Главная » Операційні системи » Як змінити тип облікового запису. Як змінити
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як змінити тип облікового запису. Як змінити

Як змінити обліковий запис?

Коли з'являється необхідність змінити деякі дані користувача в операційній системі, в першу чергу нам потрібно знати, як змінити обліковий запис. У цій статті ми розглянемо, як змінити тип облікового запису, ім'я користувача, а також деякі інші персональні дані в операційних системах Windows XP і Windows 7. Для виконання змін в облікових записів, вам спочатку необхідно увійти в систему з правами адміністратора.

Отже, як відкрити саме меню зміни облікових записів? Ця дія виконується абсолютно однаково в Windows XP і Windows 7. Натисніть кнопку Пуск на робочому столі, в меню, виберіть пункт Панель керування і знайдіть в ньому розділ Облікові записи користувачів. Це і є те меню, в якому можна поміняти різні дані облікового запису.

Міняємо ім'я облікового запису

Ось докладний опис того, як змінити ім'я облікового запису:

У відкритому вікні Облікові записи користувачів виберіть обліковий запис того користувача, ім'я якого необхідно змінити. З лівого боку з'явиться перелік дій, які можна виконати, з обліковим записом. Виберіть в ньому Змінити ім'я облікового запису. Після цього з'явиться діалогове вікно, в якому потрібно ввести нове ім'я.

Міняємо тип облікового запису

У Windows 7 ви зможете змінити тип облікового запису тільки в тому випадку, якщо вона не є єдиною обліковим записом адміністратора на цій машині. У той же час, на Windows XP ви не зможете взагалі ніяким чином видалити або змінити тип вбудованої облікового запису адміністратора. Для зміни типу досить вибрати пункт меню Змінити тип облікового запису у вікні Облікові записи користувачів, а потім, в діалоговому вікні вибрати один з варіантів. У Windows 7 це Звичайний доступ або Адміністратор, а в Windows XP: Адміністратор, Користувач і Гість.

Зміна пароля облікового запису

Ця процедура абсолютно ідентична в обох операційних системах. Для зміни пароля, вам необхідно вибрати потрібний обліковий запис, після чого вибрати пункт Задати пароль (якщо пароль не був раніше встановлений) або змінити пароль. У діалоговому вікні потрібно ввести новий пароль і вдруге підтвердити його, а також вказати старий пароль (якщо пароль не створюється вперше). Після цього натисніть ОК. Пароль змінений! Також, в діалоговому вікні Облікові записи користувачів, ви можете змінити зображення на аватарі користувача і рівень контролю облікових записів (тільки Windows 7).

Редагування деталей облікового запису в iCloud

Тепер розглянемо, як змінити обліковий запис iCloud в хмарі. Якщо ви є прихильником хмарних обчислень і заодно фанатом Apple, то напевно вже давно зареєстровані в сервісі iCloud. Якщо у вас раптом з'явилася необхідність змінити цю обліковий запис, то тут все досить просто:

 • Перейдіть по посиланню Apple - Мій Apple ID
 • Введіть свій ID і пароль
 • Поміняйте свої дані і натисніть кнопку Зберегти.
 • Привіт, друзі! У цій статті ми дізнаємося, як змінити тип облікового запису в Windows 8. Якщо у вас встановлена ​​Windows 7. читайте іншу нашу статтю Створення облікового запису Windows 7.

  • Цікавий лист. Працюю в невеликій організації, в роботі задіяний один комп'ютер, операційна система Windows 8. Створив на комп'ютері звичайну обліковий запис Windows 8 без прав адміністратора і посадив за нього людини. Але людина без адміністративних прав працювати не хоче, каже, що практично при будь-якій дії потрібно вводити пароль адміна і так далі. Питання таке: Як змінити тип облікового запису в Windows 8, іншими словами привласнити звичайної облікового запису права адміністратора і чим це може для мене обернутися? Або можливо просто сказати йому пароль від моєї облікового запису адміністратора?

