Главная » Мережеві технології » Ip що це такое. IP - що це таке?
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Ip що це такое. IP - що це таке?

Ip що це такое. IP - що це таке?

З розвитком Інтернет-технологій і веб-сайтів виникає питання про те, як же на комп'ютерний пристрій потрапить інформація з сервера за запитом користувача без використання адреси. Це як відправляти інформацію в океан, не знаючи адресу одержувача. Саме з цієї причини кожна комп'ютерна машина, підключена до мережі, має унікальну адресу, що складається з чотирьох частин, розділених між собою крапками. Яка схема передачі даних, як працює і з чого складається IP, що це таке - фіксований і плаваючий види адрес?

З чого складається IP-адресу пристрою і як він призначається

Адміністратор мережі автоматично призначає будь-якої комп'ютерної машині, підключеної до роутера або звичайному кабелю, унікальну адресу. Через нього користувач отримує можливість доступу до всіх серверів, що знаходяться в Інтернеті, або комп'ютерам локальної мережі. Адресні цифри беруться з проміжку від 0 до 255. Немає жодного адреси в Інтернеті, дублюючого вже наявний. Виходить, що IP пристроїв, подібно вашому ідентифікаційному номеру, носить індивідуальний характер. Саме через IP-адреса комп'ютера вдається отримати доступ до сайтів, скачувати інформацію або відправляти її кому-небудь поштою, соціальної мережі або через інші програми, такі як Skype.

Ip що це такое. IP - що це таке?

Щоб дізнатися, які веб-ресурси використовує той чи інший комп'ютер, необхідно звернутися безпосередньо до його провайдеру. Таким чином, досить швидко обчислюється дана інформація, якщо, звичайно, користувач комп'ютера, не потурбується приховати IP через онлайн-сервіс Hideme. ru або інший, більш дорогий софт-анонімайзер.

Крім того, по IP існує відмінна можливість відстежувати фізичне місце розташування комп'ютера, аж до міста. Так, наприклад, в соціальній мережі "ВКонтакте" є можливість простежити, з якого IP-адреси зловмисники могли заходити в ваш аккаунт. Дізнавшись цю інформацію, можна з легкістю обчислити країну і місто, з якого був здійснений вхід на сторінку.

Види IP-адрес

Багато хто не знає не тільки про існуючі типи адрес, а й про сам IP: що це, як розшифровується та з чого складається. Спробуємо розібратися в цих питаннях.

Якщо комп'ютерна машина підключена тільки до приватної мережі, вона має внутрішній адресу. Його можуть називати по різному: сірий, локальний або приватний. У різних місцевостях існує ймовірність використання одного і того ж адреси, тобто він може повторюватися. Публічний тип може бути єдиний серед всіляких варіантів. Його можуть називати глобальний або зовнішній. Завдяки йому ми маємо доступ до всіх файлів і веб-ресурсів. Для збільшення кількості адрес вдаються до їх трансляції. Що це таке? За допомогою технології NAT в мережі висвічується тільки номер шлюзу, все комп'ютери, підключені до мережі, матимуть тільки один IP.

Крім внутрішнього і зовнішнього поділу, існує статичний, закріплений за вашим комп'ютером і не змінний з часом, і динамічний IP-адресу комп'ютера. З кожним підключенням до Інтернету динамічний адресу може змінюватися. Щоб назавжди закріпити за собою один і той же

;

IP, існує платна можливість підключення фіксованого адреси. Її надає ваш провайдер. Завдяки фіксованому IP-адресою, ваша комп'ютерна машина може стати сервером в глобальній мережі Інтернет.

Існуючі класи мереж IP

Як дізнатися свій IP

Дізнатися IP-адресу можна кількома шляхами. Одним з найлегших методів дізнатися адресу свого ПК є використання командного рядка. Її можна викликати, прописавши в пошуковому рядку "cmd", якщо ви використовуєте Windows 7.

Ip що це такое. IP - що це таке?

Можна викликати її тим же шляхом і в Windows XP.

Ip що це такое. IP - що це таке?

Прописавши ipconfig, ви побачите на екрані монітора не тільки ваш поточний IP, але і інші параметри, такі як основний шлюз і маска підмережі.

Ip що це такое. IP - що це таке?

Є ще один спосіб дізнатися свій IP - через безліч існуючих онлайн-ресурсів. Такі веб-сайти здатні показати не тільки адресу, але і провайдера, ваше фізичне місце розташування, операційну систему і навіть браузер. Такі веб-ресурси для обчислення вашого IP безкоштовно виведуть на екран всі необхідні дані. Існує можливість подивитися внутрішній IP комп'ютерного пристрою за допомогою переходу в меню властивостей вашого підключення по локальній мережі.

Сервіси для визначення чужого IP

Вам вже трохи зрозуміло, як дізнатися свій фіксований або динамічний адресу комп'ютерної машини і трохи про поняття IP: що це і на які класи поділяється. Тепер з метою інформування необхідно розглянути, як визначити адресу чужого комп'ютера. Такі відомості допоможуть розкрити зловмисника або дізнатися адресу вашого співрозмовника. Існують сервіси, які можуть показати цю інформацію. Необхідно згенерувати на сайті відстеження чужого IP-адреси посилання. Як тільки користувач іншого комп'ютера клацне по посиланню, ресурс автоматично визначить його IP і збереже в своєму звіті. Таким чином, ви зможете дізнатися адресу комп'ютерної машини вашого співрозмовника.

Висновки

Вище згадувалася основна інформація про IP: що це, на які види і класи поділяється, основні способи, як визначити свій і чужий адресу. Але необхідно пам'ятати, що не можна використовувати чужу адресу IP в будь-яких негативних цілях. Це не тільки протизаконно, а й аморально. У наш високоінформаціонний століття існує безліч можливостей дізнатися більш детальну інформацію: схеми роботи мережевої адреси вузла Internet Protocol Address, як організувати свій сервер і масу інших даних, пов'язаних з підключенням до світової глобальної мережі. Багато хто задається питанням: "А чому мій IP повинен бути унікальний і що означають цифри в ньому?" Питання нескладний. Як всім відомо, комп'ютерний пристрій оперує цифрами. Спеціальна кодує система обробляє будь-які інформаційні сигнали, переводячи їх в двійковий код, так проходить і обмін інформацією по глобальній мережі. Сигнали передаються по кручений парі через спеціально транслює протокол TCP / IP, NAT (Network Address Translation) або інші. Виділена адреса дає можливість дізнатися, звідки надходять сигнали і куди їх відправляти. Ось така невелика схема передачі даних.

категорія: веб-програмування

Схожі статті:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...