Главная » Соціальні мережі » Як викласти скріншот в інтернет. Різне
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як викласти скріншот в інтернет. Різне

Викладаємо скріншот в інтернет - способи поділитися зображенням

На сторінках інтернету (особливо в соціальних мережах) можна часто зустріти знімки екранів з телефонів і комп'ютерів. Хтось із користувачів показує, як у нього оформлений робочий стіл, хтось - ділиться забавним фрагментом з листування. Хтось тільки що поставив рекорд в грі, а інший просто демонструє, яка музика у нього грає в даний момент.

Якщо користувач і сам вирішив поділитися зображенням з комп'ютера або телефону, то йому потрібно знати перелік способів і майданчиків, за допомогою яких це можна зробити. Викласти скріншот в інтернет можна і за допомогою тієї програми, яка зробила зображення, і за допомогою сторонніх хостингів зображень. Самі соціальні мережі - теж прекрасний варіант.

Швидка навігація по статті

Соціальні мережі

Якщо користувач бажає поділитися скріншотом з користувачами ВКонтакте або інших соціальних мереж, то можна опублікувати картинку прямо у себе на стіні, в альбомах або відправити кому-небудь в особистому повідомленні. Щоб це зробити, потрібно скористатися функцією «прикріпити», і додати до повідомлення файл або у вигляді документа, або як зображення.

Відправляючи скріншот повідомленням ВКонтакте важливо знати і про те, що не обов'язково зберігати зображення в файл, а потім прикріплювати його вручну. Якщо скріншот був зроблений за допомогою функції PrintScreen і ще знаходиться в буфері обміну, то перебуваючи в діалозі, слід просто натиснути на кнопки Ctrl + V, після чого файл буде автоматично доданий до повідомлення.

Інші майданчики

Якщо ж мова йде не про публікацію в соціальній мережі, то скріншот можна викласти в інтернет на такі сервіси, як:

  • Ru - Сервіс під назвою Eliza Cloud, з дуже багатим функціоналом і необмеженим дисковим простором для зберігання зображень. Можна зареєструватися на сайті і в будь-який час отримати доступ до всіх коли-небудь завантаженим користувачем зображень.
  • Radikal. ru - популярний хостинг зображень з можливістю отримати пряме посилання на скачування файлу, а також зі зручною системою створення мініатюри картинки для вставки на форум або сайт.

У свою чергу, бажаючи відправити співрозмовнику скріншот, можна скористатися електронною поштою, прикріпивши документ як вкладення до листа. Використання Skype - теж хороший варіант, і дана програма також підтримує копіювання зображення прямо з буфера обміну, як і Вконтакте.

Якщо користувач спілкується з кимось в мобільних месенджерах типу WhatsApp або Viber, то можна відправити зображення повідомленням і там. Одним словом, то, за допомогою якого сервісу можна надіслати знімок екрана іншим людям, залежить тільки від цілей самого користувача.

Сам же скріншот може бути виготовлений будь-яким способом: або за допомогою кнопки PrintScreen на комп'ютері. або за допомогою програми «Ножиці», а також за допомогою дуже популярної програми Clip2Net. Остання, до речі, має функцію автоматичного завантаження зображення на свій сервер, а в буфер обміну тим часом копіюється посилання на файл - дуже зручно.

Поділіться цією статтею з друзями в соц. мережах:

Сторінка

Як зробити скріншот

Тут розглянемо способи створення скріншотів (знімків екрану).
Рекомендую користуватися другим способом, так як він більш зручний і швидкий.

Перший спосіб (без установки додаткових програм)

1. Бачачи на екрані те, що нам необхідно зняти, натискаємо на клавіатурі кнопку PrintScreen (вона може бути названа скорочено, наприклад PrtSc / нижче може бути написано SysRq). При натисканні цієї кнопки знімок екрана потрапить в буфер обміну, після чого його можна буде вставити в будь-який графічний редактор.
2. Відкриваємо будь-який доступний графічний редактор, наприклад Paint.
3. Шукаємо і натискаємо на команду Вставити, наприклад в меню Правка. Також команду Вставити можна виконати комбінацією клавіш Ctrl + V.
4. Після цього зберігаємо зображення на свій комп'ютер в форматі. jpg або. png.

Після того, як Ви зберегли скріншот у себе на комп'ютері, його можна розмістити ВКонтакте, якщо при введенні повідомлення внизу праворуч натиснути Прикріпити - Фотографію: А потім завантажити фотографію зі свого комп'ютера.

