Главная » Програми » Що значить монтувати образ гри. ігри
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Що значить монтувати образ гри. ігри

Для того щоб змонтувати образ з грою Вам знадобитися спеціальне програмне забезпечення, таке як Alcohol або Daemon Tools. Завантаження програмного забезпечення можна на офіційних сайтах розробників.

Для скачування програми Daemon Tools пройдіть по посиланню - http: // www. daemon-tools. cc / rus / home. Зайдіть в розділ Завантаження. В данному розділі представлено чотири різних версії відрізняються один від одного платністю і безкоштовністю в залежності від кінцевих цілей, в яких буде використовуватися програма - для домашнього користування або використання в робочих цілях. Так як Ви хочете встановити гру, раджу завантажити безкоштовну версію програми для домашнього використання - Daemon Tools Lite. Завантажити та встановити програму. Коли установка програми завершиться, для монтування образу гри запустіть програму Daemon Tools Lite. Програмне забезпечення автоматично створить один віртуальний привід, він буде розташований в нижній частині вікна програми, за Вашим бажанням можна створити ще кілька штук віртуальних приводів, це дія надасть можливість монтувати відразу кілька образів ігор або програмного забезпечення. Щоб створити новий віртуальний привід клацніть по нижній робочої області з приводами, далі по кнопці Додати віртуальний DT привід. Нарешті змонтуємо, Ваш образ з грою: натисніть по будь-якого вільного віртуального приводу правою кнопкою мишки і клацніть Монтувати, у вікні виберіть завантажений з образом гри і натисніть кнопку Відкрити. Все, образ змонтований, для запуску пройдіть в Мій комп'ютер там Ви побачите віртуальний привід Daemon Tools на якому буде змонтований диск з грою, запускайте і встановлюйте.

Якщо Ви захочете встановити нову гру за допомогою монтування образу диска, необов'язково створювати для цих цілей ще один віртуальний DT привід, досить демонтувати вже наявний, який Ви не використовуєте. Щоб це зробити, натисніть правою кнопкою мишки в програмі Daemon Tools Lite по створеному віртуальному приводу, на якому вже змонтований образ диска з грою і натисніть на кнопку Розмонтувати, тепер змонтувати образ з новою грою, яку хочете встановити. Приємної гри!

Тепер розберемося з другою програмою - Alcohol. Ця програма має аналогічне призначення що і Daemon Tools, але представлена ​​в двох версіях Alcohol 120% і Alcohol 52%. Завантажити 15-днейвную пробну версію або версію для безкоштовного використання можна за наступною адресою - http: // trial. alcohol-soft. com / en / downloadtrial. php. Для Ваших цілей рекомендую скачати і встановити безкоштовну версію програми Alcohol 52%, по посиланню вона знаходиться в самому низу сторінки з описом, що починається зі слів Free Edition Includes Protection Database. Клацніть зліва від опису на на значок землі з миготливою стрілочкою в квадратику. У вікні натисніть точно на такій же значок. Почнеться завантаження програми. Після завантаження, запустіть інсталяційний файл і дотримуйтесь подальших інструкцій. Після закінчення встановлення залиште галочки для запуску програми і створення віртуального приводу Alcohol. У вікні програми пройдіть в пункт меню Накопичувач і клацніть по кнопці Змонтувати, виберіть образ з грою яку хочете встановити і натисніть кнопку Відкрити. Після операції з монтування пройдіть в Мій комп'ютер там Ви побачите віртуальний привід Alcohol на якому буде змонтований диск з грою, запускайте і встановлюйте. Програма російською мовою, з іншим її функціоналом Ви можете розібратися в подальшому самостійно.

Для монтування образу вам потрібна буде спеціальна програма. Ній може виявитися. CD burnerXP. Alcohol 120. Nero - це одні з багатьох відомих програм для роботи з дисками.

