Главная » Соціальні мережі » Олексій Макаров фейсбук. Алексей Макаров фейсбук
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Олексій Макаров фейсбук. Алексей Макаров фейсбук

Олексій Макаров фейсбук. Алексей Макаров фейсбук

ПРЕМ'ЄРА

25 квітня на каналі "Росія 1"

Художествений фільм «І в горі, і в радості».

За зовнішнім благополуччям в життя Івана ховаються проблеми з донькою і дружиною, на вирішення яких не вистачає часу. Він намагається зберегти свій невеликий бізнес.

Зустрівшись через багато років з братом Єгором, Іван розуміє, що їхні дружини будуть народжувати синів приблизно в один і той же час. Але страшна катастрофа розділяє їх життя на "до" і "після". В аварії гине Віра, Єгор і дитина Марини. Марина божеволіє від горя - вона втратила чоловіка, лікарі бояться сказати їй, що її дитина теж помер.

Іван приймає непросте рішення: він обманює Марину і віддає їй свого новонародженого сина. Проходить час. Здавалося б, життя знову увійшла в спокійне русло - Марина живе в будинку Івана, між ними зароджуються почуття. Але тут з'ясовується, що Віра жива. Іван і Марина повинні вирішити всі проблеми, не зламавши при цьому життя своїх близьких.

Режисер: Сергій Борчуков

Сценарій: Світлана Фрічінская, Олександр Костюк

У ролях: Єлизавета Кононова, Ігор Пазич, Наталія Антонова, Олексій Макаров, Максим Радугин

Олексій Макаров. Пряма мова.

Це шматок з інтерв'ю, яке я рік тому дав журналу ОК!

Тодішня головний редактор не наважилася ставити інтерв'ю в номер.

"Не формат", було мені сказано.

Ладушки. У мене на ФБ - формат.

Людям в темі читати це зовсім необов'язково, оскільки вони це все і так чудово без мене знають. Решті, можливо, цікаво буде ознайомитися: ". Сучасна світська журналістика і методи роботи« жовтої преси »будуються за одним і тим же принципом - за всяку ціну« втюхати »публіці свій тираж. Ні продажів - немає грошей. Немає грошей - пичалька і їсти не на що. потім того - продавати будь-що-будь. А найкраще, як показує практика, продається скандал. Якщо скандалу немає, то його треба придумати. за всяку ціну. І з цієї нехитрої схемою діє переважна більшість новинних інтернет-порталів з сумнівною репутацією і все «жовті» газети і журнали.

Не бозна, яке карколомне відкриття, скажете ви, і будете праві. Мають рацію ви будете рівно до тих пір, поки пильну увагу горезвісної преси не торкнеться саме вас.

Ось вам типова ситуація. Папарацці, ховаючись за смітником, фотографує, як відомий артист, припустимо, просто гуляє з улюбленим собакою. Нічого такого крамольного. Звичайний моціон. Папарацці приносить цей знімок до редакції. Злегка торгуючись, продає його. Потім видаляється геть. І тут починається найцікавіше. Оскільки фотографія чинно благородно прогулюється артиста мало кого зацікавить, редактор кличе на допомогу всю свою фантазію, натхнення, Вікіпедію і думка вахтерки на прохідній разом узяті. Вигадується (в буквальному сенсі вигадується) «новина». Ні, не так. НОВИНА. Відомого артиста N кинула дружина. Про цю сімейну пару давно ходили недобрі чутки. Ми, ми і тільки МИ з'ясували всі досканально і знайшли документальні підтвердження наближення розлучення. Ось, громадяни, дивіться - у артиста N сьогодні день народження, а він гуляє по двору з собачкою один однісінький, ні дружини поруч, ні діточок, ні вірних друзів, вони все про нього забули і де то вже не за горами трагічний фінал. Потім зазвичай інтимно додається: «Як повідомили нашому видавництву близькі друзі пари, подружжя вже давно не живуть разом, а спільні фотосесії на фоні численних банерів - не більше, ніж бажання запудрити публіці мізки. Та й хіба можна жити з актором N, якщо він закінчений алкоголік і періодично б'є дружину? »Є. ... Ось тепер - ніштяк! Ось тепер - то, что надо! Ось це - куплять. Такий матеріал не соромно і на обкладинку помістити. Редактор щасливий до упору, головний редактор видання в екстазі, вахтерка з прохідної отримує преміальні, папараці окупували черговий смітник, артист N на наступний день після виходу номера в тотальному ступорі... Його можна зрозуміти - він-то всього лише вряди-годи прогулявся з собачкою. Але це вже мало кого хвилює. Тираж розійшовся на ура, новина відсканована і підхоплена інтернет-порталами всіх мастей, винесена в заголовки і прикрашена пікантною відсебеньками або несамовитими подробицями (залежить від темпераменту власника порталу). Через пару тижнів новина виглядає приблизно так: «Артист N пішов в глибокий запій, через якого його кинула дружина, відмовилися рідні діти і покусала скажена собака. »Те, що артист N в принципі не п'є, в розрахунок ніким не приймається, бо це вже нікому не цікаво. В коментах щосили йде обговорення... Бурління мас, вигуки «садити цих зірок треба. », Смакування деталей, голосіння над нещасними дітьми і т. Д. Ось це - типова ситуація для сучасних медіа, які паразитують (іншого слова не підберу) на особистому житті відомих людей.

