Главная » Операційні системи » Як зареєструватися в виндовс лайв. Реєстрація
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зареєструватися в виндовс лайв. Реєстрація

Як зареєструватися в Windows Live?

Games for Windows Live - це сервіс, який надає можливість зареєстрованим користувачам грати в певні ігри в режимі онлайн. Але, перш ніж приступити безпосередньо до гри, Вам необхідно успішно пройти реєстрацію в сервісі. Для цього Вам потрібно зареєструвати свою адресу електронної пошти і придумати нік-нейм. Слід зауважити, що проблем з реєстрацією поштової скриньки бути не повинно. Тоді як можуть бути труднощі з вибором ника, пов'язані з тим, що сервіс Games for Windows Live не підтримує спеціальних символів. А це означає, що ніяких фігурних дужок, двокрапок, ком, навіть тире використовувати не можна. Все, що Вам доступно для використання в нік-нейм, - це маленькі букви і пробіл. Отже, як зареєструватися в Games for Windows Live? Ось проста і доступна покрокова інструкція для реєстрації в сервісі:

  • Крок 1. Зареєструйте свою поштову скриньку. Переважно використовувати аккаунт на hotmail. com або gmail. com. Спочатку, потрібно перейти на Marketplace Xbox. com. Потім натиснути на «Стати учасником». Далі слід натиснути «Приєднуйтесь безкоштовно» на відкрилася посиланням.
  • Крок 2. Наступний етап - введення чинного адреси електронної пошти. Введена Вами адреса e-mail і буде логіном в іграх Windows Live.
  • Крок 3. Якщо Ви заповнили правильно всі необхідні поля, не забудьте натиснути кнопку «Я приймаю». Після цього, на вказаний Вами e-mail, прийде лист для підтвердження реєстрації. Важливо мати на увазі, що якщо Вам не виповнилося 18 років і Ви вказуєте Ваш реальний вік, Вас попросять вказати адресу електронної пошти Ваших батьків. Навіщо? Щоб упевнитися в тому, що вони не проти, що Ви хочете зареєструватися в Windows Live ID. Щоб цього уникнути, Вам потрібно або вказати, що Ви - повнолітній, або вказати адресу e-mail, який не зареєстрований в сервісі Windows Live ID. І ще один важливий момент - вибір ника. Вам запропонують нік, випадково підібраний сервісом Games for Windows Live. Зареєструватися можна і під іншим ніком, змінивши запропонований сервісом. Це можна зробити безкоштовно, але тільки один раз. Якщо в подальшому Ви захочете поміняти нік, за цю послугу доведеться заплатити.
  • Крок 4. І, нарешті, Вам запропонують відредагувати Ваш профіль і можна приступати до вподобаної Вам грі!

Ще більше цікавого

Все для GTAIV

Реєстрація в Games for Windows LIVE

Реєстрація в Games for Windows LIVE

Якщо ви хочете грати в GTA 4 з друзями через інтернет або локальну мережу, то вам необхідна реєстрація в Games for Windows LIVE і Rockstar Games Social Club.

Отже. Для початку потрібно мати ліцензійну копію Grand Theft Auto 4 PC. Якщо ця умова виконується, то можна приступити до реєстрації.

Покроковий опис процесу мережевий реєстрації для Games for Windows - LIVE

Ласкаво просимо в Games for Windows - LIVE

Ця інструкція призначена для допомоги користувачам в створенні ідентифікаційного номера Windows LIVE і тега гравця (Gamertag).

Створений тег гравця і ідентифікаційний номер Windows LIVE можуть використовуватися для авторизації та ігор на Xbox 360, а також для користування іншими послугами LIVE, хоча в цьому посібнику детально про це ані слова.

Якщо ви готові створити свій тег гравця і обліковий запис Windows LIVE, перейдіть по посиланню


У вікні початку реєстрації, розташованому в правій частині екрана (з синім фоном), потрібно ввести вашу адресу електронної пошти (E-mail address).

Якщо у вас вже є ідентифікаційний номер Windows Live, але ви ще не зареєстрували тег гравця, так само введіть тут вашу адресу електронної пошти.

