Главная » Програми » Matroska video file що це. Різне
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Matroska video file що це. Різне

Опис розширення. mkv. ніж відкрити файл mkv

Формат відео-контейнера, схожий на. AVI. MOV. тим, що підтримує кілька алгоритмів стиснення. Формат MKV може містити різні текстові субтитри (SRT, SSA, USF). Формат Matroska спочатку став популярний в аніме-спільнотах, оскільки даний формат підтримує додавання субтитрів і декількох звукових доріжок в один файл. Також, файли MKV можна дивитися на різних мобільних пристроях (Palm, Symbian, Pocket PC) за допомогою програми CorePlayer.

Як, ніж відкрити файл. mkv?

 • File Viewer Lite
 • CyberLink PowerDVD 16
 • Nero
 • DivX 7 for Windows
 • Media Player Classic
 • VideoLAN VLC media player
 • BS. Player
 • KMPlayer
 • MPlayer
 • Wondershare Video Converter Pro 8
 • Roxio Popcorn
 • Eltima Elmedia Player
 • ShedWorx Smart Converter
 • DivX 7 for Mac
 • MPlayer
 • VideoLAN VLC media player
 • VideoLAN VLC media player
 • MPlayer
 • BIT LABS Simple MP4 Video Player
 • Videolabs VLC for Android
 • Olimsoft OPlayer
 • VideoLAN VLC for iOS
 • PentaLoop PlayerXtreme Media Player

Схожі формати файлів

Навігація

Чим відкрити MKV - огляд безкоштовних програм

Вітаю, дорогі друзі! На цю сторінку ви потрапили не випадково. Швидше за все вас мучить питання: Чим відкрити mkv? Якщо це так, то ви в потрібному місці. На цій сторінці ви знайдете багато корисної інформації про це розширенні.

В першу чергу ви дізнаєтеся, що таке формат mkv і для чого він був розроблений. По друге я проведу огляд декількох безкоштовних програм, які допоможуть вам остаточно розібратися з питанням ніж відкрити формат mkv.

Будь-яку з цих програм можна буде скачати безкоштовно і користуватися собі на втіху. Трохи лірики, іноді ми поспішаємо і набираємо в рядку символи виду xtv jnrhsnm mkv))) Я думаю ви розумієте, про що я? ) Поспіх - ніколи не була помічником. Отже, давайте коротко розглянемо формат mkv.

Чим відкрити формат mkv - короткий практикум.

Перед тим, як проводити огляд програм, які допоможуть нам відкрити файл mkv, буде непогано зрозуміти, що це взагалі за формат і навіщо він потрібен. Якщо ви будите теоретично грамотні, то наступного разу у вас не встануть питання щодо відкриття того чи іншого формату файлу.

Деякий час назад група програмістів зібралася і поставила перед собою складне завдання - створити гнучкий безкоштовний і багатоплатформовий формат файлів, який служив би контейнером для мультимедіа. Цей масштабний проект був названий по-російськи - Matroska (Матрьошка).

Через деякий час - завдання, яке поставили програмісти, була вирішена і світ побачив новий мультимедійний контейнер, файли якого мали скромне розширення. mkv - це що гойдається відео файлів. mka - якщо мова йде про звук, і. mks - для субтитрів. Тепер, я думаю, стало більш зрозуміло для чого потрібен цей формат, і виходячи з цього ми зможемо зробити деякі припущення як з ним працювати і які програми для цього максимально підходять.

Відеоурок

Як відкрити формат mkv.

Трохи вище ми розібралися, що наш незнайомець - це формат, який характерний для відеофайлів. Значить для того, щоб зрозуміти, як його відкрити, нам потрібні відеоплеєри. І бажано, щоб вони були безкоштовними, т. Е. Поширювалися під Freeware ліцензією. І ми могли б ними користуватися для відкриття mkv формату, і не тільки для нього)

На даний час існує безліч плеєрів, які сумісні з Windows 7 і відмінно підійдуть для відкриття нашого незнайомця. Серед них я виділив три основних, які на даний час є найкращими і стабільними.

