Главная » Створення сайтів » Пошукова оптимізація и seo » Як зробити посилання на головну сторінку. Як створити, зробити
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як зробити посилання на головну сторінку. Як створити, зробити

22.09.2017

# 1050; # тисячі сімдесят дві; # тисячу вісімдесят два; # 1089; # 1076; # 1077; # 1 083; # тисячі сімдесят дві; # 1090; # 1100; # 1089; # 1089; # 1099; # 1 083; # тисячі вісімдесят дві; # тисячу дев'яносто один; # 1085; # тисячі сімдесят дві; # 1075; # +1083; # 1072; # 1074; # 1085; # тисячу дев'яносто один; # тисяча сто дві; # 1089; # 1090; # 1088; # +1072; # 1085; # 1080; # 1094; # 1091; # 1087; # +1088; # 1080; # 1085; # +1072; # 1078; # +1072; # 1090; # 1080; # 1080; # 1085; # тисячі сімдесят дві; # 1083; # 1086; # 1075; # 1086; # 1090; # 1080; # 1087 ;.

Відповідь від Gizmo

4 жовтня м

Вітаю!

На жаль, ви не можете пов'язати бокс з посиланням. Ви можете додати кнопку з текстом замість звичайного тексту в бокс і прикріпити посилання до кнопки.

Ви також можете зробити скріншот логотипу, вирізати його в будь-якому редакторі (наприклад Photoshop), додати на сайт у вигляді зображення і прикріпити до нього посилання.

Логотип - лінк на головну. Чи завжди?

Прибирання посилання на головну з логотипу Породжує режим при роботі з сайтом: то там посилання є, то там її немає. Наявність режиму - погано для юзабіліті.

Самий просто сценарій:

Юзер з пошукача потрапляє на сайт і не знає точно, головна ця сторінка (але зауважує, що після домен / щось є: той же default. Html викликає підозри), а бажає почати з головної. Знаючи, що зазвичай лінк на лого веде на головну, він робить клік по логотипу (або аналізує реакцію на hover - сценарій буде трохи інший з порівнянням урлей...) і тут можливі 2 варіанти розвитку подій:

Якщо сторінка перевантажується - він упевнений, що це головна. Це добре. Не важливо навіть, що завантажилася та сама сторінка: він впевнено швидко клікнув і Отримав очікуваний результат . часто він навіть не затримував погляд на тій сторінці, на яку потрапив з пошукача, а відразу шукав шлях на головну, так що нічого і не помітив. Якщо ж немає ніякої реакції на клік, то у нього з'являється банальна дилема яку доводиться вирішувати: або це вже головна (що потрібно ще перевіряти то по урлю, то з пошуку будиночка / home / головна на сторінці), або задається простий і невигадливою думкою « а може ці м *** ки не зробили логотип лінком на головну », і знову ж таки починає шукати той же будиночок

Рішення такого завдання часто дратує користувача. Загалом, слідство від наявності такого режиму роботи логотипу-линка дуже неприємне: якщо після Першого кліка користувач Чи не отримав очікуваного результату . то у нього швидше з'явиться асоціація типу «логотип, швидше за все, не веде на головну» і більше він туди не клацне, ніж асоціація «напевно, вони читали Самі_знаете_кого і на інших сторінках у них, напевно, логотип веде на головну», а в цей же час поглядом буде шукати старий перевірений будиночок / home / головна.

За свою практику скажу, що мені доводилося прибирати працює лінк з головною за бажанням «начитаного» замовника.

Перелінковка сайту.

Сленг Перелінковка з'явився за рахунок англійського слова Link (лінк) - зв'язок, посилання. і позначає собою взаємозв'язок сторінок сайту посиланнями.

Так ось то чим ми займаємося в цьому розділі буде називатися Внутрішньої перелінковкою займатися ми їй будемо не тільки в рамках оптимізації під пошукові системи, а й просто для зручної навігації людини по сайту, підтримки юзабіліті на належному рівні - що в свою чергу збільшить кількість переглядів сторінок і утримає відвідувача на сайті.

Спочатку почну з загальних порад по перелинковке сайту для зручності відвідувачів, потім плавно перейду на більш тонкі речі стосуються просування сайту в пошукових системах за допомогою внутрішніх посилань.

Ну їдьмо..

Правило трьох кліків. Золоте правило веб майстрів говорить про те, що з будь-якого місця сайту користувач повинен потрапляти на будь-яку сторінку цього ж сайту за мінімальне число кліків по проміжним посиланнях. Якщо кількість кліків більше трьох - це не є добре. Добре це коли користувач робить максимум два кліка. Намагайтеся формувати структуру сайту таким чином, щоб користувач з легкістю міг орієнтуватися в ній не здійснюючи зайвих рухів тіла З цього випливає що на кожній сторінці варто розміщувати посилання на головну сторінку, карту сайту і посилання на основні розділи сайту..

Не полінуйтеся створити карту сайту - сторінку з посиланнями на всі розділи і сторінки сайту. Карта сайту дозволяє завсідника користувачеві швидко знаходити на Вашому сайті цікавлять його сторінки, а молодому поповненню ознайомиться зі змістом Вашого сайту. так би мовити пробігтися очима по змісту. адже деякі користувачі можуть і не здогадуватися про те, що на сайті є інформація, що цікавить його інформація.

