Главная » Програми » Як записати відео з телевізора на комп'ютер. як записати
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як записати відео з телевізора на комп'ютер. як записати

Як записати з телевізора?

Часи, коли ми поспішали додому, щоб встигнути подивитися свою улюблену телепередачу, давно пройшли. Сьогодні з'явилася величезна кількість варіантів запису передачі з телевізора на знімний носій. Давайте розглянемо декілька способів, як записати відео з телевізора.

Записуємо на комп'ютер

Якщо ви хочете записати телевізійну програму з телевізора на ПК, то не варто купувати спеціального обладнання або програмного забезпечення, так як стандартні програми, наявні на комп'ютері, можуть без зусиль редагувати будь-яке відео. У тому, як записати з телевізора на комп'ютер, існує кілька кроків.

Перше, що потрібно зробити, це підключити спеціальний AV-кабель видеозахвата до роз'ємів телевізора. Якщо ваш ТВ має з'єднання з приставкою для цифрового мовлення, то кабель підключається до роз'ємів цього приладу. Під час підключення бажано дотримуватися колірного відповідності (провід з червоним штекером вставляти в червоний роз'єм, а з білим в білий).

Другий крок - це підключення додаткового кабелю до порту S-Video, якщо він є. Якщо ж його немає, то записати з телевізора на флешку можна буде тільки через AV-кабель. Але варто пам'ятати, що при цьому значно погіршиться якість зображення.

Вставляємо кінець USB приладу, який здійснює захоплення відео, в незайнятий порт USB в ПК. Вам доведеться почекати якийсь час, поки прилад буде вибирати користувача.

Знайдіть на комп'ютері програму, яка б редагувала відео, в ній має підтримувати функцію захоплення відео з будь-якого записуючого пристрою. Прикладом такої програми може стати відома iMovie або Adobe Premiere.

Відкрийте меню File і знайдіть в ньому вкладку Capture, тобто захоплення. Відкрийте її. Якщо там з'явиться вибір кількох способів захоплення, то вибирайте Capture From Digital Video Camera, тобто захоплення відео з цифрової відеокамери.

Наберіть назву для майбутнього відеофайлу, якщо це буде запропоновано зробити програмою в процесі запису. Виберіть необхідну папку на жорсткому диску і збережіть в ній файл з новим фільмом.

Потім натисніть на кнопку «Почати захоплення» в редакторі відео. Тепер можете починати показ відео, яке ви хочете записати на ПК.

Після того, як воно закінчиться, натисніть на кнопку «Зупинити захоплення» і відео збережеться в папці, яку ви вказали заздалегідь. Тепер розглянемо, як записати передачу з телевізора на відеокасету.

Записуємо на відеокасету

Для цього вам необхідно мати відеоплеєр або відеоплеєр, всередині якого і буде здійснюватися запис телепередачі.

Спочатку вам потрібно буде підготуватися до запису, тобто включити відеомагнітофон і вставити в нього заздалегідь куплену чисту касету. Також можна вибрати собі касету вже з записом і записувати «зверху». Але варто звернути увагу, що на деяких касетах є спеціальний ярлик, які перешкоджає запису і, якщо він відсутній, можете сміливо починати.

Перемотайте касету на те місце, яке ви хочете поставити на початок фільму. Виберіть канал, на якому буде йти фільм або телепередача. Тепер можна виконувати, поставлену спочатку завдання - як з телевізора записати фільм.

За допомогою кнопки «Швидкість» на пульті управління виберіть необхідну швидкість запису магнітофона. Є три варіанти: SP - записує передачу протягом 2-х годин, LP - протягом чотирьох і SLP - протягом шести.

Тепер натискайте кнопку RECORD, і почнеться процес запису бажаної передачі. Поки відеомагнітофон буде записувати, ви можете відпочити і зайнятися своїми улюбленими справами. Якщо ви хочете призупинити запис під час реклами або вирізати небажані моменти, то можна натиснути на кнопку «Пауза», а потім відновити процес за допомогою кнопки RECORD.

Якщо ви записали програму і хочете остаточно зупинити запис, то натисніть «Стоп» і відмотати назад для того, щоб переконатися в гарній якості запису. У разі, коли ви бажаєте подивитися якість запису трохи пізніше, натисніть на EJECT.

Тепер ви знаєте, як записати з телевізора будь-яку програму і зможете навчити цьому всіх знайомих і родичів.

Як записати відео з телевізора на комп'ютер

Процес цей не такий вже і складний, яким може представлятися для початківців користувачів, які не знають основ відео захоплення. Насправді, не буде потрібно навіть якесь спеціалізоване програмне забезпечення. В принципі, для цього може використовувати навіть вбудований редактор відео, який є в комплекті операційних систем сімейства Windows, під назвою Movie Maker. Хоча, для отримання кращого результату можна використовувати і більш просунуті утиліти типу Adobe Premiere або iMovie для Apple-систем. Сам процес розпізнавання пристроїв і захоплення відео практично нічим не відрізняється. Можливо тільки деяка зміна самих команд, використовуваних в тій чи ної програмі.

