Главная » Мережеві технології » Що таке зовнішній ip адрес. Что таке IP - адреса
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Що таке зовнішній ip адрес. Что таке IP - адреса

Що таке зовнішній ip адрес. Что таке IP - адреса

IP-адреса (Ай-пі адресу, скорочення від англ. Internet Protocol Address ) - унікальний ідентифікатор (адреса) пристрою (зазвичай комп'ютера), підключеного до локальної мережі або Інтернет.

Доступно і коротко

У найзагальнішому випадку, IP-адреса являє собою набір з чотирьох чисел від 0 до 255, між якими ставлять крапку. Наприклад, 10.11.12.240.

Ця електронна адреса була однозначно ідентифікує комп'ютер в рамках мережі, до якої він підключений.

IP-адреса не є достатнім набором настроювальних параметрів для коректної роботи комп'ютера в мережі - зазвичай разом з IP-адресою видається (призначається) ще кілька значень - маска мережі, шлюз мережі і адреси dns-серверів.

У разі PPPoE з'єднання, всі параметри, включаючи IP-адреса призначаються для користувача комп'ютера сервером при проходженні процедури авторизації з використанням логіна і пароля - користувачеві нічого крім них вводити не доводиться.

Проте, на основі IP-адресації побудована все функціонування Інтернет.

Окремо варто відзначити різницю між внутрішніми IP-адресами (синоніми фейковий, сірі IP-адреси) і зовнішніми IP-адресами (синонім реальний IP-адресу). За замовчуванням, для користувачів мережі Фрегат призначаються внутрішні IP-адреси (виду 10. *. *. *), За бажанням абонента може бути підключена додатковий зовнішній IP-адреса.

Детальніше для цікавляться

IP-адреса є 32-бітове (за версією IPv4) або 128-бітове (за версією IPv6) двійкове число. Зручною формою запису IP-адреси (IPv4) є запис у вигляді чотирьох десяткових чисел (від 0 до 255), розділених крапками, наприклад, 192.168.0.1. (Або 128.10.2.30 - традиційна десяткова форма представлення адреси, а 10000000 00001010 00000010 00011110 - двійкова форма представлення цього ж адреси).

IP-адреса є основний тип адрес, на підставі яких мережевий рівень протоколу IP передає пакети між мережами. IP-адреса призначається адміністратором під час конфігурування комп'ютерів і маршрутизаторів.

IP-адреса складається з двох частин: номера мережі і номера вузла. У разі ізольованої мережі її адресу може бути обраний адміністратором із спеціально зарезервованих для таких мереж блоків адрес (192.168.0.0/16, 172.16.0.0/12 або 10.0.0.0/8). Якщо ж мережа повинна працювати як складова частина Інтернету, то адреса мережі видається провайдером або Pегиональная інтернет-реєстратором (Regional Internet Registry, RIR).

Всього існує п'ять RIR: ARIN, обслуговуючий Північну Америку; APNIC, обслуговуючий країни Південно-Східної Азії; AfriNIC, обслуговуючий країни Африки; LACNIC, обслуговуючий країни Південної Америки і басейну Карибського моря; і RIPE NCC, обслуговуючий Європи, Центральної Азії, Близького Сходу. Регіональні реєстратори отримують номери автономних систем і великі блоки адрес у ICANN, та був видають номери автономних систем і блоки адрес меншого розміру локальним інтернет-реєстраторам (Local Internet Registries, LIR), зазвичай є великими провайдерами.

Номер вузла в протоколі

;

IP призначається незалежно від локальної адреси вузла. Маршрутизатор з визначення входить відразу в кілька мереж. Тому кожен порт маршрутизатора має власну IP-адресу. Кінцевий вузол також може входити в кілька IP-мереж. У цьому випадку комп'ютер повинен мати кілька IP-адрес, по числу мережевих зв'язків. Таким чином, IP-адреса характеризує не окремий комп'ютер або маршрутизатор, а одне мережеве з'єднання.

Класи IP-адрес.

Яка частина адреси відноситься до номера мережі, а яка до номера вузла, визначається значеннями перших біт адреси. Значення цих біт є також ознаками того, до якого класу належить той чи інший IP-адресу.

На малюнку показана структура IP-адреси різних класів.

Безкласова адресація

З другої половини 90-х років XX століття класова маршрутизація повсюдно витіснена безкласової маршрутизацією, при якій кількість адрес в мережі визначається тільки і виключно міський підмережі.

Особливі IP-адреси

У протоколі IP існує кілька угод про особливу інтерпретацію IP-адрес:

  • Eсли весь IP-адреса складається тільки з двійкових нулів, то він позначає адресу того вузла, який згенерував цей пакет; цей режим використовується тільки в деяких повідомленнях ICMP;
  • Eсли в поле номера мережі коштують лише нулі, то за замовчуванням вважається, що вузол призначення належить тій же самій мережі, що і вузол, який відправив пакет;
  • Eсли все виконавчі розряди IP-адреси рівні 1, то пакет з такою адресою призначення повинен розсилатися всім вузлам, що знаходяться в тій же мережі, що й джерело цього пакета. Така розсилка називається обмеженим широкомовним повідомленням (limited broadcast);
  • Eсли в поле номера вузла призначення стоять тільки одиниці, то пакет, що має таку адресу, розсилається всім вузлам мережі з заданим номером мережі. Наприклад, в мережі 192.190.21.0 з маскою 255.255.255.0 пакет з адресою 192.190.21.255 доставляється всіх вузлів мережі цієї мережі. Така розсилка називається широкомовним повідомленням (broadcast).

Динамічні IP-адреси

IP-адреса називають динамічним, якщо він призначається автоматично при підключенні пристрою до мережі і використовується протягом обмеженого проміжку часу, як правило, до завершення сеансу підключення.

Реальний (зовнішній) IP-адреса потрібна в тому випадку, коли клієнт бажає, щоб її комп'ютер був доступний з зовнішнього Інтернету.

Приклади для чого може бути необхідна дана послуга:

  • Використання специфічного програмного забезпечення, що вимагає віддаленого прямого доступу.
  • Отримання можливості вказувати в якості SMTP-сервера для E-mail - будь-який поштовий сервер
  • Використання IP-телефонії, що надається сторонньою компанією.
  • Організація сервера, доступного з зовнішнього Інтернету та інше.

категорія: веб-програмування

Схожі статті:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...