Дублюйте навігаційні блоки. Крім основного меню сайту вгорі, зробіть навігаційні блоки внизу сторінок - особливо це стосується сайтів з довгими статтями, сайтів на кілька екранів. Користувач, дочитавши до самого низу Вашу цікаву статтю, може забути, що у Вас, де то там угорі сторінки є меню або просто полінуватися довго крутити коліщатко мишки вгору і піде з вашого сайту так і не дізнавшись, що було на наступній сторінці. Так ось для того щоб утримати ледачого забудькуватого відвідувача на сайті потрібно щоб перед його очима постійно маячили посилання які можуть його зацікавити!

Які посилання можуть бути розташовані в нижньому навігаційному блоці?

- Перш за все це посилання на Головну сторінку і Карту сайту .

- Якщо Ваш сайт представляє собою якусь книгу, де важлива послідовність сторінок добре б було зробити посилання Попередня глава і Наступна глава щоб користувач міг гортати сторінки..

- Якщо сторінка велика, то не завадить кнопочка На початок сторінки - для тих самих ледачих користувачів..

- Якщо дерево сайту має складну структуру, то можна зробити блок посилань вказує місце розташування користувача на сайті. наприклад: Головна сторінка сайту розділ сайту підрозділ сайту сторінка на якій Ви перебуваєте.

На сайті не повинно бути тупикових сторінок тобто сторінок, з яких зовсім немає посилань.

Додати сторінку 404 і помістіть на неї посилання ведуть на основні розділи вашого сайту. Сторінка помилки 404 це та сторінка яку буде бачити користувач прийшов на сторінку сайту якої не існує в природі. ну припустимо користувач неправильно вказав адресу. або Ви цю сторінку вже видалили з сервера а у користувача залишилася на неї посилання. Так ось за замовчуванням на сторінці 404 нічого не показується або показується реклама хостера і як правило вона тупикова. виправте цей недолік!

Невимушено розміщуйте посилання які можуть зацікавити відвідувача безпосередньо в тексті статті. приклад такого посилання Ви можете побачити в попередньому пункті. А раптом користувач не знає як створити сторінку помилки 404 і його це цікавить або тільки що зацікавило??

Про юзабіліті розповів, тепер розповім про внутрішню перелинковку виключно в рамках SEO.

Перше і найголовніше що необхідно сказати це те що посилання повинні містити правильний якірний текст. Якірний або анкорний текст це власне текст посилання. приклад:

A href = # Це якірний текст / a

Так ось цей текст повинен містити ключові слова тієї сторінки, на яку веде ця посилання! - це дуже важливо! не варто нехтувати цією порадою. як це роблю я. наприклад: Посилання Головна або ось взагалі мій перл :) глава з назвою і якірним текстом І ще... - це приклади того як робити не треба!

Якірні слова в посиланнях: Головна, і ще.., наступна сторінка, назад, вгору, вліво, убік, криво і навскіс, дивіться ось тут, тут, там ... не несуть для просування тих сторінок, на які вони посилаються, ніякої користі! а скоріше навпаки несуть лише шкоду, запудрівая і без того запудренние мізки пошуковим системам безглуздими словами які по ідеї повинні бути описом сторінки і сайту в цілому..

Ось здавалося б дві однакові рядки з посиланнями:

Про те, як створити сайт Ви можете прочитати тут.

Про те, як створити сайт Ви можете прочитати тут.

Але від першої немає ніякого сенсу так як слово Тут не є коротким описом сторінки на яку веде посилання з даними якірним текстом на відміну від фрази: Як створити сайт .

Коротше якірний текст повинен суцільно складатися з заздалегідь визначених нами ключових слів.

Якщо роль посилання виконує малюнок (див. Малюнок посилання) обов'язково використовуйте атрибут Alt з ключовими словами

A href = # img src = http: // www. webremeslo. ru / seo / knopa. gif border = 0 Alt = Пластикові вікна в Самарі / a

- У цьому випадку слова з Alt будуть якірним текстом.

Внутрішня перелінковка сторінок сайту добре показує себе при просуванні сторінок по низькочастотних пошуковим запитам, з високочастотними запитами такий номер не проходить.

Бажано, щоб сторінки сайту посилаються один на одного були однієї схожої тематики, інакше кажучи, були релевантні один одному, а ще краще коли одна сторінка є продовженням іншого.

Слід розуміти, що чим більше посилань на певну сторінку з інших сторінок сайту, тим більше її вага - посилайтеся на просувається сторінку.

І навпаки. слід розуміти, що чим більше посилається сторінка на інші сторінки сайту тим її вага менше. образно висловлюючись сторінка розбазарює саму себе віддаючи свою вагу тих сторінок на які вона посилається - контролюйте кількість посилань з просуває сторінки. ну принаймні не варто перетворювати її в лінкопомийку (сленг - смітник посилань) сторінку на якій посилань більше ніж ніж самого тексту. - хоча це правило буде мати, куди більшу значимість тоді коли ми будемо говорити з Вами про зовнішні посилання.

Ну і в кінці ще раз нагадаю: Робіть сайти для людей! - Людей, які розуміють, що позначає і куди приведе посилання головна. Людей які наділені душею, а не процесором. Решта додасться. сайт в будь-якому випадку стане популярним якщо він представляє певний інтерес для людей, навіть в тому випадку якщо пошукові системи спочатку прийняли його в багнети.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...