Главная » Операційні системи » Як видалити windows boot manager
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як видалити windows boot manager

Відновлення менеджера завантаження Windows 7 # 8212; 8

Нещодавно мій знайомий зіткнувся з з ось такою проблемкою на своєму комп'ютері під Windows -

Природно, що натискання рекомендованих клавіш крім як перезавантаження ні до чого не превели! Після перезапуску помилка з'являлася знову і знову...

Поява такого повідомлення «BOOTMGR is compressed» може бути викликано з багатьох причин:

  • Фізичних проблем з жорстким диском
  • Некорректноая установка декількох ОС
  • Стиснення його завантажувального розділу
  • Підміни оригінального файлу bootmgr при спробі нелегального активації

У всіх зазначених випадках змінюється структура файлу завантаження, в результаті чого нормальна завантаження операційної системи стає неможливою.

Дана проблема вирішується на операційних системах Windows 7 і 8

BOOTMGR (Windows Boot Manager) - завантажувач операційної системи, представлений файлом Bootmgr . який знаходиться в корені активного розділу диска (наприклад C :)

Якщо відновлення операційної системи з середовища відновлення Windows не принесло бажаного результату, завантажується з LiveCD і у властивостях завантажувального розділу скасовуємо (за наявності такого) стиснення. Для цього в провіднику натискаємо правою кнопкою миші на необхідний локальний диск і у спливаючому меню вибираємо пункт «Властивості». У властивостях диска прибираємо галочку напроти пункту «Стиснути цей диск для економії місця»

Примітка . Врахуйте що при отменіненіі стиснення, на вашому жорсткому диску має бути вільне місце рівне - достатньому для розпакування стислих файлів!

Для цього запускаємо середу відновлення windows, наприклад, з інсталяційного диска Windows 7 (підійде диск відновлення системи), але на цей раз обираємо пункт «Командний рядок» де виконуємо послідовно наступні команди:

-переходить в завантажувальний розділ з файлом bootmgr в кореневому каталозі

Attrib bootmgr - a + s + r + h

-ставити на новоспечений файл bootmgr атрибути не архівний, системний, тільки для читання і прихований

Перезавантажуємося. Не вийшло? Переходимо до важкої артилерії альтернативного методу відновлення. У командному рядку середовища відновлення на цей раз набираємо:
bootrec. exe / FixMbr

У разі її успішного виконання, ви побачите відповідне вітає повідомлення, типу # 171; Операція пройшла успішно "(The operation completed successfully). Це те що треба! Ваш MBR був відновлений!

Незважаючи на те, що вищенаведена команда виправляє MBR (і іноді цього достатньо), все ще може залишатися помилка з завантажувальним сектором системного розділу і з даними конфігурації завантаження # 8212; Boot Configuration Data (BCD). Це може відбуватися в разі, якщо ви намагалися встановити крім Windows 7 іншу операційну систему, на зразок Windows XP. Для запису нового завантажувального сектора, спробуйте наступну команду:

Якщо ж ваша Windows 7 все ще не виявляється при завантаженні комп'ютера, або ви хочете включити в список завантаження системи кілька операційних систем, спробуйте наступну команду, для перебудови вашого BCD:

Вищенаведена команда просканує всі ваші диски на наявність інших операційних систем, сумісних з Windows 7, і дозволить вам додати їх у список завантаження системи. Якщо це не працює, то вам може знадобитися резервування вашої старої папки BCD і створення нової за допомогою нижченаведених команд:

Увага! Використовуйте цей метод після того як перші кроки були неуспішними! Не беріться, якщо впевнені, якщо недостатньо розумієте процес!

Bcdedit / export C: \ BCD_Backup
c:
cd boot
attrib bcd - s - h - r
ren c: \ boot \ bcd bcd. old
bootrec / RebuildBcd

Деякі користувачі просто видаляють стару системну папку і намагаються за допомогою цих кроків вирішити свої проблеми із завантаженням. Але так робити не рекомендується.

