Главная » Мережеві технології » Пошта i Skype » Що написати в блог прікольное. Что написати в блог прикольне
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Що написати в блог прікольное. Что написати в блог прикольне

Що написати в блог прікольное. Что написати в блог прикольне

Виводиться список в спливаючій закладці

Машини www. drive2.ru/my/cars/ - мої машина. Тут можна вивести список всіх своїх автомобілів, додати автомобіль (для цього вибираємо пункт Додати машину, що знаходиться під зображенням контуру авто), переставити їх у необхідному порядку (для цього необхідно навести курсор на зображення з автомобілем, затиснути ліву кнопку миші і утримуючи перемістити в місце на якому усе своєю чергою ви хотіли б, що б він відображався)

Список автомобілів, при натисканні на які потрапляєте на сторінку даного авто.

Блог - при виборі потрапляєте в Особистий блог.

Гості www. drive2.ru/my/guests/ - виводиться список гостей які відвідали вашу сторінку або дивилися ваші автомобілі.

Подарунки www. drive2.ru/my/gifts/ - виводиться список подарунків які вам подарували.

Підписки на людей www. drive2.ru/my/feed/users. aspx - список людей на які ви підписалися, так само можете зайти до них на сторінки (для цього необхідно навести на нік і натиснути), можна скасувати підписку (для цього необхідно прибрати галочку навпроти ника і натиснути кнопку внизу списку Зберегти зміни в списку)

Підписки на машини www. drive2.ru/my/feed/cars. aspx - список автомобілів на які ви підписалися. так само можете зайти на сторінки автомобілів і користувачів (для цього необхідно навести на назву автомобіля / нік і натиснути), можна скасувати підписку (для цього необхідно прибрати галочку навпроти назви автомобіля і натиснути кнопку внизу списку Зберегти зміни в списку). Червоним кольором виділені автомобілі з активними бортовими журналами, сірим кольором порожні бортові журнали, як правило сторінка є покинутою власником або запущеної, перекреслені автомобілі - забанненние автомобілі за різні порушення або віддалені власником.

Поява нових машин www. drive2.ru/my/feed/newcars. aspx - в даному розділі можете вибрати моделі і марки автомобілів які вам цікаві і які будуть відображатися в списку Стрічки новин

Профіль www. drive2.ru/my/profile/ - тут все зрозуміло, вносяться ваші контактні дані - Мобільний телефон (Для входу на сайт і відновлення доступу, в разі втрати пароля і проблем з e-mail адресою), Е-mai, Никнейм (можна змінити один раз на рік) Ім'я, Прізвище, рік народження, країна, місто, Коментар до міста (тут можна уточнити місто, район і т. д.) вибрати тему для сторінки профілю та блогу (платна послуга), поставити фотографію свою, аватарку, написати трохи про себе, вписати назву свого блогу, вказати водійський стаж.

Налаштування www. drive2.ru/my/settings/ - в основному регулюються платні настройки (Розширене оформлення ваших сторінок, вибрати колір ника, настройки чорного і білого списків, додаткова скромність), але можна і на халяву дещо чого поправити - Особисті дані (Показуйте моє реальне ім'я, Я не приховую свій вік, Я не приховую дату народження), повідомлення (Надсилайте мені на e-mail повідомлення про нові коментарі, Надсилайте мені на e-mail повідомлення про надходження приватного повідомлення) і змінити пароль. Для внесення змін необхідно підтвердити їх натисканням клавіші ГОТОВИЙ внизу екрану.

Ваш баланс рахунку з аватарки.

Вихід.

Закладка Написати

У спливаючому списку можна вибравши з переліку потрапити в меню редагування та підготовки записи в Особистий блог, Бортовий журнал автомобіля, в Блог спільноти.

Закладка Машина дня . www. drive2.ru/election/ - вибори машини дня. Так само на цій сторінці видно хто є можливим кандидатом на вибори наступного дня (за гроші може потрапити на вибори тільки одна машина в день) і результати виборів попереднього дня.

Закладка Топ www. drive2.ru/top/ - топ машин 100, список машин з найвищим на даний момент рейтингом.

Закладка Переговорки www. drive2.ru/my/talks/ - одне з найбільш корисних меню. Перша колонка - ваші останні коментарі, друга - коментарі Вам, і пейджер - для приватних переговорів з іншими користувачами.

Закладка Співтовариства - спливає список відображає спільноти в яких ви перебуваєте, при виборі можна потрапити в дані спільноти і Список всіх спільнот. www. drive2.ru/communities/ - можете вибрати по інтересам.

