Главная » Створення сайтів » Розкрутка сайтів » Як розкрутити сайт відеокурс. Как розкрутити сайт відеокурс
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як розкрутити сайт відеокурс. Как розкрутити сайт відеокурс

Як розкрутити сайт відеокурс. Как розкрутити сайт відеокурс

Як розкрутити сайт і вивести його в ТОП з бюджетом в 1000 рублів

Вид: Відеокурс

Викладач: В'ячеслав Філіппов

Тривалість: 2 години

Вартість: 2950 рублів

Сьогодні буде напевно самий негативний відгук за все існування мого блогу. А справа вся в тому, що вирішив я тут подивитися відеокурс "Як розкрутити сайт і вивести його в топ з бюджетом в 1000 рублів". Автор курсу бізнесмен по ремонту пральних машин, що вже смішно. Але незважаючи на це продає відео підготовлено дуже добре. Тривалість якого більше 16 хвилин. Саме в відео на що продає сторінці автор курсу розповідає, що його сайт по ремонту пральних машин знаходиться на 2 місці у видачі Яндекса по Санкт-Петербургу. І це дозволяє йому заощаджувати 9000 $ в місяць.

Математика тут проста. Друга позиція по цьому запиту дає йому близько 120 відвідувачів в день. І якби він платив за ці переходи з контекстної реклами, де середня ціна за клік близько 2.5 $ для запитів пов'язаних з ремонтом пральних машин, то в місяць б йому доводилося платити за 3600 відвідувачів 9000 $.

Вражає?) Думаю, так. Ось і мене вразила продає сторінка. Вже дуже мені хотілося дізнатися НОУ ХАУ від В'ячеслава Філіппова. Тим більше він говорить, що інформація настільки цінна, що він в будь-яку хвилину може закрити продає сторінку з цим курсом, щоб цю секретну інформацію не впізнав весь російський інтернет.

Ну в загальному я включив відеокурс, сів зручніше і став чекати секретної інформації, про яку ще ніхто не знає. Ну хіба мало я за три роки своєї роботи в SEO взагалі займаюся не тим, чим треба. А виявляється є секрет - дозволяє виводити сайти в ТОП по ВЧ словами.

Ну що ж поїхали? По-перше, обіцяне 7 годинне відео я переглянув за 2 години. А так тривалість всіх відео становить 80 хвилин і ще 20 хвилинний бонус. Чесно дивлячись інфопродукти. я так давно не сміявся, КВН та Камеді CLUB відпочивають.

Ну а тепер по порядку.

1 блок - в якому всього одне відео. Такий вступний урок для новачків про те, як же працюють пошукові системи, розказано про пошукових роботів, ТИЦ, PR, геозалежні і про семантичне ядро. Але і навіть тут автор курсу припускається помилок. Навіщо розповідати про Рамблер, коли цей пошуковик вже давно помер і використовує пошук Яндекса? І як можна розповісти про складання семантичного ядра всього за кілька хвилин? "Відмінний урок": відкрив wordstat. yandex. ru, показав як міняти регіон, ввів запит і все? А про лапки й оклику хіба не потрібно було розповісти?

2 блок. Тут три відео про підготовку сайту до просування. На момент запису уроку його сайт по ремонту пральних машин був на 2 місці. Зараз він вже знаходиться на 3. Єдиний корисну пораду за весь курс - розмістити телефон компанії в TITLE, щоб він відразу ж відображався у видачі пошукової системи. Після фрази, що йому не сподобалася статистика від Google Analytics - я відразу зрозумів що автор дилетант. І не думаю що новачок, переглянувши його урок за внутрішньою структурою сайту зможе зробити структуру для свого, якщо звичайно у нього тематика - не "ремонт пральних машин".

Взагалі як можна вчити просуванню сайту, коли у нього просто нереальний Переспа ключового слова "ремонт пральних машин"? Ви в цьому можете переконатися зайшовши на сайт greyvodu. ru. Таке відчуття, що автор так запізнився з курсом року на два, коли в ТОПі були великі простирадла тексту, насичені ключовими словами.

А внутрішні сторінки сайту ви бачили?) Сторінки які присвячені кожній марці окремо? Всі сторінки однакові - тільки змінюється марка. І знову на цих сторінках просто не реальний Переспа ключових слів. І такі сторінки не унікальні навіть по відношенню один до одного. Не знаю скільки ще цей сайт провисання в ТОП 10, думаю не довго. Особливо якщо конкуренти настукають в Яндекс.

Взагалі автор розповідає не те, як потрібно оптимізувати сайти. А то, як він оптимізував свій сайт. Що мене ще більше вразило - так це розділ статті на сайті. По-перше автор сам говорить, що це скопійований матеріал з інших сайтів. А по-друге у нього з кожної статті варто з трьох різних анкоров варто внутрішнє посилання на головну сторінку. Для мене це затія здається сумнівний. Але автор курсу, новоспечений SEO гуру, здається зі мною не згоден.

Про написання тексту розповідає про правило 7 відсотків. Т. е. На кожні 1000 слів має бути 7 ключових слів. Каже, що так рекомендує seo ГУРУ. Ну що за маячня?) Навіть коментувати це не хочу.

Ну чесно просто смішно дивитися, коли людина дивиться на HTML код свого сайту і бачачи мета тег для додавання свого сайту в панель вебмастера Google і каже таку фразу: "цей тег додається від Google. Щоб. Ну там лічильник якийсь від нього я намагався поставити, ну цей рядок взагалі можна прибрати. " Хіба ця людина може бути компетентний?

