Главная » Програми » Чому не працює передня звукова панель. Чому не працює
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Чому не працює передня звукова панель. Чому не працює

Чи не працює звукова панель ззаду

Пропав звук на комп'ютері | ПК це просто

Пропав звук, то однією з причин може бути: Windows Якщо у вас після установки

Природно погуглити і відшукавши різні варіанти вирішення проблеми я зробив такі висновки:

Найчастіші причини відсутності звуку в навушниках на передній панелі:

Справа ось у чому, вчора я купив навушники з мікрофоном, для розмови по скайп. Підключив їх до передньої панелі, але вони чомусь не працюють - ні мікрофон, ні навушники. На задній все благополучно працює, а ось на передній - хоч убий. Може це шлюб? І мені треба звернутися по гарантії?

Підкажіть будь ласка. Буду дуже вам вдячний!

З повагою, Вадим С. "

Подивіться на першому скрішноте, там видно в випадаючому меню пункт використовувати за замовчуванням. Якщо він у вас встановлений, значить на потім запустити, у вас повинно з'явитися головне вікно диспетчера realtek, якщо у вас в папці cprogram files немає папки realtek, значить вам потрібно завантажити оновлену версію драйвера для своєї звукової карти на сайті realtek і встановити його, як це зробити, написано докладно в нашій статті, далі щлкаем мишею на жлтой таткові в правому верхньому кутку і з'являється вікно якщо визначення гнзд передній панелі не працює належним чином, встановіть прапорець на пункті відключити визначення гнзд передньої панелі в операційній системі windows xp диспетчер realtek виглядає трохи по іншому, але суть та ж. За ідеї при підключенні навушників і мікрофону до передніх гнздам вони автоматично повинні заробити, а задні виходи відключитися і в настройках realtek hd стоїть галочка на цій функції. На наступний день я видалила цей драйвер і при перезавантаженні пройшло оновлення. Але в реалі нічого не відбувається і передні гнзда мртвие. Ласкаво просимо на форум, присвячений операційним системам windows 7 і windows 8. А що якщо в биосе немає цих пунктів, биос іншого року 19852005, помогите плиз. Дуже часто зустрічав ситуацію, коли на передній панелі системного блоку є роз'єми для підключення навушників і мікрофону, але звуку там немає і вони не працюють. Може цю функцію треба шукати в якихось інших настройках або навіть в bios. Провід до передніх виходів підходять. І ещ, відкрийте істемнік і подивіться, приєднана ваша передня панель взагалі до материнке. У мене немає жлтой татка в диспетчері ріалтека, а в bios немає опції front panel type. Але звукто був точно купили нові навушники, включили, щоб їх перевірити відмінно працюють. Інші навушники теж ніяк не реагують Передній вхід для навушників не працює .
З помощю програми еверест я дізнався яка имено у мене стоїть звукова карта. Навушники і динаміки працюють окремо треба одне з двох ставити за замовчуванням в налаштуваннях звуку. Можливо я щось неправильно підключив. Тому що від корпусу ІДТ 2 виходи до материнке, а на материнке тільки 1. Прічм на одному написано АС97, а на іншому немає напису ніякого напису. Також в наші дні вже існують і недорого коштують bluetoothгарнітури, які дозволяють взагалі відмовитися від проводів при використанні навушників.

Ну, а якщо він буде різний, то ви вже самі розумієте, що буде відбуватися системний конфлікт в результаті якого і з'являється проблема з відсутній звуку на передній панелі. Однак існує і універсальне рішення цієї проблеми купити подовжувач для навушників з роз'ємом 3,5 мм, підключити його ззаду замість використання передньої панелі і по черзі встромляти в нього то колонки, то навушники.

Налаштування звуку передньої панелі успішно проведені. Підключіть ваші навушники і насолоджуйтеся звуком.

Якщо немає програми Диспетчер Realtek HD або VIA. Що робити?

Відсутність програми Диспетчер Realtek HD або VIA, полягає, якщо на вашому комп'ютері встановлена Неофіційна версія аудіо драйвера.

