Главная » Створення сайтів » Wordpress » Де знайти php ini. Ліміт завантаження WordPress доставляє вам незручності? Ось як це можна виправити
Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Де знайти php ini. Ліміт завантаження WordPress доставляє вам незручності? Ось як це можна виправити

Де знайти php ini. Ліміт завантаження WordPress доставляє вам незручності? Ось як це можна виправити

Нові вбудовані медіа плеєри WordPress роблять систему потужною платформою для потокового відео і аудіо. Однак ви, ймовірно, вже помітили, що WordPress має обмеження щодо максимального розміру файлів, які можуть завантажуватися:

Якщо ви захочете дізнатися, який ліміт для вашого сайту, ви можете зайти в розділ « Медіафайли » - « Додати новий ». Нижче в поле завантаження ви побачите напис « Максимальний розмір файлу » з числом поруч з нею в мегабайтах. Це число показує, наскільки великі файли ви можете завантажити на свій сайт.

За замовчуванням обмеження на розмір файлів встановлено в межах від 2 Мб до 128 Мб. Якщо в даний момент у вас встановлений мінімально можлива межа, то ви можете підвищити його і отримати можливість завантажувати великі медіа файли.

На жаль, для збільшення цього ліміту недостатньо просто змінити це значення за замовчуванням. Те, наскільки великі файли ви зможете завантажувати на сайт, також залежить від налаштувань вашого сервера.

Зрештою, вам, можливо, доведеться поміняти кілька речей, перш ніж все запрацює, як вам потрібно. У цій статті ми крок за кроком розберемо всі налаштування, які вам доведеться зробити, щоб отримати працююче рішення.

Для більшості дій, які будуть потрібні, вам буде потрібен доступ до сайту по FTP.

Налаштування інфо файлу PHP

Перш ніж почати пробувати різні рішення, слід отримати деякі відомості про те, як налаштований на вашому сайті PHP. На щастя PHP має просту функцію, яка допоможе зробити це. Створіть в будь-якому текстовому редакторі новий файл і додайте в нього наступний рядок коду:

Назвіть файл " Info. Php " і збережіть його. Після цього перейдіть по FTP в кореневу папку вашого сервера, в якій встановлений WordPress. і перетягніть в неї файл info. php. Потім, перейдіть за адресою " Http: // yoursite. Com / info. Php ", де " Yoursite. Com " замінюється фактичним URL - адресою вашого сайту. В результаті ви отримаєте повний список елементів конфігурації PHP:

Де знайти php ini. Ліміт завантаження WordPress доставляє вам незручності? Ось як це можна виправити

Особливу увагу зверніть на версію PHP

Тут дуже багато інформації, але більшу її частину ви можете ігнорувати. Найважливіша частина цього файлу - яка версія PHP у вас в даний момент працює. Це буде вказано у верхній частині друкованими літерами, наприклад " PHP Version 5.4.16 ".

Найважливіше - це перші числа номера версії. Це може бути або PHP 4. або PHP 5. Деякі поради, викладені тут, зажадають, щоб ви знали, яка версія у вас встановлена, так що прийміть це до відома.

Є ще три настройки в інфо файлі PHP. які мають відношення до теми нашої статті. Вам потрібно переглянути даний файл, щоб з'ясувати, які значення для них на даний момент встановлено.

Memory_limit - визначає, скільки пам'яті виділяється на PHP. Ви просто повинні переконатися, що це число дорівнює або перевищує ліміт завантаження, який ви хочете встановити.

Post_max_size - визначає максимальний розмір, який обробляється в запиті POST. Для цієї настройки нам потрібно буде встановити значення нашого нового ліміту завантаження.

Upload_max_filesize - визначає максимально можливий розмір файлу. Для цієї настройки нам також потрібно буде встановити значення нашого нового ліміту завантаження.

Тепер, коли у нас є трохи інформації про конфігурацію PHP. ми можемо спробувати кілька різних методів збільшення ліміту на розмір файлів.

Редагування php. ini

Якщо ви задасте на пошук через Google способи підвищення ліміту завантаження в WordPress. ви, ймовірно, отримаєте різноманітні варіанти рішень.

Більшість з них - це обхідні шляхи, але найкращий спосіб збільшити ліміт розміру завантаження - це внести зміни в файл php. ini вашого сервера. php. ini файл містить всі елементи конфігурації РНР. і через нього ви можете змінити значення, які ви бачили на сторінці інформації про конфігурацію PHP.

Примітка: Перед тим, як почати вносити зміни в конфігурацію сервера, ви повинні зробити резервну копію вашого сайту і бази даних. Якщо вам вдалося знайти файл php. ini, вам також потрібно окремо створити резервну копію цього файлу.

Залежно від налаштувань вашого хостингу, ви можете отримати можливість редагувати файл php. ini безпосередньо. Щоб знайти цей файл, зайдіть по FTP на свій сайт, і перейдіть в папку, де встановлений WordPress. Як правило, це папка " Html " або " Www ". Звідси по FTP вам потрібно перейти в верхню кореневу папку. Це, як правило, папка на один або два рівні вище, ніж та, де встановлений WordPress.

