Главная » Мережеві технології » Wi-Fi » Як мені можна підключити wi fi? Устаткування для бездротової домашньої мережі
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як мені можна підключити wi fi? Устаткування для бездротової домашньої мережі

Ну що ж, з залізом для КПК визначилися, переходимо до обладнання для бездротових мереж. Отже, щоб удома розгорнути бездротову мережу нам знадобиться спеціальне обладнання, і, в першу чергу, - точка доступу (вона ж Access Point або коротко - AР). Access Point - це той самий пристрій, яке і дозволить всім вашим бездротовим комп'ютерів «бачити» один одного, як якщо б вони були з'єднані проводами.

З цього моменту починається найцікавіше. Здавалося б, тільки й того - пішов в магазин і купив будь-який з представлених Wi-Fi девайсів, здатних виконувати функції АР. Однак варто вам зайнятися електронним шопінгом, як вас, безсумнівно, відвідає сумнів - розкид цін на «центри домашньої Wi-Fi всесвіту» коливаються від 40 до 150 доларів. І це при тому, що, судячи з заявленим характеристикам, всі пристрої мають практично ідентичні можливостями. Що ж вибрати?

Для того, щоб розібратися в цьому бездротовому достатку вам слід взяти до відома кілька моментів, якими виробники точок доступу люблять «дурити» голови покупців. Перший - підтримуваний стандарт. У списку стандартів Wi-Fi, існуючих на сьогоднішній момент, присутні всього дві абревіатури:

- IEEE 802.11b - первісна модифікація Wi-Fi зі швидкістю передачі даних до 11 Мбіт / с

- IEEE 802.11g - остання модифікація з пропускною спроможністю до 54 Мбіт / с, повністю сумісна з IEEE 802.11b.

Зверніть увагу, всі швидкості дані в Мбіт, т. Е. В мегабитах в секунду, при перекладі в Мегабайти (Мб), ми отримаємо близько 1 Мб / с (для 11 Мбіт) і 5 Мб / с (для 54 Мбіт). Обидва ці значення на практиці абсолютно недосяжні, в кращому випадку точки доступу здатні видати половину від цієї швидкості. Але повернемося до продавців.

З метою введення споживачів в оману, точніше в рекламних цілях, вони вигадали ще кілька різновидів

;

Wi-Fi:

- IEEE 802.11b + ( «Plus» тощо) зі швидкістю передачі даних 22Мбіт / с або 27.5 Мбіт / с

- IEEE 802.11g + ( «Turbo» тощо) з обіцянками швидкостей до 108 або 125 Мбіт / с.

Всі ці псевдоскоростние показники зазвичай виділяються дуже яскравим кольором і поміщаються на упаковках обладнання на самому видному місці. Однак до реальності такі цифри не мають ніякого відношення. Точки IEEE 802.11b + нітрохи не краще і швидше IEEE 802.11b, а апарати стандарту IEEE 802.11g абсолютно не поступаються IEEE 802.11g +. Так що візьміть цей факт на замітку і НЕ переплачуйте за подібні «нововведення».

До речі кажучи, я ще не зустрічав КПК з інтегрованим Wi-Fi стандарту IEEE 802.11g, як і не мав справи з окремими КПК-адаптерами аналогічного стандарту. Тут поки панує 802.11b, а це означає, що великих швидкостей вам не бачити. Втім, вони, як виявляється, не дуже-то і потрібні. На інтернет пропускної здатності цілком вистачить, музику он-лайн послухати - теж. І все ж пораджу вам утриматися від покупки бездротового устаткування, що підтримує тільки IEEE 802.11b, адже хіба мало що - ноутбук чи у вас вдома заведеться або другий комп'ютер - зайва пропускна здатність ніколи не зашкодить.

Другий момент, який слід враховувати при виборі АР: заявлені дальності роботи бездротових пристроїв - 50 м, 70 м, 100 м і більше - в умовах наших квартир є абсолютно недосяжними. Більш того, 20-30 м від точки доступу - це відстані, з працею подоланні навіть ноутбуками з хорошим інтегрованим Wi-Fi адаптером, а вже для малопотребляющіх кишенькових комп'ютерів межа мрій і зовсім обмежується 10-15 м. Справа в тому, що між дальністю дії бездротової точки і пропускною спроможністю Wi-Fi Мережі існує прямий зв'язок. Тобто зі збільшенням відстані до точки доступу остання дуже сильно падає.

І третій факт, яким я хочу вас порадувати, як тестер Wi-Fi обладнання: дорожча АР не завжди має велику дальність роботи. Дуже пристойну залізяку можна придбати досить недорого. З двох АР вартістю, скажімо, 70 у. е. і 100 у. е. дуже часто перший екземпляр виявляється кращим вибором.

Ну, що, чи зможете ви, керуючись наведеними тут рекомендаціями, зробити правильний вибір? - Особисто я б не зміг. Справа в тому, що, дивлячись на АР і вивчаючи її характеристики на папері, абсолютно неможливо передбачити, як вона проявить себе в справі.

За останній рік мені довелося протестувати більше 15 точок доступу різних виробників. З них я можу порекомендувати нашим читачам всього три бездротових девайса, на мій погляд, найбільш пристойних: TRENDnet TEW-410APBplus (114 у. Е.), Asus WL-300g (78 у. Е.) І D-Link DWL-2000AP + ( 64 у. е.). Всі точки підтримують швидкий Wi-Fi (IEEE 802.11g), працюють стабільно, мають велику далекобійність і забезпечені відмінними російськими інструкціями з налаштування.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...