Главная » Створення сайтів » Пошукова оптимізація и seo » Чорний список у яндекс пошті. Пошукова система Яндекс
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Чорний список у яндекс пошті. Пошукова система Яндекс

22.09.2017

Поштові хитрості

Безліч хитрощів допоможуть зробити роботу з електронною поштою зручнішою - SMS-повідомлення, автовідповідач, збирач пошти та інші можливості.

Незважаючи на повсюдне поширення програм і сервісів для швидкого обміну невеликими повідомленнями (ICQ, Google Talk та інших), стара добра електронна пошта - той спосіб обміну інформацією, з якого, власне кажучи, почався Інтернет - як і раніше користується популярністю, шаною і повагою.

На жаль, електронні поштові скриньки багатьох з нас використовуються, як то кажуть, не в повну силу. Ви знаєте, наприклад, що кілька ящиків, навіть розташованих в різних поштових службах, можна фактично об'єднати в один? Або що в очікуванні важливого листа необов'язково сидіти біля екрану, тому що можна налаштувати SMS-повідомлення? Ці та багато одного можливості приховані в налаштуваннях ваших поштових скриньок, дістатися до них - справа кількох кліків, але треба знати, в який бік «копати».

«Нас немає вдома»

Якщо ви з тих чи інших причин протягом довгого часу будете відрізані від Інтернету (всяке буває - застудилися, поїхали на дачу або у відпустку), то має сенс включити на цей термін так званий автовідповідач, який на всі вступники листи буде повідомляти, що власник ящика відбув «в Париж у справі терміново» і відповість не відразу.

В системі Mail. ru (www. mail. ru) доступ до цієї можливості можна отримати, зайшовши в поштову скриньку, натиснувши у верхньому меню кнопку «Ще», вибравши пункт «Налаштування», а в ньому - меню «Майстер листів». У нижній частині відкрилася сторінки ви побачите розділ «Автовідповідач». Поставивши галочку напроти пункту «Увімкнути автовідповідач», заповніть поле «Текст автовідповідача». У ньому ви вільні написати все що завгодно, лише б ваш абонент зрозумів, що ви не можете цю секунду прочитати його лист, але як тільки опинитеся біля комп'ютера, відразу прочитаєте. Під полем для тексту задається час роботи автовідповідача - можна вказати не тільки дату, але навіть годинник і хвилини. Для того щоб автовідповідач заробив, необхідно ввести пароль, який ви використовуєте для входу в пошту.

У «Яндекс. Поштою »(mail. Yandex. Ru) автовідповідач доступний в меню« Налаштування - Правила обробки пошти ». Щоб включити його, необхідно натиснути кнопку «Створити правило», а потім в розділі «Виконати дію» вибрати пункт «Відповісти наступним текстом» і ввести в поле потрібний текст (на кшталт «Я зараз не можу прочитати ваш лист, але обіцяю зробити це, як тільки у мене з'явиться така можливість »). Коли закінчите, натисніть кнопку «Створити правило».

Є автовідповідач і в популярній поштовій системі Gmail (www. Gmail. Com). Його можна включити в настройках, клікнувши на зображення шестерінки в верхньому кутку. У розділі налаштувань зайдіть у вкладку «Загальні» і виберіть пункт «Включити автовідповідач». При цьому можна налаштувати автовідповідач так, що листи про вашу недоступності будуть відправлятися тільки тим, хто доданий в список контактів, - сторонні люди про відсутність власника ящика знати не будуть.

