Главная » Створення сайтів » Вставити картинку в текст html. Вивчаємо HTML
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Вставити картинку в текст html. Вивчаємо HTML

22.09.2017

Як вставити картинку в текст повідомлення?

Як вставити картинку в текст повідомлення?

Питання: Не знаю, як вставляти картинки в текст повідомлення на форумі. Допоможіть!

Відповідь.

Існує два способи завантаження картинок на форум.

Спосіб №1. Завантаження картинки як файлу.

Відразу зауважу: цей спосіб дозволяє приєднувати до повідомлення не тільки картинки, а й взагалі будь-які файли. Наприклад, архіви з лістингами програм і іншими файлами.

Коли пишеш відповідь в форум, внизу є дві закладки: Налаштування і Додати вкладення

Примітка. Якщо відповідь пишеться в вікні швидкого відповіді, то необхідно натиснути кнопку Попередній перегляд для відображення згаданих вище закладок.

Тиснеш Додати вкладення і там нажімаеш Огляд. і вибіраеш файл.

Нижче поля з ім'ям файлу є область, де можна додати коментар до файлу (якщо файлів багато, то допомагає в них не плутатися і відображається під картинкою курсівчіком).

Потім тиснеш кнопку додати файл

Після цього файл буде показаний під повідомленням серед завантажених тобою файлів

Можна скористатися кнопкою вставити в текст повідомлення (під ім'ям завантаженого файлу). Це дозволить вставити завантажені картинки не в кінець твого повідомлення, а в будь-яке місце по тексту.

Коли натиснеш цю кнопку, в текст твого повідомлення буде вставлений код тега [attachment], який і буде згодом замінений на твою картинку. Наприклад, він може виглядати так: Код: Виділити все Розгорнути

Куди ти цей шматок тексту в своєму повідомленні Перенесеш, там картинка і буде

У нашому випадку картинка вийде ось така:

А після неї буде йти текст. Це дозволяє оформити повідомлення у форумі красиво, наочно і зрозуміло. А чим зрозуміліше повідомлення, тим більше шансів на конструктивну бесіду.

Текст, який я набрав вище, під час набору виглядав ось так:

Спосіб №2. З приводу публікації картинок, розташованих на інших серверах.

Є можливість вставляти їх в текст повідомлення. Робиться це натисканням на кнопку Img над областю введення тексту повідомлення. Після натискання цієї кнопки в текст повідомлення вставляється тег [img]. Для того, щоб в з'явилася картинка, треба написати наступне:

Щоб вставити картинки таким способом, їх потрібно попередньо опублікувати. Можна скористатися завантаженням на мейл. ру або на сайтах, спеціально призначених для тимчасового зберігання картинок. Ось деякі сервіси, якими можна скористатися:

    Www. picamatic. com www. radikal. ru /
За допомогою тега [img] можна і вставляти і картинки з інших тем нашого форуму без повторної їх завантаження.

При вставці картинки способом №2, варто мати на увазі наступні моменти:

    Не вставляйте картинки великого розміру - вони не будуть отмасштабовані движком форуму і учасники обговорення не зможуть їх переглянути цілком (частина зображення, вилазить за межі сторінки, буде відрізана) Не використовуйте російські букви в назві картинок - сервіси їх завантажать правильно, а ось форум відобразити НЕ зможе.

Однак, майте на увазі наступне:

    Цей спосіб підходить тільки в тому випадку, коли картинка вже завантажена в інтернет. Опублікувати таким способом картинку, яка знаходиться у вас на комп'ютері неможливо. Користуйтеся способом, описаним спочатку повідомлення. Картинки, розташовані на інших серверах, через деякий час можуть стати недоступними (наприклад, сайт перестане існувати, або адміністратор того сайту змінить структуру сайту і картинка переїде на інший URL). А це загрожує тим, що ваше повідомлення залишиться без картинок! Це дуже погано! ВАЖЛИВО! З 29 квітня 2009 г. Правила форуму доповнені пунктом 5.2.20. про неприпустимість необґрунтованого використання зовнішніх файлообмінників і файлосховищ (в тому числі і для публікації малюнків). Майте це на увазі.

