Главная » Мережеві технології » Як дізнатися діапазон ip. Как дізнатися ip роутера: основи
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як дізнатися діапазон ip. Как дізнатися ip роутера: основи

Як дізнатися діапазон ip. Как дізнатися ip роутера: основи

September 17, 2012

Сьогодні багато абонентів дротових і бездротових високошвидкісних з'єднань Інтернет, до яких відносяться типи підключень LAN, ADSL, 3G, і Wi-FI, використовують в якості розподіляє пристрої роутер. Адже це дуже зручно, погодьтеся! Просто поставив цей прилад, в кілька натискань налаштував його (а часто це робиться фахівцями Інтернет-провайдера) - і роздавай одне Інтернет-підключення на скільки хочеш і яких завгодно пристроїв, особливо якщо використовувати бездротовий роутер.

В останньому випадку, де б ви не знаходилися в межах квартири, за умови хорошого проходження Wi-Fi сигналу завжди є доступ в Інтернет. Буває, що такий варіант підключення пропонують сервісні компанії та представники провайдерів, коли клієнт повідомляє, що хоче мати доступ у всесвітню павутину з декількох комп'ютерів, що буває дуже часто. При цьому багато клієнтів до виникнення проблем мають дуже віддалене уявлення про те, що являє собою "ця коробочка, з якої йде Інтернет".

Але іноді настає момент, коли потрібно налаштування роутера. Найчастіше клієнт вважає за краще не розбиратися самостійно. а викликати фахівця, компетентного в подібних питаннях. Але іноді такої можливості немає і доводиться розбиратися в ази мережевих технологій самостійно.

Мета цієї статті - допомогти вам вирішити питання, як дізнатися IP роутера. Також дати деякий, хоч і досить поверхневе уявлення про технології NAT (трансляція мережевих адрес). А як дізнатися зовнішній IP роутера, це навіть не питання - просто заходимо на сайт 2ip. ru і бачимо динамічний адресу, виділений для вашого пристрою провайдером. Але приступимо до основної теми статті.

Можливо, на роутері збилися налаштування, треба "прокинути порт", змінити налаштування маршрутизації або сервери провайдера, підключити якусь функцію або встановити на пристрій свіжу прошивку. Варіантів виникнення потреби отримати доступ до цього пристрою маса. У цих випадках у вас неодмінно виникає питання, як дізнатися IP роутера.

Найчастіше, за замовчуванням це початкова адреса діапазону IP адрес, виділеного під локальні мережі (192.168.0.1, 172.0.0.1, 172.0.1.1). Але іноді буває, що IP адреса роутера видали нестандартний. У таких випадках треба

;

Виконати наступне. Натискаєте кнопку "Пуск", вибираєте з усього різноманіття пункт "Виконати", набираєте у вікні команду cmd. Відкривається консоль. Набираємо ipconfig / all. Система видає вам всю доступну інформацію про мережеві інтерфейси. Ось як просто дізнатися IP роутера.

Існує також альтернативна команда. Вона дозволяє відповісти на питання, як дізнатися IP роутера, відображаючи вашу таблицю маршрутизації - route PRINT. Якщо ви використовуєте для доступу до Інтернету пристрій типового російського провайдера, то VPN або PPPOE з'єднання встановлюється саме на роутері, а роздача Інтернету відбувається в локальну мережу.

Комп'ютерів всіх форм і розмірів, включаючи ноутбуки і планшети, проводиться роздача IP адрес певного діапазону локальної підмережі. А роутер в цій системі, природно, шлюз. Саме його IP адреса відобразиться по команді ipconfig / all. Потім набираємо IP адреса роутера в командному рядку, і нам відображається вікно введення облікових даних для входу на роутер.

Якщо були встановлені стандартні параметри, то логін (облікове ім'я) і пароль можна дізнатися в документації до приладу. Може статися й так, що з якихось причин ви не знаєте пароль до пристрою. Увага! Перш ніж скидати настройки, слід переконатися в доступності всіх даних для авторизації на сервері провайдера (шлюз VPN або PPPOE, DNS сервери, логін і пароль). Тоді найпростіше буде скинути настройки. Для цього від'єднайте роутер від мережі і затисніть на деякий час кнопку Reset (зазвичай розташовується на нижній панелі пристрою).

Лампочки портів роутера одночасно загоряться і згаснуть. Після цієї операції почекайте, поки роутер завантажить микропрограмму з новими налаштуваннями (загориться лампочка) і підключіть його до мережі, поновіть мережевий інтерфейс комп'ютера, де хочете отримати доступ до адміністративної панелі пристрою в консолі командою ipconfig / renew.

Таким чином мережевий інтерфейс отримає новий IP адреса і таблицю маршрутизації. Після цього заходимо на роутер через рядок браузера і бачимо вікно авторизації. Забиваємо в нього дані, передбачені за замовчуванням для вашої моделі, і приступаємо до налаштування. Отже, ви з'ясували, як дізнатися IP роутера.

категорія: веб-програмування

Схожі статті:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...