Главная » Мобільні телефони і зв'язок » Samsung » Скільки коштує нетбук в связном. Сколько варто нетбук в зв'язковому
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Скільки коштує нетбук в связном. Сколько варто нетбук в зв'язковому

Скільки коштує нетбук в связном. Сколько варто нетбук в зв'язковому

"Зв'язковий" - Нетбук Samsung NC210: працюй, революції почекають!

Нетбук Samsung NC210: працюй, революції почекають!

Компанія Samsung відома своєю плодючістю в області створення ноутбуків - п'ять лінійок, в кожній з яких безліч модифікацій, загальне число перевалює за дві сотні. До них додалася ще одна лінійка нетбуків. Тому поява в лютому цього року нової моделі NC210 навряд чи стало несподіванкою. Скажімо прямо: революції не сталося, зате вийшов цікавий продукт для повноцінної щоденної роботи.

Зручність нетбуків багато хто ставить під сумнів: розміри не дозволяють отримати максимальну ступінь комфорту. Приємно, що в Samsung зробили все можливе, щоб забезпечити користувачеві зручність роботи: не тільки приємна клавіатура і тачпад, але і корисне програмне забезпечення.

Можливості системи: що вміє NC210?

Нетбук Samsung NC210 вагою в 1,2 кг працює на двоядерному процесорі Intel Atom N550 і чіпсет Intel NM10 Tiger Point. Два ядра забезпечують високу продуктивність. Якщо порівняти результати тестів Cinebench по Samsung NC210 і по конкурентах Acer Aspire One 522 і Toshiba NB550D з процесорами AMD C-50 і Athlon K125, буде видно, що процесор в Samsung'е швидше: обидва конкурента відстають на 14%. Але ось загальна продуктивність системи у нього нижче, хоч і вельми ненабагато. Навряд чи ця різниця буде помітно при роботі з нетбуком.

Процесор оснащений вбудованим графічним ядром Intel GMA 3150. Оперативна пам'ять DDR3 має об'єм 1 Гб. На практиці все це означає, що на нетбуці не вийде пограти, хіба що в онлайн-ігри. Можна ще встановити навчальні програми, корисні дитині, або спробувати пограти в ігри, доступ до яких пропонується на робочому столі після установки оболонки. Чи не вийде і подивитися відео високої роздільної здатності, але невеликого обсягу AVI-файли NC210 відтворює без проблем. За великим рахунком, екран з маленькою діагоналлю і не призначений для якісного широкоформатного відео.

Скільки коштує нетбук в связном. Сколько варто нетбук в зв'язковому

Samsung NC210

Зате, судячи з тестів, продуктивність операційної системи у NC210 вище, ніж, наприклад, у найближчого за всіма параметрами конкурента Toshiba NB550D, що працює на AMD Fusion. З огляду на той факт, що це - модель-флагман Toshiba, наш нетбук показує непогані результати. Крім того, перевага вбудованої графіки Intel - низьке енергоспоживання. Це позитивно позначається на часі роботи від батареї. Об'єм жорсткого диска 250 Гб - стандартний показник, який забезпечують усі пристойні виробники нетбуків.

Порти і інтерфейс: весь мобільний набір

В Samsung NC210 є всі можливості для комунікацій: мережева карта Ethernet LAN з адаптером Wi-Fi, модуль Bluetooth 3.0, що підтримує передачу даних зі швидкістю 24 Мб / с, а також три USB-входу. 3G-модуль додав би очок до статусу нетбука, але його, на жаль, немає.

Зліва в корпусі розташовані роз'єм живлення, роз'єм RJ-45 для підключень до мереж Ethernet і один USB. Спереду знаходиться кардрідер для читання карт SD і ММС. Праворуч - аудіороз'єми для навушників і мікрофону, два USB, VGA-порт для підключення монітора і роз'єм для кенсингтонського замку, який запобігає крадіжці нетбука (сам замок продається окремо). На верхній частині дисплея знаходиться веб-камера 0,3 мегапікселя, здатна створювати зображення 640х480, отвір вбудованого мікрофона - під клавішами "вгору-вниз", а два динаміка по 1,5 Вт, добре звучать навіть на великій гучності, - в нижній частині корпусу.

