Главная » Програми » Як дивитися диски на ноутбуці. Диск
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як дивитися диски на ноутбуці. Диск

Як переглянути диск?

Хоча все частіше музику, фільми і програми сьогодні скачують з Інтернету, диски як і раніше залишаються популярним способом поширення інформації. У цій статті ми розповімо, як переглянути диск на комп'ютері або ноутбуці і що для цього потрібно.

Які бувають диски

Для початку слід визначитися з тим, який у вас диск.

  • Музика і програми найчастіше поширюються на CD-дисках, які вміщають до 700 Мбайт даних.
  • Фільми та операційні системи записуються на DVD-диски, обсяг яких становить в середньому 4,7 Гбайт, хоча зустрічаються і варіанти меншою або більшою ємності.
    Як правило, дисководи, здатні читати CD, можуть працювати і з DVD-дисками.
  • А ось для читання Blu-ray дисків, на які записують фільми у високій роздільній здатності, потрібен спеціальний привід - звичайний CD / DVD-дисковод з ними працювати не зможе.

Існують, втім, універсальні приводи, які вміють читати і Blu-ray, і CD / DVD, але якщо у вас не новітній комп'ютер або ноутбук, не факт, що в ньому встановлений саме такий дисковод. Тому перш ніж купувати Blu-ray диск, переконайтеся, що у вас є на чому його подивитися.

Щоб переглянути диск на ноутбуці, в якому немає вбудованого дисковода, можна купити зовнішній привід. А для комп'ютера можна придбати і вбудований дисковод, тільки не забудьте заручитися допомогою в його установці, якщо не знаєте, як це зробити самостійно.

Програми для перегляду дисків

Щоб переглянути диск, потрібен не тільки дисковод, а й програмне забезпечення. Якщо у вас CD-диск з музикою, складнощів не виникне - можна відтворити за допомогою вбудованого Програвач Windows Media, вибравши в меню Файл опцію VCD-диск або звукової компакт-диск. Можна використовувати і будь-який інший музичний плеєр.

Подивитися вміст диска з програмами або фотографіями можна через Провідник. А ось для відтворення дисків з фільмами знадобляться вже спеціальні програми. За замовчуванням Windows не вміє відтворювати відео-DVD - в системі немає необхідних кодеків. Для перегляду таких дисків потрібно встановити в додатковий компонент Windows Media Center, причому не безкоштовний. Але можна і заощадити, скориставшись одним з безкоштовних відеоплеєрів з функцією відтворення відеодисків - наприклад, VLC Player або SMPlayer.

Ще більше цікавого

Рада 1: Як подивитися DVD на комп'ютері

Найпростіший спосіб перегляду DVD-диска - це використання стандартного Windows Media Player. Вставте диск в привід вашого персонального комп'ютера. Натисніть кнопку, щоб дисковод закрився. Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» і відкрийте програму Windows Media Player. У діалоговому вікні в лівій верхній частині клікніть по посиланню «Файл», далі - «Відкрити». Вкажіть точний шлях до місця розташування DVD-диска. Але дана програма не завжди може прочитати цифрові підписи і кодування диска.

Більш надійне і повноцінне програмне забезпечення - це CyberLink PowerDVD v 11.0.1620.51. Придбайте дану версію ліцензійної програми в спеціалізованому магазині. PowerDVD може прочитати всі формати, наприклад, MPEG (AVI, MPG, MPEG, MP2, MP3, M1V і M2V), QuickTime (MOV і QT), MIDI (MID і RMI), аудіо (Dolby AC3, WAV, ASF, WM, WMA, WMV).

Вставте диск в привід вашого персонального комп'ютера. Закрийте привід. Відкриється діалогове вікно установки програми. Вкажіть місце, в яке буде інстальована програма. Натисніть «Далі». Коли процес буде завершений, перезавантажте операційну систему, щоб всі зміни та оновлення вступили в силу.

Запустіть програмне забезпечення на вашому Комп'ютері . Вставте DVD-диск в привід ПК. PowerDVD запустить меню диска. Виберіть початок фільм а і клацніть по ньому лівою кнопкою мишки. Перегляд почнеться.

Також переглянути DVD-диск можна за допомогою Media Player Classic Home Cinema. Завантажте безкоштовну програму K-Lite Mega Codec Pack 7.7.0. Встановіть це програмне забезпечення на ваш персональний комп'ютер. Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» і запустіть цю програму. Клацніть по випадному списку «Файл» і вкажіть точний шлях до DVD-диску. Приступайте до перегляду.

Рада 2: Як подивитися HD на комп'ютері

HD - це параметр відеофайлу, що характеризує його якість. HD-відео характеризується високою роздільною здатністю зображення, що вимагає від пристроїв обробки та відтворення витрат певних системних ресурсів.

