Главная » Мережеві технології » Chrome 43 що нового. Chrome 43 що нового
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Chrome 43 що нового. Chrome 43 що нового

Chrome 43 що нового. Chrome 43 що нового

19.05.2015 21:27 Реліз web-браузера Chrome 43

Компанія Google представила реліз web-браузера Chrome 43. Браузер побудований на кодової базі вільного проекту Chromium і відрізняється використанням логотипів Google, що йде в комплекті модулем Flash, наявністю системи відправки повідомлень в разі краху, системою автоматичної установки оновлень і передачею при пошуку RLZ-параметрів.

Основні зміни в Chrome 43:
    На платформі Linux забезпечена повна підтримка екранів з високою роздільною здатністю (High DPI). Проблеми з масштабуванням без урахування особливостей високого дозволу тепер залишилися в минулому; Доданий Web MIDI API. дозволяє створювати web-додатки, які взаємодіють з підключеними до комп'ютера користувача музичними пристроями з інтерфейсом MIDI; Доданий Permissions API. через який web-додатки можуть запросити статус надання доступу до розширених функцій, таким як визначення місця розташування, висновок повідомлень, Push-операції і Web MIDI. У минулих випусках додаток не могло визначити чи було раніше дано підтвердження користувачем і намагалося відразу звернутися до розширених API, що могло призводити до висновку запитів на підтвердження операції без пояснення причин і поза поточного контексту. Permissions API дозволяє більш грамотно спланувати запит підтвердження повноважень; Для забезпечення сумісності з Firefox і Internet Explorer, і задоволення вимогам специфікації Web IDL. власні або перевизначених атрибути DOM-об'єктів переміщені в секцію prototype (наприклад, тепер потрібно викликати Object. defineProperty (HTMLDivElement. prototype, "isSuperContentEditable", <.>), HTMLElement. prototype. hasOwnProperty ( "isContentEditable") і Object. getOwnPropertyDescriptor (HTMLElement. prototype, "isContentEditable")); Реалізовано засоби для спрощення переведення на HTTPS великих колекцій сторінок, на якій знаходяться контент по "http: //", модифікація посилань в яких утруднена. Нова СSP-директива (Content Security Policy) upgrade-insecure-resources дозволяє налаштувати автоматичне перетворення посилання "http: //" в формат "https: //" і відразу запросити ресурс через захищене з'єднання; Додана можливість програмного копіювання і переміщення даних в буфер обміну при ;

    Допомоги команд document. execCommand ( 'copy') і document. execCommand ( 'cut'); Cache Storage API тепер не обмежений використанням в service workers і може застосовуватися для повноцінного управління кешуванням сторінок; В елементи input і textarea додана підтримка властивості autocapitalize. при вказівці якого користувача введення автоматично приводиться до верхнього регістру; У Fetch API додана підтримка прямої обробки потоків, отриманих у відповідь на запит, розбираючи їх послідовно по байтам, без необхідності збереження всього потоку в пам'яті; У Chrome OS на сторінки тепер періодично передаються події devicemotion. сигналізують про зміну положення пристрою, що можна використовувати для відстеження прискорення пристрою; У Web Audio API з'явилася можливість вибіркового відключення прив'язки пристроїв в AudioNode або AudioParam. що дозволяє уникнути дефектів відтворення через необхідність відключення всіх пристроїв і подальшого перепідключення тих, які потрібно залишити; У Web Audio API додана підтримка явного закриття AudioContext з вивільненням всіх виділених звукових ресурсів, не покладаючись на непередбачувану поведінку збирача сміття; Припинено підтримка нестандартних властивостей WebSocket. URL і EventSource. URL на користь WebSocket. url і EventSource. url; Елементи CSS-анімації позбавлені префікса "-webkit".

Крім нововведень і виправлення помилок, в новій версії усунуто 37 вразливостей. багато з яких виявлені в результаті автоматизованого тестування інструментами AddressSanitizer і MemorySanitizer. Критичних проблем, які дозволяють обійти всі рівні захисту браузера і виконати код в системі, за межами sandbox-оточення, не виявлено. В рамках програми по виплаті грошової винагороди за виявлення вразливостей для поточної реалізації компанія Google виплатила 14 премій на загальну суму 38337 доларів США (одна премія $ 16337, одна премія $ 7500, дві $ 3000, одна $ 2000, одна $ 1500, три $ 1000, чотири $ 500). Премія розміром $ 16337 виплачена за розробку методу виходу за межі sandbox-оточення Chrome.

категорія: інтернет-софт

Схожі статті:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...