Главная » Створення сайтів » Joomla та інші CMS » Як прикрутити форум до сайту. Как прикрутити форум до сайту
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як прикрутити форум до сайту. Как прикрутити форум до сайту

Як прикрутити форум до сайту. Как прикрутити форум до сайту

Прикрутимо форум.

6. Форум на сайті - зворотний зв'язок з користувачами.

Минулого разу ми закінчили прикрашення сайту, але вирішив, що непогано б прикрутити до сайту форум, вибір був швидким - найпопулярніший Kunena . Форум буржуйський, на буржуйському мовою, так що довелося трохи пошаманити з русифікацією і чуйна попрацювати ручками при установці смайликів. Підемо по порядку.

1. Завантажуємо і ставимо сам форум

Тут ніяких проблем немає. Ставиться просто як компонент, на виході отримуємо красиву картинку з поздоровленням про успіх.

Все форум встав, тепер потрібно його перевести на великий і могутній. Для цього потрібно завантажити русифікатор.

2. Переводимо форум на російську мову.

Просто йдемо на сайт підтримки, використовуючи посилання в самій Kunena:

Там йдемо на форум, крутимо вниз до Kunena User Contributions and Third-Party Options і йдемо в розділ Translations . там знаходимо Russian Translation for Kunena завантажуємо архів і ручками запихає файлик за адресою \ test \ administrator \ components \ com_kunena \ language (не забули, мається на увазі сайт Test )

Тепер у нас є админка російською і ми можемо покриття налаштування форуму, заточити під себе, підкрутити і підпиляти не особливо ламаючи голову.

3. Підключаємо форум.

В адмінці форум є, а де ж він насправді? Як він виглядає і став він російською і на стороні клієнта? Йдемо у Все меню -> Main Menu тискати в кнопку Створити

Вибираємо Kunena forum

І робимо в меню новий пункт з очікуваним ім'ям Форум. Дивимося, ага ось і в меню з'явився форум і сам він як би є і російською. Зайти на нього можна своїм адмінській аккаунтом, господареві реєструватися не потрібно! Все на місці, тільки от біда: кнопки, вони картинками - залишилися буржуазними і раніше.

4.Ставім російські кнопки Kunena.

Гугль в руки і шукаємо Російські кнопки Kunena знаходимо і запихати їх / test / components / com_kunena / template / default_ex / images / english / icons

Про всяк випадок локальні копії Русифікаторів і Російських кнопок .

5. Перенесемо аватари вліво.

Аватари по правій стороні, як то не Кузява. Перенести? Так запросто! Беремо файлик з Архіву і засовуємо в Test / components / com_kunena / template / default_ex і відразу стане все красиво!

6. Замінимо смайлики.

Прикручуємо свої смайлики. На жаль вбудований редактор смайликів у мене не заробив, довелося руками. Довше, трохи складніше, але нічого страшного. Можна піти простим шляхом і в директорії / test / components / com_kunena / template / default_ex / images / english / emoticons просто підмінити файли картинок своїми, але можна і вчинити правильно: все зберігається в базі, в таблиці Jos_fb_smileys

Просто заливаємо свої смалікі і в таблиці вбиваємо все старе і прописуємо нове, структура зрозуміла. Я так зрозумів, що сіренькі смайлики використовуються при попередньому перегляді повідомлень, я їх просто в GIMPе зробив сірими.

Один важливий момент, смайлики використовуються ще й при створенні теми, так що частина з них краще не змінювати, використовувати інші імена фалів, їх всього кілька, ось вони:

  • Exclam. gif
  • Question. gif
  • Arrow. gif
  • Love. gif
  • Grin. gif
  • Shock. gif
  • Smile. gif

Ну ось і є готовий, робочий форум на великому і могутньому, з кастомними смайликами. Я зустрівся тільки з однією проблемою: не працював пошук. У мене був відключений в php Mbrsrting . після його ключения все запрацювало нормально.

7. Система особистих повідомлень.

Прімативаем Особисті повідомлення UddeIM . Просто іще й ставимо компонент com_uddeim. zip. У Мій Профіль з'явилася примітивна личка. Налаштувань там - океан, але якщо все уважно читати, то проблем не повинно бути.

На жаль як показати повідомлення користувачам я не знайшов, якщо знайдете як це зробити скажіть обов'язково. Я залишив повідомлення поштою.

