Главная » Мережеві технології » Пошукові системи » Як правильно написати ключові слова для сайта. Какая щільність ключових слів краще?
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як правильно написати ключові слова для сайта. Какая щільність ключових слів краще?

Дуже багато хто стурбований такою штукою, як щільність ключових фраз. Часто це навіть нагадує пошук «філософського каменю» - одні на форумах задають питання: «Скільки вішати?», Інші намагаються дати якісь практичні поради, на кшталт « 5-7% - саме те ». Перші помиляються бо «відкопуючи дрібниці, часто закопують щось велике», другі - їм в цьому сприяють. Пейредем до такого поняття як « Keyword density ».

Звичайно, може бути моя позиція не правильна, але, вона заснована на наступних принципах:

1) Ніхто не знає що у Гугла і Яндекса в голові (крім звичайно, працівників цих ПС та вузького кола втаємничених), тому ніхто вам не скаже точно яка щільність ключових слів правильна.

2) Пошукові системи завжди ратують за натуральність і борються зі штучною оптимізацією.

3) Пошукові системи не такі «тупі» як 10 років тому. Тому, їм давно очевидно, що повторюється в кожному абзаці по 2 рази Ключова фраза - є спроба оптимізатора штучно Підвищити сторінку у видачі .

Виходячи з вищевказаних фактів, особисто я ніколи навмисне не насичую текст ключовими словами. Моя думка - це оптимізація минулого століття. Сьогоднішня оптимізація - прагнення до максимальної природності. Тому, краще писати текст природно, так як ніби пошукових систем не існує на світі, але за усталеними законами типографіки і публіцистики. Як би ви писали, якби не існувало Google і Яндекса? Навряд - Чи, ви стали б замислюватися про щільність ключевік.

«Пошуковики» постійно стають ближче до того, щоб дивитися на речі «очима читача». Вони не дають прямих рекомендацій веб-майстрам, але в тій скупої інформації яку вони надають, насправді Є ВСЕ! Пишіть тексти зручними і корисними для читачів і отримаєте прихильність ПС.

Тому:

1) Добре, коли в заголовку є ключове слово - це дає читачеві зрозуміти про що стаття.

2) Добре коли ключове слово (а) є в преамбулі або введення - називайте як хочете. Тому що з перших абзаців читачеві повинно бути зрозуміло чи варто читати далі.

3) Ключові слова в заголовках це теж добре, тому що робить текст структурованим і легкочитаємий.

4) Виділення деяких моментів жирним. Це теж з розряду правильної типографіки. Монотонна «сіра» маса тексту - це часто борошно для читача. У той же час неправильно постійно виділяти ключове слово, краще виділяти важливі моменти.

5) Використання синонімів ключового слова. Робить текст натуральним, багатим і насиченим. Це вже публіцистика - і це теж для читача.

6) Якщо текст релевантний ключовим словом, воно в будь-якому випадку буде регулярно повторюватися по тексту. Часто, я навпаки стежу, щоб це не відбувалося «нав'язливо» часто. Потрібно дотримуватися почуття міри. Ну а якщо відчувається перебір - краще напружити голову, придумати кілька синонімів, тим самим зробивши текст багатшими і зібрати попутно урожай НЧ.

По суті це все що потрібно. Ці правила зроблять текст натуральним, зручним і цікавим для читача. І природним чином забезпечить правильну щільність ключових слів. Тому не займайтеся дурницями вираховуючи якісь міфологічні відсотки і співвідношення, задумайтеся про читача, і вам воздати!

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...