Почнемо з CD burnerXP його як і інші запропоновані програми можна завантажити з будь-якого джерела в інтернеті. Просто зробіть запит в пошуковій системі і скачайте. встановіть. Після запуску програми спливає вікно з варіантами вибору потрібної вам операції на даний момент. За сколку створюємо образ товибіраем перший варіант Створення образу. запис звичайних дисків з даними. mp3 і відео CD. Після вибору першого варіанту вікно програми змінюється і ми видно в верху меню в досить зрозумілому стилі. Кнопки програми самі говорять за свої дії. а якщо подивимося нижче то там ми відведемо осередок в якій ми можемо вибрати шлях до потрібного файлу. потім переносимо його в осередок нижче. Після виконаної роботи ми можемо натиснути на клавішу між цими осередками на запис. Далі вибираємо образ або ж просто на диск.

В Nero і Alcohol120% після відкриття програми і вибору файлу ми в верхньому меню можемо вибрати відразу створення образу. Єдине від мене це що Nero, а саме останні версії стали дуже неякісно. Alcohol120% ж свого часу для новачка буде не простий у користуванні.

Що ж стосується CD burner XP то це якраз що вам потрібно там все просто і доступно.

Для того юи змонтувати образ треба встановити одну з даних програм: Daemon tools. або alcohol. Чкачать такі програми можна на офіційних сайтах розробників.

Cкачать програму Daemon tools можна або на офіційному сайті розробників (http: // www. Daemon-tools. Cc / rus / home), а так само тут (http: // www. Softportal. Com / software-10-daemon-tools. html), і так далі. На обох цих сайтах досить просто розібратися, і зрозуміти як встановити.

Перше) - Коли програма Daemo tools буде повністю встановлена ​​на вашому копьютеров, треба її запустити (або на ярлику в робочому столі, або в мій комп'ютер).

Друге) Ось програма запущена, і ми вибираємо пункт змонтувати

Третє) Далі шукаємо місцезнаходження способу гри. І чекаємо закінчення установки.

Четверте) Запускаємо гру, і граємо.;)

Ще для монтування диском можна використовувати Alcohol. Вони бувають різні: Alcohol 52%, і Alcohol 120% .Якщо ви хочете Alcohol 120%, то можна завантажити тут (http: // trial. Alcohol-soft. Com / en / downloadtrial. Php) .Але на жаль вона лише на 15 днів. Якщо потрібен Alcohol 120% На завжди, то можна по шукати самому. Ще є Alcohol 52% .Вона дуже рідко буває у вигляді Demo (точніше я таку навіть ніколи не бачив) Частіше за все вона безкоштовна, і на завжди. Так ось, Скачть її можна тут (http: // www. Izone. Ru / disk / cd-dvd / alcohol-52.htm) і багато де ще в іншому місці.

В цілому інструкція по монтуванні така-ж як і в Daemo tools:

Перше) - Коли програма Alcohol ***% буде повністю встановлена ​​на вашому копьютеров, треба її запустити (або на ярлику в робочому столі, або в мій комп'ютер).

Друге) Ось програма запущена, і ми вибираємо пункт змонтувати

Третє) Далі шукаємо місцезнаходження способу гри. І чекаємо закінчення установки.

Четверте) Запускаємо гру, і граємо.;)

Як змонтувати образ в dt

Відкрийте програму Daemon Tools Pro. У нижній частині вікна програми перейдіть на вкладку огляду віртуальних дисків - Virtual CD / DVD Devices. Панель знаходиться або в самому низу, або відразу над тумблерами перемикання. У верхньому рядку меню виберіть розділ «Інструменти» (Tools) і викличте команду «Додати віртуальний IDE диск» (Add IDE Virtual Drive). Дану команду також можна викликати в випадаючому меню, клікнувши правою кнопкою миші в будь-якій вільній області в полі Virtual CD / DVD Devices. Якщо у вікні програми налаштоване відображення панелі Basic, натисніть на відповідний значок зі знаком «+».

