Главная » Програми » Як грати з образу диска. Диск
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як грати з образу диска. Диск

Значить так приступимо:
У першу чергу напишу розширення образів які є (розширення це те що ви бачите в назві образу після крапки) ось їх невеликий список це ті які підтримуються програмою daemon tools: * mds *, * b5t *, * b6t *, * bwt *, * ccd *, * cue *, * isz *, * nrg *, * pdi, * cdi *, * iso * на прикладі це виглядає так: "назву. iso »
Тепер постараюся максимально: просто пояснити як використовувати програму емуляції під назвою Daemon Tools.

Для чого це потрібно?
Для початку розберемося навіщо вона потрібна, т. К. Це не всім зрозуміло. Впервую чергу програма знадобитися, якщо ви вирішите завантажити якусь «велику» гру. Ви, звичайно, знаєте, що ігри продаються в магазинах і поширюються на компакт-дисках (CD, DVD та ін.). Такі диски ви вставляєте в привід, встановлюєте і граєте. Завантажуючи гри з цього сайту ви завантажуєте так званий «образ» цього диска, т. Е. Його точна електронна копія. Його ще називають «віртуальним» диском і для роботи цього диска потрібен «віртуальний» привід. Програма Daemon Tools і є таким приводом, емулюючи (відтворюючи) в повній мірі якості звичайного дискового приводу.
Де взяти?
Якщо у вас ще немає цієї програми то, її необхідно завантажити. Знайти ви її зможете останню версію на даний момент написання статті ТУТ
Є дві версії цієї програми Lite і Pro. Ми будемо використовувати версію Lite, вона безкоштовна і найголовніше робить свою роботу, т. Е. Емулює диски не гірше платній версії.
Установка програми не викличе у вас складнощів, натискайте «Далі», коли вас попросять і через кілька секунд програма буде готова до роботи. Після установки програми в системі з'явитися новий диск, «віртуальний». Перевірити це ви можете відкривши вікно «Мій комп'ютер».
Як цим користуватися?
У правому нижньому кутку екрану з'явитися новий значок у вигляді диска з блискавкою.

Натисніть на нього правою кнопкою миші і в меню перейдіть до пункту: Virtual CD / DVD-ROM

З'являється ще одне віконце Вибираємо верхню строчку. Привід 0: [M:] немає даних

Потім ще одне вікно вибираємо: Монтувати образ

У наступному вікні вказуємо де знаходиться наш образ на прикладі гри Armed Assault Gold

Натискаємо відкрити і далі автоматично буде образ запущений:

Ну і слідуємо вказівкам установки.
Примітка: коли у нас гра складається з двох образів як в гта4, т. е у нас з'явиться вікно з проханням вставити другий диск то робимо те ж саме і натискаємо ок і установка продовжиться,
Так само: хочу звернути вашу увагу на те що є образи які складаються з двох файлів це розширення: mdf і mds вони обов'язково повинні бути разом в одній папці інакше ви образ не запустите і відповідно установку в даному випадку у нас буде mds запускной.
І ще: Бувають такі ігри які автоматично не запускаються для цього нам потрібно Зайти в «Мій копьютер», далі в ваш новий «віртуальний» диск і на ньому знайдете для запуску зазвичай це «AutoRun» або «Setup».
Ну і як бонус вам. наостанок розповім як дістати таблетку з образу Адже ми часто бачимо нам пишуть таблетка в образі
Все елементарно: так само монтуємо образ в daemon tools далі йдемо в «мій комп'ютер» і там знаходимо наш віртуальний привід т. е на якому у нас монтований образ, тиснемо правою кнопкою миші по ньому вибираємо «провідник» відкриється наш образ у всій своїй красі і там знаходимо нужн нам папку наприклад стандартну назву »CRACK» правою кнопкою по ній «копіювати» і далі вибираємо місце де і тиснемо вставити.
Я все ж користуюся для вилучення з образу потрібних папок або редагування образу програмою Ultra Iso, але це вже за бажанням кожного я описував як можна простіше процес для вас
Ось і все. Удачі вам. Сподіваюся мої труди вам знадобляться.

Схожі новини

Коментарі (0)

Установка гри з образу диска

Існує кілька різновидів знімних носіїв, на які користувачі можуть записувати важливу інформацію, переносити її і встановлювати на персональний ПК.

