Главная » Створення сайтів » Розкрутка сайтів » Де розкрутити сайт. Как розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Де розкрутити сайт. Как розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!

Де розкрутити сайт. Как розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!

Як розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!

Привіт, привіт всім. Давно я не писав статті у себе на блозі! Цьому слід ряд причин, за якими я цього не робив! Але це не означало, що я закинув свій блог, і пущу все на самоплив... Ні. У найближчому майбутньому розвиток блогу увійде в свій новий його виток, і Ви шановні відвідувачі отримаєте від цього дуже багато корисного.

Сьогодні я не буду розповідати чому я зробив велику паузу в веденні свого блога, але обіцяю, що як-небудь зберуся і напишу про це статтю, думаю Вам буде цікаво про це почитати. А щоб не пропустити її, рекомендую [urlspan] Підписатися на нові статті мого блогу [/ urlspan].

Сьогодні я ж розповім про те, як можна розкрутити сайт самостійно по кроках, в цій статті буде багато корисного про те як розкручувати свій сайт як платно так і безкоштовно.

Але для початку я хочу розповісти вам про те, що тривалий час у мене не виходило вивести свій блог на прийнятну відвідуваність. Так, не спорю руки опускалися, я не скажу що я не засмучувався. Я дуже сильно засмучувався, що не міг домогтися прийнятної відвідуваності свого блогу.

Минуло кілька років, але відвідуваність була всього 50-90 відвідувачів на добу. Не густо, це правда)))

У мене завжди був лічильник відвідувань тільки liveinternet. ru, і в його рейтингу я завжди займав позиції за 6000))).

І у мене закралася думка увійти в кращу тисячу сайтів рунета на думку liveinternet. ru. Тепер мій сайт займає 835 позицію в розділі «інтернет».

Де розкрутити сайт. Как розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!

Весь цей час, я лопату багато літератури. Вся інформація була застарілою, і її застосування не давала ефект в відвідуваності. Було витрачено багато часу, сил і засобів, але результату не було. У підсумку шляхом проб і помилок, я все таки зрушив з мертвої точки. Як то кажуть «завзятість і труд, все перетруть», - золота істина.

І так, сьогодні (на момент написання статті) у мене відвідуваність мого блогу 400 - 450 відвідувачів на добу (близько 15 000 відвідувачів в місяць) і це далеко не межа.

Де розкрутити сайт. Как розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!

А на цьому графіку можете подивитися динаміку відвідувань мого блогу. Результати не зовсім супер, але є чим пишатися. Я знаю що потрібно робити для збільшення відвідуваності, я тут я буду розповідати, що потрібно робити для просування сайту!

Де розкрутити сайт. Как розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!

Найголовніше, я хочу дати зрозуміти що, я вже знаю що потрібно робити, щоб відвідуваність збільшувалася, з кожним разом!

І сьогодні моя стаття буде про те, як я намагався просунути свій блог, що у мене виходило а що, немає. Думаю практика і моя історія допоможе Вам при розкручуванні свого блогу.

І так, що впливає на позиції сайту в пошукових системах в вирішальною мірою?

Найважливішим моментом при високих позиціях сайту є вік сайту або блогу. Так Так! Все що я робив на початку, я роблю і зараз, просто я зараз це роблю правильніше ніж раніше. Але все таки, позиції сайту виросли за більшістю ключових запитах одночасно, після того як мого блогу стало два роки. Тому працюйте над своїм сайтам за порадами наведеними нижче, відвідуваність буде. Але коли ваші статті настоятися в пошукових системах, Ваші позиції виростуть, це точно!

Вік вашого сайту є дуже важливим фактором при ранжуванні його сторінок в пошукових системах.

З віком розібралися, тепер переходимо до детального розгляду питання!

Як розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно?

Почну з того, що перш ніж створити свій блог, я створював сайти на безкоштовних хостингах. Тоді я ще краєм вуха чув, про реєстрацію сайту в різних каталогах. І я думав, що якщо я зареєструю свій

Сайт в цих каталогах у мене «посещалка» виростить, за рахунок переходу з цих каталогів.