Закладка Магазин www. drive2.ru/shop/ - магазин платних послуг, не більше, нічого фізично відчутного в ньому не купити.

Закладка Що нового www. drive2.ru/my/feed/ - мабуть найважливіша з усіх. Це і є

Стрічка в якій ви бачите всі події пов'язані з Людьми, автомобілями, спільнотами на які ви підписані. Попімо цього на цій сторінці є дуже важливий пункт Налаштування (знаходиться справа вгорі) можна відключити - 1. Що пишуть в блогах, 2 Читати в Стрічці нові записи з персональних блогів людей, на яких я подпісалcя, 3 Що пишуть в БЖ, 4 Читати нові записи в бортові журнали машин, на які я підписаний, 5 Як взаємодіють люди, 6 Отримувати повідомлення про глобально людей, на яких я подпісалcя (настроюється додатково - в розділі Передплати на людей), 7 Що пишуть в спільнотах, 8 Читати в Стрічці записи з колективних блогів спільнот, в яких я беру участь, 9 Як живуть спільноти Повідомляти про нових членів спільнот, в яких я беру участь, 10 Які нові машини з'явилися Отримувати повідомлення про появу на сайті машин цікавою мені марки і / або моделі (настроюється додатково в розділі Передплати на машини). На початку може і не погано буде стежити хто за ким підписався, але коли ви наберете достатню кількість підписок вам буде заважати зайва інформація, в такому випадку рекомендую залишати тільки Що пишуть в блогах, що пишуть в спільнотах і бортових журналах, а також питання, що цікавлять вас автомобілі. Хто підписався на вас і ваш автомобіль буде відображатися у стрічці при будь-якому розкладі.

Закладка Ще

Пошук людей www. drive2.ru/users/ - тут ви можете знайти всіх користувачів з цікавить вас поселення.

Життя: блоги і БЖ - www. drive2.ru/life/ - тут відображаються всі записи особистих блогів і бортових журналів всіх користувачів сайту.

Випадкова машина - дана команда відправить вас на сторінку автомобіля у випадковому порядку (це вже коли зовсім робити нічого мабуть)

Допомога www. drive2.ru/help/ - по-моєму саме з даної сторінки необхідно починати вивчення драйву. Так само дуже корисно буде вступити в співтовариство Розробка www. drive2.ru/communities/developers/. в ньому публікуються всі новини ресурсу а так само обговорюються проблеми.

На окрему увагу заслуговує редактор повідомлень:

Зліва від вікна ви бачите коментарі по оформленню

Це коди... для виділення напівжирним, курсивом і закресленим стилем необхідно скопіювати / написати код і вставити в нього текст який необхідно підправити в даному стилі, між двох гострих скобочек> <

Вставка картинок в текст

Вставляти картинки в текст для більш зрозумілого сприйняття матеріалу, особливо коли по тексту доводиться посилатися на якісь картинки

Вставка в текст

Ніка користувача з посиланням на його сторінку

Так само можна використовувати символ "собачка" @ прям перед ніком користувача, зауважу що таким чином можна просто натиснувши на нік користувача в тексті перейти на його сторінку "@ і Al-exe" = Al-exe (приклад)

Коштувати додати, що якщо до фотке не потрібна підпис, то в коді можна прибрати title = "", щоб вийшло)

- Вставка відеоролика

YouTube, RuTube і т. Д. Для цього необхідно спочатку знайти / закачати на ютуб і подібних йому сайтах ролик і потім вставити замість напису URL в код (www. Youtube. Com /? Gl = RU & hl = ru. Rutube. Ru /. Vimeo. com /. smotri. com точно працюють, майл ру і вконтакте не працюють)

І ще корисна функція що б не засмічувати ефір Кат, згортається частина тексту знаходиться між двох гострих дужок> <а "пояснення" виводиться в стрічці замість звернутій частини... при натисканні розкривається.

Доповнення... в розділі Що нового праворуч де настройки якщо натискати на сірі написи то можна подивитися події окремо по даному параметру. Так наприклад при натисканні на "Як живуть спільноти" з'явиться список сформований за принципом Хто вступив хто вийшов з спільнот в яких ви перебуваєте...

Ще в частині комментов, нагадую що є правила, так ось згідно з цими правилами коменти не несуть ніякого смислового навантаження і одноманітні можуть стати причиною бана, наприклад "кльова тачка, підписався, заходь в гості, додав овер" ...

Якщо є якісь питання або доповнення, прошу писати, повідомляти прям тут. "Ветерани" не залишаємося осторонь, відповідаємо в міру можливості.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...