Главная » Операційні системи » Як прибрати банер з браузера опера
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як прибрати банер з браузера опера

Віруси із загону Порно-банерів можуть не тільки дратувати, а й робити роботу за комп'ютером або ноутбуком просто неможливим. До того ж відносяться до вельми небезпечним вірусним програмам. На сайті ITcom ми багато разів писали про віруси, про спам і нав'язливої реклами, про те, як з ними боротися і як вберегти себе від можливих проблем з ними. У цьому випадку, мабуть, немає сенсу пояснювати Вам, що таке Порнобанер і для чого він потрібен.

Досить сказати, що:

 • Для запобігання проблем подібного роду потрібно бути уважним і не заходити на сумнівні сайти
 • Що б видалити порноінформер потрібно буде попрацювати з вашим браузером
 • Антивірусом Перевірити комп'ютер на наявність вірусів і троянів

Як видалити проноінформер з браузера?

Видалити порно банер в Internet Explorer

Найпростіший спосіб: відкрийте меню «Сервис» - пункт «Властивості оглядача» - закладка «Програми» - кнопка «Скидання параметрів». Так способом, Ви відновите настройки до їх початкові значенням, на момент установки системи. Якщо банер не відключився, переходимо до наступного варіанта.

Знову відкрийте меню «Сервис» - пункт «Властивості оглядача» - закладка «Програми» - але тепер кнопка «Налаштування». Ви потрапите у вікно, де перераховані всі надбудови, які використовуються браузером. Як знайти і як видалити порнобанер? Подивіться уважно: ім'я містить слово video (у мене було RKAU Video Helper Object), в графі видавець (Не перевірений) або порожньо, а файл називається * lib. dll (перші букви схоже генерітся випадковим чином - були зафіксовані наступні назви: akklib. dll, avslib. dll, ayrlib. dll, covlib. dll, edwlib. dll, gbpllib. dll, igzlib, mfxlib. dll, oslib. dll, pdalib. dll, pllib. dll, qfrlib. dll, samlib. dll, svblib. dll, xptlib. dll, zdjlib. dll). Після того, як ви вимкніть цю надбудову і перезавантажитеся, банер зникне з вікна браузера. Але перед цим бажано почистити систему. Знайдіть і видаліть цей самий файл з папки C: \ WINDOWS \ System32 \.

Бажано навіть провести пошук по всьому диску C. Далі запускаємо редактор системного реєстру: «Пуск» - «Виконати» - пишемо команду «Regedit» і тиснемо Enter. Запускаємо пошук за тим же імені файлу (кнопками F3 або Ctrl-F) і видаляємо всі знайдені параметри клавішею Delete. Після закінчення пошуку, можете перезавантажуватися!

Видалити порно банер з Опери

Відкриваємо Оперу. У верхньому меню шукаємо кнопку «Tools» (Інструменти) і тиснемо на найнижчу кнопку «Preferences» (Налаштування), або просто тиснемо поєднання клавіш CTRL + F12. У вікні тиснемо на кнопку «javascript options» (Настройки javascript), в новому віконці знаходимо внизу блок «User javascript files» (папка для користувача файлів javascript). Швидше за все, там ми прочитаємо такий запис: «C: \ WINDOWS \ uscripts», це шлях до нього, але цілком можливо у інших буде написано різними словами, але все це відноситься до нього, до порнобанер. І залишається тільки весь запис стерти (видалити), запам'ятавши сам шлях. Далі тиснемо всюди, де попросять «OK». Ще, бажано, пройшовши по тому шляху, що був прописаний і нами запомнен сходити і видалити всі, хто там файли з розширенням. js. або всю папку цілком.

Як прибрати порно банер з OPERA?

Якщо у вас браузер Опера, то діяти потрібно так:

Обов'язково потрібно почистити папку профайла від будь-яких файлів JS:

C: \ Documents and Settings \ User name \ Application Data \ Opera \ OperaX \ profile \

Якщо побачите файл feeder. js - це майже 100% він - видаляємо! Також сміливо, видаляємо папки scripts і uscripts - їх там не повинно бути! Папка Application Data зазвичай прихована, щоб її побачити, потрібно зайти в Провіднику меню Сервіс - пункт Властивості папки - закладка Вид - встановлюємо прапорець Показувати приховані файли і папки. Ще варто подивитися на предмет підозрілих плагінів (файлів DLL) в папці C: \ Programm Files \ OperaX \ Program \ Plugins \

Спробуйте послідовно перейменувати / вилучити / видалити найбільш підозрілі (особливо файли з недавньою датою модифікації). Тепер покопаємось в самій Опері: меню Інструменти - пункт Настройки - закладка Додатково - елемент Зміст - кнопка Параметри JavaScript. Очищаємо поле Мої файли Javascript (саме в цій папці і зберігаються шкідливі файли - не забудьте, потім їх стерти). Тиснемо всюди OK і все!

