Главная » Створення сайтів » Розкрутка сайтів » Як заробити гроші на блоге. Как заробити гроші на блозі? Скільки можна заробити на блозі?
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як заробити гроші на блоге. Как заробити гроші на блозі? Скільки можна заробити на блозі?

Як заробити гроші на блоге. Как заробити гроші на блозі? Скільки можна заробити на блозі?

Багато хто не розглядають власні блоги, як надійний і прибутковий джерело доходу, а розглядають їх, як просте хобі. А даремно, хороший блог з високою відвідуваністю може давати такий заробіток, який дозволить вам звільнитися з роботи і жити чисто на доходи, які буде приносити ваш проект. У цій статті, я розповім і покажу на скріншотах скільки можна заробити на блозі, як саме заробити і дам кілька корисних порад стосуються блогів. Додаткову інформацію про те, як заробити гроші на блозі. ви можете знайти за посиланням на сайті Артема Меллума.

Яку тематику вибрати?

Про тематику написано купа статей, в яких всі радять одне. Вибирайте ту тему, в якій ви добре розбираєтеся, тоді ваш блог буде популярним і затребуваним серед користувачів, а отже, і приносити хороші гроші. Я з цим повністю не згоден. Тематику потрібно вибирати ту, яка зараз найприбутковіша і затребувана, і яка вам буде самому цікава. Якби я свого часу вчинив так як раджу автори таких статей, то мій зараз ресурс був би не по SEO тематики, а про риболовлю. В тематиці рибалка я дуже добре розбираюся, але ця тематика не дозволила б мені заробляти нормальні гроші, так як ця тема сама по собі хоч і популярна, але не дуже прибуткова. Реклама по цій темі дешева, посилань особливо не продаси а прямих рекламодавців, так взагалі не знайдеш. Тому я вибрав SEO хоч і не розумів у цьому практично нічого, але ця тема була мені цікава, і я її хотів вивчати. А найголовніше, SEO тематика набагато прибутковіше. Вивчаючи SEO, я писав поступово статті і розвивався в тому напрямку про який я нічого раніше не знав. Тому вибираємо теми, які прибуткові. Але головне запам'ятайте, що тема повинна бути цікавою і вам, і неважливо, що ви по ній нічого не будете знати. Поступово все вивчіть, а вивчене розкажіть на сторінках свого блогу.

Види блогів

Всі блоги поділяються на дві категорії - платні і безкоштовні. Якщо ви серйозно вирішили заробляти на веденні блогу, то вам потрібно вибирати платну категорію. З платного вам потрібно тільки оплатити свій домен, і хостинг. Движок блогу можна вибрати безкоштовні, наприклад, WordPress. Мій блог до речі на цьому движку. З моїх витрат, я плачу за домен 5 доларів в рік, і за хостинг 36 доларів в рік. Але ці витрати не порівняти з тим, що я можу заробити за допомогою свого блогу. Я сам собі господар. Можу розміщувати рекламу будь-якого виду, а головне, що мій ресурс не залежить ні від кого, він буде жити до тих пір, поки я цього хочу. До речі, якщо ви вирішите робити так сказати платний блог, то раджу вам ось цей хостинг. Відмінний хостинг-провайдер, послугами якого я сам користуюся.

На безкоштовному блозі вам нема за що платити не потрібно. Домен і хостинг безкоштовні. До безкоштовних відноситься Livejournal. ru, Blogger. com і т. д. Але за це задоволення доведеться платити. На безкоштовних ваші можливості по заробітку сильно затиснуті. На їх зазвичай не можна розміщувати рекламу (банерну, контекстну, тизерну і т. Д), так як їх ніде не беруть, та й самі власники платформи на яких створюються такі блоги не дають можливості для розміщення подібної реклами, крім посилань. Та й посилання з таких ресурсів мало хто купує, так як вони в більшості випадків закриті від індексації пошуковими системами. А саме паршиве те, що якщо власники платформи на якій народ створює блоги вирішить закритися, то вся ваша праця піде коту під хвіст.

Як заробити на блозі? Скільки можна заробити на блозі?

1. Контекстна реклама. Найпоширеніший спосіб заробити на блозі в інтернеті. Серед провідних рекламних мереж контекстної реклами хочу відзначити Google AdSense і Яндекс. Директ. Я попросив у свого знайомого блогера скріни доходу за один місяць в Google AdSense і Яндекс. Директ. Блог його має відвідуваність 3000 хостів на добу. Тематика заробіток в інтернеті. Показати його ресурс не можу, так як він попросив мене цього не робити.

Дохід за місяць з відвідуваністю в 3000 хостів на добу в Google AdSense склав 512,81 долара.

Заробіток на блозі з відвідуваністю 3000 хостів за місяць в Яндекс. Директ склав 13768,68 рублів.

