Главная » Мережеві технології » Пошукові системи » Сертифікат безпеки сайта ненадійний як отключіть. Google Chrome: Налаштування безпеки
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Сертифікат безпеки сайта ненадійний як отключіть. Google Chrome: Налаштування безпеки

У діалоговому вікні "Налаштування" захист від фішингу та шкідливих програм включена за замовчуванням. Коли він включений, Google Chrome показує попередження, якщо відкривається сайт підозрюється у фішингу або поширення зловмисних програм. Фішингом називається обман користувача шляхом маскування під іншу людину або організацію з метою отримання конфіденційних даних. Як правило, фішинг здійснюється шляхом використання підробленого веб-сайту. Розповсюдженні шкідливих програм - це програми, які встановлюються на комп'ютер без відома користувача для нанесення шкоди комп'ютера або крадіжки інформації.

Подивіться перші 5 відеороликів про Google Adwords для підготовки до сертифікації!

Сповіщення:

При включеному захисті від фішингу та шкідливих програм відображаються наступними застереженнями:

# "Увага: відвідування цього сайту може завдати шкоди вашому комп'ютеру!"

Це повідомлення відображається в тому випадку, коли Google Chrome виявив, що цей сайт може містити шкідливі програми. Розповсюдженні шкідливих програм - це код, метою якого є викрадення вашої конфіденційної інформації або завантаження на ваш комп'ютер небезпечного програмного забезпечення.

# "Ймовірно, це не той сайт, який ви шукаєте!"

Це попередження може з'явитися в Google Chrome, якщо включена захист від фішингу та Зловмисного програмного забезпечення . Воно вказує на те, що URL з сертифіката веб-сайту не збігається з дійсною адресою сторінки.

Ввідна інформація

При підключенні до веб-сайту, який використовує протокол SSL для передачі даних, сервер, на якому розміщений цей сайт, надає Google Chrome і іншим браузерам сертифікат, що підтверджує справжність сайту. Цей сертифікат містить, наприклад, інформацію про адресу веб-сайту, підтверджену незалежною організацією. Перевірка відповідності фактичного і зазначеного в сертифікаті адрес веб-сайту дозволяє підтвердити справжність веб-сайту.

Можливі причини появи попередження

Дані, що передаються на сервер, перехоплюються сторонніми особами, які надають сертифікат іншому веб-сайту. Це може бути причиною невідповідності.

Сервер можуть допускати надання одного і того ж сертифіката кільком пов'язаним веб-сайтам, включаючи той, який ви хочете відвідати. При цьому для деяких веб-сайтів такий сертифікат може бути недійсним. Наприклад, в сертифікаті може бути вказаний веб-адреса Http: // www. cucumbers. com . однак ми не можемо перевірити, що це той же веб-сайт, що і Http: // cucumbers. com.

Якщо ви абсолютно впевнені в надійності веб-сайту, можете відкрити його, натиснувши Все одно продовжити. В інших випадках рекомендується натиснути Краще не ризикувати . щоб повернутися на останню відвідану вами веб-сторінку.

# "Сертифікат безпеки сайта ненадійний!"

Це попередження з'являється в Google Chrome, якщо сертифікат веб-сайту не підписаний визнаною незалежною організацією.

Ввідна інформація

При підключенні до веб-сайту, який використовує протокол SSL для передачі даних, сервер, оновити сертифікат гугл, на якому розміщений цей сайт, надає Google Chrome і іншим браузерам сертифікат, що підтверджує справжність сайту. Цей сертифікат містить, наприклад, інформацію про адресу веб-сайту, підтверджену незалежною організацією, яка на вашому комп'ютері вказана як заслуговує на довіру. Перевірка відповідності фактичного і зазначеного в сертифікаті адрес веб-сайту дозволяє підтвердити справжність відкривається ресурсу.

Причини появи попередження

Незалежна організація, що випустила сертифікат проглядається веб-сайту, не є довіреною організацією для вашого комп'ютера. Створити сертифікат, що свідчить про приналежність якого-небудь веб-сайту, може хто завгодно. Щоб в Chrome виконувалася перевірка підключення до відповідного веб-сайту, його сертифікат повинен бути випущений довіреної організацією.

Якщо ви абсолютно впевнені в надійності веб-сайту, ви можете відкрити його, натиснувши кнопку Все одно продовжити. В інших випадках рекомендується натиснути Краще не ризикувати . щоб повернутися на останню відвідану вами веб-сторінку.

# "Сертифікат безпеки сайта втратив чинність!" або "Сертифікат безпеки сервера ще не є дійсним!"

Якщо ви бачите одне з цих повідомлень, значить сертифікат зараз недійсний. Тому Google Chrome не може гарантувати безпеку даного сайту.

# "Сертифікат безпеки сервера відкликано!"

Незалежна організація, що випустила сертифікат, зазначила його як недійсний. Тому Google Chrome не може гарантувати безпеку даного сайту.

Відключення функції:

1. Відкрийте меню Інструменти

2. Виберіть Параметри.

3. Перейдіть на вкладку Розширені і знайдіть розділ "Конфіденційність".

4. Зніміть прапорець "Увімкнути захист від фішингу та шкідливих програм".

5. Натисніть кнопку Закрити.

Функція безпечного перегляду, що відповідає за виявлення в Google Chrome Фішингу та шкідливих програм . призначена для захисту комп'ютера і до вашої особистої інформації. При цьому з метою економії пропускної здатності додатково на комп'ютер і з комп'ютера передаються невеликі обсяги даних. При включенні цієї функції в браузер завантажується список з інформацією про сайти, які можуть містити шкідливі програми та підозрюються у фішингу. Цей список не містить повні адреси URL кожного підозрілого сайту. Замість цього кожен URL хешіруется (змінюється таким чином, що його не можна прочитати) і розділяється на фрагменти. Тільки частина кожного хешіруемого URL включається в список в браузері.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...