Главная » Мережеві технології » Wi-Fi » Як мені можна підключити wi fi? Wi-Fi вроджений або набутий: що вибрати
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як мені можна підключити wi fi? Wi-Fi вроджений або набутий: що вибрати

У вашого КПК є Wi-Fi? - Дуже добре. Ні? - Не біда. Wi-Fi адаптерів на нашому ринку величезна кількість. Хочете адаптер на базі CF карт - будь ласка чи, скажімо, на базі SD карти - немає проблем! Сьогодні вже ніщо не в силах перешкодити вам виходити в інтернет або подорожувати по домашньої мережі з вашого кишенькового ПК.

Всі адаптери для наладонников в цілому мають схожі можливості, та й ціною при цьому не сильно відрізняються. Моделі зі слотом Compact Flash більш поширені і дешеві, їх виготовляють різні фірми: Pretec, D-Link і т. П. Ціни на них починаються від 60 у. е. Моделями з форм-фактором SD любить балуватися фірма Sandisk, причому, більшість бездротових карток цього виробника оснащено додатковою Flash пам'яттю (128/256 Мб). Користь від такого збільшення безсумнівно буде, але за ті гроші, які вам доведеться викласти (від 95 у. Е.), Це задоволення є досить сумнівним.

Хочеться дати тільки одна порада тим користувачам, які вирішили обзаводитися зовнішнім бездротовим адаптером - заздалегідь переконаєтеся, що у вас немає проблем з сумісністю. Справа в тому, що адаптери, розроблені для старих операційних систем, наприклад, для Windows CE 3.0 можуть не зовсім коректно працювати на більш свіжих версіях того ж сімейства ОС, на кшталт Windows Mobile 2003. Один з найпростіших способів "викрутитися" - прочитати на упаковці список сумісних операційних систем. Тільки й тут будьте готові до підступу. Більшість що продаються сьогодні Wi-Fi адаптерів було випущено ще два-три роки тому, тому ніякої підтримки свіжих ОС у них немає і бути не може.

Вступити можна наступним чином. По-перше, виберіть собі картку, по-друге, залазьте на сайт виробника і шукайте там свіжі драйвери. Якщо такі знайшлися, то сміливо купуйте обраний адаптер, а от якщо немає, то такий бездротової девайс брати вже небезпечно. Імовірність появи проблем може досягати співвідношення «50% на 50%». Тому раджу вам при покупці заздалегідь домовитися про можливість повернення такого пристрою, в разі якщо будуть виявлені проблеми з сумісністю.

До слова, про проблеми із сумісністю можуть говорити самі різні моменти: починаючи від банальної непрацездатності встановленого на КПК програмного забезпечення і проблем з підключенням до бездротової мережі там, де інші наладонники з аналогічними налаштуваннями без проблем працюють, і, закінчуючи відсутністю або «недоступністю» будь - або пунктів меню, які, судячи з опису, повинні бути присутніми в утиліті настройки Wi-Fi. Тому остання порада хочеться адресувати тим, хто кишеньковим комп'ютером ще не обзавівся - співгромадяни, не економте, купуйте наладонники з інтегрованим модулем Wi-Fi (IEEE 802.11) - і ніяких проблем з сумісністю у вас ніколи не виникне!

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...