Главная » Соціальні мережі » Facebook » Антон Буслов фейсбук. Антон Буслов: він переміг лімфому і помер вчора
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Антон Буслов фейсбук. Антон Буслов: він переміг лімфому і помер вчора

Антон Буслов фейсбук. Антон Буслов: він переміг лімфому і помер вчора

Коли Антон Буслов в Facebook написав про те, що лікарі дають йому від сили тиждень, ми вирішили, що обов'язково повинні написати про нього. Здивувалися, що не зробили цього раніше. Дуже хотілося вірити, що він знову опиниться унікальним. Що він знову спростує прогнози, як робив уже не раз, доводячи свою унікальність. Але в середу ввечері стало відомо, що - все. Антон пішов. Усвідомлено, з повним розумінням того, що відбувається. Домовившись з дружиною Машею, що в наступному році у них буде двоє дітей. І не встигнувши дуже і дуже багато.

Самарський урбаніст - фахівець з облаштування міської території - і колишній астрофізик (в тому числі учасник відправки радіо послання позаземним цивілізаціям) став відомий завдяки блогу в "Живому Журналі". Три роки тому Антону був поставлений діагноз - лімфома Ходжкіна. Про те, з якими особливостями російський медицини йому довелося пройти в боротьбі за здоров'я і життя, найкраще сказано у відкритому листі на ім'я віце-прем'єра Ольги Голодець, написаному після того, як вона заявила про доступність для росіян високотехнологічної медичної допомоги і висловилася проти лікування за кордоном.

У листі описано, як онкологічні хворі змушені їздити по всій країні для того, щоб отримати другу лінію хіміотерапії. За його словами, квот мало, і вони нерозумно розподілені по регіоном. Курс повинен закінчуватися трансплатнаціей кісткового мозку, значить, крім квоти потрібен ще й чистий бокс в лікарні. Так, Буслова довелося проходити хімію і трансплатацію в Самарі, за тисячі кілометрів від місця, де до неї готували.

"Але цікавіше було далі. Через місяць - як тільки я трохи відновився - мене виписали. У Самарі спостерігати мене нікому - природно. І жити ніде. І я таким же днем ​​полетів в Москву. Прилетів я вже з лихоманкою. І на ранок викликав дільничного, при температурі 39, кашлі і купі інших ознак, що вимагають госпіталізації. Дільничний, на повідомлення що я після трансплантації, сказав так: "я не знаю, що з вами робити. Можу виписати лікарняний ". Я подзвонив в РОНЦ на особистий стільниковий лікаря, і запитав чи можуть вони мене госпіталізувати. Не можуть - бо лікування в РОНЦ проводиться тільки за квотами, які треба ще отримати. Я запитав - хто мене може госпіталізувати. Мені сказали - треба в онкогематологічне відділення міської лікарні. Для цього треба закріпитися за поліклінікою, пройти прийом дільничних, місцевого гематолога, він повинен дати напрям, після чого, якщо будуть місця, мене покладуть. Я описав лікаря свій стан і запитав, чи можна це зробити за швидкої. Лікар РОНЦ сказав мені, що ні в якому разі - бо швидка відвезе мене в найближчу інфекціонку і там я точно помру, враховуючи стан після трансплантації. я запитав - що мені зробити, щоб вижити. Високотехнологічний доктор відповів - терміново як завгодно зроби гематологічний аналіз крові і передзвони мені. Я терміново зробив його як завгодно за гроші і передзвонив. Назвав параметри. Коли дійшов до тромбоцитів на рівні 10 одиниць, лікар сказав мені: "Ти в стані, який загрожує життю, тобі терміново потрібні переливання крові, внутрішньовенні дози антибіотиків і протигрибковий, тобі не можна вставати з ліжка. Ми не можемо тебе госпіталізувати, швидка не може, в лікарню нормальну ти не потрапиш... У тебе є хтось, хто зможе колоти у вену? "І я сказав, що вже все вмію сам, і що буду колоти сам. Ми погодили список ліків, домовилися про частоту підтвердження замовлення. Моя дружина носилася після роботи по всій Москві, скуповуючи дорогий (а головне по парі бульбашок на аптеку) Пікцеф, а я збирав собі крапельниці. Місяць я високотехнологічне і доступно лікував двосторонню пневмонію на тлі стану після ауто-ТКМ на орендованій квартирі в Браїлів, особисто своїми руками. Вилікував ", - розповідав Антон.

Коли можливості російський медицини були вичерпані, Антон вирішив продовжити лікування в клініці Колумбійського університету в США, де розробили новий препарат під кодом SGN-35. Річний курс коштував 150 тисяч доларів. Тоді блогер згадав мультфільм про дівчинку-робота, якої треба було завести 30 тисяч друзів, щоб стати живою. Антон вирішив, що якщо він зможе мати 30 тисяч друзів і вони дадуть по 5 доларів кожен, необхідна сума буде зібрана. І це йому вдалося.

