Главная » Операційні системи » Linux » Oracle virtualbox що ето. Oracle VM VirtualBox
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Oracle virtualbox що ето. Oracle VM VirtualBox

Oracle virtualbox що ето. Oracle VM VirtualBox

Зміст

Oracle VM VirtualBox 4.0

Програма для віртуалізації з відкритим кодом, призначену насамперед для призначених для користувача ПК. VirtualBox підтримує всі популярні призначені для користувача ОС, включаючи різні версиии Windows. Mac OS X (хоча запуск Mac OS X з звичайних ПК неможливий), різні дистрибутиви Linux і Oracle Solaris.

Серед суттєвих особливостей нової версії - підтримка режиму `масштабірованія`, що дозволяє пропорційно зменшувати розміри вікна гостьової операційної системи. Також перероблений інтерфейс управління VirtualBox, який отримав в новій версії назва VirtualBox Manager. Новий інтерфейс, крім службової інформації, тепер містить скріншоти, що відображають недавнє стан гостьової операційної системи. Змінено місця зберігання файлів програми, збільшений об'єм підтримуваної пам'яті на 32-розрядних гостьових системах, додані нові віртуальні компоненти: чіпсет Intel ICH9 і Intel HD Audio. Також покращена підтримка OVF, покращена робота з образами VDI і VHD, додана підтримка декількох віртуальних екранів на гостьових системах Linux і Solaris, виправлені помилки.

У четвертій версії була перероблена архітектура програми: тепер вона складається з базового пакету і наборів розширень. Основний пакет поширюється по ліцензії GPLv2.

У новій версії VirtualBox додана можливість підключення додаткових функціональних модулів, в тому числі, які розповсюджуються на умовах пропрієтарних ліцензій. Поки що анонсований модуль Oracle VM VirtualBox Extension Pack, який забезпечить високу швидкість при роботі з USB 2.0, сервісами віддаленого доступу до робочих столів і мережевий завантаження. Ймовірно, що в майбутньому Oracle розробить і інші модулі, поширювані за гроші.

2011

Oracle VM VirtualBox 4.1

У липні 2011 року Oracle повідомила про вихід оновленої версії продукту VirtualBox 4.1. Рішення VirtualBox - це відома програма віртуалізації з відкритим вихідним кодом, що забезпечує можливість запуску на одному комп'ютері декількох віртуальних операційних систем.

Нова версія VirtualBox 4.1 пропонує безліч додаткових функцій, які роблять продукт придатним для великомасштабного розгортання в корпоративних інфраструктурах. Серед найважливіших нововведень - можливість клонування віртуальних машин і підтримка великих обсягів фізичної пам'яті.

VirtualBox являє собою гипервизор другого типу і передбачає наявність хостовой операційної системи, над якою розгортаються віртуальні машини. Як хостів можуть використовуватися комп'ютери під управлінням Windows, Linux, Solaris і Mac OS.

Починаючи з версії 4.1, хости, що запускаються на серверах на базі 64-разрадних процесорів (Core і Xeon від Intel або Athlon і Opteron від Advanced Micro Devices), зможуть використовувати понад 1 Гб фізичної пам'яті. Обмеження пам'яті, що надається хостом гостьовим системам, також зросли від 16 Гб до 1 Тб. Представники компанії Oracle заявляють, що завдяки цьому нововведенню гипервизор VirtualBox може підтримувати роботу понад тисячу віртуальних машин на одному хості.

Крім того, VirtualBox 4.1 відрізняється підтримкою клонування віртуальних машин (як існуючих гостьових ОС, так і їх моментальних знімків). Операція клонування може здійснюватися з графічного інтерфейсу продукту або засобами консолі VBoxManage. Консоль пропонує більш широкі можливості і дозволяє створювати пов'язані клони, тобто точні копії віртуальних машин, що підтримують тісний зв'язок з оригіналами.