Натисніть «Зареєструватися» (Sign Up).

Будь ласка, введіть дату свого народження (Date of Birth) в призначене для цього вікно. Зверніть увагу, що її потрібно ввести в форматі місяць / день / рік. Виберіть країну або регіон (Country / Region) з меню, що випадає.

Увага: в тих країнах, де в даний час немає підтримки LIVE, користувачам все одно необхідно довести цю процедуру до кінця, щоб грати в ігри системи LIVE.

Таким користувачам по можливості рекомендується при реєстрації використовувати альтернативну інформацію (вказувати іншу країну), якщо пропоновані варіанти в даний час не включають в себе країну їхнього проживання.

Ваш ідентифікаційний номер Windows LIVE


Введіть дійсну адресу електронної пошти (E-mail Address) в вікно для створення ідентифікаційного номера Windows Live.

Введіть пароль у вікні «Password» і підтвердіть його, надрукувавши повторно у вікні «Confirm Password». Пароль повинен складатися не менше ніж з 6 символів і не містити пропусків.

Якщо ви забудете свій пароль, його можна анулювати, давши правильний «Секретний відповідь» (Secret Answer) на «Секретний питання» (Secret Question). Ці поля вам також необхідно заповнити відразу.

Будь ласка, виберіть «Секретний питання» (Secret Question) з меню, що випадає, відповідь на який вам буде легко згадати при необхідності.

Введіть відповідь на питання, вибраний з меню, що випадає, у вікні «Секретний відповідь» (Secret Answer). Він повинен складатися не менше ніж з 5 символів. Регістр значення не має.

Далі необхідно засвідчити те, що інформацію, необхідну для отримання ідентифікаційного номера Windows Live, надає жива людина, а не програма.

Будь ласка, введіть символи, які бачите на картинці, у вікні «Символи» (Characters), розташованому нижче.

Якщо вам важко розпізнати символи, натисніть кнопку із зображенням рупора, щоб почути, які символи надруковані на зображенні. Якщо ви хочете отримати нові символи для розпізнавання, поновіть зображення, натиснувши кнопку з круговими стрілками.

Увага: на зображенні завжди показується 8 випадкових символів, для продовження реєстрації необхідно правильно ввести у відповідне вікно їх все!

Ваш обліковий запис гравця

Ваш профіль гравця містить інформацію про вас і ваших ігрових досягнення в LIVE.

Введіть псевдонім гравця, під яким ви будете користуватися послугами LIVE, у вікні «Тег гравця» (Gamertag).

Ваш тег гравця повинен бути унікальним ім'ям, яким не користується ніхто інший. Тут можна використовувати верхній і нижній регістр, а також один пробіл. Тег гравця не може починатися з цифри.

Після того як ви ввели свій тег гравця, будь ласка, перевірте, чи не зайнятий він, клацнувши по кнопці «Перевірити доступність» (Check Availability).

Далі виберіть «Картинку гравця» (Gamer Picture). Це зображення стане вашою візитною карткою в LIVE. Надалі, при бажанні, ви зможете змінити її.

Виберіть одну, з чотирьох «Ігрових зон» (Gamer Zone), яка підходить саме для вас.

Зона відпочинку (Recreation) - неважливо, виграв ти чи програв, головне отримати від гри задоволення.

Професійна зона (Pro ) - ви прагнете бути першим завжди і у всьому, але при цьому поважаєте гру і своїх суперників.

Сімейна зона (Family) - вам потрібна зона, де зможете отримати задоволення від гри і ви самі, і ваші діти: без грубості, гострих відчуттів і боротьби за існування.

Екстремальна зона (Underground) - якщо вас не бентежать грубі висловлювання, вам сюди. Екстрим не для людей зі слабкими нервами.

Якщо ви хочете отримувати інформацію про Xbox LIVE, а також від партнерів Xbox, будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти у відповідному вікні «Contact E-mail».

(За бажанням) Якщо ви хочете отримувати розсилку новин з інформацією про нові ігри, пропозиціях і події, поставте позначку у віконці «Розсилка Xbox» (Xbox Insider Newsletter).