Підсумок: Користуйтеся цим способом тільки в тому випадку, коли немає можливості завантажити картинку на форум нормально! Наприклад, якщо завантаження картинки порушує авторські права або права ліцензії на поширення зображення. В інших випадках користуйтеся способом №1.

Схема data: URL

Ви вже маєте уявлення про інші схеми URL в своїх переходах по інтернет-сторінках, наприклад, про http. ftp: і mailto. Схема data: URL надає спосіб для впровадження «безпосередньо даних» точно так само, як якщо б вони були підключені через виклики зовнішніх файлів. Синтаксис у data: URL наступний:

У разі простих зображень вам потрібно вказати mime-тип для них (наприклад, image / gif), за ним йде base64-уявлення бінарного файлу із зображенням. Нижче наведено приклад (переведення рядків додані, щоб не розривати сторінку, насправді, їх немає):

В результаті ви отримаєте наступне зображення іконки папки (частковий скріншот нижче):

CSS і вбудовані зображення

Такі зображення, впроваджені в HTML-сторінки, які не кешуються для повторного використання, і вони не кешуються від сторінці на сторінку (це логічно: адже нам потрібно кожен раз завантажити HTML-код для відображення цієї картинки, вони будуть кешироваться тільки з HTML, їх містить ). Однак, CSS кешируєтся браузерами, і такі зображення можуть бути повторно використані разом з використовують їх селектором, наприклад:

Тепер іконка папки буде повторюватися для кожного входження LI (або можна також використовувати відповідний клас або ID).

Що виглядає в Firefox приблизно наступним чином (частковий скріншот):

Проблеми data: URL

З описаним вище підходом для підключення зображень пов'язано дві основні проблеми. По-перше, вам потрібно перераховувати base64-представлення зображень і редагувати CSS-файл кожного разу, коли саме зображенням змінюється. Також IE до версії 7 включно не підтримує вбудованих зображень. У першій проблеми є простий рішення на PHP:

Цей код читає файл із зображенням і автоматично перетворює його на сервері в base64. Однак, це простота цього рішення спричинить деяку додаткове навантаження на сервер. Як варіант можна розглянути автоматичний перерахунок всіх картинок і вставка їх в CSS-файл, наприклад, раз в 5 хвилин по необхідності (якщо файл із зображенням змінився). Додатково потрібно буде потурбуватися, щоб скинути кешування для самого CSS-файлу.

Робота в Internet Explorer

Існує два способи обійти відсутність в IE підтримки data: URL. Використовуючи розпізнавання браузерів (наприклад, за допомогою умовних коментарів, адже мова йде тільки про IE) можна просто відображати зовнішнє зображення для IE і вбудовані зображення для інших браузерів. Або ви можете використовувати JavaScript для емуляції цієї підтримки в IE, але ця техніка зажадає досить значного обсягу JavaScript-коду. Вищенаведений PHP-код дозволяє легко вставити base64-аналог зображення (можна розширити цей приклад, щоб, наприклад, розпізнавати заголовки, що відправляються браузером сервера і тільки для IE виводити URL для зображення, для інших же кодувати його в base64):

Коли ваш сервер аналізує CSS-файл, він автоматично перекодує бінарний файл зображення в base64 і відправить ці дані всередині CSS-файлу. Наступним кроком буде додавання розпізнавання браузерів для відправки зображення тільки IE, і вбудованих зображень всім іншим. Це можна зробити або всередині CSS-файлу з PHP-кодом, або за допомогою умовних коментарів, наприклад:

У файлі ie. css має бути нормальне звернення до картинки, наприклад:

Особисто мені вищенаведений код здається сумнівним: всі браузери, крім IE, порахують, що CSS-файли закоментовані і взагалі до них не звернуться. Тому я б радив залишити коментарі тільки для першого файлу і перемістити його виклик в кінець, щоб він перевизначає загальні стильові правила.

