Главная » Мережеві технології » Пошта i Skype » Як створити мій світ mail ru. Созданіе додатки
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як створити мій світ mail ru. Созданіе додатки

Після того, як установка SDK закінчена саме час перейти до створення програми. Для цього потрібно вибрати пункт меню "New Project" і створити новий проект, використовуючи шаблон "Мій світ @ Mail. Ru "з розділу" Silverlight ". Після створення програми можна побачити, що проект - це типове Silverlight-додаток, в якому є посилання на збірку "Oogsoft. MyMir. SilverlightAPI ". Крім того, замість стандартного класу додатка Application використовується новий клас SocialApplication. Це необхідно для того, щоб додаток могло автоматично отримати параметри від мережі Мій світ.

Зараз ми можемо перейти в основну форму додатка і додати туди необхідні елементи управління. Давайте створимо додаток, яке буде отримувати список друзів поточного користувача і відображати на екрані. Для цього додамо на форму елемент управління ListBox і кнопку, після натискання на яку буде відбуватися звернення до соціальної мережі.

Тепер потрібно визначити обробник події на кнопку. У ньому ми звернемося до ресурсів соціальної мережі і спробуємо отримати дані.

Для роботи з ресурсами соціальної мережі використовуються об'єкти, що мають публічні інтерфейси. Наприклад, для роботи зі списком друзів повинен використовуватися інтерфейс IFriends, а для роботи з фотографіями - IPhotos. Повний список об'єктів для роботи з соціальною мережею можна знайти в документації до SDK.

Для отримання відповідних об'єктів використовується спеціальна фабрика - SocialFactory. Цей об'єкт має статичний метод Create з generic-параметром. Цей параметр необхідний для того, щоб вказати фабриці який саме об'єкт нам потрібен в даний момент. Наприклад, якщо нам потрібно працювати зі списком друзів, то в якості параметра слід передати інтерфейс IFriends.

Кожен інтерфейс має набір операцій, які дозволено виконувати. Оскільки всі операції по роботі з зовнішніми ресурсами в Silverlight виконуються асинхронно, то самі операції не повертають ніякого результату. Замість цього, як параметр для цих операцій передається делегат на метод, який буде виконаний після виконання операції. Другий делегат виконується в процесі завантаження даних і може використовуватися для відображення прогресу завантаження. Якщо нам не потрібно відображати прогрес завантаження, то на місці цього параметра можна вказати null.

Код

;

Для отримання списку друзів і відображення його в ListBox буде виглядати наступним чином.

Тепер давайте попрацюємо з ListBox. Нам необхідно налаштувати зовнішній вигляд цього елемента управління для відображення даних. Ми будемо відображати аватари користувачів. Тому помістимо в шаблон цього елемента управління об'єкт Image і прив'яжемо його властивість Source до полю Pic, яке містить адресу аватара для кожного користувача. В результаті отримаємо таку розмітку для елемента управління.

На цьому логіка нашого застосування готова і ми можемо перейти до публікації додатки.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...