Якщо Ви не дуже зрозумілі підказки до вищеописаних командам, сильно не турбуйтеся, вони швидше за все Вам і не знадобляться. Що важливо, після застосування утиліти Bootrec завантаження операційної системи хоч і відновилася, але злетіла активація Windows. Але ж це для Вас не проблема, якщо Windows ліцензійний і, тим більше, якщо немає.

Поділитися з друзями:

Спочатку трохи теорії. Extensible Firmware Interface (EFI) - інтерфейс між операційною системою і мікропрограмами, керуючими низькорівневими функціями обладнання, його основне призначення: коректно форматувати обладнання при включенні системи і передати управління завантажувача операційної системи. EFI призначений для заміни BIOS - інтерфейсу, який традиційно використовується всіма IBM PC-сумісними персональними комп'ютерами

Що це означає? Значить що спосіб описаний в Установка Ubuntu може не спрацювати. Крім того, великі диски вимагають використання GPT (замість старої версії таблиці розділів в MBR, яка має обмеження адресується на диску простору в 2,2 ТБ = 2,2? 10 ?? байт)

Неможливо гарантувати універсальність наведеної нижче інструкції, але автор цієї статті прочитав кілька російсько - та англомовних тим форумів і на другу добу зміг встановити ubuntu 12.04.1 на Lenovo B570. Є надія, що ця стаття допоможе і вам.

Оскільки EFI є специфічним завантажувач, то він повинен десь зберігатися, в нашому випадку для нього виділено окреме місце на жорсткому диску з GPT таблицею розділів. Коли комп'ютер проходить процедуру POST, BIOS виявляє на підключеному носії EFI розділ з встановленим завантажувачем. Як наслідок в самому BIOS в меню BOOT (У вас може називатися інакше, там перебувати порядок завантаження пристроїв) на рівні з пристроями з'являться і дистрибутиви.

A. На початку нам знадобитися LiveCD (чому саме LiveCD? Дивись нижче) інсталяційний образ. how to написано тут полученіе_ubuntu. Якщо у вас вже є інсталяційний диск / флешка, вам нижче.

B. Завантажуємося, все як при звичайній установці> загрузка_с_livecd. Потім, якщо у кого то все нормально і графічний режим з вибором мови працює, то добре, у деяких може з'явитися невідомо що (екран в пікселях, видно як стрічка вибору переміщається для вибору варіанту завантаження)

Порядок написів наступний:

Як наслідок вибираємо першу і завантажуємося в графічному режимі.

C. Відкриваємо центр додатків, шукаємо grub-pc видаляємо, шукаємо grub-efi під потрібну розрядність (64 або 32) ставимо його.
UPD. можна залишити тільки grub-common інші граби він сам під час установки довантаження (у мене на всіх працювало (12.04-12.10 альфа 3), 12.10 бета 1 «неможливо встановити завантажувач....») \\ Варіант не потрібен і може навіть нашкодити установці на 12.04.1 та 12.10 бета 2 і старше.

E. запускаємо саму установку. вибираємо «інший варіант» і вручну розмічаємо диск »разметка_діска». Так все за планом:

Відмінно, фарс майже закінчився, в самому низу вибирається шлях установки завантажувача (там має бути щось на зразок / dev / sda /

Вибрати перший розділ з efi, т. Е. В моєму випадку / dev / sda1 /

Встановлюємо, по закінченню перезавантажуємо, заходимо в BIOS, там boot menu. Повинні були з'явитися нові пункти «Linux» «Ubuntu», першим можна поставити Ubuntu

Спосіб підходить як для редагування з встановленої системи, так і з LiveCD Нам знадобитися наступна консольна утиліта bootmgr.

