Главная » Софт і По » Скільки коштує nokia n 9.Аленічев про свою філософію та цілі в «Спартаку»
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Скільки коштує nokia n 9.Аленічев про свою філософію та цілі в «Спартаку»

«Динамо»

Домашній стадіон: «Арена Хімки»

Московське «Динамо» поки не оприлюднило абонементну програму на новий сезон, але в опублікованому на сайті клубу заяві прямо натякнули, що ціни які були одними із самих низьких в Москві, серйозно виростуть.

В середині червня відбудеться засідання арбітражної палати інспекції з фінансового контролю УЄФА, за підсумками якого стане ясно, чи будуть до клубу застосовані санкції за порушення фінансового Fair

Play. «Динамо» представило в УЄФА довгострокову стратегію з розвитку клубу, яка має на увазі підвищення рентабельності домашніх матчів. За даними клубу, останні п'ять років вона була негативною, а в минулому сезоні склала -48,7%.

«Локомотив»

Домашній стадіон: «Локомотив»

«Локо» пропонує 10-відсоткову знижку власникам абонементів на минулі сезони, і володарі торішніх «сезонок» до середини липня можуть викупити свої колишні місця.

Найдорожчі абонементи на матчі «Локомотива» обійдуться в розмірі 120 000 руб. (Ціна включає в себе місце на парковці, фуршетний стіл, крісло з підігрівом, супровід персональних хостес і «суспільство знаменитостей»). Найдешевші - 4000 руб. на фанатську трибуну.

Зручна Східна трибуна обійдеться від 10 000 до 15 000 крб. Абонемент в сімейний сектор коштує 15 000 для дорослого, 6000 і 3000 - для першого і другого дитини.

Санкт-Петербург

Домашній стадіон: «Петровський»

Чинний чемпіон Росії «Зеніт» також надає значну знижку власникам абонементів на минулого сезону. Крім того, вболівальники синьо-біло-блакитних можуть придбати «проходки» тільки на першу половину чемпіонату (50% від вартості в усіх цінових категоріях) або оплатити повний варіант поетапно: перед перших вражень і другим колами.

Ще один важливий момент: абонементи на сезон-2015/16 включають в себе не тільки домашні матчі чемпіонату та Кубка Росії, але і єврокубкові поєдинки.

При цьому у «Зеніта» найдорожчі абонементи на фанатський віраж: 8400 - для новеньких і 7000 руб. - Для старих клієнтів.

Найдорожчі «сезонки» на домашні матчі п'ятикратного чемпіона країни (VIP-трибуна під навісом) коштують досить демократично в порівнянні з конкурентами 45 600 і 48 000 руб. Абонементи на зручну трибуну, розташовану вздовж поля, стоять від 23 300 до 30 700 руб. (Відповідно від 24 600 до 36 300 - для новачків).

Клуб з Петербурга також пропонує своїм уболівальникам сімейний сектор. Вартість дитячого абонемента - від 8150 до 8600 (новачки). Дітей до семи років пускають безплатно, якщо вони не займають окремого місця. При купівлі абонемента категорії «Сімейний» в деякі сектори вболівальнику молодше 12 років надається знижка 50%.

«Зеніт» не продає абонементів на віраж уболівальникам молодше 14 років (а неповнолітнім старше цього віку - тільки з дозволу батьків).

Детальніше:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...