Видалити порно банер з Мозилли

Інструменти - Додатки - Розширення. Це доповнення може називатися, наприклад, відверто XComFF, а може і WV VIDEO PROVIDER, або HQ Video Converter, прикидаючись, таким чином, потрібним і важливим доповненням. Якщо ви не знаєте точно, відключайте доповнення по одному, кожен раз перезапуску браузер. Як тільки пропаде, значить, ви вгадали. Після цього його можна видалити зовсім.

Видалити порно банер з допомогою відновлення системи

Якщо ж все ні чого не допомагає - є простіший спосіб позбутися від порно-банера - це використовувати відновлення системи.

 • Перезавантажуємо Windows
 • Завантажуємо систему в безпечному режимі
 • Натискаємо кнопку Пуск - Програми - Стандартні - Службові програми і вибираємо - Відновлення системи
 • Вибираємо - Відновлення попереднього стану комп'ютера (потім далі)
 • Перед Вами з'явитися календар з датами виділені жирним шрифтом, вибираємо дату на кілька днів або за день до того як у Вас з'явився порно-інформер.
 • Натискаємо далі і слідуємо подальшим інструкціям.
 • Після перезавантаження комп'ютера в звичайному режимі порно-банер зникне
 • Єдиний недолік Вилучення банера цим методом - все програми, встановлені після обраної Вами дати точки відновлення системи, будуть не активні, але вся інформація знаходилося на вінчестері буде на місці (фільми, музика, документи і так далі).

  Гідність такого методу видалення інформера - простота.

  Популярні статті:

  Як прибрати банер в браузері?

  Для початку давайте розглянемо різновиди шкідливих програм. Найпопулярнішими можна вважати спливаючі вікна або банери, які для розблокування браузера просять відправити СМС. Це, звичайно, повний розлучення, тому ні в якому разі відправляти СМС не потрібно. Але тоді, як прибрати банер в браузері? Іноді, в нижній частині екрана, може спливати віконце, в якому вас просять відвідати порнографічний ресурс або виконати іншу дію. Буває, що віруси маскуються і під популярні додатки. Але не настільки важливо знати, як саме цей вірус потрапляє до вас на комп'ютер, важливіше розібратися, як видалити банер в браузері. Давайте розглянемо варіанти для кожного браузера.

  Прибираємо банер з Internet Explorer

  • 1 спосіб: необхідно в настройках браузера скинути всі налаштування. Заходимо в Властивості оглядача, натискаємо на Додатково, і там вибираємо Скидання налаштувань і перезавантажуємо браузер. Іноді допомагає це.
  • 2 спосіб: шукаємо в браузері Управління настройками, вибираємо Включення і вимикання налаштувань. Там ви можете дізнатися, в якому файлі знаходиться шкідливий інформер. Найчастіше, він знаходиться на диску С в папці Windows, в папці System32 і має дозвіл. dll.

  Як прибрати банер з браузера Opera

  Заходимо в Інструменти / Налаштування / Додатково. У виданому меню ви побачите пункт Вміст, вибираємо тут Налаштування javaskript. У цьому ж меню є папка з файлами налаштувань. Якщо звідти скопіювати всі файли, повертаючи їх по одному назад, можна виявити вірусний рекламний модуль. Виробляючи копіювання нового файлу, потрібно перезапускати браузер.

  Прибираємо банер Mozilla FireFox

  Для цього потрібно зайти в Інструменти і вибрати пункт Додатки. У ньому вибираємо Розширення, де розташувалися додаткові модулі, що встановлюються в браузері. Шкідливий модуль може потрапити сюди. У FireFox є спеціальний пункт Розширення, який присвячений саме додатковим модулям. Саме з нього можна видалити вірусні програми та рекламні модулі, а так само модулі зі сторонніх сайтів.

  Як прибрати банер з робочого столу

  Буває, що вірус може додатися і на робочий стіл. Видалити такий банер трохи складніше, але можливо. Найчастіше такий вірусний модуль блокує весь комп'ютер. Потрібно виконати наступний алгоритм:

  • Перезавантажуємо комп'ютер, вибираючи завантаження в безпечному режимі. Що зробити її, необхідно при завантаженні потрапити в БІОС.
  • Безпечний режим завантажить комп'ютер, а троянський вірус не заблокує комп'ютер.
  • Як комп'ютер завантажиться, заходимо в диспетчер задач. Або відразу натискаємо Windows і R, а в меню вибираємо виконати і пишемо msconfig. У пункті Автозагрузка ви зможете знайти програми, що завантажуються разом з операційною системою. Там ви і знайдете троян.

  Для профілактичних заходів варто використовувати хороший антивірус, обов'язково зі свіжими базами.

  Як прибрати порно банер в браузерах Mozilla і Opera.

