Главная » Створення сайтів » Розкрутка сайтів » Як розкрутити сайт автозапчастей. Как розкрутити сайт автозапчастин
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Як розкрутити сайт автозапчастей. Как розкрутити сайт автозапчастин

Як розкрутити сайт автозапчастей. Как розкрутити сайт автозапчастин

Змінити регіон

 • Головна
 • Новини сайту Як розкрутити магазин автозапчастин, або те, про що вам не розкажуть в веб-студіях

Як розкрутити магазин автозапчастин, або те, про що вам не розкажуть в веб-студіях

В інтернеті можна знайти чимало статей про просування магазинів запчастин, велика частина з яких написана фахівцями з просування (SEO) з метою рекламування своїх послуг. У цих статтях вам розкажуть про те, що для розкрутки і залучення покупців в першу чергу потрібен інтернет-магазин, правильна структура каталогу, красивий «продає» дизайн, інтеграція з 1С та підключення бази кросів для підбору аналогів. Але вам не розкажуть, що без постійної роботи над залученням покупців і знання деяких особливостей роботи пошукових систем, навіть найкрасивіший і «наворочений» в плані дизайну інтернет-магазин не дозволить вам як слід розкрутитися, відбити вкладені витрати і почати заробляти гроші.

Чому не варто сильно розраховувати пошукові системи Яндекс і Гугл в початковій стадії розкрутки вашого магазину?

Пошукові системи безсумнівно дуже важливі для просування вашого магазину, проте є деякі особливості, які вам потрібно знати і розуміти:

 • Перші позиції по високочастотних запитах типу «купити автозапчастини...» в пошуковій видачі міцно окуповані відомими і давно вже розкрученими компаніями, які протягом багатьох років працюють на ринку в сфері запчастин і мають істотні ресурсами для власного просування. Саме вони можуть дозволити собі контекстну рекламу на перших сторінках пошукової видачі, пошукові системи вважають сайти цих компаній найбільш авторитетними (релевантними) запитам з пошуку запчастин.
 • На вашому сайті повинен бути не тільки каталог запчастин, а й унікальний контент, який дуже люблять і всіляко вітають пошукові системи. Каталог запчастин унікальним контентом можна назвати з великою натяжкою, т. К. У багатьох продавців такі каталоги сильно схожі і часто просто дублюють один одного, особливо якщо їх інтернет-магазин був зроблений на «універсальному двигуні» або «скрипте» для торгівлі запчастинами.
 • Регіональна видача пошукової системи Яндекс буде заважати просуванню вашого автомагазину, в разі, коли ви здійснюєте доставку в регіони транспортними компаніями. Наприклад, якщо потенційний покупець з Новосибірська або Краснодара введе в пошуковому рядку «автозапчастини для іномарок купити» . то Яндекс послужливо покаже йому сайти місцевих компаній, де він скоріше за все і зробить свій вибір, не дивлячись на те що ваш магазин зміг би виконати поставку швидше і / або дешевше. До того ж при наборі пошукової фрази і Яндекс і Гугл роблять «швидкі підказки», і знаючи поточне місце розташування користувача, відразу підставляють в «швидку підказку» місто покупця. Таким чином ви втрачаєте покупців з регіонів.
 • У пошуковій видачі перші сторінки можуть займають компанії, які давно вже припинили свою діяльність, однак через те, що вони дуже давно присутні на ринку і мали в минулому великий приплив відвідувачів, пошукова система як і раніше вважає їх пріоритетними (релевантними) при пошуку автозапчастин. Іноді за певними комбінаціям запитів, на першу сторінку видачі потрапляють компанії, у яких остання новина на сайті датується десятирічної давністю, а актуальність прайс-листа п'ятирічної давності! Пошукові системи часто можуть помилятися, як і будь-яка інша програма. В інтернеті сотні мільйонів сайти і мільярди відвідувачів, які щось шукають, тому неможливо придумати ідеальні алгоритми, щоб якісно задовольнити всі запити.
 • Розкрутка сайту в пошукових системах - це дуже довгий і кропіткий процес, який може розтягнутися на роки. Пов'язано це з тим, що запчастин в каталогах дуже багато, унікального контенту ще менше, а покупці та замовлення вам потрібні вже зараз

Як щодо контекстної реклами в Яндекс-Директ або Гугл-АдВордса?

