Главная » Соціальні мережі » Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

Зміст

Ось і пройшов перший місяць з тих пір, як Фейсбук вніс зміни в правила проведення рекламних акцій (конкурси, розіграші призів). Нагадаю, що тепер дозволяється проведення конкурсів в хроніках сторінок і використання «лайків» у якості системи голосування. Більш докладно про нові правила, а також про переваги і недоліки таймлайнових конкурсів можна почитати тут. Ще, звичайно, зарано підбивати якісь підсумки про ефективність цього нововведення, так як компанії і бренди тільки почали його використовувати в маркетингових цілях. Але! Вивчаючи приклади проведення конкурсів в хроніках сторінок, я прийшла до висновку, що цей спосіб реально працює і, при правильному підході, допомагає істотно збільшити індекс залученості користувачів і знайти нових шанувальників.

Щоб розбудити ваша уява і надихнути вас на створення власних рекламних акцій в Фейсбук, я хочу поділитися з вами прикладами проведення конкурсів російськими та зарубіжними сторінками і брендами, а також ідеями для їх проведення.

Примітка. для більшої наочності прикладів, я вирішила вставляти публікації із Фейсбук (кому цікаво як це робиться читайте тут), тому доведеться трохи поскролліть, тому що вони доволі об'ємні.

____________________________________________

Оновлення 12.02.2014 Друзі, сьогодні відкрила цю статтю і ахнула! Всі 12 раніше вставлених з Фейсбук публікацій зникли і замість них красувалися значки «//». Як прикро. ((Стільки часу тоді була витратила, щоб їх вкласти, а зараз ще довелося все вручну виправляти. Ну Фейсбук і начудив! Стала шукати причину чому таке могло статися. Виявляється, що тепер можна міняти розмір вставляється публікації (раніше цього зробити було не можна і вони виглядали просто величезними) і Фейсбук просто напросто змінив вихідний код... Видно, що про тих, хто публікації раніше вставляв вони не подумали і, таким чином, всі вставлені пости зі старим кодом просто зникли. Клас!

____________________________________________

Отже, для участі в конкурсі ми можемо просити користувачів лайкнути публікацію, залишити коментар, можна скомбінувати «лайк» і коментар, відправити приватне повідомлення сторінці або опублікувати фото на сторінці. Зауважу, що все перераховане - то, що ми можемо просити від користувачів не порушуючи правила Фейсбук. Нагадаю, що згідно з офіційним правилам, при проведенні конкурсів в хроніках сторінок, не можна просити користувачів стати шанувальниками сторінки, щоб мати можливість брати участь в конкурсі. До того ж заборонятися, вимагати перепост як одна з умов участі, і навіть забороняється просити користувачів відзначати себе або своїх друзів на конкурсної публікації.

Ну ось з правилами ми розібралися, приступимо до ідей. Збирати «лайки» для участі - це, напевно, найпростіший спосіб проведення розіграшу призів. Для участі в акції, користувач всього-на-всього повинен натиснути на кнопку «подобається" на конкурсній публікації. Так як для участі в такому конкурсі, користувачам не треба особливо думати і морочитися, то віддачу від неї буде найвищою і ви отримаєте безліч лайків.

Порада: для вибору випадкового переможця використовуйте спеціальні інструменти типу random. org. про які я розповідала в попередній статті.

Конкурсів заснованих тільки на лайок - не так вже й багато. Звичайно ж, найкраще поєднувати «лайк" з коментарем, щоб домогтися найбільшого охоплення і активності користувачів. Взагалі, ідей для проведення конкурсів в хроніках сторінок - безліч. Включайте свою уяву і не бійтеся експериментувати і ви досягнете чудових результатів.

Ідея №1: Запрошення.

Частенько мені трапляються конкурси, в яких закладу громадського харчування або розважальні центри проводять такий розіграш призів: анонсується приз, яким можна поділитися з іншими (наприклад, вечеря, обід, подарункові сертифікати закладу і т. Д.). Щоб отримати його, користувачі повинні нажати на кнопку «мені подобається» і вказати людини зі своїх контактів, з ким би переможець хотів розділити або вжити цей подарунок. Таким чином, виходить привернути увагу друзів, яким, звичайно ж, буде приємно одержати таку увагу і вони охоче поставлять лайк або навіть прокоментують таке «потенційне» запрошення, що додатково збільшить охоплення публікації. Ось один схожий приклад від The ​​Filling Station Cafe.

Ідея №2: Мені подобається, бо...

Ще один простий, але досить ефективний варіант таймлайнового конкурсу. Суть його в тому, щоб користувач лайкнув конкурсну публікацію і в коментарі розповів, чому він хоче отримати цей приз або чому любить ваш бренд або компанію. Можна також попросити користувачів використовувати спеціально створений вами хештег, як це робить Inglot. Щоб виграти безкоштовний макіяж, учасники конкурсу повинні розповісти в коментарях, чому вони люблять марку Inglot і використовувати при цьому хештег #ILoveInglotBecause.