VirtualBox 4.1 підтримує в якості гостьових ОС і хостів все нові версії Windows, Linux, Solaris і Mac OS, а також дозволяє організаціям використовувати успадковані платформи OS / 2, NetWare і ін.

Ще одним нововведенням, представленим у новій версії гипервизора, є підтримка ефектів Aero і прозорих вікон в Microsoft Windows 7. Розробники з Oracle також повідомляють про розширену підтримку сценаріїв, що спрощують розгортання і налаштування гостьових розділів.

 • Virtual Machine clones: VirtualBox підтримує функції клонування віртуальної машини шляхом дублювання віртуального диска і налаштувань ВМ. Також генерується новий MAC-адресу.
 • Linked Clones: крім підтримки повних клонів, також з'явилася підтримка пов'язаних клонів (linked clones), які зручно використовувати при розробці та тестуванні, коли потрібно економія дискового простору.
 • Larger memory support: VirtualBox підтримує хости з оперативною пам'яттю до 1 ТБ.
 • Remote access: VirtualBox позволет використовувати доступ до віртуальних машин хоста по протоколу RDP за рахунок механізму VRDP. Також є підтримка transport layer security (TLS) і серверної аутентифікації VRDP для запобігання атак типу "man in the middle".
 • Multiple monitors: для консолі віртуальної машини тепер підтримується кілька моніторів.
 • New driver for Windows 7: Oracle розробила новий драйвер Windows Display Driver Model (WDDM) для гостьових ОС Windows 7 guests, який встановлюється разом з guest additions і дозволяє забезпечити підтримку прозорості та 3D-ефектів в віртуальному ПК. Драйвер знаходиться в статусі experimental.
 • UDP tunnelling: в VirtualBox 4.1 з'явився новий тип мережевої взаємодії між віртуальними машинами і хостами. Це розширення host-only networking на групу фізичних хостів. Тобто віртуальні машини на декількох хостах взаємодіють тільки між собою, але не видно у зовнішній мережі.
 • Mac OS X Lion support: підтримка останньої версії Mac OS X як хостовой ОС.

Oracle VM VirtualBox 4.1.10

За допомогою VirtualBox власники персонального комп'ютера зможуть створювати віртуальні машини з гостьової ОС, повністю незалежною від основної системи. Наприклад, Windows-користувачі зможуть запустити операційну систему Linux і працювати з Linux-додатками або ознайомитися з перевагами нової версії Windows. VirtualBox підтримує хост-системи Windows, Linux, Solaris і Mac OS, а список гостьових операційних систем включає в себе Windows, Linux, Solaris, OpenSolaris і OpenBSD.

Список нововведень, реалізованих в VirtualBox 4.1.10, включає в себе підтримку захищених протоколів SSL / TLS в web-сервісі VirtualBox. Розробники також згадують про розширену підтримку операційної системи Windows 8, хоча і не уточнюють, про що саме йде мова. Linux-збірка продукту відрізняється підтримкою сервера X. Org Server 1.12.

Інтерфейс VirtualBox також зазнав змін і передбачає можливість більш ефективного управління віртуальними машинами. Наприклад, користувачі зможуть по достоїнству оцінити можливість масштабування дисплея віртуальної машини. Навіть якщо розмір вікна буде зменшено вдвічі, ви все одно зможете бачити, що відбувається на віртуальній машині. Завдяки проведеній оптимізації продукт може похвалитися збільшеною продуктивністю, крім того користувачі зможуть більш гнучко управляти споживанням ресурсів системи віртуальної машиною. VirtualBox 4.1.10 також працює більш стабільно, завдяки відсутності безлічі виявлених «багів».