Бачу, що накипіло, Олексій, з чим це пов'язано?

Пояснюю. Місяць тому, на прем'єру фільму «Олена» Андрія Звягінцева я прийшов разом з Машею Миронової. Нас сфотографували. Бог з ним, поклацати спалахами, насолодилися сенсацією і відвалили. Зауважу, ні з одного видання не подзвонили за коментарями, не спромоглися. Минуло пару днів і началоооссь... «Марія Миронова відвела Макарова з сім'ї. »,« Макаров кинув дружину і однорічну дочку!! »,« Колеги засуджують Марію!! »,« Два чоботи - пара!! »,« Роман за дивних обставин!! »,« Хто кого швидше кине. »,« Макаров забув про своїх рідних!! »Який то тотальний дурдом. Знаєте, як в селі, ніч, тиша, і раптом одна собака загавкає, за нею друга, третя підхопить, четверта завиє, і ось уже з кожного двору лунає гавкіт, виття, хрип і вереск. В даному випадку - схожа ситуація, одна всім відома «жовта» газетка запустила свою «версію» і понеслася. На підставі кількох фотографій з прем'єри мені склали таку біографію, що в порівнянні зі мною доктор Ганнібал - нервово здригаючись курить в стороні.

Розкладаю по пунктам.

Перше. Кожна стаття або замітка обов'язково починається словами: «Відомий бешкетник і ловелас Олексій Макаров...» Хочу запитати у цих доморощених «журналістів», що ви, вибачте, маєте на увазі? Про ніж собссна мова. На якій підставі ви називаєте мене бешкетником і ловеласом? Які такі скандали у вас постійно на слуху, приведіть навскидку хоча б пару прикладів, то не будьте голослівними. Те, що ви вмієте закидати людини лайном, все давно вже знають, так підкріпите своє вміння фактами (бажано не придуманими), не соромтеся.

Друге. Закінчений алкоголік. Не п'ю. Тобто зовсім. І вже досить давно. І не тягне.

Третє. Закінчений кобель. Волокет в своє ліжко все, що ворушиться, і нема порятунку від нього. Ну прямо немає порятунку! Ну неможливо ж просто повз пройти! Тут хочеться сказати: «Хлопці, ви мені льстите! Я може і радий би відповідати, але вже задишка мучить і завтра рано вставати... ». Футбол знову ж по телевізору...

Четверте. Безсоромно насолодившись жіночим тілом, він це тіло потім нещадно і регулярно в п'яному угарі б'є, тим самим підвищуючи внутрішню самооцінку. Висновок зроблений, очевидно, на підставі історії з Анастасією Макєєвої. Преса і частково телебачення пару-трійку років тому всмак обговорили цей прецедент, я свої пояснення дав, і тема була закрита. Зараз її вийняли з антресолей, старанно здули пил і запустили по новій.

П'яте. Макаров закинув всіх своїх рідних, його бабуся (Ольга Пантеліївна Поліщук, мати Любові Григорівни Поліщук) тягне злиденне існування в місті Омськ, харчується хлібом і водою і доношує за сусідами одяг. Хочу дати пораду журналістові, який це написав: «Любий, я цілком допускаю, що у вас фіммоз головного мозку, але не втрачайте надії, бігом до лікаря, не варто впадати у відчай!» Бабуля я дуже люблю, ми з моєю сестрою Машею стежимо, щоб вона ні в чому не потребувала і ні в чому собі не відмовляла. Якось так.