Ідея №3: Відповідь на питання.

Як варіант, можна попросити користувачів відповісти на питання, як це робить ресторан Рафінад. У них, до речі, дуже классная сторінка на Фейсбук, раджу подивитись. Посилання на публікацію.

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

Ще один приклад з цієї ж серії. Чомусь трапляються мені тільки приклади з їжею)). Владхлеб провів серію невеликих конкурсів, в яких користувачам пропонувалося відповісти на питання про торті, зображеному на фото. Правильно відповіли на питання, видалася можливість покуштувати цю смакоту. Посилання на конкурсну публікацію.

Ідея №4: «У Ворожи-ка»

Інший варіант конкурсу з коментарями - вгадай що це. Просимо користувачів вгадати, що зображено на фотографії або ж скільки цього чогось зображене. Траплялися мені приклади, коли користувачів просили вгадати скільки цукерок знаходиться в банку, порахувати скільки пачок чаю «ховаються» на фото або навіть вгадати, коли випаде перший сніг. Наведу приклад «вгадай-ки» зі сторінки рафінад. яку я вже згадувала раніше.

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

А ось і другий варіант «вгадай-кі» зі сторінки Великий футбол. Спортивні клуби і сторінки дуже часто проводять такого роду конкурси і домагаються дуже хорошою активності серед користувачів, адже брати участь в таких акціях легко і забавно.

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

Коли закінчувала писати цю статтю, мені попався на око ще один цікавий та оригінальний приклад із серії угадаек. Якби дуже захотілось включити його в список, тим більше, що сторінка так і назвала цей конкурс «Вгадай-ка».

Ідея №5: Заповни пропуск.

Ще один варіант проведення конкурсу для участі в якому потрібно залишити коментар. На жаль, я не знайшла російських прикладів, тому наводжу іноземний. На честь святкування дня дочки, Future Generali просить користувачів закінчити фразу «Дочка неповторна бо _______» і пропонує приз за найкращу відповідь.

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

Ідея №6: Тривиа.

Тривиа або, як його називають по-російськи, питання із запропонованими варіантами відповіді - теж хороший спосіб активізувати ваших користувачів. Брати участь в такому конкурсі

Просто, тому користувачі охоче це роблять. Ось чудовий приклад від дельфінаріумом з Дубаї. де користувачам пропонувалося вибрати правильну відповідь аби виграти безкоштовну екскурсію на гідролітаку. Зверніть увагу на активність користувачів: 291 лайк, 88 перепис і майже 600 коментарів. Хороший результат для сторінки від 37 000 шанувальників!

Ідея №7: Придумай підпис до фотографії.

Ще один ефективний і захоплюючий спосіб для залучення уваги користувачів Фейсбук. Як це видно з назви, щоб взяти участь в конкурсі, користувач повинен придумати назву, слоган, діалог і т. Д. До опублікованої сторінкою фотографії. Trend We Love. наприклад, закликав прихильників сторінки придумати назву для серії фотографій-трендів, які вони розміщували щотижня на сторінці.

Навіть хочу з вами поділитися забавним конкурсом від кримської газети Республіка. в якому користувачам потрібно було придумати оригінальний діалог для такої ось прикольною фотографії. Як результат - хороший відгук від шанувальників (зверніть увагу, що люди продовжують коментувати навіть після завершення конкурсу). Цей приклад є підтвердженням того, що приз необов'язково повинен бути дорогим, щоб люди захотіли брати участь в конкурсі. Якщо ви добре знаєте свою аудиторію, то ви напевно знаєте, який тип контенту резонує з нею найкраще.

Ідея №8: Фото-конкурс.

Фото-конкурси - це, звичайно один з найцікавіших і креативних варіантів акцій, який звичайно викликає гарну активність з боку користувачів. Як ми всі знаємо, візуальний контент привертає найбільшу увагу, тому що нашому мозку легше його перетравлювати, тому користувачі охоче його лайкають і коментують. У той же час, створення візуального контенту потребує часу і зусиль, що служить деяким бар'єром до участі, тобто учасників однозначно буде менше. Підтвердженням цьому хороший, але непопулярний конкурс від 20th Century Fox Russia. де користувачам потрібно одягнутися як Джастін Тімберлейк, сфотографуватися і опублікувати фото на стіні сторінку. Приз - постер фільму VA-Банк з автографом Джастіна. Тут, звичайно, є і тактична помилка з боку адмінів сторінку. Їм потрібно було вийти на шанувальників Джастіна і розповісти їм про конкурс, ніж пропонувати брати участь в ньому нецільової аудиторії.