Переваги data: URL

За допомогою data: URL ви економите HTTP-запити. Разом з технікою CSS sprites data: URL можуть значно зменшити число HTTP-запитів. Буде дуже цікаво подивитися, якщо вдасться використовувати data: URL в поєднанні з USEMAPS або зробити CSS sprite за допомогою data: URL. Отже, короткий список плюсів даного методу:

    Економлять HTTP-запити, запобігають витрати, пов'язані з великим числом об'єктів. Економлять число паралельних потоків: у браузерів є обмеження (за специфікацією HTTP / 1.1, однак, Firefox, Opera і Safari кілька вільно його розцінюють, зокрема, дозволяючи налаштовувати цей параметр або значно збільшуючи його) на число одночасних з'єднань з одним хостом. Спрощують HTTPS-запити і покращують продуктивність при такому типі з'єднання.

Недоліки data: URL

Вбудовані зображення не підтримуються в Internet Explorer 5-7, хоча повідомляється, що версія 8 їх підтримує. Текстове base64-представлення даних також займає більше, ніж бінарне зображення. У наших тестах base64-дані були на 39-45% більше бінарного аналога, але gzip-стиснення дозволяє зменшити різницю до 89%. Попередня оптимізація зображень перед base64-кодуванням дозволяє зменшити їх розмір пропорційно.

Також існує ряд обмежень на розмір вбудованих зображень. Від браузерів потрібно підтримувати тільки URL довжиною до 1024 байтів, у відповідність з вищезгаданої специфікацією RFC. Однак, браузери більш ліберальні до користувачів в тому, що вони приймають. Наприклад, Opera обмежує data: URL до приблизно 4100 символів. Firefox підтримує data: URL аж до 100 Кб. У підсумку, ця техніка підходить більше для невеликих за розміром зображень. Короткий список мінусів:

    Чи не підтримується IE до 7 версії включно. Потрібні додаткові дії для поновлення впровадженого змісту (перекодувати, ще раз вставити). Обмежена довжина. Ця техніка може бути корисна для вставки невеликих, декоративних зображень. Зображення, представлені в base64-кодуванні, приблизно на 33% більше розміру їх бінарного аналога. Спасибі, zerkms. вбудовані картинки (не в CSS) не вийде закеширувати за визначенням. Вони будуть кешироваться тільки з HTML-кодом.

Приклади data: URL

Нижче наведено кілька прикладів, які ви можете перевірити в своєму браузері. Всі вони відображають вищенаведений код.

Додаткові міркування щодо оптимізації

Найбільш розумним буде, мені здається, підхід, що не збільшує загальне число CSS-файлів, т. Е. Використовує характерні хакі для IE, щоб тільки для нього підключити фонові зображення. Для IE версій 6 і нижче можна використовувати * html. для IE 7, на жаль, цей хак вже не працює, тому використовуємо * + html (спасибі за доповнення Bueno). У підсумку, вищенаведений приклад буде виглядати приблизно так:

Також можливе автоматичне кодування зображень, які виводяться в base64, автоматично при зміні цих зображень (для цього буде потрібно простий скрипт, який перевіряє, оновилися відповідні файли, якщо оновилися, то перезаписує їх подання до CSS-файлі, заодно і змінює хеш-рядок для підключення цього файлу в HTML, щоб уникнути кешування.

