Главная » Створення сайтів » Як викласти людина в інтернет. Як знайти, змінити, заблокувати, викласти, вставити
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як викласти людина в інтернет. Як знайти, змінити, заблокувати, викласти, вставити

22.09.2017

Як викласти текст в Інтернет?

З араз я розповім, Як викласти свій текст в Інтернет . і покажу, Куди його викладати .

Примітка. Під «викласти текст» я маю на увазі саме викласти текст. Навіщо ви його викладаєте, як відформатувати текст перед публікацією, як зробити його популярним. як заробити на своєму тексті і так далі - залишиться за дужками сьогоднішньої розмови. Я опишу Тільки технічну сторону питання..

І ще одне уточнення. Текст, який лежить у вас на комп'ютері, доступний Тільки вам . Інші користувачі Інтернету не зможуть його прочитати. Звичайно, якщо вам знайомі слова «підняти сервер», «цілодобовий доступ», «широкий канал» і «коренева папка», то ви зможете зробити будь-який текст на своєму комп'ютері доступним всім бажаючим, але тільки навряд чи в цьому випадку ви станете задавати питання про публікацію тексту в Інтернеті. Тому будемо вважати, що текст, який лежить у вас на комп'ютері, доступний тільки вам.

Ч об ваш текст побачили інші користувачі Інтернету, ви могли дати на нього посилання, його проиндексировали пошукові системи, щоб ви, врешті-решт, могли заробити на своєму тексті, його потрібно викласти в Інтернет.

Я знаю 5 способів розмістити свій текст в Інтернеті . Це ж і відповідь на питання, Куди викласти свій текст .

1). Свій сайт.

Тут все просто. У вас є свій сайт (блог, форум і т. П.). Не важливо замовили ви його створення комусь, купили готовий. написали самі і т. д. Він у вас є. Ви берете свій текст і викладаєте його на свій сайт.

Технічно конкретний спосіб публікації залежить від того, що з себе представляє ваш сайт. Якщо він працює на движку. то текст розміщується через панель управління. Якщо движка немає, то створюєте нову сторінку з вашим текстом і публікуєте її на сайті. Якщо вашим сайтом керує адміністратор, то відправляєте свій текст йому і на сайті розміщує його він.

Щоб дізнатися адресу (URL), за яким опубліковано ваш текст, потрібно зайти на сторінку з ним і подивитися в адресний рядок вашого браузера:

Якщо розміщуєте текст на сайті через панель управління, то посилання на сторінку з ним буде доступна відразу після публікації на цьому ж екрані (в різних двигунах конкретне місце розташування цього посилання різний, але, як правило, це місце знаходиться на видноті) і з'явиться в загальному списку матеріалів сайту (його місцезнаходження також різний в різних двигунах).

Якщо ваш сайт без движка і для публікації свого тексту ви створюєте нову сторінку, то її адресу вам вже відомий. Адже придумували ви його самі.

Якщо ваш текст розміщував адмін сайту, то адреса сторінки з текстом потрібно дізнатися у нього.

2). Соціальні мережі.

З соціальними мережами ще простіше. Ви в них реєструєтеся і викладаєте свій текст до себе на стіну або публікуєте його в нотатках (якщо вони є). Адреса сторінки з текстом впізнається так само, як і у випадку зі своїм сайтом: заходите на сторінку і дивіться в адресний рядок браузера:

3). Блогові сервіси.

4). Форуми.

На форуми текст викладається так само, як в блоги або на сайти з движком. Єдина відмінність - перед публікацією вам потрібно вибрати відповідний розділ. В іншому все те ж.

5). Колективні сервіси.

Під колективними сервісами я маю на увазі сервіси типу Вікіпедії. сервіси питань і відповідей, Хабрахабр і т. д. Тобто ті сервіси, які наповнюються колективними зусиллями різних людей. Принцип публікації тексту на них той же, що і в разі сайту з двигуном.

В від так можна викласти свій текст в Інтернет. Тепер ви знаєте і як це зробити, і куди викладати.

З частини вам, здоров'я і багатства Огроменное.

7 важливих речей, які Ви повинні знати, публікуючи свої особисті фотографії в Інтернеті

Погодьтеся, люди досить часто розміщують свої особисті (і навіть занадто особисті) фотографії в Інтернеті, не думаючи про якісь можливі наслідки такого легковажного поведінки.

Часом подібні дії робляться в стані ейфорії, від бажання негайно поділитися з усіма своїми враженнями та емоціями.

Звичайно, навряд чи одна маленька фотографія може завдати колосальної шкоди вашій репутації, але Ви напевно навіть не підозрюєте, для яких неправомірних і зловмисних цілей можуть бути використані Ваші фото. Отже, що ж Ви повинні знати, перш ніж приймете рішення викласти фото в Інтернет і опублікуєте деякі свої вдалі знімки в мережі.