І в першу чергу, після того. як я створив свій справжній блог, я замовив прогін по каталогах, не розуміючи того, навіщо це потрібно насправді. Реєстрація в каталогах. потрібна була для того, щоб підвищити позиції в пошукових системах по ключових запитах. Я мало не вбив свій блог, одним дією, так як це призвело до збільшення «тим більше поганий» посилальної маси на мій молодий блог, і звичайно ж без контенту на блозі, ні до якого збільшення трафіку це не привело. До того ж, на момент прогону по каталогах, це вже було зовсім не актуальне, так як пошукові системи змінили алгоритми і посилання з каталогів враховувати перестали.

До після того, як більш менш розібрався з адмінкой Вордпресс, почав писати статті в свій блог. Але ці статті були оптимізованими, в загальному поганими. У підсумку, мені довелося їх видаляти надалі або переписувати.

Де розкрутити сайт. Как розкрутити сайт самостійно по кроках безкоштовно? - вся правда!

Самая главная ошибка, которую я допустил, это обычное написание статей, маленьких и сухих, которые не любили не читатели не поисковые системы. Проблемы написания статей я раскрываю в двух своих постах в «Правильный контент на блоге рулит » и в «Как написать статью по всем правилам СЕО «. Почитаете, и вы научитесь писать статьи для своих сайтов и блогов. Хотя можно заказывать контент на заказ, но лучше всего лучше контролировать то, что вы публикуете у себя на ресурсе, при помощи алгоритмов которые я указал в статьях.

Самый важный на мой взгляд косяк, которые допускают новички при раскрутки своего сайта, это не правильный подбор ключевых слов под страницы своего сайта или блога. Вы можете тоннами публиковать контент на сайтах, но к глубокому сожалению это не приведет к увеличению посещаемости. Каждая статья должна быть написана и по возможности и заточена под определенное ключевое слово.

Важный совет:

При написании каждой статьи, под каждую статью подбирайте ключевые слова, и анализируйте перспективы выхода статьи в топ поисковых систем.

Подробнее о подборе ключевых слов почитайте Здесь .

В целом я здесь рассказываю, о получении трафика из поисковых систем, так как именно поисковые системы дают целевой и заинтересованный трафик на ваш блог. Поэтому Вы должны знать как правильно поступать, чтобы поисковые системы приводили на ваш сайт все больше и больше посетителей. В целом наука продвижения сайта в поисковых системах называется «SEO продвижение». Подбробнее о том, что это такое и как внедрять все это дело в свой сайт почитайте в статье «SEO-оптимизация сайта — давайте разбираться «, там все подробно об этом написано. Также, для более правильного понимания этого вопроса советую почитать статью «Что такое SEO продвижение — взгляд изнутри «.

Все что нужно для того, чтобы увеличить посещаемость блога я описал выше. Но это далеко не исчерпывающий список того, что нужно сделать и что нужно учитывать, чтобы обеспечить себе высокие позиции в поисковых системах. Поэтому я ниже дам ссылки на статьи, вы можете пройти на них и прочитать об этих факторах и алгоритмах более подробно и использовать полученную информацию для увеличения трафика с поисковых систем.

Скоро я выпущу полный исчерпывающий видеокурс по продвижению сайтов и блогов в поисковых системах, в нем будет заключен весь мой опыт работы в данном направлении. Из него Вы узнаете, что нужно делать чтобы Ваш сайт посещали люди! Чтобы не пропустить выход данного видеокурса, [urlspan]Подписывайтесь на обновления блога [/urlspan] и получите этот видеокурс одним из первых!

Ну что же, сегодня я рассказал Вам как раскрутить сайт самостоятельно по шагам бесплатно, применяйте полученные знания на практике и получайте соответствующий результат!

Но а у меня на сегодня все, до новых встреч в новых статьях!

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...