Шосте. Олексій «пішов з сім'ї до Миронової, відмовився від дитини, не бажає платити аліменти!». Браво. Але знову мимо. Неув'язочка вийшла. Те, що ми з Вікторією Богатирьової «одружилися в Кутузовському загсі столиці» - брехня, знову ж придумана журналістами. Не було загсу. Не було сім'ї. ніхто

Нікого не вів і ніхто нікого не кидав. Санта-Барбари захотіли, автори? Розчарую. Історія має наступний вигляд: є чудова і красива дівчина - Віка Богатирьова. Ми з нею познайомилися на зйомках картини «Перша спроба» Сергія Гінзбурга, через рік після мого розставання з Анастасією Макєєвої. Віка на той момент була вільна від будь-яких зобов'язань, я теж. На протязі декількох місяців ми просто спілкувалися за допомогою смсок і по електронній пошті, зустрічі були досить рідкісними, так складалися обставини. Ближче до літа відносини, що називається «потеплішали», і ми зважилися на авантюру - разом з'їздити на «Кінотавр». Кажу «авантюру», тому що ми досить чітко собі уявляли, що преса моментально зробить з цього грандіозна подія з відповідними коментарями, здогадками і далеко ідущщімі висновками. Але в той період життя, якщо чесно, нас це мало хвилювало. На «Кінотаврі» відпочили, подивилися нове кіно, поспілкувалися з колегами, насолодилися морем і т. Д. Потім повернулися в Москву, провели якийсь час разом, але дуже скоро зрозуміли, що ми абсолютно різні люди. У нас різні інтереси, різні друзі, різні звички, світогляд - ми взагалі різні. І це нормально. Так буває з багатьма. Потім Віка мені зателефонувала і сказала, що вагітна. Само собою, питання про те, народжувати чи не народжувати, навіть не стояло - звичайно, народжувати. І я був абсолютно щасливий, коли 23-го лютого на світ з'явилася синьоока принцеса - Варвара Олексіївна. Найкрасивіша дівчинка на світі з довжелезними віями і з перших же місяців життя досить твердим характером. Поруч з донькою я починаю розуміти, в чому, власне, істинний сенс життя. Низький уклін Віке, за те, що не побоялася нічого і подарувала світові таке чудо, як Варя. Природно, відмовлятися від дитини ніхто не збирався і не збирається. Я, як батько, зроблю все можливе, щоб моя дочка ніколи і ні в чому не потребувала. Це навіть дивно обговорювати. Сподіваюся, «шакалів пера» все зрозуміло? Ідемо далі.

Сьоме. Один з найпопулярніших заголовків в «жовтяниці» про мене пару років тому виглядав так: «Олексій Макаров виконав волю покійної матері. »Під цей заголовок заганяли все, що завгодно, то я брав собі прізвище Поліщук (брехня), то я одружився на всіх підряд (знову брехня), то починав нарешті спілкування з рідною сестрою (ми це спілкування і не переривали), тощо. Не дає їм спокою воля Любов Григорівни, ну ні як!

Восьме. Я, виявляється, шість разів був одружений. Ось так. Не більше і не менше. Третій паспорт міняю, нікуди більше штампи ставити про укладення та розірвання шлюбу. І головне, таке відчуття, що той, хто пише про це, всі шість разів був моїм свідком на весіллі. Коротше: одружений я був єдиний раз в житті, було мені тоді 25 років, і судячи з того, що цей шлюб протримався півроку, не можу назвати рішення про укладення цього шлюбу мудрим і виваженим.

Дев'яте. Громадяни, дорогі, перестаньте вже писати маячню про нещасний випадок на зйомках телефільму Марка Захарова «12 стільців». Ну не юродство ви, пишучи свої пасквілі про тих, хто вам уже не може відповісти. Андрій Миронов не кидав Любов Поліщук на бетонну підлогу, ніякі мати НЕ роз'їжджалися, мама не ушкоджувала собі спину на цих зйомках, все це маячня людей з сильно запалених уявою. Мамина хвороба виникла через багато років після зйомок того знаменитого танго.

ОФФ...

Щось стомився я перераховувати свої «подвиги», думаю, що досить вже сказав, щоб і читачі зробили якісь висновки.

Зі сторінки Олексія Макарова на Фейсбуці

«Відділ С. С. С. Р. ». З 18 червня на каналі "Росія 1"

Інтернаціональний детектив.

Розслідування злочинів, в яких замішана велика політика і міжнародні відносини, ніколи не бувають легким. І як тільки виникає ситуація, що вимагає "особливого" підходу, першими в списку претендентів на виконання подібних завдань значаться вони - справжні офіцери, кращі друзі і одна команда - "Відділ С. С. С. Р.".

Новий гостросюжетний детективний телесеріал оповідає про будні спеціального відділу Центрального апарату МВС, якій доручають розслідування найгучніших кримінальних справ по лінії Інтерполу і країнам колишнього СРСР. Назва "Відділ С. С. С. Р." - не випадково. Перші букви імен його співробітників - Сергій, Семен, Сурен і Раймонд - разом утворюють знамениту абревіатуру.