(За бажанням) Якщо ви хочете отримувати по електронній пошті повідомлення від компаній-партнерів Xbox про їх знижки та пропозиції, поставте позначку у віконці «Партнери Xbox» (Xbox Partners).

«Прочитати та прийняти умови угоди» (Review and accept the agreements)

Натисніть кнопку «Приймаю умови» (I Accept). Це означає, що ви погоджуєтеся з даними умовами користування LIVE, а також з угодою про конфіденційність інформації.

Якщо ви хочете докладно ознайомитися з цими документами, будь ласка, перейдіть по відповідним гіперпосиланням в цьому розділі.

Натисніть кнопку «Приймаю умови» (I Accept), щоб завершити реєстрацію в LIVE, або «Скасувати» (Cancel) для виходу.

Ви створили свій обліковий запис LIVE, а також тег гравця, і тепер можете підключатися до ігор Games for Windows - LIVE і Xbox 360.

Якщо ви хочете докладніше дізнатися про те, як підключатися до ігор Games for Windows - LIVE, будь ласка, перейдіть за посиланням:
Http: // www. gamesforwindows. com / en-US / Live / Pages / AboutLive. aspx

Реєстрація онлайн профілю в LIVE (покроково)

Багато купивши ліцензію, так і не змогли зарегиться онлайн профіль, мені вдалося це зробити з 3-ї спроби, тому хочу полегшити ваші старання цією статтею.

Ласкаво просимо в Games for Windows - LIVE

Ця інструкція призначена для допомоги користувачам в створенні ідентифікаційного номера Windows LIVE і тега гравця (Gamertag).

Створений тег гравця і ідентифікаційний номер Windows LIVE можуть використовуватися для авторизації та ігор на Xbox 360, а також для користування іншими послугами LIVE, хоча в цьому посібнику детально про це ані слова.

Якщо ви готові створити свій тег гравця і обліковий запис Windows LIVE, перейдіть по посиланню

Реєстрація в Games for Windows - LIVE. Потрібна обліковий запис? Зареєструйтеся тут

Реєстрація онлайн профілю в LIVE (покроково)

У вікні початку реєстрації, розташованому в правій частині екрана (з синім фоном), потрібно ввести вашу адресу електронної пошти (E-mail address).

Якщо у вас вже є ідентифікаційний номер Windows Live, але ви ще не зареєстрували тег гравця, так само введіть тут вашу адресу електронної пошти.

Натисніть «Зареєструватися» (Sign Up).

Ласкаво просимо в Games for Windows - LIVE

Реєстрація онлайн профілю в LIVE (покроково)

Будь ласка, введіть дату свого народження (Date of Birth) в призначене для цього вікно. Зверніть увагу, що її потрібно ввести в форматі місяць / день / рік.

Виберіть країну або регіон (Country / Region) з меню, що випадає.

Увага: в тих країнах, де в даний час немає підтримки LIVE, користувачам все одно необхідно довести цю процедуру до кінця, щоб грати в ігри системи LIVE.

Таким користувачам по можливості рекомендується при реєстрації використовувати альтернативну інформацію (вказувати іншу країну), якщо пропоновані варіанти в даний час не включають в себе країну їхнього проживання.

Ваш ідентифікаційний номер Windows LIVE

Реєстрація онлайн профілю в LIVE (покроково)

Введіть дійсну адресу електронної пошти (E-mail Address) в вікно для створення ідентифікаційного номера Windows Live.

Введіть пароль у вікні «Password» і підтвердіть його, надрукувавши повторно у вікні «Confirm Password». Пароль повинен складатися не менше ніж з 6 символів і не містити пропусків.

Якщо ви забудете свій пароль, його можна анулювати, давши правильний «Секретний відповідь» (Secret Answer) на «Секретний питання» (Secret Question). Ці поля вам також необхідно заповнити відразу.

Будь ласка, виберіть «Секретний питання» (Secret Question) з меню, що випадає, відповідь на який вам буде легко згадати при необхідності.

Введіть відповідь на питання, вибраний з меню, що випадає, у вікні «Секретний відповідь» (Secret Answer). Він повинен складатися не менше ніж з 5 символів. Регістр значення не має.