Найчастіше при установки Windows 7 звуковий драйвер, на багатьох моделях материнських плат, автоматично підбирається операційною системою і сумісний зі звуковим чіпом. Але при цьому сама програма налаштувань (Рис.4 і 6) не встановлюється. В цьому випадку настройку передній панелі зробити неможливо. При цьому в задній панелі прекрасно працюють всі порти.

Для того, щоб завантажити потрібний драйвер для вашої звукової карти, ми повинні дізнатися виробника звукового чіпа і його модель.
Це можна зробити за допомогою програми Everest.

Викачуємо програму як показано на Рис. 8.

Малюнок 8 - Скачиваем Everest

І ця проблема полягає в типі аудіо виходу HD Audio або стандартний AC / 97. З'ясуйте перед покупкою корпусу який аудіо вихід і чи підійде він до вашої материнської плати взагалі. Якщо ж у вас HD Audio, а потрібен вихід для навушників, наприклад, в AC'97 форматі в биосе можна переключитися на той чи інший тип виведення звуку. Для цього заходимо биос (якщо не знаєте як, то почитайте Розділ БІОС тут наш ««), переходимо на вкладку Advanced і міняємо в розділі показаному на зображенні потрібний тип audio.

Сам я не займався, але на одному з форумів знайшов інформацію про розпаювання материнської плати, як було підказане нижче в коментарі. Тобто потрібно замінити, перепаять передню панель.

Подовжувач для навушників 3,5 мм

Будь-яку програму можна завантажити через торрент з допомогою цього клієнта:

Для початку відкрий системний блок і подивися, чи підключені передні виходи до материнської плати. Чи не працює https в chrome. Правда мікрофон був у відключених пристроях, але включивши пункт, який показує ці пристрої все вийшло.

Блог / Новини

Чому не працює передня звукова панель. Чому не працює

Звук на передній панелі не працює

Нещодавно зібрав все своє залізо в новий корпус. Корпус обладнаний передньою панеллю з USB виходами і роз'ємами під мікрофон і навушники. Але от халепа: звук на передній панелі не працює! USB працює, задній роз'єм (на материнській платі) відтворює звук, а на передній панелі - тиша. Не зручно кожен раз лазити під стіл, тому шляхом проб і помилок знайшов всі можливі причини чому може не працювати звук!

Причини, чому може не працювати звук:

Якщо не працює звук на передній панелі корпусу, цьому може бути кілька причин і відповідно рішень:

Причини:
1. Не підключений або неправильно підключений роз'єм передньої панелі до материнської плати.
2. Драйвер на звук не встановлено. Або встановлений некоректно.
3. Не правильно налаштоване програмне забезпечення до звуковому пристрою.
4. Інші причини


Рішення 1: Перевірте чи правильно підключений роз'єм передньої панелі до материнської плати.

AC'97 (скорочено від Audio Codec '97) - це стандарт аудіокодеків, створений в 1997 р Цей стандарт зазвичай використовується в системних платах, модемах, звукових картах і корпусах з аудіовиходом на передній панелі. AC'97 підтримує частоту дискретизації 96 кГц при використанні 20-розрядної стерео дозволу і 48кГц при використанні 20-розрядної стерео для багатоканального запису і відтворення. У 2004 р AC'97 був замінений технологією Intel® High Definition Audio (HD Audio).

HD Audio
Звукова підсистема Intel® High Definition Audio заснована на специфікації, випущеної корпорацією Intel в 2004 р забезпечує відтворення більшої кількості каналів з більш високою якістю звуку, ніж забезпечувалося при використанні інтегрованих аудіо кодеків, як AC'97. Апаратні засоби, засновані на HD Audio, підтримують 192 кГц / 32-розрядний якість звучання в двоканальному і 96 кГц / 32-розрядний в багатоканальному режимах (до 8 каналів).

Microsoft Windows Vista підтримує тільки акустичні периферійні пристрої High Definition (як, наприклад, аудіо рішення передньої панелі).

Рішення 2: Оновлення драйвер на звук.