Перший і найоптимальніший (на мій погляд) програвач називається The KMPlayer. Супер плеєр, який розробили для всього світу хлопці з Кореї. На мій погляд кращого годі й бажати. Всім рекомендую скачати саме його. Не пошкодуєте.

Під номером два у нас йде GOM Player в розшифровці Guruguru Online Movie Player. З розшифровки можна зрозуміти, що перевагою цього плеєра є перегляд фільмів в режимі онлайн. Відмінно підійде для інтернетчиків.

Завантажити GOM Player

Під номером три у нас йде Light Alloy в перекладі це означає - легкий сплав. Плеєр відмінно підійде для користувачів зі слабким офісним комп'ютером. Цей плеєр практично не споживає ресурсів комп'ютера, при цьому якісно відображає відео.

Висновки: після цієї статті я сподіваюся у вас не залишилося сумнівів, з приводу того чим відкрити mkv. Будь-який з наведених вище плеєрів запросто впорається з цим завданням. До нових зустрічей!

Копіювання матеріалів без посилання на сайт заборонено!

Matroska це:

Matroska ( Матрьошка ) # 160; - проект, націлений на створення відкритого, гнучкого, кроссплатформенного (включаючи апаратні платформи) формати мультимедійних контейнера і набору інструментів і бібліотек для роботи з даними в цьому форматі. Цей проект є розвитком проекту MCF, але значно відрізняється тим, що заснований на EBML (Extensible Binary Meta Language # 160; - розширюваний двійковий метамова) # 160; - довічним аналогу мови XML. Використання EBML дозволяє розширювати формат без втрати сумісності зі старими програмами.

Зміст

Особливості стандарту

Розширення файлів Matroska: .mkv # 160; - для відео (з субтитрами і звуком), .mka # 160; - для аудіофайлів і. mks # 160; - для субтитрів.

Можливості формату, які закладаються в Matroska:

 • Трансляція через Інтернет (протоколи HTTP і RTP);
 • Для прискореного переходу по файлу;
 • Стійкість до помилок;
 • Екранні меню (як на DVD - дисках);
 • Розбиття файлу на глави (Chapters);
 • Перемикані «на льоту» субтитри;
 • Перемикані звукові доріжки;
 • Перемикані відео доріжки;
 • Модульна розширюваність.

При цьому проект не включає в себе форматів стиснення відео і кодеків (таких, як MP3 або JPEG).

Контейнер Matroska може містити велику кількість потоків аудіо, відео і субтитрів, дозволяючи зберігати в одному файлі цілий фільм і програвати його мультимедіа-програвачем.

Matroska є відкритим проектом (open standard). Це означає, що для персонального використання вона абсолютно безкоштовна, а технічна специфікація формату бітового потоку доступна будь-кому, навіть компаніям, що бажають вбудувати підтримку формату в свої продукти (для цього потрібна спеціальна ліцензія). Вихідний код всіх бібліотек, створених групою розробників проекту Matroska, поширюється на умовах LGPL (бібліотека для програвання, написана на Сі з використанням цілочисельний арифметики, поширюється також на умовах ліцензії BSD).

Matroska є прямою відкритою альтернативою контейнерів AVI. ASF. MOV, RealMedia. MP4, MPG.

Підтримується адаптація і реалізація бібліотек Matroska для OpenBeOS Mediakit і GStreamer (кроссплатформенной мультимедійного середовища, схожою на DirectShow для Windows) і набору фільтрів DirectShow для відтворення і створення файлів Matroska в ОС Windows.

Програмна підтримка

Даний розділ має надмірний обсяг або містить незначні подробиці.

Якщо ви не згодні з цим, будь ласка, покажіть в тексті істотність, що викладається. В # 160; іншому випадку розділ може бути видалений. Подробиці можуть бути на сторінці обговорення.

Програмні пакети з вбудованою підтримкою формату Matroska:

Підтримка формату компанією DivX

В кінці 2008 року була випущена сьома версія пакету DivX. Одним з нововведень стало використання нового профілю кодування відеоматеріалів, DivX Plus HD . призначеного для відео високої роздільної здатності. Профіль включає в себе стиснення відео за допомогою кодека H.264, стиснення звуку кодеком AAC і зберігання підсумкового файлу в контейнері Matroska. Таким чином, всі нові медіапристроїв, які отримали сертифікат DivX Plus HD Certified . повинні бути здатні обробляти контейнер MKV [3].