2. Партнерські програми. Один з найбільш

Вигідних способів заробітку на власному блозі. Вам потрібно вибрати партнерську програму, яка схожа з тематики з вашим блогом, і розмістити на блозі рекламу, або написати статтю і туди впихнути партнерські посилання. Ну а далі з кожного залученого клієнта, ви будете мати відсоток, з його витрат, покупок і т. Д. Все залежить від виду партнерки. Мій знайомий блогер рекламував партнерську програму брокера бінарних опціонів, в якій платять 30-50% від депозиту залученого клієнта. Він люб'язно показав дохід за місяць на цій партнерській програмі.

Заробіток на партнерській програмі бінарних опціонів за один місяць з відвідуваністю 3000 хостів склав 365, 28 доларів.

3. Продаж посилань. Цей вид заробітку на блозі досить небезпечний, тому що якщо продати сильно багато посилань, то можна отримати фільтр від пошукових систем і втратити весь трафік. Для продажу посилань потрібен обов'язково як мінімум ТІЦ 10 .Чем більше ТИЦ, тим дорожче посилання. Не буде зайвим і PR, а також якщо блог буде прийнятий в DMOZ каталог і Яндекс каталог. це все тільки підніме ціну посилання. А якщо ще й на додачу до цього у вас буде велика відвідуваність, то посилання буде коштує дуже дорого. Для прикладу, на сайті з відвідуваністю в 1000 хостів, з ТИЦ 50 і PR 2, посилання варто як мінімум 5 доларів, якщо сайт прийнятий в DMOZ і Яндекс каталог, то вартість зросте ще на пару доларів. Покупців посилань можна шукати на спеціальних біржах, але за це доведеться платити відсоток від проданої посилання біржі, за те, що вона є посередником чесної угоди між вами (покупцем і продавцем). Також можна шукати охочих купити посилання SEO форумах. У цьому випадки вам не потрібно платити відсоток від продажу нікому. Весь дохід ваш. Скріни доходу не покажу, бо цим видом заробітку на блозі я і мої знайомі не займаємося.

4. Продаж реклами прямим рекламодавцям. Зазвичай, якщо ваш ресурс популярний і добре відвідуваний, то знайдуться багато бажаючих, які розмістять свою рекламу. Багато відвідувані ресурси, заробляють на прямих продажах хороші гроші, не вдаючись навіть до інших видів заробітку як наприклад контекстна реклама.

5. Розміщення рекламних статей і оглядів. Ви розміщуєте статтю про якому-небудь ресурсі, в якій розповідаєте який же хороший цей ресурс і все радите його відвідати. Огляди та рекламні статті з відвідуваністю в 1000 хостів стоять в середньому 20-30 доларів.

6. Продаж свого інформаційного продукту. Через свій блог можна продавати свої відеоуроки, книги і т. Д. Знаю людей, які на продаж своєї інформації заробляли по мільйону рублів за перший місяць продажів.

Кілька порад початківцям блогерів

1. Не чекайте, що все прийде відразу. Блог стає популярним і відвідуваним нема за пару місяців, а як мінімум за рік. Недостатньо буде просто наповнювати блог унікальним і корисним контентом. Ваші статті повинні бути оптимізованим під пошукові запити. які потім потрібно просувати в пошукових системах. Тільки тоді буде результат у вигляді гарного трафіку з пошукових систем. Я колись свого часу послухав деяких товаришів, які говорили. Наповнюйте ресурс унікальним і корисним контентом, і тоді буде трафік. Півроку я писав такі статті, і не думав що їх потрібно правильно оптимізувати для подальшого просування. В результаті у мене було більше ста статей, а трафік був всього 50 хостів на добу. З таким трафіком особливо не заробиш. Тому в будь-якому випадки блог потрібно просувати, щоб був результат. Доведеться або самому вивчати SEO, або найняти людину, яка буде займатися оптимізацією ваших статей блогу і потім вже подальшим просуванням статей в ТОП пошукових систем, таких як Google і Яндекс.

2. Ще раджу не намагатися заробляти на самому початку, коли блог молодий і має малу відвідуваність. Розміщення різного роду реклами на самому початку тільки вб'є блог. Дочекайтеся поки набереться відвідуваність хоча б 500 хостів на добу, і тільки потім переходите до розміщення реклами.

Висновок

Сподіваюся моя стаття допомогла вам відповісти на питання, як заробити на власному блозі. Описав все докладно, приклавши скріншоти, щоб так сказати мотивувати вас до таких заробітків. Сподіваюся вас це мотивувало, і ви готові плідно працювати, щоб в подальшому забути про роботу на дядька, і заробляти собі на життя за допомогою ведення власного блогу в інтернеті.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...