Скачайте драйвер з офіційного сайту realtek, або виробника вашої материнки.
Також можете скористатися програмою автоматичного оновлення драйверів.

Звук може не працювати тому, що просто немає драйвера на вашу звукову карту. Або некоректно встановлено програмне забезпечення на ваше аудіопристр.

Рішення 3: Правильно налаштувати програмне забезпечення (драйвер) до вашого звуковому пристрою.

Якщо звук не працює на Windows 7, спробуйте наступне:
Зайдіть, Пуск - Панель управління - Звук - Цифрове аудіо встановити типовим.
Чому не працює передня звукова панель. Чому не працює
Або.

Диспечер Realtek HD - Параметри роз'єму - встановіть галочку навпроти Відключити визначення гнізд передній панелі Поставте галочку відключити визначення гнізд передній панелі.

У BIOS'e можна спробувати включити AC'97 замість HD Audio, або навпаки.

Чому не працює передня звукова панель. Чому не працює

Заміна (пайка) передньої панельки

Можна спробувати безпосередньо підключити аудіовихід до материнської плати.
Терморегулятори на материнке (від Intel, зазвичай є стандартом)

Чому не працює передня звукова панель. Чому не працює

Як радикальний спосіб - змінити корпус на фірму іншого виробника. На корпусах Thermaltake звук на передній панелі працює завжди! Підтверджено практикою.

__FARGOS__ 02 Май

Чи не працює мікрофон в Windows 7

- Windows 7 не бачить мікрофон

- У Windows 7 мікрофон видно, але не працює

- Підключення мікрофона в Windows 7


Перш, ніж міняти що-небудь в настройках системи переконайтеся, що мікрофон дійсно не працює. Т. е. Спробуйте підключити його спочатку до задньої панелі, а потім до передньої панелі (якщо вона у вас є), і перевірте роботу мікрофона. Якщо мікрофон дійсно не працює, тоді порівняйте свої настройки з настройками представленими на скріншотах. Якщо після установки настройки саме мікрофон і раніше не працює, спробуйте оновити звукові драйвери, а потім знову перевірте всі налаштування і випробуйте роботу мікрофона.
Версії драйверів, з яких зроблені розташовані нижче скріншоти з робочими налаштуваннями:

Звуковий драйвер SoundMax для Windows 7

54,5Mb (R2.47) http: // hdd. tomsk. ru / desk / ebgabkvd #
Нові версії драйверів:
Увага! У нових версіях драйверів деякі настройки і елементи інтерфейсу звукових панелей можуть відрізнятися від зображених на скріншотах!

Звуковий драйвер SoundMax для Windows 7 (нова версія)

Звуковий драйвер Realtek для Windows 7 32bit (нова версія)

Звуковий драйвер Realtek для Windows 7 64bit (нова версія)

52,9Mb (R2.67) http: // hdd. tomsk. ru / desk / ebgabkvd #
Звуковий драйвер Realtek для Windows 7 32 / 64bit (нова версія)

Якщо не працює Передня звукова панель, то потрібно зробити наступне:
1. Перевірити налаштування Панелі управління (SoundMax або Realtek). Наведіть їх у відповідність з робочими налаштуваннями на скріншотах.
2. Перевірити налаштування BIOS. У биосе є настройка Передньої звуковий панелі (Front Panel). Має 2 значення: HD Audio і AC'97. Спробуйте міняти ці значення і відчувати роботу Передньої звуковий панелі.
3. Ну і сама Передня звукова панель повинна бути підключена проводами до материнської плати всередині системного блоку.

Скріншоти зроблені з комп'ютерів на яких мікрофон працює. Один комп'ютер зі звуком SoundMax іншим комп'ютером зі звуком Realtek.


Загальні системні налаштування мікрофону
Кнопка Пуск - Панель управління - Звук

1. Виберіть вкладку Запис. Виберіть Мікрофон і натисніть кнопку Властивості

2.Перевірте настройки на всіх вкладках: Загальні, Прослухати, Особливі, Рівні, Додаткові функції мікрофона, Додатково.

Прикріплені файли
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...