Главная » Створення сайтів » Пошукова оптимізація и seo » Як скласти пропозицію на роботу. Як встановити, прибрати, дізнатися, видалити, скласти
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як скласти пропозицію на роботу. Як встановити, прибрати, дізнатися, видалити, скласти

22.09.2017

Як правильно скласти відгук на пропозицію про роботу

Скласти грамотний відгук на пропозицію роботодавця - важливе завдання для будь-якої моделі, особливо якщо Ви берете участь у кастингу для роботи на виставці, хостесс або тусовці, де Вам неодмінно знадобиться продемонструвати діловий підхід і комунікабельність.

Розмістивши пропозицію про роботу, часто можна побачити в поштовій скриньці цікаві відгуки від моделей - із зазначенням в тілі листа, наприклад, тільки номери телефону або прізвища та імені. Про те, що в темі листа не вказано нічого в 80% відгуків, годі й казати.

Давайте, розберемося, яку інформацію слід вказати в листі, щоб продемонструвати себе з кращого боку

Якщо інше не передбачено вимогами роботодавця, зазначте наступне;

1. Тема листа (назва оголошення або з якого приводу звертаєтеся)

2. Привітайтеся з роботодавцям словами Здрастуйте або Добрий день, а якщо Ви вже знаєте його ім'я, зверніться по імені.

3. Обов'язково вказуйте в листі Ваше ім'я!

4. Вкажіть загальні відомості про себе: вік, зріст, параметри, розміри одягу і взуття, колір очей і волосся, контактну інформацію.

5. Дуже коротко опишіть свій досвід роботи, акцентуючи увагу на аналогічному оголошенню досвіді.

6. Вкажіть володіння іноземними мовами (особливо актуально для виставок, вечірок та інших заходів за участю іноземних партнерів).

7. Завершуйте лист (попрощайтеся, ще раз вкажіть своє ім'я та контактний телефон)!

8. Вкладіть в лист декілька знімків: бажано, портрет, повний ріст з мінімальним макіяжем, а також фото демонструє Вас в роботі на яку Ви претендуєте (якщо вже є досвід).

Приклад супровідного листа

Добридень, Ольго!

Мене звуть Марія, буду рада прийняти участь в показі, який Ви організуєте.

Дані:

Марьянкіна Марія. 20 років

Правильне «Пропозиція про роботу»

У публікаціях розділу «Поради по кар'єрі» ми не раз приділяли увагу стратегіям пошуку роботи, описували різні етапи і труднощі пошуку роботи. Підводні камені пошуку роботи можуть бути різними: деякі більш небезпечні, інші - менш. Деякі етапи пошуку роботи вам краще пройти, інші можна успішно пропускати. Проте, є один етап, до якого слід ставитися особливо уважно. Це - фактично завершальний етап пошуку роботи - отримання листа «Пропозиція про роботу» . Не вдаючись в довгі дискусії про зміст цього документа (тим більше, що в розділі є статті на цю тему), ми пропонуємо вам ознайомитися з реальним зразком хорошого Job Offer. Ви також можете обговорити у відповідному форумі проблеми і труднощі або, навпаки, ваші успіхи при обговоренні і підписанні пропозиції про роботу, які ви отримували за період своєї трудової діяльності.

Пропозиції щодо роботи

МІЖНАРОДНА КОМПАНІЯ JOB OFFER Inc.

ОСОБИСТО І КОНФІДЕНЦІЙНО

15 травня 2001 року

Костянтину Константинову

Шановний Костянтине!

Я радий запропонувати вам позицію старшого менеджера, який підпорядковується директору з маркетингу. Ми надаємо великого значення явно вираженим намірам нашої компанії просуватися якомога швидше до такої ситуації, коли цілі і стратегії топ-менеджменту розуміються і реалізуються менеджерами, які рекрутуються на місцях. Ми вважаємо, що ваше призначення на цю посаду дозволить нам наблизитися до цієї мети. Ми також сподіваємося, що робота в нашій компанії буде сприяти вашому професійному та кар'єрному зростанню.

У ваші безпосередні обов'язки входитиме управління провідними брендами компанії, такими як SSSS, DDDD, YYYY. Сфера відповідальності зростатиме і змінюватися в найближчому майбутньому, але, як старший менеджер, ви будете здійснювати інтегральну функцію в процесі прийняття управлінських рішень, а саме:

Координація всієї маркетингової активності компанії з просування брендів SSSS, DDDD, YYYY;

Участь в розробці загальної стратегії поведінки маркетингової компанії на місцевому ринку;

Адаптація міжнародної стратегії компанії до умов та особливостей місцевого ринку;

Керівництво групою в складі 3-х підлеглих (молодший менеджер по торговій марці, асистент менеджера по торговій марці, координатор з маркетингу);

Планування кампаній з просування товару на ринок.

Умови, на яких вам пропонується ця позиція, такі.

Заробітня плата

Ваша базова заробітна плата, включаючи бонус за вислугу років, становитиме 2 000 000 (два мільйони) рублів на рік. Зарплата буде нараховуватися щомісячно і переводитися на ваш особистий рахунок в банк ZZZ (Москва). За результатами вашої успішної роботи в кінці 2001 року буде виплачений преміальний бонус, який відповідає розміру заробітної плати за 6 тижнів. Базова зарплата буде щорічно збільшуватися відповідно до успішністю бізнесу. Максимальне збільшення зарплати не може перевищувати 55% від базової зарплати.

