Главная » Софт і По » Як встановити oracle client. Определеніе наявності на комп'ютері встановлених клієнтів Oracle
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як встановити oracle client. Определеніе наявності на комп'ютері встановлених клієнтів Oracle

Для прийняття рішення про те, чи потрібно встановлювати клієнт Oracle для роботи програми Регнасс-Адміністратор, треба визначити наявність вже встановлених клієнтів.

ВАЖЛИВО! Не рекомендується самостійно встановлювати новий клієнт Oracle, якщо на комп'ютері вже встановлені інші клієнти Oracle. Справа в тому, що коректна установка на один комп'ютер декількох клієнтів Oracle - дуже непроста справа, що вимагає високої кваліфікації адміністратора СУБД Oracle (хоча в інструкціях по Oracle стверджується протилежне). Кілька клієнтів Oracle можуть заважати один одному, що викличе помилки в роботі клієнтських додатків. Найімовірніше, для роботи програми Регнасс-Адміністратор підійде будь-який встановлений клієнт Oracle. Якщо наявний клієнт не підійде, слід звернутися за допомогою до фахівців по СУБД Oracle.

Якщо на комп'ютері встановлено сервер (а значить і клієнт) СУБД Oracle, то це обов'язково буде відображено в меню «Пуск». У ньому з'явиться одна або більше груп програм, з ярликами, що мають відношення до роботи цього сервера. Наприклад, при наявності сервера Oracle Database 10g Express Edition в меню з'явиться група програм з таким ім'ям. Якщо на комп'ютері встановлено стандартний клієнт Oracle без сервера, який розповсюджується у вигляді інсталяційного комплекту, то, швидше за все, в меню теж з'явиться відповідна група програм.

Щоб достовірно переконатися в наявності таких клієнтів, треба відкрити реєстр Windows за допомогою програми «Редактор реєстру» (тобто, викликати в командному рядку Windows програму Regedit або Regedt32 ) і знайти ключ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ ORACLE. Якщо такий ключ є, і в ньому є підключи з параметрами ORACLE_BASE, ORACLE_HOME, ORACLE_HOME_NAME, і ін. Це означає, що кожен такий ключ відповідає одному встановленому клієнту Oracle. Версія клієнта визначається значенням параметра VERSION.

Значення параметра ORACLE_HOME_NAME є ім'ям клієнта Oracle, яке його однозначно ідентифікує. Ім'я клієнта Oracle передається програмі Регнасс-Адміністратор в якості значення параметра ініціалізації HomeName,

Вказує, що для підключення до бази даних необхідно використовувати саме цей клієнт. Для отримання більш детальної інформації дивіться теми Підключення до БД . Налаштування програми .

Ось як виглядає реєстр при встановленому сервері Oracle Database 10g Express Edition. З'єднати KEY_XE описує параметри, як сервера, так і клієнта. Ім'я клієнта в цьому випадку - XE.

Однак клієнт Oracle може бути встановлений на комп'ютері навіть в тому випадку, якщо ключ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ ORACLE в реєстрі відсутня. Це може бути клієнт типу Instant Client, встановлений в якусь папку, шлях до якої зазначений в системній змінній оточення Path (див. Тему Установка клієнта Oracle типу Instant Client ). При цьому на одному комп'ютері може бути встановлено кілька Instant Client різних версій.

Для визначення наявності таких клієнтів треба запустити в Провіднику Windows пошук файлу Oci. dll (ядра клієнта Instant Client). Якщо: 1) цей файл буде виявлений в деякій папці, в якій також будуть присутні файли BASIC_README, ocijdbc10.dll, ociw32.dll. orannzsbb10.dll, oraocci10.dll, oraociei10.dll . 2) шлях до цієї папки вказано в системній змінній оточення Path, то це означає, що в цю папку встановлений клієнт Oracle типу Instant Client. Версію його можна визначити, якщо прочитати файл BASIC_README за допомогою текстового редактора (Блокнот, Far). У ньому буде присутній рядок приблизно такого вигляду: Client Shared Library 32-bit - 10.2.0.4.0. У цьому прикладі 10.2.0.4.0 - версія клієнта.

Якщо вищеописані ключі реєстру відсутні, і файл Oci. dll знайти не вдалося, то це означає, що на комп'ютері немає встановлених клієнтів Oracle. В цьому випадку треба Встановити клієнт Oracle типу Instant Client .

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...