Oracle VM VirtualBox 4.2

 • Підтримка обмеження смуги пропускання для мережевих інтерфейсів (network IO bandwidth)
 • Можливість автоматичного запуску віртуальних машин при завантаженні хостових ОС Linux, Mac OS X і Solaris
 • Підтримка до 32-х віртуальних мережевих адаптерів (vNIC) на віртуальну машину для чіпсета ICH9
 • Експериментальна підтримка Drag'n'drop об'єктів з хостовой ОС Linux в гостьову ОС віртуальної машини (підтримка зворотного режиму Guest to Host також запланована)
 • Об'єднання віртуальних машин в групи для зручності навігації і пошуку
 • Покращена підтримка Windows 8 (пофікшени баги, що стосуються 3D-графіки)
 • Режим "expert mode" для майстра створення віртуальних машин
 • Можливість змінювати деякі настройки віртуальної машини під час її виконання
 • З'явився network operations manager в графічному інтерфейсі продукту
 • Можливість створення скріншота консолі ВМ
 • Підтримка тегірованія 802.1q VLAN для віртуальних адаптерів E1000
 • Підтримка формату віртуальних дисків VHDX (він з'явився в Hyper-V 3.0 для Windows Server 2012) - в режимі тільки для читання

Продукт VirtualBox може виявитися корисним в самих різних сценаріях. Наприклад, якщо ви хочете познайомитися з операційною системою Windows 7 до її установки на свій комп'ютер, ідеальним рішенням стане віртуальна машина, що дозволяє відкривати окреме вікно з «сімкою» на робочому столі XP або Vista.

Такі події, як недавній випуск OS X 10.8 Mountain Lion і прийдешній реліз Windows 8, не могли залишитися непоміченими розробниками VirtualBox. Нова версія гипервизора підтримує ці нові операційні системи, а також свіжу версію Oracle Linux 6.3. Зрозуміло, список підтримуваних гостьових ОС не обмежується Windows і OS X. На даний момент ви також зможете створити віртуальну машину під управлінням Chrome OS, більшості сучасних Linux-дистрибутивів, OpenBSD, OS / 2, ReactOS, SkyOS і DOS (зрозуміло, при наявності відповідних настановних дисків).

Одним з ключових нововведень, представленим в VirtualBox 4.2, є функція VM Group, яка значно спростить управління віртуальними машинами за рахунок їх об'єднання в групи. Адміністратори і користувачі зможуть одночасно взаємодіяти з декількома віртуальними машинами через графічний інтерфейс або за допомогою командного рядка, а також використовувати різноманітні API-інтерфейси.

IT-фахівці зможуть більш гнучко управляти пропускною спроможністю каналів зв'язку і регулювати споживання ресурсів мережі віртуальними машинами, а максимальна кількість мережевих карт, підтримуваних кожної віртуальної машиною, збільшилася від 8 до 36. Таким чином, оновлений VirtualBox може використовуватися для моделювання досить складних мереж без обов'язкової покупки дорогого устаткування.

Користувачам VirtualBox 4.2 також пропонується ряд нових корисних опцій, що дозволяють організувати автоматичний запуск віртуальних машин при завантаженні хост-системи. Віртуальне оточення, таким чином, виявиться повністю готовим до роботи без втручання адміністратора.

2012

Oracle VM VirtualBox 4.2.2

За допомогою VirtualBox користувачі зможуть створювати і запускати віртуальні машини з гостьової ОС, що функціонує окремо від основної системи. Збірка VirtualBox 4.2.2 представляє собою технічне оновлення, метою якого є виправлення помилок, виявлених з моменту виходу попередньої версії. Втім, до уваги користувачів також пропонується кілька цікавих нових функцій.

Нагадаємо, що у версії VirtualBox 4.2, випущеної в минулому місяці, було реалізовано кілька корисних і затребуваних функцій, таких як можливість об'єднання віртуальних машин в групи для більш простого управління ними. Користувачам було запропоновано підтримка нових операційних систем Windows 8 і OS X Mountain Lion і прийдешній реліз. Окремої згадки заслуговують і інші удосконалення, такі як підтримка до 36 мережевих карт для кожної віртуальної машини і автоматичний запуск машин при завантаженні системи

Численні виправлення, реалізовані у версії VirtualBox 4.2.2, гарантують більш стабільну роботу програми. У тому числі розробники

Повідомляють про тіснішу сумісності продукту з операційною системою Mac OS X 10.8.2 і про відсутність помилок при запуску віртуальної машини на WIndows-хостах в повноекранному режимі. Крім того, додаток стало набагато рідше «зависати» під час інтенсивного обміну даними по мережі.

