Главная » Мережеві технології » Wi-Fi » Змінити пароль wifi. Как змінити пароль на WiFi-роутера швидко
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Змінити пароль wifi. Как змінити пароль на WiFi-роутера швидко

Змінити пароль wifi. Как змінити пароль на WiFi-роутера швидко

Роутер - це спеціальний пристрій, за допомогою якого здійснюється об'єднання в єдину мережу безлічі апаратів, оснащених WiFi-модулями. З його допомогою можна здійснювати підключення до локальної мережі і вихід в інтернет з будь-якої точки офісу або будинку, не обтяжуючи звичайних користувачів кількістю проводів. Але WiFi-мережа значно менше безпечна в порівнянні з традиційним провідним підключенням. Саме тому обов'язково необхідно знати, як змінити пароль на WiFi-роутера.

Необхідні заходи

Так як радіосигнал від Wi-Fi-роутера здатний розноситися на десятки метрів, необхідно встановлювати пароль на нього. Сигнал проникає крізь перекриття з бетону, тому будь-який бажаючий може легко підключитися до вашого роутеру з іншого поверху або навіть з вулиці. Тобто всюди, де є сигнал бездротової мережі, є доступ до WiFi. Однак його досить просто обмежити. Для цього цілком достатньо встановити на роутері пароль. При підключенні в подальшому буде потрібно лише вводити ключ безпеки.

Отже, якщо вам цікаво, як змінити пароль на WiFi, варто сказати, що зробити це досить просто. Однак до вирішення цього завдання слід поставитися відповідально.

Змінити пароль wifi. Как змінити пароль на WiFi-роутера швидко

Який використовувати пароль

Перед тим як перейти до вирішення питання про те, як змінити пароль на WiFi-роутера, необхідно обговорити моменти, пов'язані з тим, яким повинен бути цей самий пароль. Якщо розглядати ситуацію з точки зору безпеки, то краще за все, якщо він складається з восьми символів або більше і містить знаки, цифри, а також букви різного регістра. Не варто вдаватися до використання імен, дат, простих послідовностей чисел. Важливо підібрати такий ключ безпеки, який зловмисникові складно буде вгадати.

Якщо самостійно вам важко придумати складний пароль, то можна скористатися спеціальними програмами-генераторами. Якщо відповідально підходити до питання про те, як змінити пароль на WiFi-роутера, то слід записати отриману або придуману послідовність в блокнот, а не на шматочок паперу, який може бути втрачено. Тепер можна перейти безпосередньо до налаштувань.

Перші кроки

У настройки роутера можна увійти за допомогою веб-браузера, в адресному рядку якого слід ввести 192.168.0.1 або 192.168.1.1. На зворотному боці кожного пристрою є спеціальна наклейка, на якій завдано потрібний веб-адресу. Там зазвичай присутня інформація і про логін з паролем. Якщо наклейка відсутня, то всі ці дані можна відшукати в інструкції до роутера.

Якщо раніше ви вже змінили відомості, необхідні для входу, і забули їх, то можете вдатися до скидання налаштувань роутера до заводських. Для цього слід натиснути кнопку RESET і утримувати її 10-15 секунд. Це дозволить скинути настройки до заводських, в тому числі інтернету та локальної мережі.

Тепер можна розглянути, як змінити пароль на WiFI-роутере у випадку з найбільш відомими моделями.

Роутер D-Link

Тут можна говорити про цілий ряд моделей, для яких вам буде потрібно зробити певні маніпуляції. Якщо говорити про те, як змінити пароль Wi-Fi-роутера, то тут слід почати з того, що в адресному рядку будь-якого браузера ви повинні ввести 192.168.0.1, після чого натиснути Enter. Ви зможете побачити вікно входу в інтерфейс, куди ви повинні ввести логін і пароль, які спочатку однакові - «admin». Якщо дані були змінені, то ви повинні ввести свій варіант. Від версії прошивки, використовуваної в роутері, залежить те, якою перед вами буде зовнішній вигляд вікна. Вам потрібно перейти в меню WiFi, в якому слід відшукати налаштування безпеки.