  Андрій Богомазов Учень (105), закритий 6 років тому

  Знайшов з пошуку, як прибирається цей порно банер, але там написано про рідний браузер, а я їм не користуюся. Все зробив, як треба, але банер забрався тільки в рідному браузері, а в моїх двох лютує))))))). Підкажіть, як від цього ролика позбутися. Заздалегідь дякую. Андрій.

  Едик Володичев Мудрець (10179) 7 років тому

  1. http: // notes. rudomilov. ru / 2008/11/28 / inf. Для Internet Explorer:
  В рядку меню браузера Сервіс - Управління надбудовами. У вікні, Управління надбудовами під заголовком Файл знайдіть файл з ім'ям *** lib. dll (замість зірочок можуть бути будь-які літери). Натисніть на імені надбудови, яка посилається на такий файл і натисніть радіокнопку Відключити - ОК. Перезапустіть експлорер. Потім в папці C: \ Windows | System32 \ знайдіть і видаліть файл *** lib. dll.
  Бажано також почистити реєстр (експлорер перед цим потрібно закрити). для цього Пуск - Виконати. У командному рядку введіть regedit. У вікні редактора реєстру Правка - Знайти. У рядку пошуку введіть Ім'я надбудови. Все, що знайдеться - видаліть.
  Перезавантажте комп'ютер. І все.

  2. http: // golden-b. ru /? p = 371 Для Опери:
  Відкриваємо нашу Оперу. Вибираємо пункт меню "Інструменти - Налаштування" Відкриється форма "Налаштування". В "Параметрах" вибираємо вкладку "Додатково". У вкладці "Додатково" спочатку натискаємо "Вміст" а потім на кнопку, що з'явилася на кнопку "Налаштування Javascript...".
  У вікні, стираємо все, що написано в поле "Папка користувальницьких файлів Javascript" (робимо поле порожнім) і натискаємо кнопочку "OK". Натискаємо "ОК" і для форми "Налаштування".
  Закриваємо оперу. По дорозі, написаному в поле "Папка користувальницьких файлів Javascript" можна зайти і видалити файли зарази з розширенням «js». Якщо у вас там буде написано "C: WINDOWS uscripts" то видаляйте всю папку "uscripts"
  Все. Тепер наша Opera позбулася всякої гидоти.

  3.http: // golden-b. ru /? p = 487 В Мозілли: Інструменти - Додатки - Розширення. Це доповнення може називатися наприклад відверто XComFF, а може і WV VIDEO PROVIDER, або HQ Video Converter, прікідиваяь таким чином потрібним і важливим доповненням. Якщо ви не знаєте точно, відключайте доповнення по одному, кожен раз перезапуску браузер - як тільки пропаде, значить ви вгадали. Після цього його можна видалити зовсім.

  Іван Федотов Майстер (2180) 7 років тому

  Микола Мудрець (14506) 7 років тому

  У властивостях папки включити функцію - Відображати приховані файли і папки!
  Видалити (AdSubscribe) з C: \ Documents and Settings \ User \ Application Data \ AdSubscribe Підчистити реєстр в Пуск-Виконати-regedit - в знайти-введіть AdSubscribe і видали всі посилання які знайде і очисти папку Windows \ Temp.
  Видалити (AdSubscribe) з папки за допомогою програми Unlocker дозволяє видалити файли і папки, які звичайним способом видалити не вдається (коли системою видається повідомлення, що файл видалити неможливо, так як він використовується іншим додатком).
  Завантажити: http: // www. izone. ru / sys / utilities / unlock.
  -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------
  Видаляємо рекламму reklosoft. ru!
  У Windows \ System32 \ 4rs23515.dll
  Видаляємо 4rs23515.dll

  У реєстрі пошуком знайти і видалити все, що пов'язано з
  4rs23515.dll
  Helper_bho
  Reklosoft

  Чистимо реєстр від всього що пов'язано з Mozilla

  Заново перевстановлюємо Firefox.
  + Видаляємо папку RS в ProgramFiles

  Буду вдячний за вибір моєї відповіді кращим!

  Микола Оракул (84729) 7 років тому

  Порно банер він не в браузерах Mozilla і Opera, а вірус в операційній системі.

  Рустем Галімов Майстер (1100) 7 років тому

  Я написав дві статті з цього приводу. Вони мають чималий пошукової успіх. Думаю допоможуть і Вам.
  Отже, спосіб блокування спливаючій реклами для Опери:
  [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту]
  Для Вогняної Лисиці:
  [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту]

  Джерело: Як це не колосально, але це всього лише скромний я =)

  Кирило Стефанькін Майстер (одна тисяча сімдесят одна) 4 місяці тому

  Можете це спробувати http: // mediastrazh. ru // 04/20 / izb_ot_virrecl /
  У мене вийшло цією програмкою вилікувати..

  Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


  Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


  При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


  Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...