8. Бот, що зв'язує сайт з форумом.

Ще одна плагін, що зв'язує форум зі статтями на сайті, звуть його Kunena Discuss, ставимо, включаємо.

Його можна налаштувати дуже тонко, можна відправляти повідомлення в форум прямо зі сторінки зі статтею, в потрібну категорію т. Д. Я не став, просто змусив його робити лінк в кінці кожного матеріалу і при спробі переходу за цим лінком на форумі автоматом відкривається нова тема (якщо її ще немає, якщо є, пользовательпросто потрапляє на потрібне місце форуму), зі зворотним лінком на матеріал. Тепер все звалюється в корінь обговорень, а я вже руками розпихати в потрібні місця. Ну і якщо вже щось є на форумі, то останні три поста показує над лінком. Зручно! Ще я лінк виводжу картинкою і картинку підмінив в Test / plugins / content / kunenadiscuss . ось Архів картинки в. svg

Все це відбувається ось з такими настройками:

Увага, може бути глюк в російській іні-файлі . Відкрийте архів, там купа їх, виберіть який з ru-RU, в ньому в самому в самому кінці потрібно прибрати повторювану секцію, там наочно видно, вона остання і латиською мовою, і підправити або вбити (я вбив) рядки з "увійти або реєструватися ". Інакше перший пост на форумі буде латиською, а для незареєстрованих користувачів буде кривої текст з кривими посиланнями.

Ось виправлений Плагін . Я виправив тільки те, що мені було потрібно. Там не складно розібратися, якщо що можна самостійно доковирять руками.

9. Відкриваємо картинки в лайтбоксі.

Форум працює, зв'язок з сайтом налагоджена, личка кульгає, але працює. Все ніби добре, але ось картинки відкриваються в тому ж вікні: доводилося натискати кнопку назад на браузері - огидно! Рішення знайшов Тут . Виправити дуже легко потрібно завантажити Звідси і встановити плагін YOOeffects, він безкоштовний встановлюємо і активуємо. Тепер натискаємо на картинку в причеплену в повідомлення форуму. І вона відкривається в лайтбоксі!

Якщо раптом цього у вас не відбулося значить потрібно дещо зробити в шаблоні Joomla 1.5 (не в шаблоні Kunena). Відкрийте в папці з шаблоном Index. php і помістіть відразу після Defined ( '_ JEXEC') or die ( 'Restricted access'); ось цей рядок JHTML :: _ ( 'behavior. mootools'); Сам я не перевіряв у мене і так запрацювало.

Якщо ван потрібно тільки окультурити зображення на форумі, то, напевно, варто відключити в налаштуваннях плагіна інші функції, залишивши тільки лайтбокс.

10. AlphaRegistration.

Дістали боти! Те порнуха, то віагра, то ще якась хрень! Довелося прикрутити компонент AlphaRegistration. Він замінює дефолтну реєстрацію, в ньому є рекапча і ботскаут. Компонент, який лежить на Джумловском і на сайті розробника не до кінця переведений, я тут покладу AlphaRegistration v2.0.12, в ньому я дещо доперевел. Якщо ця версія застаріє, то виправити дуже просто потрібно відкрити в архіві. іні файл потрібної мови і в будь-якому текстовому редакторі виправити. От і все!

В налаштуваннях все на великому і могутньому, все дуже просто, якщо потрібна рекапча і ботскаут, то потрібно дивитися на посилання внизу вікна сеттінгом, вони приведуть на потрібні странцу, там потрібно отримати ключі і скопіювати, і все запрацює. Швидкий доступ до налаштувань через меню "Компоненти".

11. Вимикаємо рідну реєстрацію.

Альфа працює, але можна спокійно піти за посиланням виду Http: // test. dom / index. php / component / user / register і отримати доступ до дефолтной реєстрації. Або, якщо включений кеш, то Альфа буде видно тільки при першій спробі реєстрації, наступні будуть вести до дефолтной сторінці. Лікується установкою плагіна Plg_disablecoreregistration який потрібно поставити, включити і мінімально налаштувати.

12. примотують хак, який показує дні народження користувачів.

Файли з Архіву розпаковуємо за адресами, і додаємо в Kunena. russian. php . який лежить за адресою Test / administrator / components / com_kunena / language наступні рядки:

Готово, можна користуватися.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...