Вся пошта в одному ящику

Якщо ви використовуєте кілька поштових скриньок, то вам може стати в нагоді функція «збору пошти». Практично будь-яка поштова система дозволяє підключатися до інших адресами електронної пошти та завантажувати звідти листи. Таким чином у вас відпаде необхідність стежити відразу за декількома ящиками - вся кореспонденція буде складуватися в одному місці. У Mail. ru «збирач пошти» знаходиться в розділі «Налаштування - Збирач пошти (POP3-сервера)». Налаштовується ця функція так: потрібно вказати назву POP3-сервера і ввести пароль від скриньки. Наприклад, якщо ви хочете, щоб в ваш ящик на Mail. ru надходили листи з «Яндекс. Пошти », вкажіть адресу сервера pop. yandex. ru і пароль, який ви використовуєте в пошті «Яндекса». А якщо вам потрібно, щоб ваша поштова система «забирала» пошту з Gmail, то адреса pop3-сервера повинен бути таким: pop. gmail. com. Про те, як називаються pop3-сервери інших поштових служб, можна дізнатися на сайтах цих служб. Їх в Мережі досить багато, і кожну з них згадати буде важкувато.

У «Яндекс. Поштою »збір листів з інших скриньок налаштовується простіше: потрібно просто вказати e-mail, з якого ви хочете викачувати листи, і пароль до нього. Всі інші настройки система виконає самостійно. У Gmail «збирач пошти» налаштовується в розділі «Налаштування пошти - Облікові записи та імпорт». У цій вкладці є розділ «Збір пошти з інших аккаунтів».

До слова сказати, зібрати всю пошту в одному ящику можна і іншим способом. Так, в кожному з ваших електронних скриньок ви можете вказати, що бажаєте всю вхідну кореспонденцію перенаправляти на той чи інший адресу. Так, в «Яндекс. Поштою »це робиться в« Правилах обробки вхідної пошти ». Зайшовши в цей розділ, натисніть на кнопку «Створити правило» і виберіть дію під назвою «Переслати за адресою», після чого вкажіть адресу, куди слід перенаправляти пошту. У Mail. ru перенаправленням пошти завідує меню «Пересилання» в розділі налаштувань, а в Gmail, для того щоб налаштувати пересилання листів, зайдіть в розділ «Налаштування пошти - Пересилання та POP / IMAP», після чого в першому спадному меню виберіть пункт «Додати нову адресу електронної пошти ».

Непрохані гості

Уміють поштові системи і «відсікати» листи, які ви з тих чи інших причин не хочете бачити в своєму ящику. У «Яндекс. Поштою »додати адресу тієї чи іншої людини в так званий« чорний список »можна в розділі« Налаштування - Правила обробки вхідної пошти ». В поле чорного кольору просто вкажіть «недружній» e-mail і натисніть кнопку «додати». Пункт «Чорний список» існує і в настройках ящика Mail. ru. У Gmail найпростіше натиснути кнопку «Спам», - лист від неприємного адресата переміститься в «сміттєву корзину», і те ж саме буде відбуватися надалі, але вже без вашої участі.

Пошта в SMS

В очікуванні важливого листа зовсім необов'язково годинами сидіти перед комп'ютером і кожну хвилину перевіряти пошту. Так, наприклад, Mail. ru дозволяє налаштувати відправку SMS-повідомлень про прихід нових листів. У розділі «SMS-повідомлення» вкажіть свій номер мобільника і поставте галочку напроти пункту «Повідомляти про нові листи по SMS». Можна також вибрати час, коли SMS про нові листи надсилатися не будуть - наприклад, навряд чи хтось захоче, щоб його турбували ночами. У Gmail і «Яндекс. Поштою »такої можливості поки не передбачено, проте пошта« Яндекса »дозволяє при відправці листа відіслати на той чи інший мобільний номер повідомлення. Зробити це можна, натиснувши на посилання «Додаткові параметри» внизу форми написання листа і вказавши у відповідному вікні номер телефону.

«Замовлене з повідомленням про вручення»

Поштові системи дозволяють вам дізнаватися, чи був лист доставлено до адресата. Після того як одержувач повідомлення відкриє його, вам у відповідь відправиться спеціальний лист, в якому буде про це сказано. У «Яндекс. Поштою »це робиться за допомогою посилання« Додаткові параметри »під текстом нового листа - у вікні, треба просто поставити галочку напроти пункту« Повідомити про отримання листа ». А ось розробники пошти Gmail вважають таку функцію зайвою - у всякому разі, відшукати її в налаштуваннях не вдалося.