Дочекайтеся, коли програма створить новий віртуальний диск. В поле Virtual CD / DVD Devices з'явиться значок поки ще порожнього приводу. До тих пір поки ви не змонтуєте на нього образ, він буде мати позначку Empty. Виділіть значок диска лівою кнопкою миші і виберіть на «Панелі завдань» (Tasks Panel) пункт «Монтувати образ» (Mount Image). Інший варіант: виберіть в меню Tools команду Mount або клікніть по значку диска правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду Mount Image.

Відкриється вікно - вкажіть в ньому шлях до образу диска в форматі. iso, (.mds. mdf і так далі) і натисніть клавішу Enter або кнопку «Відкрити» (Open). Дочекайтеся, коли образ диска буде змонтований на віртуальний привід. Після цього можете закрити програму Daemon Tools Pro. Відкрийте елемент «Мій комп'ютер», щойно створений привід зі змонтованим на нього чином буде перебувати в списку доступних ресурсів після всіх локальних і знімних дисків вашого комп'ютера.

Працювати з образами дисків можна так само, як і зі звичайними CD або DVD дисками. Клацніть по іконці диска, щоб запустити або відкрити його. Віртуальний привід буде знаходитися в списку дисків комп'ютера до тих пір, поки ви не видалите його за допомогою програми DT. Щоб видалити віртуальний привід, клікніть на його значку правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду Remove Virtual Drive. Підтвердіть свою дію і дочекайтеся завершення операції.

Як змонтувати і демонтувати образ

Опис видеоурока

Давайте розглянемо процес монтування та від'єднання образу необхідного вам диска в програмі Daemon Tools Lite. Існує кілька варіантів монтування образу.
2. Наприклад, монтування образу можливо з головного вікна програми. Для цього запустіть Daemon Tools Lite і виберіть необхідний образ з каталогу файлів. Якщо ж в каталозі потрібного вам образу не знайшлося, натискайте на кнопку "Додати файл" із зображенням диска і плюсик. Виберіть необхідний файл, після чого натисніть "Відкрити". Таким чином файл додасться в каталог в головному вікні програми. Виділіть її курсором мишки і натисніть на кнопку "Монтувати" із зображенням зеленої стрілки. Цей образ встановиться в віртуальний привід і буде доступний нам як фізичний диск встановлений в звичайний CD / DVD привід.
Другий спосіб монтування образу навіть більш простий. Для цього в панелі повідомлень в правому нижньому кутку екрану натисніть на значок Daemon Tools Lite. У меню, виберіть розділ "Віртуальні приводи", вибираємо необхідний привід і натискаємо "Монтувати образ". Після цього у вікні, потрібно вибирати привід і натиснути "Відкрити".

І, нарешті, найшвидший спосіб. На панелі сповіщень натисніть на значок Daemon Tools Lite лівою кнопкою миші. Після цього з'явиться невелике меню з зображенням всіх віртуальних пристроїв, встановлених на вашому комп'ютері. Натисніть на необхідний привід і виберіть образ для монтування.

Ті ж, хто в процесі установки програми погодився на установку гаджета на робочому столі, також можуть скористатися кнопкою швидкого доступу - для монтування образу необхідно натиснути на кнопку "play" із зображенням трикутника. У провіднику виберіть небхідно образ і натисніть "Відкрити". Після чого на панелі програми з'явиться іконка цього диска, і запустити його можна простим натисканням на цю іконку.

Процес размонтирования аналогічний процесу монтування - його також можна робити декількома способами. Наприклад, в головному вікні програми виберіть бажаний привід і натисніть "Розмонтувати". Також ці дії можна робити і з панелі сповіщень. Потрібно просто натиснути правою кнопкою миші на значок програми, в розділі "Віртуальні приводи" вибрати потрібний привід і, натиснувши кнопку "Розмонтувати", вибрати необхідний образ.

І найпростіший спосіб - натисніть на значок програми в панелі повідомлень лівою кнопкою миші і в меню оберіть пункт "Розмонтувати все приводи".

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...