  Як змінити тип облікового запису

  Друзі! Так працювати за комп'ютером не можна. Якби мене взяли на роботу і посадили за комп'ютер зі звичайними правами, але дали дізнатися пароль адміністратора комп'ютера, то я б нікого не питав і сам себе зробив адміністратором. Якщо ви кому-небудь дали пароль адміністратора комп'ютера, то ви повинні повністю довіряти цій людині, так як ця людина вже адміністратор вашого комп'ютера, з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками. Він може встановлювати і видаляти програми, читати ваші документи, пошту і так далі. Зрештою, він просто може привласнити свого облікового запису права адміністратора і змінити тип вашого облікового запису на звичайну! І вам, щоб потрапити на свій робочий стіл, потрібно буде питати дозволу у свого працівника.
  Щоб такого не сталося, прочитайте нашу невелику статтю.
  Володіючи правами адміністратора змінити тип облікового запису в Windows 8 дуже легко.
  Не володіючи правами адміністратора, тобто, працюючи під звичайної обліковим записом, це зробити теж легко, але ви повинні знати пароль від учеткі обліковим записом адміністратора. Розглянемо всі можливі варіанти.

  Отже, ми працюємо під обліковим записом адміністратора комп'ютера і хочемо змінити тип звичайної облікового запису на обліковий запис адміністратора. параметри -

  Зміна типу облікового запису.

  Наприклад, ми хочемо змінити тип облікового запису Andrey, клацаємо на ній лівою мишею,

  Вибираємо Зміна типу облікового запису.

  Відзначаємо пункт Адміністратор і тиснемо Зміна облікового запису. Усе.

  Лише в одному випадку, змінити тип облікового запису адміністратора комп'ютера на звичайну обліковий запис не вийде, навіть якщо ви адміністратор комп'ютера. Windows 8 не дасть вам змінити тип облікового запису адміністратора на звичайну, якщо в системі всього один користувач з адміністративними правами. В операційній системі обов'язково повинен залишитися один користувач з правами адміністратора.

  Якщо ви, володіючи звичайної обліковим записом, захочете змінити тип своєї учеткі на адміністраторську. то робити потрібно все також, але з однією невеликою різницею. Коли ви натиснете Зміна типу облікового запису, виникне вікно, в якому вам потрібно ввести пароль від облікового запису адміністратора комп'ютера.

  Якщо вам цікаво дізнатися як створення облікових записів Windows 8, в чому перевага облікового запису Майкрософт від локальної облікового запису і багато іншого, читайте статтю Як створити обліковий запис Windows 8.

  Схожі новини

  Чому обліковий запис адміністратор, але я не можу встановлювати гри, змінювати тип облікового запису, ставити рід. контроль

  Олег чаклунів Оракул (54260) 3 роки тому

  Ну або ви самі чогось накосячілі або так

  1
  Найпростіший спосіб. Зайдіть в систему під іншим користувачем, що володіє адміністраторськими правами. У апплете «Облікові записи користувачів». потрапити в який можна з «Контрольної панелі». знайдіть ім'я облікового запису, яка потребує підвищення прав. Виберіть завдання «Зміна облікового запису». Відновіть справедливість, встановивши перемикач в положення «Адміністратор комп'ютера».

  2
  Але що робити, якщо на комп'ютері була тільки одна ваш обліковий запис? У систему можна увійти під обліковим записом «Адміністратор». яку попередньо необхідно включити. Запустіть командний рядок введенням в поле «Виконати» команди cmd. У вікні, наберіть: Net User Адміністратор / Active: Yes. Вийдіть з системи, натиснувши «Пуск - Вихід із системи». З'явиться запрошення ввести ім'я користувача і пароль (пароль не вводити) для нового входу. Заходьте в систему під користувачем «Адміністратор».

  3
  Тепер ви можете повернутися до описаного вище способу зміни прав користувача і змінити права свого облікового запису. У разі якщо у вас при завантаженні з'являється вікно привітання, а не запрошення ввести логін і пароль, то викликати це вікно можна, якщо відразу ж при появі екрану запрошення двічі натиснути клавіші Ctrl + Alt + Del.

  4
  Повернути адміністративні права облікового запису можна і з аплету «Керування комп'ютером». Запустіть його з контекстного меню «Мій комп'ютер - Управління». У лівому вікні виберіть запис «Локальні користувачі» і клацніть по плюсик. У папці «Користувачі» виберіть редаговану обліковий запис подвійним клацанням і перейдіть на вкладку «Членство в групах». Додайте права адміністратора, натиснувши кнопку «Додати, а в наступному вікні кнопку« Додатково ». Залишається натиснути останню кнопку «Пошук» і вибрати в списку запис «адміністратор». Підтвердіть вибір натисканням Ок.

  Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


  Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


  При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


  Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...