Другий спосіб (більш зручний з установкою додаткової програми)

Для більшої зручності ми можемо встановити спеціальну програму, з якою скріншоти робитиме легше. Можна буде виділити копійований область екрану і відразу розмістити зображення в інтернеті, отримавши на нього посилання, яку можна відправити іншому користувачеві або в групу ВКонтакте.
Таких додаткових програм для створення скріншотів можна знайти кілька, але я рекомендую QIP Shot.
Переходьте за посиланням, завантажуйте програму і встановлюйте (вона повністю безкоштовна, посилання веде на офіційний сайт програми).

Насамперед після установки програми QIP Shot я рекомендую зайди в настройки і на вкладці Загальні змінити Папку за замовчуванням для зберігання скріншотів на більш зручну, щоб Ви знали, де будуть зберігатися збережені знімки. Також, за бажанням, можете подивитися і, якщо вважаєте за необхідне, поміняти інші настройки (але краще нічого зайвого не міняти).

Тепер Ви зможете легко і швидко робити скріншоти!

1. Натискаємо кнопку PrintScreen.
2. Виділяємо необхідну область екрану, або робимо один клік лівою клавішею миші, щоб зробити знімок всього екрану.
3. Далі відкривається вікно програми QIP Shot зі зробленим знімком.
4. Якщо щось не влаштовує (помилилися при виборі області), можна просто закрити вікно і повторити все з першого пункту. Якщо зроблений знімок нас влаштовує, можемо зробити додаткові позначки за допомогою вбудованого редактора, якщо це необхідно.
5. Далі ми або натискаємо на кнопку Зберегти, щоб зберегти знімок на своєму комп'ютері (за замовчуванням буде обрана папка, зазначена в настройках), або натискаємо кнопку Опублікувати, щоб розмістити знімок в інтернеті і його міг побачити будь-який користувач, кому Ви дасте посилання.

5.1. При збереженні на комп'ютер, для розміщення зображення ВКонтакте робимо так само, як в першому способі. При введенні повідомлення внизу праворуч натискаємо Прикріпити - Фотографію. А потім завантажити фотографію зі свого комп'ютера.

5.2. Якщо натиснули кнопку Опублікувати, то автоматично відкриється браузер зі сторінкою зробленого знімка. Найкраще копіювати пряме посилання на знімок, без зменшення. Для цього натискаємо під картинкою вкладку Прямі посилання і копіюємо посилання з рядка Оригінал. Після чого посилання можна вставити в будь-яке повідомлення або тему групи ВКонтакте і будь-який користувач, перейшовши за цим посиланням, побачить ваш знімок. Не намагайтеся відкривати посилання з останнього скріншота, воно неробоче, так як зображення було видалено з сервера мною =)

17 січня о 21:06 - 2 530 переглядів

Як зробити скріншот і викласти його в Інтернет

Дуже швидко зробити скріншот

Найпростіше створення скріншота стандартними засобами або спеціальною програмою http: // www. samdelal. ru / uroki / smotri / moi-qompiuter

Як зробити скріншот екрану на windows 7 і викласти його в інтернет

Як зробити скріншот екрану на windows 7 і викласти його в інтернет // How to make a screenshot on windows 7 and upload it to the Internet Корисні сайти http: // fk-invest. tk http://arisu1.tk http://hanako1.tk

Як швидко зробити скріншот і відправити його іншому користувачеві

З цього уроку ви дізнаєтеся, як за допомогою сервісу clip2net швидко зробити скріншот і відправити його іншому користувачеві (або опублікувати на сайті). Посилання на сервіс: http: // clip2net. com / ru / Інші уроки з освоєння комп'ютера дивіться тут: http: // pc-user. ru / blog. php

