Главная » Мережеві технології » Сервера » Що таке freebsd. Разработка FreeBSD
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Що таке freebsd. Разработка FreeBSD

Існує стара приказка, згідно з якою управління програмістами подібно вигулу групи котів. Незважаючи на той факт, що розробники FreeBSD розкидані по всьому світу і говорять на різних мовах, вони відмінно працюють разом у складі єдиної команди. Вони більше нагадують родину левів, ніж групу кішок. І, на відміну від деяких інших проектів, вся розробка FreeBSD ведеться відкрито. Систему розробляють три групи: творці (committers), помічники (contributors) і користувачі (users).

Творці

Сьогодні до складу команди FreeBSD входить майже 500 розробників, або творців. Вони мають доступ на читання / запис до основного репозитарій вихідного коду FreeBSD і можуть розробляти, налагоджувати і поліпшувати будь-яку частину коду на свій розсуд. (Термін committer походить від англійського commit - передавати або вносити зміни до початкового коду.) Будь-які зміни вихідного коду можуть вивести систему з ладу, зробити її непрацездатною, тому на плечі творців тяжким тягарем лягає тягар відповідальності за свої дії. Творці відповідають за збереження FreeBSD в працездатному стані, вони стежать, щоб додавання нових можливостей, по крайней мере, не привело до порушень і оцінюють «латки», одержувані від інших творців. Більшість розробників є добровольцями - лише незначна їх частина отримують оплату за свій ревну працю, більшість же інших заробляють собі на життя, займаючись іншою роботою. Наприклад, компанія Intel наймає творця, щоб переконатися, що мережеві карти Intel правильно підтримуються в FreeBSD. Система FreeBSD має великий авторитет серед компаній, що мають відношення до Інтернету, тому Intel турбується про надійну роботу своїх мережевих карт в цій операційній системі.

Щоб приєднатися до плеяди розробників FreeBSD, досить підписатися на поштову розсилку FreeBSD-hackers @ FreeBSD. org. містить велику частину обговорень технічних питань. Технічні питання розбиті на більш спеціалізовані поштові розсилки - наприклад, розробка мережевих служб обговорюється в FreeBSD-net @ FreeBSD. org.

Раз на кілька років команда творців вибирає кілька людей, які будуть грати роль основної команди, або Ядра. Ядро грає важливу роль, яка часом недооцінюється і неправильно розуміється. Ядро теоретично відповідає за управління всім кодом FreeBSD, але на практиці займається вирішенням спорів і конфліктів, що виникають між творцями. Крім того, ядро ​​приймає нових членів до лав творців і делегує відповідальність за великі частини FreeBSD окремим особам і групам розробників. Наприклад, ядро ​​делегує управління портами і системою пакетів спеціально створеної команді управління портами. Ядро не визначає архітектурні напрямки розвитку FreeBSD і не визначає процедурні питання - такого роду рішення приймаються загальними голосуванням творців. Але як би там не було, ядро ​​висуває свої пропозиції, домагається певних рішень і грає надихаючу роль.

Крім цього, ядро ​​приймає на себе весь тягар управління. Основні функції в управлінні - контроль, стимулювання і вирішення проблем між людьми. Контроль забезпечують мільйони користувачів, відразу заявляють, коли щось не працює або працює не так, як очікується; у творців FreeBSD немає проблем зі стимуляцією. Найнеприємніша частина в управлінні - залагодження суперечок між двома людьми, і такої роботи у Ядра вистачає. Слова: «я входжу до складу Ядра» - недостатня нагорода за необхідність залагоджувати конфлікт між двома талановитими розробниками, які грають один у одного на нервах.

Помічники

На додаток до команди творців співтовариство FreeBSD включає в себе тисячі помічників. Помічники не пов'язані з репозитарием операційної системи; вони просто представляють заплатки на розгляд творців. Творці оцінюють представлений код і вирішують, прийняти його або відхилити. Помічник, який постійно представляє прийнятний код, часто отримує від творців пропозицію самому стати творцем.

Наприклад, протягом декількох років я вносив свій вклад в розвиток FreeBSD, коли відчував таку необхідність. Всякий раз, коли я відчуваю, що даремно прожив життя, я можу зайти на веб-сайт FreeBSD і побачити, що моя робота була прийнята творцями і застосовується тисячами користувачів. Після того як я передав видавцю рукопис першого видання цієї книги, я витратив з'явилося вільний час на підготовку латочок для FreeBSD FAQ. В результаті учасники Проекту Документування FreeBSD звернулися до мене з пропозицією стати творцем. В нагороду я отримав адресу електронної пошти і можливість вислуховувати образи тисяч людей, що ще раз демонструє, що добру справу не залишається безкарним.

Якби я нічого не пропонував, я залишався б користувачем. І адже в цьому немає нічого поганого!

Користувачі

Користувачі - це ті, хто використовує систему FreeBSD. Достовірно оцінити кількість користувачів FreeBSD неможливо, хоча такі організації, як BSDstats Project (http: // www. Bsdstats. Org), роблять такі спроби. Зрештою, ви можете безкоштовно завантажити всю систему FreeBSD та при цьому ніколи не реєструватися, не оновлювати систему і не підписуватися на поштову розсилку. За приблизними оцінками компаній, таких як Netcraft, від 5 до 15 відсотків машин в Інтернеті працюють під управлінням BSD-систем. Якщо з цього числа виключити всі комп'ютери з операційною системою Windows, розташовані на офісних столах, цей відсоток зросте багаторазово.

Оскільки FreeBSD, безумовно, - найбільш популярна система BSD з відкритим кодом, це кількість виглядає значним. А оскільки один сервер FreeBSD може обслуговувати сотні і тисячі доменів Інтернету, то кількість сайтів, що задіюють FreeBSD, незрівнянно з кількістю серверів. Це означає, що по всьому світу щодня сотні тисяч, якщо не мільйони системних адміністраторів працюють з операційною системою FreeBSD.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...