Як додати адресу в білий список пошти Yandex

Як додати e-mail в білий список пошти на Yandex. ru, Ya. ru, Narod. ru

Чи бували у вас ситуації, коли ви подпісалілсь на розсилку, а листів все немає і немає. А потім раптом заглянувши в папку Спам, виявили там всю серію?

Щоб подібного не сталося, слід Додати адресу в білий список .

Сьогодні мова піде про додавання адреси в Яндекс-поштою.

Де взяти адресу, варіантів два:

1. Автор поставив на сторінці після-підписки свій e-mail, щоб ви змогли занести його в білий список.

2. Автор його не залишив і тоді потрібно дочекатися листа з підтвердженням підписки на розсилку.

З першим варіантом все зрозуміло - його можна скопіювати зі сторінки.

У другому ж випадку, слід дочекатися листа. Якщо через 30 хвилин його немає, то найімовірніше, воно потрапило в папку Спам.

Для початку помечаете, що це не спам, вибравши лист і натиснувши на потрібну іконку, а потім відкриваєте.

Усередині нього знаходиться адресу, який і потрібно скопіювати.

Потім заходите в Налаштування (вони знаходяться праворуч зверху, трохи нижче вашого власного адреси.

Там знаходите пункт Правила обробки пошти (клікніть на картинку, щоб збільшити її).

Там ви можете створити правило обробки пошти (наприклад, переміщати листи в окрему папку, відзначати листи певної міткою, видаляти непотрібні листи при отриманні). І там же знаходяться чорний (зліва) і білий (праворуч) списки.

Електронна пошта Яндекс. Створення фільтрів.

Електронна пошта Яндекс - безкоштовне засіб зв'язку, що дозволяє відправляти і отримувати не тільки повідомлення, але і зображення, копії документів, музичні файли.

Напевно, ви стикалися з такою ситуацією, коли не виходить відписатися від одержуваних листів. Натискаєш на посилання «відписатися», а виходить відповідь «неможливо відписатися, так як дана адреса не числиться в базі даних». А листи все йдуть і йдуть, засмічуючи ваш ящик.

І поскаржитися не можна, адже ви ж самі колись підписувалися на дану розсилку. А часто і не підписувалися, а листи приходять.

Це називається СПАМ. Мені так набридло без кінця чистити свій ящик, що довелося взятися за вивчення можливостей електронної пошти.

Зараз дивуюся, чого ж я раніше до цього не додумалась. Ніхто мене більше не дістає. Бачу, що не потрібна мені реклама даного магазину або цього автора, два кліка мишки і листи більше не приходять.

Отже, налаштовуємо автоматичне сортування листів по папках, т. Е. Застосовуємо фільтри. Ця функція є в усіх поштових сервісах. Я покажу на прикладі пошти від Яндекс. У наступній статті розповім, де знайти фільтри в пошті від Google

Шукаємо під списком папок ледве помітну посилання «налаштувати» і потрапляємо на сторінку створення папок.

Далі все інтуїтивно зрозуміло. Нові папки називаємо «важливі», «потрібні», «документи» і так далі.

Тут же можна створити різнокольорові мітки на свій смак. Мітки потрібні для виділення листи серед інших.

Повертаємося до списку листів. Вибираємо одне з них і тиснемо на посилання «створити правило». Два правила створюються автоматично. Зайве видаляємо або змінюємо. Додаємо нові правила.

Вибираємо дію, ставимо галочку в потрібному чек боксі. На сторінці можна занести вибрані адреси в чорний список або додати важливі в білий список, тоді ця кореспонденція не загубиться і не потрапить в спам. Головне, не забути натиснути на велику кнопку «створити правило».

Далі все дуже просто. Вибираємо папку для листів і, якщо потрібно, мітку.

Я описала в відео і на малюнках. Є кілька способів створювати правила. Поступово ви познайомитеся і з ними. Мені сортування листів дуже подобається, але застосовувати ці можливості я почала не відразу. Сподіваюся, початківцям користувачам Інтернету моя підказка стане в нагоді.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...