Як записати відео з телевізора на комп'ютер

Отже, для запису відео, будь то фільм або телепрограма, необхідно використовувати кабель AV, а якщо є, то кабель S-Video. Використання другого варіанта дає кращу якість. Однак, і перший варіант хороший, тим більше, що практично у всіх моделей телевізорів такий шнур поставляється в основній комплектації. Кабель підключається до роз'ємів аудіо та відео на телевізорі або додаткової приставці (якщо така використовується) відповідно до кольорів штекерів і роз'ємів на кабелі та телевізорі (приставці). Само собою зрозуміло, що вони повинні збігатися.

USB-наконечник шнура необхідно підключити до відповідного порт комп'ютера або ноутбука (зазвичай, це гнізда інтерфейсів USB 2.0 / 3.0). Принципової різниці при використанні більш нового інтерфейсу немає. Все одно запис проводитиметься в режимі реального часу, тобто, процес триватиме, поки транслюється програма, передача або фільм.

Далі потрібно запустити обраної програми для захоплення відео і в основному меню «Файл» (File при англомовному інтерфейсі, що зустрічається частіше) вибрати опцію Capture або ж Capture Function. У пропонованих варіантах відео захоплення потрібно використовувати функцію Capture From Digital Video Camera, яка дозволяє зробити запис з розпізнаванням відео системи (цифрової камери). В даному випадку проводиться розпізнавання нового пристрою. Після цього залишається тільки вказати назву завантаження (коли програма це зажадає) і вибрати шлях збереження результату, вказавши необхідну папку на жорсткому диску. За великим рахунком, це практично збігається з питанням, як записати файли на диск. Тільки тут в якості місця збереження використовується вінчестер.

Для початку запису натискаємо кнопку Start Capture або Start Import програмному забезпеченні в той момент, коли починається трансляція програми або відтворення відео з плеєра. Після закінчення запису просто зупиняємо процес відповідної кнопкою Stop Capture. Кінцевий файл з відео буде збережено під тим іменем і в тому місці, які були вказані в процесі підготовки до запису.

Само собою зрозуміло, що після всього цього отриманий файл можна відредагувати за своїм бажанням, використовуючи для цього професійні і напівпрофесійні програмні продукти, що мають широкі можливості щодо поліпшення якості отриманого відео матеріалу. Але це вже окреме питання.

Найцікавіші новини:

Вам може бути цікаво:

Як записати фільм з телевізора на комп'ютер?

Як записати фільм з телевізора на комп'ютер?

Для запису трансльованих по телебаченню фільмів на комп'ютер, ніяке спеціальне програмне забезпечення не вимагається для того, щоб передавати відео між цими пристроями. За допомогою більшості стандартних програм, призначених для редагування відео, можна здійснювати запис фільмів і телепередач.

Для цього процесу вам необхідно мати пристрій відеозахоплення і програму для редагування відео.

Підключаєте AV-кабель, який є в пристрої відеозахоплення, до телевізійних роз'ємів аудіо та відео. У разі з'єднання телевізора з приставкою для прийому цифрового телебачення, потрібно підключити кабель до аудіо - і відеороз'ємів цієї приставки. Коли підключаєте кабель, кольору на штекерах повинні відповідати кольорам на роз'ємах.

Якщо на ТБ або приставці є порт S-Video, потрібно в нього підключити кабель S-Video. При відсутності порту S-Video, запис відео можна буде зробити тільки за допомогою AV-кабелю, але при цьому, якість буде дещо гірше.

Вставляєте штекер USB-кабелю від пристрою відеозахвату в порт USB на своєму комп'ютері. Чекаєте, поки комп'ютер здійснить розпізнання нового пристрою.

Відкриваєте програму-редактор відео, яка має функцію захоплення відео з камери. Наприклад, iMovie (для Mac), Windows Movie Maker, Adobe Premiere (для ПК) з підтримкою такої опції.

Переходьте в меню File і вибираєте функцію Capture ( «Захоплення») або ж Capture Function на головній сторінці програми-редактора відео. З пропонованих варіантів захоплення, потрібно вибрати функцію Capture From Digital Video Camera, що означає захоплення з цифрової відеокамери (таким чином програма розпізнає пристрій відеозахоплення).

Вводите назву відеофайлу, коли програма редагування це зажадає. На жорсткому диску здійснюєте вибір папки для збереження в ній файлу з фільмом.

Натискаєте кнопку Start Capture або Start Import в редакторі відео і починаєте показ фільму, запис якого буде проводитися на комп'ютер. Після закінчення фільму натискаєте кнопку Stop Capture. Відео збережеться в тій папці, яку ви раніше вказали.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...