Як розкрутити сайт автозапчастей. Как розкрутити сайт автозапчастин

Щоб вибитися в пошуковій системі Яндекс або Гугл на перше місце за запитом «автозапчастини для іномарок» і «автозапчастини для іномарок в [ваше місто]» буде потрібно затратити багато грошових і часових ресурсів, залучаючи для цього дорогих фахівців з просування в інтернеті (SEO). Крім того, ви можете платно рекламуватися на першій сторінці видачі пошукових систем за допомогою системи контекстної реклами Яндекс-Директ або Гугл-АдВордса . але по високочастотним запитам типу «автозапчастини...» вартість рекламних ставок буде дуже високою (мова може йти про десятки і навіть сотні тисяч рублів на місяць). Вкладати десятки, а то і сотні тисяч рублів на місяць на рекламу - недозволена розкіш не тільки для початківців, а й для вже «відбулися» продавців автозапчастин.

Досвідчений «SEO-шник» може порадити рекламуватися по «среднечастотним» і «низькочастотних» запитам, але все одно, в результаті це може виливатися в чималі гроші. Багато людей шукають в пошукових системах запчастини по артикулу. Артикул запчастини є низькочастотним запитом. Однак запчастин в каталогах виробників дуже багато, загальна їх кількість зашкалює за багато десятків мільйонів артикулів. Навіть якщо асортимент «ходових» позицій вашого магазину складає кілька десятків тисяч позицій, робити на кожну запчастину окреме оголошення - дуже сумнівне і мегазатратное задоволення.

Мій « SEO-шник» говорить що треба докупити посилань з інших автосайтів на мій інтернет-магазин, щоб сайт краще ранжирувався пошуковими системами

Робити цього не варто, тому що пошукові системи останнім часом стали Знижувати (пессімізіровать) в пошуковій видачі сайти з покупними посиланнями. Що таке «покупна посилання»? Це посилання на сайт вашого інтернет магазину з іншого, «авторитетного» сайту, яка купується на «посилальної біржі» за тематикою «автозапчастини». Раніше, чим більше посилань з «авторитетних сайтів» вказувало на певний сайт, тим більше він «ранжирувався» пошуковими системами і мав набагато більше шансів потрапити на першу сторінку видачі по певних тематичних запитах. Також ні в якому разі не треба користуватися сервісами, що пропонують автоматичну реєстрацію вашого сайту в тисячах різних каталогів, інакше ви отримаєте на свій сайт безліч сміттєвих посилань з різних «файлопомоек», «підозрілих ресурсів» або просто - мертвих сайтів. Це сумнівний спосіб розкрутки, який може тільки нашкодити.

Мені радять «причесати» структуру каталогу запчастин і написати унікальний контент

Як розкрутити сайт автозапчастей. Как розкрутити сайт автозапчастин

Одним з головних порад по просуванню інтернет магазину запчастин є робота над каталогом, який повинен бути добре структурований, кожен

Товар повинен розташовуватися на окремій сторінці, мати картинки і докладний опис. Проблема в тому, що подібний рада працює там, де загальний асортимент товарів досить невеликий. Але у випадку з автозапчастинами ця рада на певній кількості товарів перестає працювати, особливо коли прайс-лист починає йти за сотні тисяч позицій. А що якщо ви торгуєте будь-якими запчастинами під замовлення? Як щодо того, щоб написати докладні описи товару для кілька десятків мільйонів запчастин? З огляду на те, що інформація в основному береться з каталогів виробників, зробити докладний опис буде складно, особливо якщо найменування запчастини та інша інформація може просто не бути. І навіть якщо ви зможете тримати на своєму сайті відкритий каталог в десятки мільйонів запчастин, пошуковим системам потрібні РОКИ, щоб все це «перелопатити» і проіндексувати.

Публікація унікального контенту однозначно допоможе просунути інтернет-магазин в пошукових системах. В якості унікального контенту підійде публікація різних новин з автотематіке, огляд новинок, прес-релізи автовиробників. Проблема в тому, що на це потрібно витрачати свій особистий час або гроші (в разі найму окремого співробітника під цю справу). Також вам можуть порадити робити рубрики корисних порад для автомобілістів, викладати технічні характеристики авто, посилання на СТО і автосалони вашого міста. Але подібна інформація не буде унікальною, т. К. З великою ймовірністю буде відтворюватися на інших сайтах.

А як щодо сайтів дощок-оголошень по тематиці запчастин?

Багато з подібних сайтів орієнтовані на разові оголошення від фізичних осіб або від розборок. Однак якщо такий сайт крім фізичних осіб працює і з юридичними, то зареєструвати свій магазин і викласти свій прайс-лист звичайно можна. Але що якщо оголошення можна викладати тільки по одному, вручну забиваючи артикул, найменування запчастини і ціну? Ви ж не збираєтеся робити по одному оголошенню на кожну запчастину, особливо якщо ваш прайс-лист «зашкалює» за сотні тисяч позицій? Наприклад, каталог відомих запчастин нашої пошукової системи вже налічує близько 40 мільйонів артикулів від майже трьох тисяч виробників, і це число з кожним роком тільки зростає. Крім того, переважна більшість сайтів дощок-оголошень не орієнтовані на супутні Проценки по аналогам через відсутність великої бази кросів.