З кореневої директорії вашого сервера ви починаєте пошук папки, де розміщений файл php. ini. Як правило, це папка " Conf " або " Etc ". Пошукайте файл " Php. Ini " в цих папках. Якщо знайти його не вдалося, зверніться до довідкових матеріалів вашого хостингу. Перетягніть цей файл в яке-небудь місце на локальному жорсткому диску і відкрийте його в будь-якому текстовому редакторі.

Нам потрібно буде змінити в цьому файлі кілька значень, так що вам потрібно буде проводити пошук по файлу. Для демонстрації я хочу збільшити свій ліміт завантаження до 64 МБ. Ви можете встановити його вище, проте не рекомендується встановлювати нове значення більше, ніж 128 Мб:

Де знайти php ini. Ліміт завантаження WordPress доставляє вам незручності? Ось як це можна виправити

Фрагмент вмісту з файлу php. ini

По-перше, знайдіть значення параметра " Memory_limit " і змініть його на 64M ( Якщо воно вже не встановлено на 64M або більше ). Далі, знайдіть параметр " Post_max_size " і змініть його значення на 64M. Нарешті, знайдіть " Upload_max_filesize " і знову змініть його значення на 64M. Важливо при визначенні ліміту використовувати позначення "M", а не зазвичай використовується MB.

Ви також можете знайти змінну " Max_execution_time " і встановити для неї значення щось на кшталт 300. Це гарантує, що ваш сайт не дасть збій при завантаженні великих файлів.

Зрештою ваші значення будуть виглядати наступним чином:

Тільки ці значення будуть розкидані по всьому файлу. Коли ви закінчите, збережіть файл і перетягніть його назад в папку, де знаходиться ваш файл php. ini і повторно існуючий файл. Поки ці зміни вступлять в силу, може пройти деякий час. Якщо ви використовуєте виділений сервер і маєте відповідні права, спробуйте перезавантажити сервер.

Якщо ви не знаєте точно, як перезавантажити сервер, проконсультуйтеся зі службою підтримки вашого хостинг-провайдера. В іншому випадку, переконайтеся, що кеш вашого браузера і сайту очищений. І будемо сподіватися, що, коли ви знову перейдете в розділ Медіафайли - Додати новий. ви побачите, що там вже прописаний новий максимальний розмір файлу. Значить наша мета досягнута.

Завантаження власного файлу php. ini

Якщо ви не можете знайти файл php. ini або не маєте до нього доступу, ви зможете завантажити свій файл, щоб перевизначити параметри

За замовчуванням. Щоб зробити це, створіть новий файл і відкрийте його в текстовому редакторі. Потім вставте в нього наступний код:

Знову-таки, я встановлюю ліміт завантаження 64MB, але ви можете встановити значення, яке потрібно вам.

Пам'ятайте, вище я згадував про необхідність знати версію PHP. Якщо ви працюєте на PHP версії 4, то зберігайте це файл, як " Php. Ini ". Якщо на PHP версії 5, зберігайте його, як " Php5.ini ". Якщо трапиться, що ви працюєте на версії 5, але наведене вище ім'я файлу не працює, ви можете перейменувати файл в " Php. Ini " і завантажити його знову:

Де знайти php ini. Ліміт завантаження WordPress доставляє вам незручності? Ось як це можна виправити

Файл php. ini в FTP-клієнті Cyberduck

Після цього знову перейдіть по FTP на ваш сайт і знайдіть кореневу папку, де розміщуються файли WordPress. Перетягніть файл у цю папку.

Знову ж таки, якщо у вас є можливість перезавантажити сервер ви повинні це зробити, а потім очистіть кеш браузера і сайту. Щоб упевнитися, чи дійсно працює цей метод, перейдіть в розділ Медіафайли -> Додати новий. і, якщо максимально можливий розмір файлу збільшився, значить все в порядку.

Використання файлу. user. ini

Якщо наведений вище метод не спрацював, ви можете використовувати інший варіант. Він буде працювати, тільки якщо ви використовуєте PHP версії 5. В іншому випадку, ви можете пропустити цей розділ.

Створіть новий файл і на цей раз назвіть його " .user. Ini ". У цей файл вставте наступний код:

Ви можете змінити значення 64M на те, що вам потрібно. Збережіть цей файл, а потім перетягніть його в папку, де у вас встановлений WordPress. Якщо у вас є можливість перезавантажити сервер, зробіть це. Зміни можуть вступити в силу через деякий час. Почекайте трохи, після чого перейдіть в розділ Медіафайли -> Додати новий.

Можливо, вам підійде рішення за допомогою. htaccess

Якщо ви перепробували всі методи, пов'язані з php. ini. і жодне з них вам не підійшло, можливо, рішення проблеми полягає в використанні файлу. htaccess. В загальному. htaccess використовується для настройки сервера Apache. Проте, цей файл також може бути використаний для зміни значень PHP. якщо ваша версія PHP встановлена, як модуль Apache.