У VirtualBox 4.2.2 користувачам знову пропонуються підказки, тимчасово відключені в минулій версії. У новій збірці була усунена відома помилка, яка забороняє налаштування параметрів VirtualBox до створення першої віртуальної машини, а список підтримуваних драйверів Linux Additions тепер включає в себе нову версію платформи X. Org Server 1.13.

2013

Oracle VM VirtualBox 4.3

28 серпня 2013 року компанія Oracle оголосила про вихід першої бета-версії настільної open source платформи віртуалізації Oracle VirtualBox 4.3.

 • Гипервизор (VMM) - був переписаний ділянку коду, який відповідає за роботу з технікою апаратної віртуалізації (VT-x), що включає в себе безліч виправлень помилок і поліпшення продуктивності.
  • З'явилося управління гарячими клавішами для виконання різних команд з VirtualBox Manager і консоллю віртуальної машини.
  • Новий механізм нотифікацій користувача (тепер повідомлення з'являються в немодального вікнах і мають додаткову інформацію).
  • З'явилася підтримка запису відео в консолі віртуальної машини.
  • Підтримка пристроїв з ємнісним екраном (кидок натискань в гостьову ОС).
 • З'явилася емуляція USB-пристроїв з сенсорним екраном.
 • У протоколі VRDP тепер підтримується IPv6
 • NAT - з'явився експериментальний режим маршрутизатора (experimental virtual router mode). Кілька машин в одній внутрішньої мережі можуть використовувати один пристрій трансляції адрес.
 • З'явилося обмеження на 250 знімків (snapshot) для однієї ВМ.
 • Налаштування ВМ зберігаються за стандартом XDG (/.config/).
 • З'явилася настройка зовнішнього вигляду запускається консолі ВМ.
 • Істотно розширилися можливості утиліти VBoxManage: тепер можна управляти пристроями, оновлювати Guest Additions, а також процесами всередині гостьових ОС.
 • Кілька виправлень було зроблено в підтримці 3D-графіки.

2015

Розпочато бета-тестування VirtualBox 5.0

1 квітня 2015 року компанія Oracle повідомила про початок тестування системи віртуалізації VirtualBox 5.0 [1].

Основна зміна в ній - реалізація роботи в режимі паравіртуалізаціі, що має на увазі використання гостьової системи, модифікованої для більш тісної взаємодії з гіпервізором і використовує спеціальні драйвери замість емуляції обладнання. Робота в режимі паравіртуалізаціі дає можливість істотно підняти продуктивність гостьової системи.

Скріншот вікна менеджера паравіртуалізаціі, 2015

У тому числі зміни:

 • Нова модульна архітектура звукової підсистеми, що забезпечує більш високий рівень абстракції щодо звукових бекенд хост-системи;
 • Надання гостьовим системам, виконуваних з залученням механізмів апаратної віртуалізації, можливості використання розширених наборів інструкцій, таких як SSE 4.1, SSE4.2, AES-NI, POPCNT, RDRAND і RDSEED;
 • У віртуальному контролері xHCI додана підтримка пристроїв з інтерфейсом USB 3;
 • Підтримка режиму drag'n'drop для гостьових систем Windows. Linux і Solaris;
 • Можливість шифрування дискових образів;
 • У GUI додана підтримка масштабування екранного виведення гостьової системи, в тому числі при використанні 3D-прискорення;
 • Новий розділ конфігуратора для настройки меню і рядка стану;
 • Нова вкладка для налаштування параметрів шифрування дискових образів;
 • Підтримка екранів надвисокої роздільної здатності (HiDPI)
 • Можливість гарячого підключення SATA-дисків.