А як у нього написаний Description - це взагалі жах. Всі ключові слова через кому.

На думку автора description і keywords це одне і теж.

<Meta content = "Ремонт пральних машин, ремонт пральних машин в спб, ремонт пральних машин в Петербурзі, підключення пральної машини, установка пральних машин, ремонт пральних машин на дому, ремонт пральних машинок, майстер по ремонту пральних машин, центр по ремонту пральних машин, сервісний ремонт пральних машин, майстерні по ремонту пральних машин "name =" Description ">

<Meta content = "Ремонт пральних машин, ремонт пральних машин в спб, ремонт пральних машин в Петербурзі, підключення пральної машини, установка пральних машин, ремонт пральних машин на дому, ремонт пральних машинок, майстер по ремонту пральних машин, центр по ремонту пральних машин, сервісний ремонт пральних машин, майстерні по ремонту пральних машин "name =" keywords ">

Як то кажуть знайди 10 відмінностей?)))

А про Табличну верстку сайту я взагалі мовчу.

Блок 3. Розповідає про програму Site Auditor, Яндекс. Метрику і лічильник LiveInternet. Ось тут просто завіса. Я дуже довго сміявся. Просто валявся під столом, коли він розповідав про Site Auditor, конкретно про кнопочку "HEADER". яка за ідеєю позначає заголовок відповіді сервера, але В'ячеслав Філіппов думає, що це кількість символів в заголовку, і якщо написано 200 ОК, значить наш заголовок правильний, тобто менше 200 символів. Як вам?) Особисто я довго сміявся.

Ну в загальному весь третій блок ні про що. Розповісти про можливості Яндекс. Метрики за 10 хвилин просто неможливо. Та й не думаю що автор знає весь потенціал Яндекс. Метрики.

Блок 4. Просування сайту. Ну ось думаю я, вже скоро я дізнаюся НОУ ХАУ. І буду просувати ВЧ ключі в ТОП. І тут автор курсу відмочують, що два основні інструменти це - прогін по каталогах, і його НОУ ХАУ - постити посилання. Ну ось чесно, автор курсу запізнився зі своїми відео уроками року на 3. Прогін по каталогам зараз абсолютно не працює, а іноді взагалі дає негативні результати. Але автора курсу це не бентежить, і він прогнав за 12 $ свій сайт по 17000 каталогам.

Ну ладно мені все таки цікавила його секретна стратегія постинга посилань. Заради якої я і вирішив подивитися цей курс. Чи готові?) І тут знову знявся.

Процитую слова автора. Алгоритм пошуку тематичних ресурсів, де можна розмістити посилання на свій сайт. Просте рішення до якого автор здогадався сам. Забиваємо в пошукову систему Яндекс - ремонт пральних машин в москве. Знаходимо найбільш розкручений сайт, який знаходиться на 1 місці. І копіюємо в пошук Яндекса адресу цього сайту в лапках. Яндекс видає 946 відповідей, де хтось посилається на цей сайт (стилістика автора збережена). Здебільшого це каталоги і форуми. І ми можемо пройти по всіх цих каталогів і постити свої посилання.

Це і є алгоритм пошуку тематичних ресурсів, де можна розмістити посилання на наш сайт. Але при цьому говорить, що постингом особисто сам не займався, так як робота це рутинна, а доручив він її іншій людині.

І за це потрібно заплатити 2950 рублів? Ви звичайно мене вибачте - але це схоже на розлучення або як у нас в народі кажуть, лохотрон. Ось так НОУ ХАУ за 2950 рублів. Думаю автору потрібно хоча б ознайомитися з цих слів Яндекса, і тільки після цього чомусь вчити людей.

Ні слово ні сказано про Переспа посилань, ні слово про те, що блоги, як і форуми можуть бути nofollow і noindex. Відстежити кількість посилань вашого конкурента вбиваючи його домен в лапках - це маячня. Навіть коментувати нічого не хочу з цього приводу.

Ви не втомилися стільки читати тексту?) Залишився 5 блок про корисні фішки і бонус.

Фішка - Що роблять seo фірми. Відразу скажу що урок веде зовсім інша людина. Мабуть співавтор курсу. Дуже довго розповідає які все сеошникі погані люди. Що купуючи на SAPE посилання на 5 тисяч рублів беруть з замовника 20 000 рублів. Ну ладно, хоч про SAPE заговорили вже добре. Але тут у авторів вийшов просто провал. Ця людина говорить, що все стало набагато складніше ніж раніше, і те що зараз прогін по каталогах не працює. І відразу хочеться запитати у авторів, а що радить робити ваш курс? Хіба не прогнати сайт по каталогах?) Ну в загальному чергові ГУРУ Інфобізнес, які нічого не розуміють в просуванні сайтів. А краще б займалися своїм ремонтом пральних машин.

Про бонус до курсу я взагалі мовчу. Обіцяв доступ на закриті хакерські форуми. А дав просто три посилання, типу реєструєтеся на здоров'я і буде вам щастя. Найкорисніше з усього це курсу - це відео урок і міні книга від сайту eshopsales. ru, які можна було безкоштовно отримати за передплатою.

Загалом підсумок: не вчи людей того, в чому сам не розбираєшся. Нікому не раджу шукати цей відеокурс навіть безкоштовно в мережі, а вже тим більше купувати його за 2950 рублів. Ні, ну я звичайно хоч трохи посміявся, і то добре. Все таки у всьому потрібно бачити позитивні моменти. Та й до речі "ремонт пральних машин" - відмінна тема для створення МФА сайту.

Читайте також відгуки про інші відео курсах з пошукової оптимізації

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...