Апаратна підтримка

Відсутність апаратної підтримки контейнера на побутових відеопроігривающіх пристроях стало помітним стримуючим фактором в розповсюдженні чи пов'язано з рядом причин: в контейнер зазвичай містилося відео, запаковане ресурсоємних кодеком H.264 / AVC разом з AC3-звуком, а побутові пристрої, здатні працювати з подібними кодеками. пізно вийшли на ринок і були [ Коли? ] Досить дороги; стандартним форматом контейнера для H.264 є MP4; відсутність підтримки з боку великих компаній, які виробляють відеоапаратуру і програмне забезпечення для створення і відтворення відео; контейнер Matroska володіє дуже широкими можливостями, які важко реалізувати в апаратної формі.

Проте, певна популярність контейнера, запити від користувачів, вільна ліцензія і підтримка розробників формату спонукали [ Коли? ] Кілька компаній випустити побутові пристрої з обмеженою підтримкою MKV.

Необхідно перевірити точність фактів і достовірність відомостей, викладених у цій статті.
На сторінці обговорення повинні бути пояснення.

Sigma Designs

Компанія Sigma Designs, виробник основної частини апаратних декодерів MPEG для побутових медіаплеєрів, за останні два роки [ Коли? ] Випустила три нових чіпсета # 160; - SMP8650, 8630 і 8620L. Всі вони підтримують основні формати відео високої роздільної здатності, H.264 і контейнер MP4, а також кодек VC-1 і контейнер AVI. але не містять ніякої вбудованої підтримки Matroska, незважаючи на те, що деякі виробники, що використовують ці чіпсети, додають таку підтримку за допомогою прошивок.

Пристрої з підтримкою MKV

Дивитися що таке Matroska в інших словниках:

Matroska - «Matroska» redirige aqui. Para la muneca de origen ruso, vease Matrioska. Matroska (Матрьошка) Desarrollador... Wikipedia Espanol

Matroska - Logo de Matroska Extension. mkv. mka. mks Type MIME video / x matroska audio / x matroska Develo... Wikipedia en Francais

Matroska - This article is about the file format. For other uses, see Matryoshka (disambiguation). Matroska Filename extension. mkv. mk3d. mka. mks Internet media type video / x matroska audio / x matroska... Wikipedia

Matroska - Vorlage: Infobox Dateiformat / Wartung / MagischeZahl fehltVorlage: Infobox Dateiformat / Wartung / Standard fehltVorlage: Infobox Dateiformat / Wartung / Website fehlt Matroska (Матрьошка) ... Deutsch Wikipedia

Matroska - Formato de archivo contenedor multimedia con vistas a ser el formato de futuro. Es un formato basado en EBML, se ha desarrollado expresamente para Matroska. Mejora a AVI, incluso a OGM. Las capacidades del Matroska son:? Una pista de video. ? # 8230; ... Enciclopedia Universal

Matroska - rus. Xususi bicimli, iri qatlama yaxal? ql? r? smi matros bluzas?. // Bu bicimd? usaq v? ya qad? n ust bluzas?. Usaq ucun matroska almaq... Az? rbaycan dilinin izahl? lug? ti

Matroska -? np. m. > SON> VIDEO conteneur de video ou d audio. Extensions associees: mka ou mkv. Logo du projet En fait, on devrait lire matriochka. (en tout cas c est comme ca qu il l ecrivent en cyrillique ), du nom des bonnes vieilles poupees russes... Dictionnaire d'informatique francophone

.mkv - Matroska Matroska Logo de Matroska Extension de fichier. mkv. mka. mks Type MIME video / x matroska audio / x matroska Developpe par... Wikipedia en Francais

MKV - Matroska Matroska Logo de Matroska Extension de fichier. mkv. mka. mks Type MIME video / x matroska audio / x matroska Developpe par... Wikipedia en Francais

Mkv - Matroska Matroska Logo de Matroska Extension de fichier. mkv. mka. mks Type MIME video / x matroska audio / x matroska Developpe par... Wikipedia en Francais

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...