Дисплей: яскраве рішення

Головна перевага 10,1-дюймового дисплея в тому, що він матовий. На тому ж Toshiba NB550D дисплей глянцевий, що створює певні незручності при роботі з нетбуком. Завдяки матовому покриттю можна дивитися на дисплей нетбука NC210 під кутом і праворуч, і ліворуч без шкоди для сприйняття. Дисплей володіє широким кутом нахилу.

Дозвіл екрану 1024х600, воно може бути збільшено за допомогою інтерполяції до 1024х768 або 1152х854 в налаштуваннях дозволу (за допомогою правої кнопки тачпада). Перший параметр доступний також через встановлений Easy Resolution Manager. Однак інтерполяція - штучне збільшення дозволу програмним шляхом - помітно спотворює зображення.

Дисплей з LED-підсвіткою SuperBright дійсно яскравий, що дуже важливо в роботі на відкритому повітрі. Хоч в лісі, хоч на пляжі під яскравим сонцем зображення на дисплеї буде відмінне. У порівнянні з аналогами у NC210 вужча рамка дисплея, що дає приємне відчуття широкого екрану.

Зовнішній вигляд і дизайн: блискучі вигини

Зрозуміло, перше, що відразу привертає увагу, - це "хромована" кришка нетбука з легким і красивим переривчастим малюнком, що нагадує одночасно малюнок на подушечках пальців і деревну структуру. І, що дуже важливо, на цій кришці не залишається неохайних слідів від рук, вона завжди охайна і чиста.

Весь корпус пристрою пластиковий. Рамка екрану чорна, вкрита штрихуванням у вигляді точок, кнопки клавіатури теж чорні, а верхня частина корпусу матово-срібляста. Розміри корпусу - 259х179,5х21,5-33,7 мм.

У NC210 виробник розвиває свою давню ідею "акулячого" дизайну, перевтілився в нетбуках в "хвильової" стиль: корпус пристрою злегка зігнутий донизу, ближче до кришки, в якій вигин повторюється в нижній частині, а петлі кришки мають каплеподібну

Форму і пофарбовані під хром. Нетбук здається менше і тонше завдяки оформленню комунікаційних портів праворуч і ліворуч: вони помітно видаються з нижньої чорної частини корпусу. Низ корпусу сильно згладжений і зовсім пропадає з поля зору, залишаючи на увазі тільки порти.

Скільки коштує нетбук в связном. Сколько варто нетбук в зв'язковому

Samsung NC210

Клавіатура і тачпад: потрапляння в десятку

Другий, і дуже жирний, плюс нетбук отримує за клавіатуру і тачпад (перший, як ми пам'ятаємо, - за матовий екран). У NC210 дуже зручна клавіатура з далеко рознесеними клавішами, які оптимально розташовані на всій корисної площі панелі. Клавіші управління трохи винесені за межі клавіатури, що виключає ризик випадкового натискання. Дуже великий тачпад має візуально не відмічені вертикальну і горизонтальну смуги прокрутки праворуч і знизу. Він підтримує функцію мультитач: можна користуватися двома пальцями, щоб, наприклад, збільшити масштаб текстового документа або зображення. Поверхня тачпада матова, на ній не залишається ніяких слідів. Кнопки тачпада краще натискаються з боків, ніж посередині. Зліва від тачпада на схилі панелі - п'ять маленьких яскраво-синіх індикаторів роботи різних служб системи.

Приємні функціональні дрібниці

Функціональна клавіша Fn у поєднанні з F2 дозволяє швидко перевірити рівень заряду батареї: з'явиться зображення батарейки з процентним значенням заряду. У поєднанні з F8 можна знизити рівень шуму системи (який, до речі, і без того дуже низький). За допомогою клавіші Fn можливі також відключення тачпада, дисплея, динаміків, сон, виклик Wi-Fi-менеджера і інші стандартні функції.