  • - Програма для перегляду Blue-Ray дисків.

Вивчіть конфігурацію вашого комп'ютера. Переконайтеся в тому, що відеокарта має підтримку відтворення відео високої чіткості, а також володіє достатньою кількістю пам'яті для його обробки. Процесор і оперативна пам'ять комп'ютера також грають важливу роль при перегляді. Якщо ресурсів буде досить, це не гарантує вам безпроблемного відтворення фільмів, оскільки в деяких випадках зміна картинок відеозапису сповільнюється.

З'ясуйте роздільну здатність вашого монітора. Для цього найкраще подивитися характеристики моделі в інтернеті. Найкраще для перегляду відео високої чіткості підійде монітор з діагоналлю від 21 дюйма, при цьому якість зображення не загубиться. Природно, кращим варіантом буде широкоформатний дисплей, однак звичайний теж цілком підійде для ваших цілей.

Переконайтеся в можливості підключення Blue-Ray дисковода. Також можливість перегляду відео високої чіткості є і без нього, головне, щоб на вашому жорсткому диску було достатньо пам'яті для зберігання великого обсягу інформації.

Встановіть на ваш комп'ютер спеціальний плеєр для перегляду Blue-Ray дисків. Без нього відеофайли відтворюватися не будуть. Подібні програми ви можете скачати з інтернету або знайти на дисках.

Якщо ви хочете відтворити відео високої чіткості з жорсткого диска комп'ютера, для цього відкрийте програвач, що підтримує потрібний вам формат файлу. За допомогою кнопки «Огляд» вкажіть шлях його знаходження і додайте відеозапис в список відтворення.

Якщо вам не вистачає системних ресурсів для повноцінного перегляду відео HD, поліпшите параметри шляхом заміни процесора або відеокарти. Чим більше оперативна пам'ять відеоадаптера, тим більше зображень він зможе обробити в певну одиницю часу, а частота кадрів - один з найважливіших атрибутів відео високої чіткості.

Як відкрити диск і флешку на ноутбуці

Ноутбук - це переносний комп'ютер.

Це такий же комп'ютер, як і стаціонарний і в ньому ті ж самі деталі, тільки меншого розміру. Тому-то ноутбуки і дорожче за ціною.

Його можна порівняти з мобільним телефоном, а звичайний комп'ютер - зі звичайним домашнім телефоном.

Для того щоб відкрити диск або флешку на ноутбуці. потрібно спочатку їх вставити.

Почнемо з CD або DVD диска:

Подивіться на ноутбук:

Або збоку, або спереду на ньому знаходиться пристрій для дисків. Називається воно CD або DVD дисків.

Щоб його відкрити, потрібно натиснути на маленьку прямокутну кнопку.

Коли Ви натиснете на цю кнопку, пролунає клацання, і дисковод трохи висунеться з ноутбука. Акуратно допоможіть йому висунутися до упору. Потім потрібно буквально надіти на нього диск блискучою стороною вниз і заштовхнути в ноутбук до знайомого клацання.

Після того, як Ви вставили диск, почекайте секунд 15: диск може сам відкритися (так буває з дисками, на яких записані фільми і музика). Якщо цього не відбулося, відкрийте значок Мій комп'ютер. Він знаходиться або на Робочому столі, тобто на екрані, або його можна відкрити з кнопки Пуск:

Потім клацніть два рази лівою кнопкою миші по значку CD-дисковод (також може називатися CD-RW, DVD, DVD-RW).

Відкриється те, що записано на диску.

А тепер навчимося відкривати флешки. Виглядають вони приблизно так:

Для того щоб відкрити флешку на ноутбуці, потрібно вставити її в спеціальний отвір:

Кілька таких отворів Ви знайдете або збоку або ззаду.

Після того, як Ви вставите флешку в один з отворів, відкрийте Мій комп'ютер (нагадаю, він знаходиться або в Пуск, або на Робочому столі).

Там має з'явитися новий значок. Наприклад, такий:

Зазвичай цей значок називається Накопичувач. Клацніть по ньому два рази лівою кнопкою миші. Перед Вами відкриється те, що записано на флешці (файли і папки).

Перед тим як дістати флешку з ноутбука, натисніть на спеціальний значок справа внизу (поруч з годинником) один раз лівою кнопкою миші.

З'явиться повідомлення безпечного видалення Запам'ятовуючі пристрої для USB. Клацніть по ньому один раз лівою кнопкою мишки. Висвітиться повідомлення Устаткування може бути видалено. Тепер Ви можете дістати флешку з комп'ютера.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...