Якщо ми говоримо про те, як змінити пароль мережі WiFi, то варто сказати, що в рядку «Мережева аутентифікація» вам буде потрібно вибрати WPA2-PSK. Пароль, який ви вибрали, ви

;

Повинні ввести напроти пункту «Ключ шифрування PSK». Далі слід відзначити пункт AES в настройках шифрування WPA. Після всіх зазначених маніпуляцій ви можете натиснути «Змінити».

Як змінити пароль WiFi роутера TP-Link

Модельний ряд цих роутерів досить великий, але вам буде потрібно кілька нескладних дій, щоб змінити на них пароль. У браузері слід ввести адресу в такій формі: 192.168.1.1, після чого у вікні вписати логін і пароль у вигляді «admin» і «admin». Якщо вони були змінені, то вам слід вставити потрібні дані. Залежно від конкретної моделі роутера, вам буде потрібно перейти в меню, присвячене бездротового зв'язку. Далі потрібно вибрати пункт під назвою «Безпека бездротової мережі». Ви повинні відзначити розділ під назвою WPA / WPA2 - Personal (Recommended). Пароль на WiFi вказується в спеціальному полі - PSK Password. Після натискання на кнопку збереження настройки залишаться такими. Далі ви побачите повідомлення, в якому пропонується перезавантажити модем, слід погодитися.

Як змінити пароль на WiFi. ASUS

Як і у випадку з використанням роутера будь-який інший марки, тут слід ввести в адресному рядку браузера певну послідовність. В даному випадку - 192.168.1.1. Далі від вас будуть потрібні логін і пароль. Існують стандартні дані, які аналогічні іншим варіантам. Тепер від вас буде потрібно зробити послідовність нескладних маніпуляцій, щоб пароль був змінений.

В першу чергу вам слід перейти у вкладку «Загальні», яку можна відшукати зверху по горизонталі. В меню «Додаткові настройки» необхідно знайти «Бездротова мережа». Метод перевірки автентичності варто вибрати WPA2-Personal. У пункті «Попередній ключ WPA» можна вписати пароль, який ви вибрали. Після цього всі настройки слід зберегти.

Міняємо пароль на WiFi-роутера ZyXEL

Для установки пароля в даному випадку спочатку потрібно увійти в налаштування модему. Це робиться за допомогою введення в адресний рядок браузера наступного адреси: 192.168.1.1. Після цього слід натиснути Enter. На наступному кроці вам необхідно ввести логін і пароль, які повинні бути вказані в інструкції для загального випадку. Якщо ви раніше вже змінили ці дані, але не можете згадати, то слід натиснути Reset, за допомогою чого все буде повернуто до попередніх установок.

Після того як ви ввійдете в налаштування, слід знайти вкладку Wireless LAN в меню Network. Вибравши пункт WPA-PSK в рядку Security Mode, можна встановити пароль на вашу бездротову мережу в Pre-Shared Key.

Зміна пароля на WiFi-роутера HUAWEI

Для установки пароля на бездротову мережу з використанням роутера HUAWEI необхідно відкрити ваш улюблений браузер, після чого в його адресному рядку ввести 192.168.1.1, а далі потрібно вказати логін і пароль для входу, які зазвичай стандартні (admin і admin). У вкладці Basic вам необхідно перейти до пункту Wireless Lan, де в спеціальному полі SSID потрібно вказати найменування вашої бездротової мережі. Після вибору типу аутентифікації і шифрування слід ввести пароль для бездротової мережі, який зазвичай складається з 8 символів і більше. Зміни потрібно зберегти, для чого внизу сторінки є відповідна кнопка.

Якщо говорити про те, як змінити пароль на WiFi "Ростелеком", то варто відзначити, що тут мова йде про набір аналогічних маніпуляцій. Цілком можливо, що зовнішній вигляд інтерфейсу буде відрізнятися від описаних раніше, але назви основних пунктів повинні бути такими ж.

На цьому можна завершити матеріал. Тепер вам відомо, як змінити пароль на WiFi. Після всього цього для підключення телефону або іншого пристрою до вашої бездротової мережі необхідно використовувати набір символів, який ви раніше вказали в налаштуваннях свого роутера. У разі виникнення необхідності знову змінити пароль ви вже будете знати, як це зробити.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...