Тим не менш, фото-конкурси потрібні і важливі, оскільки вони залучають набагато більше уваги й їх пам'ятають довше ніж решта видів конкурсів.

Наведу ще один приклад фото-конкурсу для участі в якому, користувачам (швидше жіночої статі) було потрібно показати вміст своїх сумочок, сфотографувавши його і помістивши фотографію на сторінці.

Ідея №9: Творчий конкурс.

Ідея такого конкурсу трохи схожа на фото-конкурс, але тут доведеться проявити більше здібностей і талантів. Користувачів можна попросити скласти вірш, розповісти про свій досвід в використанні бренду, намалювати щось (своїми руками або на комп'ютері) або змайструвати. Я думаю ви відчуваєте ідею.

Приклад такого конкурсу я знайшла у видавництва Рипол. де користувачам пропонувалося написати хокку - японський стиль вірші - на осінню теми.

Ще один приклад творчого конкурсу від Алло Плюс. для участі в якій, користувачам потрібно записати відеоролик і розповісти в ньому чомусь вони хочуть виграти телефон SONY XPERIA L, і показати, на що вони готові задля цього. Конкурс, безсумнівно, хороший, хоч присутні порушення правил. Для участі в конкурсі, користувачі повинні розмістити відео в своєму особистому хроніці, а це суворо заборонено в правилах. Я розумію, що адміністратори сторінок хочуть таким чином збільшити охоплення публікації і сторінки в загальному, але цього можна досягти дотримуючись правил. Наприклад, для участі в конкурсі людина повинна розмістити відео на сторінці бренду. Далі, сторінка поміщає відео на своїй стіні з вказівкою, що це одна з учасників конкурсу. Таким чином, учасники і спостерігачі конкурсу зможуть лайкать цей пост, коментувати його і перепостити. Користувачам приємно отримувати таку увагу до себе і вони обов'язково самі поділяться цією публікацією з друзями, адже це те, чого ми прагнули із самого початку. Логічно? Всього цього можна добитися не порушуючи правил.

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

Ідея №10: Краудсорсінг.

Як говорить сама назва, за допомогою цього конкурсу бренд або компанія повідомляє частину своїх функцій користувачам. Наприклад, ми можемо попросити користувачів вибрати колір для нового препарату, вибрати інгредієнти нового блюда або повністю створити його, придумати оригінальну назву послуги і так далі.

Не знайшла російських прикладів для цього типу конкурсу тому поділюся двома іноземними. У першому прикладі. користувачам пропонується придумати цікаву назву для нового коктейлю і отримати подарунок за найоригінальніше ім'я.

Наступний приклад мені дуже подобається. Італійський ресторанчик La Crostaceria. що спеціалізується на морепродуктах, оголосив конкурс на найкращий рецепт. Але це повинен був бути не просто будь-якій рецепт, а саме традиційний, тобто страва повинна бути приготовлено так, як готували його наші (або їх італійські) бабусі, про що і говорить назва конкурсу. Переможець конкурсу зможе безкоштовно покуштувати свою страву, приготовану самим шефом на ресторані La Crostaceria.

Великий футбол фейсбук.10 ідей проведення конкурсів в Фейсбук

Також мені дуже сподобалося оформлення постів сторінкою. Кожен отриманий від учасників рецепт, був оформлений таким ось симпатичним чином. Кому не буде приємно, колись ваш відповідь оформляється ось так? Я б безсумнівно поділилася цим постом зі своїми друзями.

І нарешті, по закінченні конкурсу, не забувайте подякувати всім учасникам конкурсу, щоб вони бачили, що ви цінуєте їх, що вони потрібні вам. Тоді вони ще не раз повернутися на вашу сторінку і залишаться вірними прихильниками.

Ну, любі читачі, і доскроллілі ви до кінця моєї статті, за що я вас і дякую. Маю велику надію, що вищенаведені приклади надихнули вас і ви тут же приступите до створення своїх власних рекламних акцій. Якщо інформація, викладена в цій статті, виявилася корисною вже ласка, Поділіться посиланням з вашими колегами і знайомими . Я буду дуже рада почути вас, тож не забувайте коментувати або, якщо хочете, пишіть мені в личку або знайдіть мене в соцмережах. Всього вам найкращого!

PS Більше ідей для проведення конкурсів на Фейсбук, а також інших соціальні мережі, ви зможете знайти в моїй останній статті «Ідеї конкурсів до Дня Святого Валентина«. Хоч ідеї в статті і відносяться до цього романтичного свята, але їх можна легко адаптувати до будь-якого іншого випадку.

PSS Якщо вам сподобалася ця стаття і ви хочете і в майбутньому читати схожі статті з реальними прикладами ідеями та іншої корисної інформацією щодо управління акаунтами у соцмережах - клікніть тут і підпишіться на поновлення блогу.

Фото. Starting Line, Brent Doscher

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...