Главная » Мобільні телефони і зв'язок » Samsung » Як правильно вибрати монітор. Как правильно вибрати монітор
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як правильно вибрати монітор. Как правильно вибрати монітор

Як правильно вибрати монітор. Как правильно вибрати монітор

Як правильно вибрати LCD монітор

А який краще? Цей або цей? - Питає черговий відвідувач, вказуючи на два поруч стоять монітора. Між іншим, це найпопулярніше питання з тих, що задають нам наші відвідувачі.

Саме тому ми вирішили написати статтю "Як правильно вибрати". У ній ми постараємося допомогти вам, дорогі і шановні відвідувачі, зорієнтуватися в широкому асортименті комп'ютерного заліза. Щоб ви змогли зробити вигідну для себе покупку і при цьому не переплатити.

А в сьогоднішньому "дебютному" пості ми поговоримо з вами про те, як вибрати LCD-монітор для будинку. Алгоритм досить простий.

Для початку варто пробігтися по комп'ютерних магазинах, щоб ознайомитися з пропозицією продавців. Ринок LCD-моніторів вже давно сформувався і поділений між основними виробниками, такими як Acer, Benq, LG, Samsung, Viewsonic.

Саме їх монітори ви і побачите на полицях магазинів. Є й інші виробники, але вони не так поширені, а значить, швидше за все, не будуть вам запропоновані.

Коротко про виробниках і тенденції

Перші про кого варто згадати - це виробники Асеr і Benq. Дані бренди домінують в дешевих категоріях, і представлені там досить широким асортиментом моделей. На них припадає левова частка оптових і корпоративних закупівель. Тому що можна отримати суттєвий виграш в грошах при купівлі 10 і більше штук.

Секрет успіху цих фірм простий - вони вважають, що потрібно виготовляти і продавати дешевше, ніж конкуренти. Вибираючи їх техніку пам'ятати варте одне: якість монітора цілком відповідає його ціні.

Сходинкою вище, в золотий серединці, нашого імпровізованого рейтингу закріпилася корейська парочка - Samsung і LG, марки, які борються між собою за ринок уже багато років. Їх дизайнери зі шкіри геть лізуть, щоб за допомогою модних тенденцій і незвичайних фішок завоювати симпатії і уми споживачів.

Зараз в фаворі витончені тонкі форми. Чим тонше монітор, тим він ефектніше виглядає на столі. Розплата за витонченість - окремий зовнішній блок живлення, як у ноутбука.

Відмітна особливість багатьох нових моделей - наявність прикольних сенсорних кнопочок управління. І пофіг, що вони випадково натискаються кожен раз, коли користувач повертає монітор в сторону, утримуючи його за край. Та й в темряві ці сенсорні кнопочки не відразу намацуються. Включити в сутінках такий монітор - ціла справа. Зате які прикольні ці кнопки!

Другим за важливістю трендом - на погляд креативних хлопців з Самсунга і LG - є "гламурність", воплотівщаяся в життя протягом останніх трьох років у вигляді глянсовості поверхні монітора.

По суті, більш практичні матові покриття витіснив блискучий пластик з високими відбивають властивостями. З нього виготовляються лицьові частини монітора і підставка. Виглядає дуже витончено але, ляпає в момент, навіть сухими пальцями. Але на жаль проти моди не попреш. Глянцевих моніторів зараз переважна більшість. Купивши такий, відразу запасайтеся спеціальними серветками для протирання моніторів!

Вибираючи між Samsung і LG ви напевно помітите, що ціни на продукцію фірми LG трохи нижче ніж у її корейського старшого побратима Samsunga. Тут можна припустити що, або Самсунг претендує на звання виробника преміум класу, або LG розраховує відносною дешевизною відхопити у свого опонента шматок ринку.

Але в нашому випадку варто окремо згадати той факт, що в нашій країні по всіх містах існує безліч офіційних сервісних центрів. І вони - фірми Samsung. А значить, в разі гарантійного та післягарантійного ремонту, буде набагато простіше вирішити проблему саме власникові монітора марки Samsung.

Розповідаючи про останні тенденції, ми мало не забули згадати найстарішого виробника моніторів, який прославився професіоналізмом своїх рішень. Дизайн у всіх його моделей вельми своєрідний. Майже незвичайний. Серед інших легко розпізнається по символіці у вигляді 3 різнокольорові пташок амадин. Зрозуміло, мова йде про моніторах марки Viewsonic.

Даний бренд гордо на самоті займає почесну найвищу 3 сходинку. Колись він ділив її з фірмою Sony, але та більше не випускає комп'ютерні монітори. Viewsonic робить упор на якість передачі кольору зображення і надійність своєї продукції. За багато років досвіду ми зіткнулися тільки з єдиним випадком шлюбу монітора Viewsonic. А це говорить багато про що!

Тепер поговоримо про форматах моніторів. Прицінюючись в магазинах, ви напевно помітите, що монітори бувають широкоформатними і прямокутними, в простолюдді - квадратними. І знову виникає те саме питання:

А який вибрати? Широкоформатний або прямокутний монітор?

Взагалі якщо вас тягне купити додому "квадратний" монітор, то зізнайтеся собі чесно - в душі ви консерватор. Ви звикли до того, що старі ЕПТ монітори були квадратними, а значить і нові LCD повинні бути такими ж!