Більшість розслідувань відділу пов'язані з громадянами СНД. Та й склад відділу інтернаціональний: капітан Сергій Головков (Олексій Макаров) - російський, капітан Семен Таранець (Олег Фомін) - українець, старший лейтенант Сурен Саркісян (Едуард Мацаберідзе) - вірменин, а начальник відділу підполковник Раймонд Ільвес (Павло Делонг) - латиш. До того ж вони не тільки колеги по роботі, а ще й музична рок-група - ВІА "Совки".

«Лектор». Дивіться з 26 березня на каналі "Росія"

Вибух машини в центрі Москви. Подвійний агент в надрах російських спецслужб. Міжнародний торговець зброєю «під ковпаком» у МІ-6. Отруєний в Лондоні дисидент. Монах з Косово, який рятує унікальну ікону. Американські ПРО в Східній Європі. Розстріляний у Варшаві терорист. Знаменитий російський фізик в центрі політичного скандалу. Небезпечний злочинець, який живе в Таллінні під чужим ім'ям і під чужим обличчям.

Все це - «божевільний» світ навколо них.

Він - професор політології. Вона - «вільна» художниця. А між ними дивне почуття... дуже схоже на любов.

У ролях: Дмитро Пєвцов, Федір Бондарчук, Катерина Гусєва, Олексій Макаров, Данило Співаковський, Ігор Верник, Андрій Руденський, Олександр Носик, Ольга Філіппова та інші.

Олексій Макаров фейсбук. Алексей Макаров фейсбук

«Уланська балада». зйомки

ЗАТ "Телевізійний продюсерський центр" на замовлення ЦПШ розпочав виробництво історичного художнього фільму "Уланська балада", присвяченому 200-річного ювілею Бородінської битви. У зйомках фільму беруть участь актори Сергій Безруков, Олексій Макаров, Станіслав Дужников, Анна Чіповська, Антон Соколов, Анатолій Білий та інші. Режисер - Олег Фесенко.

Зйомки фільму пройдуть з 31 жовтня по 29 грудня 2011 року та з 15 березня по 15 травня 2012 року. Деякі сцени кінокартини передбачається знімати на території Дятловського району в околицях села Брічіци, Староельня, Новоельня і Торкачі.

Олексій Макаров фейсбук. Алексей Макаров фейсбук

Олексій Макаров фейсбук. Алексей Макаров фейсбук

31 серпня 2010

«Трохи не в собі». зйомки

Компанія «Всесвітні Російські Студії» і Група компаній «Вайт Медіа» (WeiT Media) приступили до зйомок Дванадцатисерійний серіалу «Трохи не в собі».

У фільмі знімаються: Євгенія Добровольська, Олексій Макаров, Світлана Іванова, Ольга Тумайкіна, Тетяна Орлова, Тимофій Каратаєв, Катерина Васильєва, Катерина Дубакіна, Дмитро Шаракоіс, Роман Хардиков і інші.

Режисер фільму - Флюза Фархшатова.

Сценарій написаний Анастасією Касумова і Катериною Половнева.

Серіал «Трохи не в собі» буде знятий в дуже затребуваний, але рідкісному для нинішнього часу жанрі - жанрі ліричної комедії, в кращих традиціях тонкого ситуативного, «англійської», гумору, де багато що залежить від правильно обраної та переданої інтонації.

Головний герой серіалу, льотчик Михайло Нересов, любить одночасно двох жінок - дружину Людмилу і свою колегу, юну красуню-стюардесу Ірину. Одного разу Ірина, яку перестає влаштовувати виключно роль коханки, загадує бажання: будь-що-будь завжди бути разом з Михайлом. І ось, внаслідок сталася автомобільної аварії, мрія Ірини збувається, але абсолютно несподіваним чином - Ірина і дружина Михайла Людмила міняються тілами. Тепер жінки волею-неволею змушені приміряти на себе роль один одного. Але чи здатна принести радість життя, коли ти знаходишся «трохи не в собі»? Тепер єдине бажання обох жінок, якомога швидше повернути все на свої місця. І Людмилі, і Ірині належить перенести безліч випробувань, щоб поглянути на себе з боку і краще зрозуміти один одного, перш ніж вони знову стануть самими собою.

За сюжетом досить велика кількість сцен відбувається в аеропорту і на «робочому місці» головного героя Михайла, тому перший же знімальний день почався в справжньому літаку, на підмосковному аеродромі «Внуково». А роль аеропорту зіграє головний корпус іншого столичного повітряного порту - «Шереметьєво».

Зйомки триватимуть до кінця листопада 2010 року.

23 лютого біля Олексія Макарова

Народилася донька Варвара Олексіївна!

"Портрет Остапа Бендера" via Аксиния (ВПА)

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...