків:

 • Кнопка спалаху - натисніть щоб включити або вимкнути спалах.
 • Зміна режиму фотозйомки - ця кнопка виглядає як квадрат зі словами AUTO і MANUAL всередині. За допомогою неї можна переключатися між автоматичним і ручним режимом. Це необхідно для передачі знімка. Ви вибираєте сторінку, а камера тільки передає її і нічого не додає.
 • Решітка - з її допомогою ви можете переглянути або приховування підказки видошукача.
 • Кнопка зйомки - натисніть, щоб зробити знімок.
 • Галерея - натисніть, щоб відкрити Галерею та виберіть вже наявне в телефоні фото, яке ви хочете перенести в нотатки.
 • Використовуйте спалах в темних кімнатах і ручний режим зйомки, якщо камера самостійно не може знайти межі сторінки, яку ви хочете імпортувати. Натисніть на решітку, і вона допоможе вам вирівняти зображення.

  Якщо на вашому телефоні вже є потрібний вам знімок, натисніть на значок камери на панелі інструментів S Note і виберіть значок Галереї. Щоб зробити нове фото, натисніть кнопку зйомки.

  Після того як ви зробили знімок, додаток спробує самостійно визначити межі сторінки. Якщо воно зможе це зробити, то передасть знімок в S Note. Якщо немає, воно помістить знімок в S Note, щоб користувач сам зміг його відредагувати.

  Імпорт фотографій в S Note

  Міняйте розміри фото, як захочете, перетягуючи один з синіх гуртків, які знаходяться в кутах. Коло над фото, з'єднаний з лінією, поверне фото. Натисніть на нього і тягніть, щоб розгорнути фото. Панель інструментів відбивається внизу або зверху фото. Ковзаєте вліво і вправо якщо хочете подивитися всі інструменти для редагування, наприклад:

  • Властивості - показує основну інформацію про знімок і дозволяє користувачам змінювати ширину, висоту, співвідношення сторін і переходити на задній план картинки, таким чином, інші об'єкти, текст або напис, які відображаються у верхній її частині, можна перетягнути вперед і помістити їх перед об'єктами. Ви також можете помістити текст в рамку або додати ефекти, наприклад, негатив, чорно-біле фото, малюнок і інші.
  • Перетворення для редагування - перетворює картинку в рядки, які користувач може редагувати. Додаток зробить це і покаже вам написану по рядках версію зображення (дивіться картинку нижче).
  • Обрізати - обрізає замітку, так ви можете позбутися від непотрібних частин картинки.
  • Вирізати - вирізає картинку, і ви можете вставити її в будь-якому іншому місці в замітці.
  • Копіювати - копіює картинку, залишаючи оригінал на місці, щоб пізніше ви змогли вставити її в будь-яке місце в замітці.
  • Видалити - стирає картинку зі сторінки.

  Помістіть віджет S Note на домашній екран

  У Samsung Galaxy Note 4 встановлений досить широкий віджет S Note на домашньому екрані. Багато користувачів змінюють свій домашній екран, але ніколи не повертають віджет назад після того, як видалять його. Деякі змінюють свій лаунчер, наприклад, на Google Now Launcher, який робить Note 4 схожим на телефони з системою Lollipop.

  Віджет S Note на домашньому екрані

  Щоб знову встановити віджет S Note, знайдіть досить широке вільне місце на вашому домашньому екрані для додатку, який займе чотири колонки і один рядок. Якщо ви користуєтеся заводською версією Samsung Touchwiz, то натисніть на домашній екран і виберіть віджет. Якщо немає, зробіть все, що потрібно, щоб встановити віджет. З Google Now Launcher вам необхідно буде зробити все ті ж дії, що і з Samsung Touchwiz. Знайдіть групу віджетів S Note і натисніть на них. У S Note є два варіанти віджету, в залежності від кількості місця на домашньому екрані. Віджет 4

  Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


  Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


  При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


  Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...