Збирати гроші доводилося ще не раз. Але завдяки лікарям, величезній кількості людей і, найголовніше, життєлюбності Антона, його життя вдалося продовжити на кілька років. За цей час він встиг одружитися, стати відомим колумністом і громадським діячем, реалізувати ряд проектів в галузі транспорту. Він став прикладом і натхненником для багатьох і багатьох людей, що зіткнулися з

Серйозними захворюваннями. І в повній мірі усвідомив свою відповідальність за прийняту роль.

Антон Буслов фейсбук. Антон Буслов: він переміг лімфому і помер вчора

"Так виходить, що іноді життя людини виявляється надбанням: громадським чи партійним. Іноді державним або військовим. Людина не винна. Він міг ні краплі не бажати такого. Просто в якийсь момент він взяв висоту з однією гранатою, виграв Олімпіаду, був посаджений до в'язниці або ще казна-що. Але це точно в повній мірі не його вибір. це взагалі не чийсь вибір, це горезвісна "історія". Потім тисячі чоловік шлють тобі листи або листівки з питаннями: "що нового?", "Як твоя дружина?", "що сказали лікарі?", "що робитимеш з партією?", "чи змінилися програму катання до наступного чемпіонату?". (...) Але справжні герої повинні все знати і вміти, бо людям страшно. Їм необхідно знати, що хтось з однієї гранатою легко візьме висоту ", - писав Антон Буслов в своїй колонці в The New Times зовсім недавно, на початку серпня.

Антон Буслов фейсбук. Антон Буслов: він переміг лімфому і помер вчора

Антон встиг стати героєм. Він повністю переміг лімфому Ходжкіна. І встиг прийняти привітання лікарів, які підтвердили його унікальність.

"Як то я задавав питання читачам:" А як би ви провели день, якби вас попереднім ввечері попередили, що він - останній? "Різні люди - різні відповіді. Я думаю в таких випадках правильного не буває. Але сам я відповідаю приблизно так - почав би з того, щоб вмився, почистив зуби, ну і далі все як завжди. Справа в тому, що я задоволений життям, живу їй, і не бачу ніяких причин метушитися. Навіть якщо і останній. Ну так от. Лікарі вже після повідомлень про те, що не бачать лімфоми в моєму організмі і поздоровлень мене з тим, що все йде чудово, вирішили в моєму квесті заглянути на горище. Так як голова, щось, стала страждати - ліва частина обличчя відключилася, вухо перестало чути, очі стали настільки гірше бачити, що майже ніяк. І в підсумку вони знайшли причину всередині мозкового бар'єру (гематоенцефалічного бар'єру). Це лімфома Ходжкіна в центральній нервовій системі. Імовірність осадити таке становить 0,2% від усіх випадків лечени Ходжкінской лімфоми. Це дещо ускладнює лікування, так як всі лікарі таких пацієнтів бачать вперше в практиці. Але де в чому вони все ж сходяться (я займався розбором питання якраз все останнім часом, перш ніж вам писати). Термін дожиття 1-6 місяців, якщо давати хіміотерапію і вона матиме відгук. На жаль, дожиття, а не активного життя. Є бонус: по мненіію нейро-онкологів думати і не втрачати свого фірмового почуття гумору я буду до останнього. Ті, хто здогадується, як саме вмирають такі пацієнти, зрозуміє мої іронію... "- розповів Антон читачам свого блогу 22 червня.

Через місяць стало відомо, що лікарі помилилися, а Антон мав рацію в своїх припущеннях: справа була не в онкології, а в неврологічних проблемах. Після необґрунтованою і непотрібної хімії нейрохірурги вже не змогли допомогти. Далі йшлося вже тільки про паліативну допомогу.

Свою останню колонку в TheNewTimesнапісать не зміг через слабкість. Замість нього писав його брат Дмитро. "Скільки разів лікарі (спочатку в Росії, а потім і в США) це говорили -" нічого більше запропонувати / зробити не можемо "- я вже й не беруся згадати. Відрізнявся їх прогноз тільки в термінах. Спочатку" роки ", потім" місяці "," тижні "... Єдине що об'єднує їх прогнози - це те, що Антон їх все прогнози спростовував, раз по раз доводячи свою унікальність. Шкода, тільки що і в" виборі "хвороби він такий же унікальний. Вісімнадцятий випадок в історії американської медицини за двадцять років... Сімнадцяти попередніх пацієнтів уже немає в живих... Залишається сподіватися, що Антон виявиться унікальним ", - заклинав він.

Сам Антон попрощався з тисячами друзів, більшістю з яких він обзавівся, коли боровся з раком, в Facebook. "Шановні друзі! Це я. У мене такі новини, з ймовірність 99% на наступному тижні я буду в холодному напівтемряві моргу. А ще через тиждень в яскравому жаркому полум'ї в крематорії. Ми домовилися і спланували з Машею, що у нас буде двоє дітей наступного літа. Дякую за підтримку, що ви мені надали. Без неї мені було б набагато складніше. Ще раз спасибі! З такими друзями можна думати майбутньому. Буслов Антон, 17 серпня 2014 року, 18:03, Нью Йорк, Пресбетеріан госпіталь ", - передала його повідомлення дружина Маша. Після цього Антон прожив три дні.

Сьогодні Інтернет - і ми разом з ним - прощається з Антоном. І дякує за мужність, героїзм і надію.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...