Главная » Мережеві технології » Пошукові системи » Як правильно підвищити pr сайта. Методи збільшення PR
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як правильно підвищити pr сайта. Методи збільшення PR

Посилання з коментарів на блогах.

Збільшити кількість посилань можна за допомогою додавання до коментарю посилання на сайт. Для цього на блогах є спеціальне поле «сайт» або «url» або щось в цьому роді. Потрібно мати на увазі, що якщо Ви будете спамити з коментарів в блогах, то Ви просто не зможете незабаром залишати коментарі зовсім, так як існує єдина база. Залишайте тільки осмислені коментарі по темі статті, природно буде дуже бажано її прочитання.

Боротьба зі спамом в коментарях дала простим людям новий головний біль. Це капча, є транскрипцією слова capcha. Це, як правило, текст, який складно прочитати людині, а комп'ютера або програмі неможливо зовсім. Саме вона є останнім бастіоном в захисті від спаму в коментарях. Поважайте інших людей, які не спамьте.

Другим важливою деталлю в коментуванні є те, що більшість блогів мають для посилань в коментарях тег. який дає команду пошуковому роботу ігнорувати це посилання. Тому, якщо Ви хочете підняти контрольний вагу сайту або блогу, то шукайте для цього так звані dofollow блоги. Багато блогери складають список таких блогів.

Посилання та постові.

Для збільшення ТИЦ і PR таким способом потрібно реєстрація на відомих уже багатьох ресурсів. Найкращі з них, це Sape, Blogun, Gogetlinks, Rotapost. Збільшення посилальної маси може швидко дати Вам хороший показник ТІЦ і PR. Але, потрібно знати міру. Не слід дуже швидко купувати безліч посилань, що ведуть на Ваш сайт або блог.

Ці посилання на сайт також дадуть Вашого ресурсу можливість отримувати відвідувачів з пошукових систем за ключовими фразами. Останнім часом майже всі наведені тут сервіси дають Вам купувати посилання і постові назавжди. Це вбереже Вас від витрат і підтримки посилальної маси на рівні, хоча посилання назавжди коштують дорожче, але в кінцевому рахунку швидко виправдовують себе.

Варто врахувати ще й те, що проста купівля посилань вже практично нічого не дає, а ось постові навпаки, майже всі принесуть Вам користь.

Статті.

Самим добре працюють, але і найбільш витратним способом, є покупка місця під статті. Тобто, Ви розміщуєте статті на чужих ресурсах з посиланнями на свій сайт або блог. Такі посилання виглядають найбільш природно, тому вони набагато вище цінуються, ніж прості посилання не в тексті статті.

Найкращими сервісами по збільшенню і розкрутці сайтів статтями є ряд сервісів (назву лише кілька): Miralinks, Liex, Seozavr, LinkFeed. До речі статті Ви теж можете прикупити в спеціально створених для цього сервісах: Textsale, Advego, Etxt.

Соціальні закладки і каталоги.

Кажуть, що прогін по каталогах не дає ефекту зовсім. Але ж є ще досить якісних каталогів сайтів, список яких можна отримати, знову ж таки, з каталогу Яндекса. Але і прогін по простим каталогом сайтів все ще щось та дає. Прогін по соціальних закладках можна віднести до того типу зворотних посилань. Що називається, малу вагу, так велико кількість.

Форуми.

На багатьох форумах є можливість поставити так звану підпис до своїх записів. Цей варіант якнайкраще пасуватиме до людей, які активно спілкуються на форумах, тому, що він також може підвищити відвідуваність Вашого ресурсу. Як варіант, можна купити підпис якогось активного форумчанина. Тут правильним варіантом буде використання для цих цілей форумів з каталогу Яндекса і Dmoz відповідний Вам за темою.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...