Bootmgr - це користувальницький додаток для редагування Intel Extensible Firmware Interface (EFI) Boot Manager. Воно дозволяє додавати, змінювати і видаляти опції завантаження.
Після установки відкриваємо термінал і вбиваємо туди:

Ось що воно вам видасть. (З моїми коментарями)

Як видно з цього у мене 2 непотрібних записи (Windows, Linux), заглянемо в офіційну інструкцію.
хм. я нічого не зрозумів. але подлубавшись ще трохи ось що вийшло: Щоб видалити певний запис потрібно ввести команду виду:

Де xxxx Це hex номер завантажувального запису, його можна скорочувати, ось наприклад в моєму випадку для видалення Windows потрібно ввести:

Відразу після цього консоль відрапортує результат:

Здрастуйте, у мене питання до Володимира!

Я створив в програмі WinSetupFromUSB Мультизавантажувальний флешку UEFI з трьома операційними системами: Windows 7, Windows 8.1. Windows 8. ще додав у неї Live CD Acronis True Image. Потім захотів прибрати з флешки Windows 7 і додати замість неї Windows 8.1 Single Language, зайшов в корінь флешки в папку WINSETUP і видалив папку W7_SP1x64 з ISO-образом Windows 7.

Знаю, що меню завантаження Мультізагрузочний флешки знаходиться в файлі menu. lst,

Але ось що цікаво, в menu. lst знаходиться інформація тільки про Live CD Acronis True Image і все. Жодної згадки про Windows 7, 8, 8.1 в цьому файлі немає.

Значить, якщо я створюю UEFI флешку в програмі WinSetupFromUSB, то меню завантаження знаходиться не в menu. lst, а в якомусь іншому файлі?

Все-таки я зважився додати на флешку образ Windows 8.1 Single Language

І т Тепер у мене при завантаженні виходить ось таке меню.

Windows 8.1 Single Language

І сімка природно не вантажиться (воно й зрозуміло, адже вона видалена з флешки).

Як відредагувати меню завантаження Мультізагрузочний флешки створеної в програмі WinSetupFromUSB? Як міняти назви операційних систем? Як видаляти з меню завантаження непотрібні ОС?

Привіт друзі! Мене звуть Володимир і я відповім на питання читача, але спочатку давайте згадаємо процес створення завантажувальної флешки в програмі WinSetupFromUSB.

При створенні в програмі WinSetupFromUSB Мультізагрузочний UEFI флешки відформатованої в FAT32 або NTFS на накопичувачі створюється універсальний лінуксовий завантажувач Grub4Dos з файлом menu. lst і два файли конфігурації завантаження BCD. Перший bcd знаходиться за адресою:

X: \ efi \ microsoft \ boot \ bcd (де X: буква вашої флешки).

Другий bcd знаходиться за адресою:

X: \ boot \ bcd (де X: буква вашої флешки).

Якщо ви створюєте в WinSetupFromUSB Мультизавантажувальний флешку UEFI отформатированную в FAT32 або NTFS, то додаєте в неї образи ISO операційних систем через другий рядок Vista / 7/8 / Server 2008 / based ISO

Всі додані системи прописуються в обох сховищах завантаження

X: \ boot \ bcd (де X: буква вашої флешки).

Якщо ви завантажуєте з такою флешки ноутбук з Включеним UEFI . то UEFI не бачить завантажувач Grub4Dos, але бачить сховище завантаження bcd, що знаходиться в папці X: \ efi \ microsoft \ boot \, і відбувається завантаження ноутбука з флешки. При завантаженні ми бачимо таке меню (файл menu. Lst не бере участі в процесі завантаження, так як Grub4Dos Без функціонування).

Якщо завантаження ноутбука з флешки відбувається з Відключенням UEFI і включеним Legacy . то у нас працює завантажувач Grub4Dos передає завантаження диспетчеру завантаження Windows (BOOTMGR), що знаходиться в папці X: \ boot \ bcd (де X: буква вашої флешки). для цього потрібно вибрати в цьому меню пункт 0 Windows NT6 (Vista / 7 and above) Setup.

В даному меню ми вибираємо необхідну операційну систему для установки або повертаємося в меню Grub4Dos.

Редагувати ці два BCD потрібно стандартними командами за допомогою

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...