Як зробити скріншот і послати посиланням

Посилання на оф. сайт http: // ssmaker. ru /

Як зробити скріншот сайту, будь-якої сторінки без спеціальних програм

Як зробити скріншот сторінки сайту ще варіант http: // teritoriyabiznesa. ru / kak-sdelat-skrinshot / В цьому відео я хочу поділитися з Вами інформацією, яка потрібна будь-якому користувачеві інтернет. Йтиметься про те як зробити скріншот сторінки сайту або будь-якої іншої потрібної сторінки з екрану комп'ютера і виділити саме той фрагмент, який Вам потрібно уявити. Скріншот, скрін, англ. screenshot) - зображення, отримане комп'ютером і показує в точності те, що бачить користувач на екрані монітора або іншого візуального пристрою. (Вікіпедія). Читайте тут http: // teritoriyabiznesa. ru / kak-sdelat-skrinshot / l Не пропустіть нові цікаві відео http: // www. youtube. com / channel / UCs2XwrZG3cwwkMAIYwh6Aeg? sub_confirmation = 1 Ще більше інформації тут http: // teritoriyauspeha. ru Дізнайтеся як створити своє перше відео з безкоштовного курсу http: // teritoriyauspeha. justclick. ru / video_chas Я заробляю в YouTube тут http: // bit. ly / 1IGNRVi Ми в Однокласниках http: // www. odnoklassniki. ru / group51774157160589 Ми вконтакте http: // vk. com / public63352315 Підпишіться на нові відео! http: // www. youtube. com / channel / UCs2XwrZG3cwwkMAIYwh6Aeg? sub_confirmation = 1 http: // teritoriyabiznesa. ru

Як зробити скрін в контакті.

Викладаємо скріншоти в Інтернет за 2 кліка

Відео показує як викласти в інтернет виділену область екрану в 2 кліка Більше відео та корисних статей дивіться на сайті http: // comp-assistance. ru / Завантажити програму можна тут https: // docs. google. com / file / d / 0B58HK7b56wz_Wml2QWhTRzRvcUU / edit

Як зробити скріншот екрану без установки програми

Все найцікавіше з інтернет-бізнесу тут: http: // lyudmilamelnik. ru / Територія бізнесу в інтернет. Як правило скріншот екрану або частині екрана робиться за допомогою спеціальних програм. Програми займають місце на комп'ютері і зменшують вільну пам'ять. Щоб цього уникнути - можна скористатися розширенням Google awesome screenshot 1. Заходьте за адресою: https: // chrome. google. com / webstore / category / home? utm_source = chrome-ntp-icon (інтернет магазин Google) 2. Розділ Розширення 3. У пошуковий рядок вставляєте awesome screenshot 4. Установлюєте розширення в браузер 5. Ви можете: - робити скріншот частині екрана - робити скріншот всього екрану - робити скріншот всієї веб - сторінки (навіть тієї частини, яка не видно) - додавати різні елементи на скріншот (стрілки, овали, прямогульнікі) І в будь-який момент робите скріншот екрану без установки програми на комп'ютер. Надано http: // www. youtube. com / user / litvinalider Як стиснути картинку http: // youtu. be / Jxw6lLo4Wlc

Як завантажувати скріншоти в інтернет

Бувають такі ситуації, коли необхідно пояснити людині, яка знаходиться на відстані і намагається вам допомогти, що у вас відбувається з вашим комп'ютером. Один із способів, як це можна зробити - описаний в цьому відео. Альтернативний спосіб ви можете переглянути в цьому відео: Скайп - Показати Екран: http: // youtu. be / pQYUD0n2_HU Детальніше про курс 33 клавіатурних акорду: http: // adv. rabotazakompom. ru / 33chords /

Як зробити скріншот з екрану монітора, Як Скриня. скрін куди зберігається, сохранітьСКРІН

РЕКОМЕНДОВАНІ САЙТИ ДЛЯ ЗАРОБІТКУ В ІНТЕРНЕТІ заработок: https: // blogun. ru / venturingdcgbdag. html блогун http: // vizona. ru / r / 37362945 VIZONA http: // www. seosprint. net /? ref = 2480646 SEOSPRINT https: // sarafanka. com /? r = 353ac Sarafanka http: // cashbox. ru. com / Home / PInfo / b62851f750064992bbca3c5c8a5a8317 cashbox http: // vktarget. ru /? ref = 2656420 VKTARGET http: // forumok. com / p / e00001a1 / ФорумОк http: // vprka. com /? ref = 147318927255221 VPRKA http: // v-like. ru /? p = 846198 B-Like https: // rucaptcha. com? from = 2250590 ruCaptcha http: // 2captcha. com /? from = 2250543 2Captcha МІЙ ОСНОВНИЙ КАНАЛ ЗАХОДИ http: // www. youtube. com / channel / UCgEuY4irJbmJZyixqcZ0n1Q Група в VK: https: // vk. com / worldoftanks27 У цьому відео ви дізнаєтеся, як робити скріншоти з вашого робочого столу і куди вони зберігаються. У основної маси початківців користувачів ПК бувають труднощі з тим, куди ж зберігся скрін.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...