Які кроки мені зробити, щоб отримувати покупців, які шукають запчастини в інтернеті?

Як розкрутити сайт автозапчастей. Как розкрутити сайт автозапчастин

Коли ви починаєте свій бізнес з продажу автозапчастин або шукайте спосіб збільшити продажі, вам будуть потрібні всі доступні засоби, щоб конкурувати з «монстрами» авторинку - давно працюють і усталеними компаніями. Насамперед потрібно щоб вас і ваші ціни побачили люди, які шукають запчастини в інтернеті. Як це зробити? Скористатися можливостями нашої пошукової системи автозапчастин pricezap. ru, Зареєструвати свій магазин . вказати контактні дані та завантажити прайс-лист. Пошукова система запчастин - це сайт, куди йде ваш потенційний покупець, що не задовольнившись пошуком в Яндексі або Гуглі, а також на сайтах відомих і розкручених компаній. Адже далеко не завжди навіть найвідоміші продавці автозапчастин здатні повністю задовольнити своїх клієнтів цінами, термінами поставки і якістю обслуговування. Саме тому з ними можна (і потрібно!) Успішно конкурувати, як за цінами, так і за термінами доставки.

Чому реєстрація мого магазину у вашій пошуковій системі запчастин так важлива?

Тому що люди, які вперше шукають запчастини в інтернеті часто діляться на дві категорії - ті, хто шукають через пошукові системи і ті, які відразу йдуть на сайти розкручених «монстрів» авторинку, які у всіх на слуху і про які всі знають. Людина, яка шукає запчастини в пошуковій системі типу Яндекса і Гугла, навряд чи знайде ваш інтернет-магазин на першій сторінці, і навіть на третій-п'ятій-двадцятої. За власною статистикою пошукових систем, далі першої сторінки йдуть лише 30 відсотків користувачів, тому ваш потенційний клієнт швидше за все піде на сайт більш «розкручених» конкурентів, так і не дійшовши до вашого сайту, який знаходиться в пошуковій видачі далеко від першого місця. Пам'ятайте, поки ви не сильно відомі на ринку і не розкручені, вас будуть шукати не за назвою, а виходити на вас через пошук по вашому прайс-листу, зареєстрованому в нашу пошукову систему.

Мій інтернет-магазин вже непогано розкручений і є клієнти, навіщо мені реєструватися у вас і викладати свій прайс?

Навіть якщо ваш бізнес вже розкручений, а сайт добре відвідуємо і продажу радують, це не означає, що вашому бізнесу не потрібно подальший розвиток і розширення каналу продажів. На нашому сайті ви можете скористатися додатковими сервісами та статистикою, щоб краще зрозуміти стан справ на ринку і легше приймати грамотні стратегічні рішення. Ви можете знайти собі нових партнерів, як постачальників, так і клієнтів. Адже нові покупці ніколи не бувають зайвими.

 • Власний каталог запчастин, понад 36 мільйонів відомих артикулів от 3000 виробників, база кросів налічує понад 70 мільйонів аналогів-замін
 • Можливість закладу необмеженої кількості магазинів і прайс-листів
 • Прив'язка до одного прайс-листу довільних магазинів (не потрібно під кожен магазин заводити окремий акаунт)
 • Гнучкі настройки імпорту прайс-листів (підтримка різної структури колонок на окремих аркушах прайса)
 • Автоматичне стикування товарів вашого прайс-листа з нашим каталогом і базою кросів для показу ваших пропозицій в аналогах за іншими запчастинах
 • Автоматичне оновлення ваших прайс-листів кілька разів на добу
 • Автоматичне завантаження вашого прайс-листа з вашого сайту за прямим посиланням або по протоколу FTP
 • Розширена картка товару з максимальною деталізацією інформації про вас, ваших магазинах, послуги, можливості та контактах
 • Потужні фільтри вибірки для покупців
 • Підтримка різних валют, зручний перерахунок цін в різних валютах для покупця
 • Зручна і проста «админка», управління власним прайс-листом, прийом замовлень від покупців (в т. Ч. З відправкою замовлення на вашу електронну пошту)
 • Довідкова система по аналогам, використанням і додатковим параметрам автозапчастин

Зареєструвати свій магазин і завантажити прайс-лист

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...