1. За фото, розміщеним в Інтернеті, можна обчислити і вашу особистість, і ваше місцезнаходження

Ваші фотографії таять в собі набагато більше інформації, ніж Ви думаєте. Знімки, зроблені за допомогою телефону, можуть мати теги з GPS-координатами (геотеги), які видають ваше місце розташування.

А фото на тлі власного будинку, школи, університету або офісу відкрито вкажуть, де Вас можна знайти. Ні, це не означає, що потрібно параноїдально боятися публікувати що-небудь в мережі, просто переконайтеся в тому, що Ваші фото володіють мінімумом будь-яких даних.

2. Фото можуть вкрасти

Існує безліч інтернет-сайтів знайомств, які створюють фейковий профілі, щоб залучити нових членів.

Якщо Ви не будете обережні з публікацією своїх знімків в Інтернеті, то цілком зможете коли-небудь виявити свою фотографію на одному з таких сайтів.

Це, до речі, величезний ринок, де на зазивають і привабливі фото завжди є величезний попит.

3. Будьте обережні з прийняттям запитів про дружбу

Будьте вибагливі і уважно дивіться, кого Ви приймаєте в друзі в соціальних мережах. Нерозбірливість в френда (друзів) - це не найкраща ідея.

Перегляньте весь Ваш список друзів і рішуче видаліть тих, кого Ви зовсім не знаєте або просто не хочете спілкуватися. Це допоможе Вам зберегти відносну приватність всієї вашої інформації, включаючи і фотографії.

4. Налаштування конфіденційності

Більшість соціальних мереж надають користувачам варіанти, які дозволять їм контролювати те, як інші люди бачать їх особисту інформацію та фотографії. Наприклад, Facebook пропонує опції «для всіх», «для друзів» і «для друзів друзів», за допомогою яких Ви можете обмежити доступ до ваших даних.

Не забувайте, що якщо інша людина тегнул Вас на фото, то тепер воно буде повністю доступно для перегляду друзями відзначив Вас людини, а також друзями тих людей, які також відзначені на цьому фото. Найкраще вимкнути цю функцію, і тоді Ваше обличчя на знімку не буде ніяк взаємопов'язане з вашим ім'ям і сторінкою вашого профілю.

5. Не завантажуйте фото сумнівної цінності

Якщо у Вас є двозначні або відверті фотографії, не завантажуйте їх в мережу. Якщо у Вас є хоч найменші сумніви, краще не виставляйте їх на огляд навіть мінімальної кількості людей.

Якщо Ви батько, ніколи не ставте в Інтернеті ті фото, за які Вам буде ніяково перед власною дитиною через якийсь час. Прибережіть пікантні знімки виключно для домашнього перегляду.

Також і роботодавці часом вивчають інформацію про своїх співробітників, розміщену в соціальних мережах, в блогах, на сайтах, вважаючи цю інформацію публічною і достовірною. Думаю, що далеко не кожну фотографію Ви б хотіли показати своєму відділу кадрів або Вашому безпосередньому начальнику.

6. Захищайте свою приватність

Якщо хтось із друзів або родичів виклав фото з вами в Інтернет, і Ви від цього зовсім не в захваті, негайно попросіть видалити їх, чітко аргументуючи своє прохання.

Ви не знаєте, хто ще може побачити ці фотографії, тому цілком природно, що ви захищаєте себе і свою приватність.

7. Будьте обережні з мікроблоги

Існує ряд мікроблогів (наприклад, Tumblr), які відрізняються від сайтів соціальних мереж тим, що вони розраховані на спрощений формат ведення блогу конкретної людини, а не на публікацію повідомлень користувачів соціальних мереж.

Завжди будьте обережні з інформацією, яку Ви надаєте читачам. І намагайтеся не розкривати вашу особисту інформацію (включаючи і фото) публічно. Невідомо, ким і як буде згодом використана ця інформація.

Розміщену в мережі інформацію можуть подивитися не тільки ті, кому Ви її зверніть, а й ті, кому б Ви зовсім не хотіли показувати подібну інформацію.

PS Корисні статті по інтернет-грамотності:

Привіт, чи законно викласти в інтернет відео, без згоди записаного на ньому людини?

Анонім Анонімний Просвітлений (22362) 2 роки тому

Якщо ця людина там в якості масовки десь на задньому тлі - так.

Fedun Профі (523) 2 роки тому

Охорона фото.

Відповідно до статті 152.1 ГК РФ, що передбачає охорону зображення будь-якої людини, не заборонено отримувати такі зображення, але забороняється їх поширювати надалі без згоди того, хто зображений на фото. Виняток становить використання даного зображення в державних інтересах або якщо воно випадково потрапило в кадр, тобто не є головним об'єктом фото.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...