Далі необхідно засвідчити те, що інформацію, необхідну для отримання ідентифікаційного номера Windows Live, надає жива людина, а не програма.

Будь ласка, введіть символи, які бачите на картинці, у вікні «Символи» (Characters), розташованому нижче.

Якщо вам важко розпізнати символи, натисніть кнопку із зображенням рупора, щоб почути, які символи надруковані на зображенні. Якщо ви хочете отримати нові символи для розпізнавання, поновіть зображення, натиснувши кнопку з круговими стрілками.

Увага . на зображенні завжди показується 8 випадкових символів, для продовження реєстрації необхідно правильно ввести у відповідне вікно їх все!

Ваш обліковий запис гравця

Реєстрація онлайн профілю в LIVE (покроково)

Ваш профіль гравця містить інформацію про вас і ваших ігрових досягнення в LIVE.

Введіть псевдонім гравця, під яким ви будете користуватися послугами LIVE, у вікні «Тег гравця» (Gamertag).

Ваш тег гравця повинен бути унікальним ім'ям, яким не користується ніхто інший. Тут можна використовувати верхній і нижній регістр, а також один пробіл. Тег гравця не може починатися з цифри.

Після того як ви ввели свій тег гравця, будь ласка, перевірте, чи не зайнятий він, клацнувши по кнопці «Перевірити доступність» (Check Availability).

Далі виберіть «Картинку гравця» (Gamer Picture). Це зображення стане вашою візитною карткою в LIVE. Надалі, при бажанні, ви зможете змінити її.

Виберіть одну, з чотирьох «Ігрових зон» (Gamer Zone), яка підходить саме для вас.

Зона відпочинку (Recreation) - неважливо, виграв ти чи програв, головне отримати від гри задоволення.

Професійна зона (Pro) - ви прагнете бути першим завжди і у всьому, але при цьому поважаєте гру і своїх суперників.

Сімейна зона (Family) - вам потрібна зона, де зможете отримати задоволення від гри і ви самі, і ваші діти: без грубості, гострих відчуттів і боротьби за існування.

Екстремальна зона (Underground) - якщо вас не бентежать грубі висловлювання, вам сюди. Екстрим не для людей зі слабкими нервами.

Реєстрація онлайн профілю в LIVE (покроково)

Якщо ви хочете отримувати інформацію про Xbox LIVE, а також від партнерів Xbox, будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти у відповідному вікні «Contact E-mail».

(За бажанням) Якщо ви хочете отримувати розсилку новин з інформацією про нові ігри, пропозиціях і події, поставте позначку у віконці «Розсилка Xbox» (Xbox Insider Newsletter).

(За бажанням) Якщо ви хочете отримувати по електронній пошті повідомлення від компаній-партнерів Xbox про їх знижки та пропозиції, поставте позначку у віконці «Партнери Xbox» (Xbox Partners).

«Прочитати та прийняти умови угоди» (Review and accept the agreements)

Натисніть кнопку «Приймаю умови» (I Accept). Це означає, що ви погоджуєтеся з даними умовами користування LIVE, а також з угодою про конфіденційність інформації.

Якщо ви хочете докладно ознайомитися з цими документами, будь ласка, перейдіть по відповідним гіперпосиланням в цьому розділі.

Натисніть кнопку «Приймаю умови» (I Accept), щоб завершити реєстрацію в LIVE, або «Скасувати» (Cancel) для виходу.

Ласкаво просимо в Games for Windows - LIVE!

Ви створили свій обліковий запис LIVE, а також тег гравця, і тепер можете підключатися до ігор Games for Windows - LIVE і Xbox 360.

Якщо ви хочете докладніше дізнатися про те, як підключатися до ігор Games for Windows - LIVE, будь ласка, перейдіть за посиланням:

Копірайт компанії 1С, джерело

Далі вкрадце, від автора, найголовніше реєструватися на англомовній частині сайту Лайв, ніде не вказувати що ви з Росії, пошту регіть в зоні @hotmail. com Якщо ви вказали що живете, як я наприклад, в США, місто Нью-Йорк, то доведеться погуглити поштовий індекс цього міста.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...