А світ поступово змінюється і стандартом тепер є широкий формат зі співвідношенням сторін 16: 9. І крім того широкоформатні монітори мають ряд переваг перед "квадратними". Всього їх три:

  • Дешевша у виготовленні матриця, а отже при однаковому розмірі екрана по діагоналі (наприклад 19 ") ціна буде вигіднішою у широкоформатного монітора.
  • Друга перевага оцінять всі ті, хто працює з таблицями в Exel. Ви вже здогадалися, що на екран широкоформатного монітора вміщається куди більше колонок? Та й не

    Тільки в Exel, але і в будь-яких інших додатках, в тому числі, наприклад і в програмах в 1С.

  • Крім того, сучасні фільми високого дозволу "заточені" саме під широкий екран, особливо це стосується екранного дозволу 1920x1080. Простіше кажучи при перегляді не буде чорних смуг знизу і зверху, або обрізаних країв картинки з боків.

А діагональ екрану має значення?

Так має, але не завжди. Поговоримо про один підступ який може очікувати геймерів. Припустимо, що купується LCD монітор з діагоналлю 23,6 "і підключається до Старому комп'ютеру - замість померлого після довгих праць 17 дюймового" товстого "CRT - монітора.

Може скластися забавна ситуація, коли ігри, які на маленькому моніторі йшли прекрасно, раптом почнуть гальмувати на великому екрані. Природа Глюка пов'язано з "просіданням" fps (кількість "кадрів" в секунду), прорахунком яких займається відеокарта.

А все через те, що цієї старої відеокарти тепер доводиться прораховувати більшу кількість пікселів на великому екрані, ніж на старому моніторі. Досить неприємний момент, вихід тут тільки один - знизити в настройках якість деталізації гри!

Але на щастя, це окремий випадок, коли монітор новий а комп'ютер старий!

В іншому закономірність одна - чим більше діагональ, тим краще. Адже працювати і дивитися фільми на великому екрані зручніше. Так як є можливість "відповзти" ​​від комп'ютера на диван.

Вас не обмежують фінанси на покупку і вільний простір вашого комп'ютерного столу? А на вашому столі розмістяться 27 "великого монітора? А то у нас є пара моделей, які ми можемо вам запропонувати!

До речі, ви вже визначилися, що будете робити за новим монітором:

Грати або працювати?

Якщо грати, то важливість набуває одна характеристика - це відгук матриці, що вимірюється в мілі-секундах. У сьогоднішніх моніторів даний показник коливається від 2 до 5ms. Для ігор чим менше час відгуку пікселів матриці на керуючий ними сигнал від відеокарти - тим краще.

По суті, відгук матриці - це час за який один піксель (святящемуся елемент матриці) на ній змінить свій колір з чорного на білий або навпаки. Якщо на ціннику стоїть абревіатура 2ms GtG - це швидкість перемикання пікселів між півтонами. Це як би легкий обман необізнаного в тонкощі термінології покупця!

У даній статті ми навмисно не будемо висвітлювати питання який тип матриць краще, тому як досвідчений покупець сам легко розбереться, що йому підходить краще. А недосвідчений - абсолютно не помітить різниці.

Отже, припустимо, ви знайшли те, що вас влаштувало і за ціною і за якістю. Що потрібно робити під час покупки.

Що слід перевірити при покупці?

Монітор обов'язково слід підключити для перевірки на так звані некеровані, мертві пікселі. Іноді їх ще називають "битими". Йдеться про точках екрану, які не змінюють свій колір. Бувають червоного, зеленого або синього кольору. Перевірити монітор на наявність битих пікселів можна уважним оглядом зображення, змінюючи суцільну заливку екрану в програмі Nokia Test. Відсутність «точок» іншого кольору при такій послідовності напевно говорить про відсутність битих пікселів.

До оплати можна замінити або відмовитися від дисплея з дефектом. А ось після оплати і покупки вам буде набагато складніше зробити це з двох причин.

  • Монітор відноситься до складних обчислювальних побутовим пристроям, а значить, не підпадає під перелік товарів, які можна повернути протягом 14 днів без "поважної" причини.
  • За хитрому стандарту ISO 13406-2 допускається наявність до 3 битих пікселів, що не є браком. А це означає, що якщо в центрі екрана буде червоних не згасаючий точка на білому тлі, або біла точка на темному тлі, то такий монітор не рахується бракованим.

Крім того зверніть увагу рівномірність підсвічування. У сучасних моніторів вище і нижче екрану встановлена ​​світлодіодне підсвічування. І якщо ви бачите темну пляму на світлому тлі, то частина діодів підсвічування не працює. Дисплеї зі світлодіодним підсвічуванням маркуються наклейкою LED. Плюси у світлодіодів наступні: довгий термін служби, низьке енергоспоживання, більш рівномірна і яскраве підсвічування. Якщо такого позначення немає ні на самому моніторі, ні на ціннику, то швидше за все перед вами монітор зі звичайною підсвічуванням у вигляді люминисцентной лампи. Такі монітори дешевше, але з часом втрачають контрастність через втрату яскравості лампи.

В обов'язок продавця входить заповнення фірмового гарантійного талона, в якому повинні бути вказані такі дані: модель монітора, його серійний номер, дата і місце продажу, телефон магазину. А також повинні бути проставлені печатки торговельної організації на відривних корінцях. Пам'ятайте, тільки з правильно заповненому фірмовим гарантійним талоном можна розраховувати на безкоштовний ремонт в СЦ протягом усього гарантійного терміну, який як правило складає від 12 до 36 місяців.

І на завершення загальні рекомендації

Монітор - предмет довгого користування. Перш за все варто собі поставити правильне питання: А чи варто економити на своєму власному зорі? Очі ж - не казенні. Далеко не всі розуміють, просту істину - що платити своїм здоров'ям за невелику економію грошей - зовсім нерозумно! Сподіваємося, що ви то це розумієте!

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...