Програмне забезпечення: тільки потрібне і корисне

Samsung NC210 продається з уже встановленою операційною системою Windows 7 Starter. Чим хороший цей комп'ютер, так це вдалим комплектом встановленого виробником ПО. Наприклад, можна запросто зробити бекап системи на будь-який відповідний носій завдяки програмі Samsung Recovery Solution. При бажанні можна навіть повністю відновити систему, в тому числі за допомогою йде в комплекті поставки DVD-диска, до стану як при покупці.

Скільки коштує нетбук в связном. Сколько варто нетбук в зв'язковому

Ще одна корисна програма - Easy Migration, яка працює з перенесенням файлів і даних. З її допомогою можна перенести з одного комп'ютера на інший документи, облікові записи, фото і відео, музику, електронні листи, інтернет-посилання та інші файли. Phone Share призначена для того, щоб надавати іншим мобільним пристроям інтернет-з'єднання Samsung NC210, а Easy File Sharing дає доступ до даних з інших комп'ютерів. Через Easy Resolution Manager легко змінюється дозвіл екрана, а через Battery Life Extender - режим енергоспоживання батареї.

Зрозуміло, більшість цих операцій можна виконати через відповідні розділи, розкидані по інтерфейсу операційної системи, але тут все можливості наочно зібрані в одному місці, забезпечуючи швидкий доступ. Всі ці програми доступні через інтерфейс Samsung Support Center. У ньому є ще одна скромна, але корисна утиліта, яка "чистить" тимчасові інтернет-файли, збережені Internet Explorer. Це дозволить позбутися від інтернет-сміття, того, що накопичується в системі і заважає її повноцінної роботи. Крім того, на нетбуці можна знайти "пробники" антивіруса Norton і MS Office Starter 2010 року.

Холоднокровний і тихий, що б не трапилося

Низький рівень споживання енергії та тепловиділення - безсумнівні позитивні якості нетбука від Samsung. Температура корпусу знизу залишається комфортною для роботи навіть при високому навантаженні, а панель під зап'ястями взагалі не гріється. Старанний Samsung буде працювати весь день - більше десяти годин, за умови вимкнених бездротових модулів і з приглушеною підсвічуванням дисплея. З огляду на, що дисплей NС210 і так досить яскравий, цього цілком вистачить для роботи з документами. При бездротовому підключенні до Інтернету батарея тримає заряд близько шести годин. У цьому NС210 не відстає від найближчих "атомних" конкурентів, але все ж нетбуки на AMD йому не наздогнати. При максимальних навантаженнях він пропрацює близько п'яти годин - це пристойний показник. Всі ці дані характеризують Samsung NС210 з шестіячеечной батареєю.

Скільки коштує нетбук в связном. Сколько варто нетбук в зв'язковому

Samsung NC210

У тихому режимі в нетбуці крутиться тільки жорсткий диск, вентилятор охолодження при цьому відключається. Але якщо нетбук отримує високу постійне навантаження, вентилятор вмикається автоматично.

Легке життя

Новий нетбук від Samsung - продовження серії NС, створеної на основі одного з найостанніших процесорів Intel Atom. Мета життя цього стильного "малюка" - бути мобільним. Він - ідеальний сплав елементів, ергономіка і функціонал яких підпорядковані цієї основної мети.

З ним просто. Обмін файлами по Wi-Fi можливий без створення будь-яких точок доступу та інших кроків - потрібно тільки ввести логін і пароль і вибрати файли для відправки. Або, наприклад, він здатний організувати домашню мережу, якщо в будинку є інші пристрої від Samsung - і можна обмінюватися фотографіями і відео, дивитися їх на телевізорі. З ним легко. Він заряджається, навіть коли "спить", а до "рідним" смартфонам підключається автоматично.

Розумниця NС210 "намацав" головну людську слабкість: все ми цінуємо зручність. Напевно, життя з ним не стане яскравішим, але комфортніше - точно. А хіба це не головне - простота і легкість життя? Без будь-яких революцій.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...