Oracle випустила реліз-коректор VirtualBox 4.3.28

14 травня 2015 року компанія Oracle повідомила про випуск коригуючого релізу системи віртуалізації VirtualBox 4.3.28, де є 32 виправлення, спрямовані на поліпшення стабільності і усунення регресивних змін [2].

Помітні виправлення

 • Поліпшені засоби проброса web-камер з Linux-хостів (V4L2). Додана підтримка нових моделей web-камер;
 • Підтримка майбутнього ядра Linux 4.1;
 • Рішення проблем при роботі на системах з ядром Linux 3.19 з активованим режимом захисту SMAP;
 • Усунення мерехтіння в момент поновлення курсору миші при використанні доповнень для X11;
 • Налагоджено використання шаблонів VNIC з мережевими конфігураціями на платформі Crossbow в Solaris;
 • Усунуто крахи при завершенні роботи Linux і відновленні X11-оточення після сплячого режиму в разі використання коштів 3D-прискорення;
 • У VRDP забезпечена сумісність з rdesktop 1.8.3, rdesktop-vrdp переведений на версію 1.8.3;
 • Поліпшені засоби управління гучністю при емуляції HD-аудиоустройств;
 • Забезпечено коректне застосування обмеження смуги пропускання при використанні NAT.

Oracle анонсувала вихід VirtualBox 5.0 Release Candidate 1

3 червня 2015 року Oracle повідомила про випуск VirtualBox 5.0 Release Candidate 1 настільної платформи віртуалізації [3].

Скріншот вікна програми, 2015

Серед найбільш значущих змін:

 • Покращена підтримка моніторів з високою роздільною здатністю (HiDPI)
 • Більш ефективне використання відеопам'яті, це розширює спектр підтримки пристроїв і оптимізує продуктивність
 • Покращено інтерфейс консолі, добавлена ​​плавність перемикання елементів
 • Підтримка мов інтерфейсу локалізації (NLS)
 • Коректно відображається процес шифрування
 • Підтримка "гарячого" додавання USB-контролерів, тепер тип контролера видно в настройках ВМ
 • "Гаряче" підключення оптичних приводів SATA
 • Багато виправлень помилок Guest Additions
 • Поліпшений механізм Drag & Drop
 • Rdesktop-vrdp версії 1.8.3
 • Виправлені помилки обробки AHCI
 • Документований сервіс Guest Additions heartbeat
 • Покращена загальна стабільність системи

Вийшов реліз версії Oracle VM VirtualBox 5.0

4 серпня 2015 року корпорація Oracle оголосила про доступність для завантаження Oracle VM VirtualBox 5.0 - відкритого (Open Source) крос-платформного програмного забезпечення для віртуалізації.

Oracle VM VirtualBox працює на настільних і мобільних ПК з процесорами архітектури x86. Oracle VM VirtualBox допускає створення багатоплатформених середовищ віртуальних машин для розробки і тестування додатків, для віртуалізації операційної системи в універсальних цілях з додатковою можливістю динамічного шифрування. Розробникам є створення додатків для хмарних платформ, як Docker і OpenStack. безпосередньо в середовищі віртуальних машин Oracle VM VirtualBox на своїх комп'ютерах з операційною системою Windows. Mac OS. Linux або Oracle Solaris. що полегшує розробку багаторівневих додатків на звичайному ноутбуці.

Скріншот вікна програми, 2014

Oracle VM VirtualBox допомагає створити і оновити віртуальні машини локально на своїх комп'ютерах, включаючи операційну систему і програми, і, потім, упакувати їх в файл стандартного формату для поширення і розгортання в хмарі спільно з Oracle VM Server або іншими серверними рішеннями для віртуалізації. Крім того, Oracle VM VirtualBox допомагає запустити майже будь-яку операційну систему платформ x86 для роботи додатків, з самого початку не доступних для виконання в основних системах.