Перед тим, як редагувати файл. htaccess. переконайтеся, що у вас є резервна копія його поточної версії. Зміни в цьому файлі можуть привести до внутрішніх помилок сервера або ви взагалі побачите порожній екран. Дані помилки легко виправити - досить усього лише перезавантажити файл. htaccess.

Щоб отримати доступ до цього файлу, перейдіть в кореневу папку WordPress. Переконайтеся, що у вашому FTP - клієнта включена можливість перегляду прихованих файлів, після чого відкрийте файл " .htaccess ". У нижній частині файлу вставте наступний код:

Потім збережіть зміни на сервері. Перейдіть на свій сайт і перевірте, чи не виникли будь-які помилки з відображенням контенту. Після цього ви можете перейти в розділ панелі адміністрування Медіафайли -> Додати новий. щоб подивитися, вступили в силу зміни ліміту завантаження.

Якщо ви зіткнулися з якимись проблемами з відображенням сайту, завантажте файл резервної копії. htaccess. який ви зберегли раніше на диску.

Конфігураційний файл WordPress

Якщо нічого з цього не допомогло, є ще одна можливість, яку Ви можете використовувати. Для цього буде потрібно безпосередньо редагувати файли WordPress.

Насамперед зайдіть через FTP на сервер і перетягніть файл " WP-config. Php ", розташований в кореневій папці, на свій комп'ютер, щоб ви могли його редагувати. Відкрийте файл і внизу додайте наступний рядок:

Потім завантажте цей файл назад на сервер.

Перейдіть в папку активної теми і перетягніть на комп'ютер файл " Functions. Php ", щоб його можна було редагувати. Відкрийте файл і в самому верху додайте:

Це робить можливим редагування файлу php. ini вашого сервера під час виконання. Історично так склалося, що це найбільш ефективне рішення. Очистіть кеш браузера і сайту, і перейдіть в розділ Медіафайли -> Додати новий. щоб подивитися, чи набрав чинності новий ліміт.

Звернення за допомогою до підтримки хостинг-провайдера

Якщо жоден з перерахованих вище способів не спрацював, ви можете звернутися до служби підтримки вашого хостинг - провайдера. Скажіть, що ви хочете збільшити значення " Memory_limit ", " Upload_max_size " і " Post_max_size " у файлі php. ini.

Більшість хостерів зроблять це для вас без проблем. Якщо вони не дозволяють вам цього зробити, або ж взагалі не відповідають, можливо, прийшов час пошукати новий хостинг.

Збільшення ліміту завантаження на MAMP

Буває, ви розробляєте свій сайт локально і хочете збільшити свій ліміт на локальному сервері. Якщо ви працюєте на Mac. ви можете використовувати MAMP. локальний сервер, який дає доступ до Apache, MySQL та PHP. Іншими словами, все, що потрібно для запуску WordPress.

На щастя, в MAMP у вас буде доступ до файлу php. ini. ви просто повинні знати, де цей файл знайти. Насамперед ви повинні перейти в розділ " PHP info ", розташований на робочому столі MAMP. зверху. Тут з'ясуйте поточну версію PHP.

Після того, як ви дізнаєтеся це, перейдіть за адресою "/ Applications / MAMP / bin / php / PHP_VERSION / conf". В папці " Php " ви побачите список різних версій PHP. тому будьте уважні, щоб перейти до версії, на якій працює в даний момент ваша система. Тут ви можете файл відкрити " Php. Ini ", а далі дотримуйтесь інструкцій, наведених вище.

В кінцевому рахунку, ви повинні будете змінити названі змінні, щоб вони виглядали наступним чином:

І у вашій локальній середовищі буде встановлений новий ліміт на розмір файлів.

Збільшення ліміту завантаження на WAMP

У Windows аналог MAMP називається WAMP. Як і у випадку з MAMP. ви будете мати доступ до файлу php. ini. Щоб знайти його, перейдіть за адресою "C: \ WampDeveloper \ Config \ Php \ php. ini "і відкрийте файл php. ini. Внесіть описані вище зміни, які відносяться до ліміту завантаження в WordPress:

Після зміни цих параметрів, ліміт завантаження буде збільшений.

Пошук свого рішення

На жаль, перш ніж ви зможете збільшити ліміт завантаження WordPress. вам доведеться перепробувати чимало варіантів. Я не можу гарантувати, що всі вони будуть працювати, але, сподіваюся, хоча б один з них буде. Якщо у вас не вийшло домогтися потрібного результату, не соромтеся, звертайтеся до вашого хостинг-провайдеру.

Хороший хостер допоможе вам швидко, і ви отримаєте потрібний результат в найкоротші терміни. Налаштування PHP це непросте завдання, але щоб збільшити можливості WordPress. вам, можливо, доведеться зайнятися цим.

Переклад статті «Is The WordPress Upload Limit Giving You Trouble? Here's How To Change It »був підготовлений дружною командою проекту Сайтобудування від А до Я.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...


Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...


При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...


Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...