Як грати з образу диска. Диск

Для установки ігрового програми досить мати копію оригінального диска

Точно так же на знімних носіях, у якості яких виступають CD - або DVD-диски, виробники записують ліцензійні програми, які можна придбати в спеціалізованих комп'ютерних магазинах. Купуючи ліцензійний дисковий носій, досить просто провести інсталяцію на комп'ютер. Однак сучасний споживач не зупиняється на досягнутому, а удосконалює свої навички, обходячи деякі заборони.

У зв'язку з цим з'являються ігрові програмні пропозиції, інсталяція яких здійснюється не з ліцензійного диска, а з iso-образу. Початківцям користувачам, які не мають глибоких знань, бажано ознайомитися з рекомендаціями, що дозволяють зрозуміти, як встановити гру з образу диска.

Інсталяція за допомогою DAEMON Tools

Програмісти, діяльність яких відбувається паралельно щодо споживчих запитів, досить часто «дарують» користувачам цікаві програмні продукти, що значно полегшують виконання деяких завдань.

Ознайомившись з такими програмами, можна виявити такі варіанти, які дозволяють без труднощів встановити улюблену гру не з диска, а застосовуючи iso-файл.

Можливості DAEMON Tools

Якщо на комп'ютері ще не встановлено DAEMОN Tools, необхідно завантажити завантажувальний файл з перевірених веб-ресурсів, після чого провести інсталяцію. Складнощів при установці цього програмного продукту не виникає, протягом усього процесу інсталяції необхідно погоджуватися з пропозиціями, натискаючи на кнопку «Далі» до завершення установки.

Як грати з образу диска. Диск

Після того як програма була успішно встановлена ​​на ПК, можна сміливо переходити до практичних дій по установці ігрового ПЗ з iso-образу. Звичайно ж, важливо, щоб цей образ диска був закачаний на комп'ютер завчасно.

Спочатку слід клікнути по ярлику встановленого DAEMON Tools, викликаючи запуск програми. У вікні розташована спеціальна кнопка «Додати», піктограма її супроводжується зображенням диска з невеликим зеленим плюсом в правому нижньому кутку.

Як грати з образу диска. Диск

Натиснувши на цю кнопку, відкриється нове вікно, яке пропонує вказати шлях до завантажити раніше iso-файлу. Подвійним кліком по виділеному файлу з розширенням iso користувач поміщає його в Каталог програми.

Як грати з образу диска. Диск

Далі необхідно клікнути один раз по поміщений в DAEMON Toоls віртуальному дисковому носієві, щоб виділити його. На панелі інструментів розташована кнопка «Монтувати» із зображенням зеленої стрілки. При натисканні на цю кнопку запускається процес, що дозволяє встановити гру на ПК. До речі, такий процес абсолютно ідентичний тому, якби інсталяція здійснювалася з ліцензійного дискового носія.

Як грати з образу диска. Диск

Після завершення процесу установки необхідно ознайомитися з інформацією, як забезпечується коректний запуск exe-файлу. Існують деякі додатки, працездатність яких забезпечується за рахунок обов'язкового супроводу дискового носія, встановленого в реальному або віртуальному приводі.

Як грати з образу диска. Диск

Якщо ж гру можна запустити і без образу, необхідно знову повернутися до DAEMON Tools, в якому виділити знову рядок з iso-файлом, після чого натиснути «Розмонтувати».

Як грати з образу диска. Диск

Інсталяція за допомогою Alcohol 120

Конкурентом в питанні роботи з iso-файлами DAEMON Tools є не менш успішний програмний продукт Alcohol 120, який характеризується великою кількістю корисних характеристик, включаючи і швидкий монтаж образу.

Можливості програми Alcohol 120

Бажаючи зрозуміти, як встановити гру з образу iso за допомогою Alcohol 120, безумовно, спочатку слід обзавестися цією програмою, скачавши її і встановивши на ПК.

Як грати з образу диска. Диск

При першому запуску програми користувачі відзначають невелику затримку. Це пов'язано з тим, що програма самостійно встановлює віртуальний привід, який вкрай важливий при установці ігрового програми з віртуального диска.

До речі, Alcohol 120 успішно не тільки здійснює установку ігрових додатків з розширенням iso, але і здатна змонтувати віртуальний дисковий носій, поміщаючи в привід ліцензійний дисковий носій. Така опція розташована з лівого боку і називається «Створення образів».