Версія Oracle VM VirtualBox 5.0 підтримує новітні гостьові або основні операційні системи, включаючи Mac OS X Yosemite. Windows 10. Oracle Solaris. Oracle Linux і інші дистрибутиви Linux. а також успадковані операційні системи.

Доповнення Oracle VM VirtualBox 5.0:

 • Підтримка паравіртуалізаціі для гостьових ОС Windows і Linux - Паравіртуалізація (можливість запуску модифікованої гостьовий ОС без апаратної віртуалізації) покращує продуктивність гостьовий операційної системи за рахунок використання вбудованої підтримки віртуалізації в таких ОС як Oracle Linux 7 і Microsoft Windows 7 (і більш пізніх версій).
 • Оптимізація використання процесорних ресурсів - Гостьовий операційній системі надається розширений набір інструкцій процесора, що дозволяє додаткам використовувати новітні набори апаратних інструкцій для досягнення максимальної продуктивності.
 • Підтримка пристроїв з інтерфейсом USB 3.0 - Гостьові операційні системи можуть безпосередньо розпізнавати пристрої з інтерфейсом USB 3.0 і працювати з ними на відповідних максимальних швидкостях. Гостьова ОС може бути налаштована для підтримки USB 1.1, 2.0 і 3.0.
 • Підтримка двонаправленого механізму Drag and Drop для Windows - На всіх хост-платформах гостьові операційні системи Windows, Linux і Oracle Solaris тепер підтримують операції «перетягування» (Drag and Drop) контенту між основною і гостьовою ОС. Функція «перетягування» дозволяє прозоро виконувати копіювання, відкриття файлів, каталогів та ін.
 • Шифрування образу диска - Дані можуть шифруватися на образах віртуального жорсткого диска в фоновому режимі під час виконання програм; при цьому використовується алгоритм AES з 256-бітними ключами шифрування (DEK). Це допомагає гарантувати надійний захист даних і дозволяє шифрувати дані в будь-який час, незалежно від бездіяльності або активності віртуальної машини на комп'ютері розробника або на сервері.

Опублікований реліз VirtualBox 5.0.2

14 серпня 2015 року компанія Oracle повідомила про випуск коригуючого релізу системи віртуалізації VirtualBox 5.0.2. Реліз містить 40 виправлень, орієнтованих на збільшення стабільності і усунення регресивних змін [4].

Інтерфейс ПО, 2015

Найбільш помітні зміни:

 • На хостах під управлінням Linux вирішені проблеми з роботою на системах з активованим режимом SMAP, які проявляються в системах з ядром Linux 3.19+ і CPU Intel Broadwell;
 • Вирішено проблему, яка веде до штучного підвищення навантаження на CPU (завищений LA) на хостах з Linux;
 • Додана підтримка ядра Linux 4.2, в тому числі усунутий крах, спостережуваний при використанні даного ядра;
 • Через проблеми тимчасово відключений кидок AVX2 і AVX;
 • У доповненнях для Linux збільшена продуктивність виклику stat (), що прискорило виконання деяких операцій з спільними папками;
 • У доповненнях для X11 вирішені проблеми з відображенням невидимих ​​вікон в LXDE;
 • У Shared Folders вирішена проблема доступ до розділів CIFS. Покращено перетворення шляхів між хостом і клієнтом у разі використання різних роздільників шляхів;
 • У GUI для систем на базі X11 вирішені різні проблеми з позиціонуванням панелей, згортанням і прозорістю, які проявляються при використанні деяких віконних менеджерів;
 • Підтримка збереження і відновлення списків дисплеїв при використанні 3D-прискорення;
 • У доповненнях для Solaris з'явилася підтримка X. Org Server 1.17;
 • При роботі в Linux додана перевірка просторів імен перед підключенням до мережевого інтерфейсу.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...