Главная » Софт і По » Скільки коштує nokia n 9.Дмітрій Торбінський перейшов в «Краснодар»
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Скільки коштує nokia n 9.Дмітрій Торбінський перейшов в «Краснодар»

Чи не найбільш резонансною виявилася квиткова програма московського «Спартака». Частина категорій абонементів подорожчала близько вдвічі, що викликало обурення уболівальників.

По всій видимості, щось подібне чекає шанувальників інших московських команд, які слідом за червоно-білими обзаведуться новими сучасними стадіонами (тільки «Локомотив» не збирається нікуди переїжджати). Так що досвід «Спартака» можна вважати показовим.

Найдорожчий абонемент на домашні матчі «Спартака» нової категорії Platinum (фронтальна трибуна А з харчуванням і в'їздом на територію, окремий вхід і т. Д.) Коштує 189 059 крб. для нових покупців і 169 150 - для власників абонементів на попередній сезон при купівлі онлайн. У касі ціна складе відповідно 199 000 і 179 100 руб.

Абонемент тільки з одним правом в'їзду обійдеться в 36 550 руб. (40 850 руб. - Для новачка). Найдешевший абонемент на трибуну А без додаткових привілеїв обійдеться в 12 410 руб. при купівлі онлайн (13 870 - для нового вболівальника).

Абонементи на протилежну трибуну С, яка також вважається дуже зручною, коштують від 8075 (при покупці онлайн для власників старих абонементів, ціна в касі вище майже на 500 руб.) До 22 800 руб. для тієї ж категорії покупців. Той самий вид "сезонок» при покупці в касі для нового клієнта обійдеться в 24 000 руб.

Дитячі абонементи на виділені сектора в нижньому ярусі трибуни З (бо званий сімейний сектор) пропонується придбати в касах за половину від їх базової вартості (від 4300 до 12 000 крб., Відповідно).

Найдешевші абонементи на новенький стадіон «Спартака» стоять 5525 руб. (Онлайн, 5 900 крб. - В касах для власників «сезонок» зразка 2014/15) - на фанатську трибуну В з усіма її принадами.

Щоправда, деякі абонементи на домашні матчі червоно-білих, навпаки, подешевшали (зокрема, на кутові сектора деяких трибун) або подорожчали не так значно. Наприклад, ціна сезонного абонемента на фанатську трибуну В зріс менше ніж на 1000 крб.

Домашній стадіон: «Арена Хімки», будується новий стадіон в районі метро «Аеропорт»

У ЦСКА ціни поки трохи доступніші, ніж у конкурента. Найдорожчий абонемент в бізнес-ложу для нового клієнта варто 161 000 крб. Квитки категорії VIP на протилежну фронтальну трибуну А коштують 81 000 для новеньких і 69 360 руб. - Для власників абонементів минулого сезону і карт уболівальників.

Ця категорія може розраховувати на найнижчі ціни. Наприклад, фанатська трибуна обійдеться їм в 4000 руб. (Сама бюджетна категорія абонементів), в той час як новачкові доведеться викласти 5500. Є також проміжна категорія: власники абонементів без карт, які отримують меншу знижку.

Дитячі квитки коштують від 3460 до 4080 руб.

У цьому навесні 2016 року, колись армійці переїдуть на новий стадіон, чи буде зроблено перерахунок вартості абонементів в сторону його збільшення. Власникам абонементів на «Арену Хімки» обіцяють знижки.

Детальніше:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...