Як грати з образу диска. Диск

Щоб відкрити файл iso і запустити процес інсталяції, необхідно скористатися іншою опцією, розташованої також з лівого боку і називається «Пошук образів». Клікнувши по обраному iso і виділивши його, на панелі інструментів з'явиться нова кнопка «Монтувати на пристрій», натиснувши на яку вдасться успішно встановити гру на комп'ютер.

Як грати з образу диска. Диск

Досвідчені користувачі звертають увагу на те, що в сучасних емуляторах приводів, до яких відноситься і DAEMON Tools, і Alcohol 120, можна встановити кілька віртуальних приводів. Така функціональна можливість знаходить особливе схвалення у тих, хто бажає монтувати не один ігровий iso, а кілька, і працездатність яких забезпечується обов'язковою присутністю віртуального диска у віртуальному приводі.

Як грати з образу диска. Диск

Отже, процес установки гри з розширенням iso не супроводжується труднощами. Приділивши незначно кількість часу на вивчення рекомендацій, навіть недосвідчений користувач швидко і без єдиної помилки зможе успішно інсталювати ігрове додаток на ПК.

Як створити образ диска для гри без диска?

Вам необхідно мати спеціальне програмне забезпечення (програму), для створення образів.

Я раджу використовувати UltraISO, в ній легко розібратися навіть новачкові.

Наведу коротку інструкцію:

Після того як встановили програму і вставили диск з грою в CD / DVD привід, запустити програму UltraISO.

Перейдіть у вкладку меню інструменти.

Як грати з образу диска. Диск

Відкриється виподающій список.

У списку натисніть на напис, створити образ CD.

Відкриється вікно налаштувань, в якому вам потрібно вказати привід з вашим диском, вказати місце збереження для вашого майбутнього образу і формат майбутнього образу.

Як грати з образу диска. Диск

Після того як всі налаштування виставили натисніть кнопку зробити

Відкриється вікно зі шкалою процесу і почнеться створення образу.

Дождітес закінчення процесу створення.

Для того щоб користуватися чином, вам необхідно змонтувати його у віртуальний CD / DVD привід який створила програма при установці.

Автор обрав цю відповідь найкращим

За допомогою програми DAEMON Tools Lite

Для початку нам потрібно встановити програму, а потім з її допомогою встановимо гру.

Завантажуємо DAEMON Tools Lite, можна наприклад звідси http: // www. softportal. com / get-10-daemon-tools. html.

Запускаємо скачаний нами інсталяційний файл з програмою.

Скасовуємо установку компонентів від Mail. ru, вони нам не потрібні і натискаємо на «Почати установку».

Вибираємо мову і натискаємо «Далі»

Приймаємо ліцензію. Виділяємо пункт «Безкоштовна ліцензія» і натискаємо «Далі». Відзначаємо або скасовуємо потрібні нам настройки і продовжуємо установку.

Иберіте один з варіантів, на ваш розсуд і натисніть «Далі». Натисніть «Встановити». Чекаємо поки програма встановиться. В процесі установки може з'явиться вікно з підтвердженням установки гаджета DAEMON Tools Lite. Тиснемо «Встановити». Можливо з'явиться ще одне вікно. Тут натисніть на «Налаштування параметрів» і зніміть галочки з трьох пунктів, вони нам не потрібні. Натисніть «Далі».

Усе! Тиснемо «Готово».

Програма DAEMON Tools Lite встановлена. Тепер запускаємо її, якщо вона сама не запустилася, і переходь до установки гри с. iso образу.

Установка гри с. iso образу

Далі все дуже просто. Відкриваємо DAEMON Tools Lite і натискаємо на «Додати образ» (диск з +).

Після натискання на кнопку «Додати образ», вибираємо скачаний нами. iso образ з грою, і натискаємо «Відкрити».

Тепер переходимо в робоче вікно програми DAEMON Tools Lite, виділяємо нашу гру і натискаємо «Монтувати» (зелена стрілочка).

А далі процес установки гри нічим не відрізняється від процесу установки зі звичайного диска, з'явиться вікно автозапуску, і вибираємо виконати інсталяційний файл з грою.

Після установки гри, якщо гра не вимагає наявність диска в приводі під час гри, то образ можна «Розмонтувати» і видалити.

До речі на робочому столі з'явиться гаджет для зручного управління програмою DAEMON Tools Lite.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...