Корпоративний автомобіль

У ваше розпорядження буде надана корпоративна автомашина, якою забезпечуються менеджери на даній позиції. Марка машини - Audi A6. Компанія також бере на себе всі витрати, пов'язані з машиною.

Медична страховка

Компанія забезпечує вам і вашій родині повну медичну страховку, відповідно до умов медичного страхування, прийнятого в компанії.

Переїзд

Вам будуть виплачені витрати на переїзд в розмірі 8000 доларів з тим, щоб полегшити ваше повернення в Москву. На додаток компанія готова виплатити вам суму в розмірі не більше 15 000 доларів для погашення встановлених угод і зобов'язань з попереднім роботодавцем і завершення роботи на колишньому робочому місці.

Свята та відпустку

Компанія працює відповідно до встановлених офіційними святами в Росії. Відпустка становить 20 днів. Після п'яти років роботи тривалість відпустки збільшується до 25 днів.

Житло

На перші три місяці компанія надасть вам оплачену корпоративну квартиру. Надалі ви можете вибрати інші умови проживання, і компанія надасть вам фінансову підтримку.

До даного листа - пропозицією про роботу я додаю Трудовий контракт . У разі підписання вами Пропозиції про роботу, ви зможете обговорити і підписати Трудовий контракт.

Я особисто і наша компанія були б вам дуже вдячні, якби ви, прийнявши пропозицію про роботу, передали нам підписаний оффер до 15 липня 2001 року.

На закінчення, я від імені нашої компанії хотів би відзначити, що ми з нетерпінням очікуємо вашого приєднання до команди нашої компанії.

З найкращими побажаннями,

Як скласти яскраве і запам'ятовується пропозицію про роботу

Припустимо, що у вас відкрилася гаряча вакансія. Кадрові агентства на першу вимогу нададуть вам відразу кілька кандидатів, серед яких ви без зусиль знайдете посередніх фахівців. Однак по-справжньому цінних співробітників знайти не так вже й легко. Джон Янгер, засновник і генеральний директор кадрового агентства Accolo, вважає, що для успішного підбору співробітників необхідно в першу чергу створити привабливе опис вакансії. В інтерв'ю Inc. com Янгер згадує, що в Accolo практикують персональний підхід до кожної вакансії і кандидату.

Багато з представлених описів вакансій відрізняються повною неефективністю. Чому? Тому що вони містять стандартне перерахування вимог, що пред'являються до знань і навичок кандидатів. Здобувачі так звикли до них, що перестали звертати на них увагу.

Але якщо вам потрібен по-справжньому талановитий фахівець, вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб він приєднався до вашої команди.

Вам потрібно скласти яскраве і запам'ятовується пропозицію про роботу. Так Так!

Написавши звичайний текст, ви знайдете звичайного співробітника. Ідеальна пропозиція адресовано лише одному кандидату, гідного зайняти своє місце. Примусьте його полюбити цю роботу ще до того, як він до неї приступить.

Написати таке послання куди простіше, ніж на швидку руку збирати перелік примітивних і нудних вимог, якими наповнені типові пропозиції про роботу.

Перед тим як почати, дайте відповідь чесно на кілька питань.

1. Чим конкретно доведеться займатися шуканого фахівця?

2. Які критерії професійної компетентності, за якими можна судити про успішність співробітника?

3. Якими професійними і особистісними якостями повинен володіти кандидат?

4. Що ви зможете запропонувати такого фахівця?

Відповівши на ці питання, ви без праці створите текст, який приверне потрібного фахівця.

Припустимо, вам потрібен технічний директор. Такі фахівці зазвичай чудово знають свою роботу. Єдине чого вони не знають - так це чому їм підходить саме ваша компанія.

Будьте гранично чесні. Якщо у вас прийнято працювати понаднормово і у вихідні, адже працівникам подобається старанно працювати в єдиній команді, націленої на результат, обов'язково вкажіть цей факт. Скажіть: «Вам обов'язково у нас сподобається, тому що ви зможете...»

Не робіть акцент на посадових обов'язках. Здобувачі рідко цікавляться ними, оскільки в першу чергу вони шукають нові можливості.

Слід пам'ятати про те, що кращі фахівці напевно вже працевлаштовані. Однак все в нашому житті тимчасово.

Одного разу ми шукали IT-директора для великої міжнародної компанії. Ми описали в реченні необхідний стиль управління, чисельність персоналу, обсяг бюджету, поточні і плановані проекти, критерії визначення успішності, а також те, чому правильному кандидату має у нас сподобатися. Протягом двох тижнів ми знайшли і найняли потрібного фахівця.

Але ж він зовсім не шукав роботу. Його друг випадково натрапив на нашу пропозицію і сказав про це кандидату, а той подумав, що це опис цілком і повністю відповідало його уявленням про ідеальне місце.

Спасибі уважному одному. Але чи часто таке трапляється?

Люди зазвичай не звертають особливої ​​уваги на стандартні пропозиції, але вони обов'язково поділяться з друзями унікальною пропозицією, навіть якщо у тих уже є робота, яка їх влаштовує.

Ваше завдання - розповсюдити інформацію так, щоб вона досягла ідеального кандидата, як на професійному, так і на особистісному рівні.

Пам'ятайте - вам не потрібні сотні претендентів. Вам потрібен лише один.

JEFF HADEN, inc. com

Переклад: Айрапетова Ольга

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...