Для включення невеликих графіків прямо в HTML-код прекрасно підійдуть умовні коментарі, коли для ряду браузерів зображення виводиться в base64, а для інших у вигляді IE підключається через умовні коментарі. Якщо використовувати зв'язку відносне позиціонування батька абсолютне позиціонування дочірнього елемента, то IE буде просто виводити картинку з зовнішнього файлу поверх незрозумілого (для нього) об'єкта. Наприклад, так:

Обидва приклади використання можна подивитися на webo. in. на головній сторінці графік виводиться прямо в тезі img. фоновий CSS sprite в CSS-файлі записаний також у base64-кодуванні. Якщо у кого-то не відображається будь-яка картинка, напишіть, будь ласка, в коментарях будемо думати над вирішенням.

Хочу підкреслити, що рішення про використання data: URL має прийматися на основі статистики використання браузерів для перегляду сайту (для webo. In частка IE становить менше 20%, що дозволяє використовувати більш прогресивні методи для оптимізації швидкості завантаження).

Висновок

З релізом Internet Explorer 8 data: URI повинні стати реальною альтернативою існуючим методам виведення зображень. Ви можете вставити невеликі зображення прямо в тіло сторінки за допомогою data: URL для економії числа HTTP-запитів. data: URL є зручним способом для створення автономних веб-сторінок, яким не потрібні ніякі зовнішні об'єкти для повного свого відображення.

Як вставити картинку в текст листа. Чи не прикріпити вкладення, а прямо в тіло листа її вставити?

Решта відповідей

Тейміне Штучний Інтелект (двісті вісімдесят одна тисяча шістсот тридцять-сім) 3 роки тому

Іноді коли ви пишете електронного листа, виникає необхідність проілюструвати текст картинкою, діаграмою, таблицею. І зробити це потрібно безпосередньо в тілі листа, а не додати потрібні файли вкладенням. Ще кілька років тому вирішити таке завдання було під силу тільки програмістам або тим, хто міг безпомилково повторити їх інструкції. Тепер вставити картинку в лист може кожен.

Вам знадобиться:

Поштовий клієнт

Комп'ютер або ноутбук

Поштова програма Mozilla Thunderbird.

Створюємо нове повідомлення. В меню повідомлення зверху вибираємо вкладку «Налаштування». У ній знаходимо підменю «Формат». Вибираємо пункт «Форматований текст (HTML)».

У графічному меню, розташованому під графою «Тема». натискаємо на піктограму із зображенням картинки.

У випадаючому меню вибираємо «Зображення».

Залишилося тільки вибрати файл, який ви хочете вставити в текст листа, і натиснути на ОК.

Поштова програма The Bat!

Створюємо нове повідомлення.

Знизу знаходимо кнопку «Тільки текст» і натискаємо на неї.

У випадаючому меню вибираємо «Тільки HTML» або «HTML / Простий текст».

У графічному меню зверху шукаємо піктограму «Картинка».

Знаходимо потрібний вам файл і вставляємо в тіло листа.

Поштова програма Microsoft Outlook.

Створюємо нове повідомлення.

В меню листи зверху вибираємо вкладку «Формат».

Вибираємо пункт «HTML».

У графічному меню натискаємо на піктограму із зображенням картинки і написом «Малюнок».

Вибираємо потрібний файл і натискаємо на ОК.

У Microsoft Outlook 2007 для того, щоб вставити картинку, потрібно буде вибрати пункт у верхньому меню «Вставка». У випадаючому меню «Малюнок» вибрати «Картинка». знайти і вставити файл.

Поштова скринька Gmail.

На сьогоднішній день це єдиний сервіс пересилання електронної пошти, що дозволяє вставити картинку в тіло листа, а не відіслати її вкладенням.

Відкриваємо пошту Gmail, створюємо лист.

У правому верхньому кутку натискаємо посилання «Налаштування».

У меню, вибираємо останній пункт «Експериментальні функції».

У довгому списку запропонованих функцій знаходимо «Вставка картинок» і вибираємо «Включити».

Натискаємо на «Зберегти зміни».

У шаблоні листа зліва знаходимо «Розширене форматування». Вибираємо.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...